Figury z Nucu Hiva, kolejny dowód na istnienie starożytnych kosmitów!

Kategorie: 

Źródło:

Markizy, to pacyficzny archipelag położony na terenie Polinezji Francuskiej. Łączna ludność zamieszkująca wszystkie wysepki nie przekracza tam 10 tysięcy osób jednakże jest to miejsce wyjątkowe pod wieloma względami. Jednym z ciekawszych elementów tego archipelagu, jest chociażby skupisko niezwykłych statuetek na wyspie Nucu Hiva, które zdaniem części ufologów przedstawiają pozaziemskie istoty.

Wspomniane figury to jedno z tych znalezisk  o których mało kto miałby okazję usłyszeć, gdyby nie skojarzenia jakie wywołują one u części z przejeżdżających w tej okolicy turystów. Historycy oficjalnie uznają je za symboliczną reprezentację rozmaitych bóstw czczonych w kulturze prymitywnych wyspiarzy, jednakże ufolodzy dostrzegają w nich silne podobieństwo do wielkookich obcych istot pozaziemskich znanych w popkulturze jako "szaraki".

Z tego co nam wiadomo, kultura zamieszkująca dzisiejsze Markizy pojawiła się tam około 2000 lat temu. Niedługo po skolonizowaniu wysp na archipelagu, wyrzeźbili oni dziesiątki dziwacznych rzeźb które kompletnie odbiegały wyglądem od ludzi. Ich bożek przypomina raczej gada i to najprawdopodobniej stąd biorą się teorie łączące istnienie tych posągów z istotami pozaziemskimi.

Im bardziej skupiamy się na szczegółach zawartych na tych rzeźbach, tym łatwiej byłoby o powiązanie ich z istotami pozaziemskimi. Ogromne oczy to dopiero początek, równie znajomymi elementami anatomii tych "bóstw" są: ich wydłużone czaszki, drobne ciała czy dziwne usta. Nie wykluczone, że jest to jedynie nadinterpretacja, ale bez wątpienia ma ona swoje podstawy. Kwestie tego czym są ów niezwykłe figury, musicie jednak uzasadnić sobie sami.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Nieważny

 Gady czy ufoki...z gęby to

 Gady czy ufoki...z gęby to widać, że pokojowo nastawieni na pewno nie byli.Chyba, że na kacu kosmicznym(niektórzy paluszki w szczeny sobie wpychają) Tak na serrio to mi z kameleonem(Rango) się jakoś kojarzy.Swoją drogą bardzo mądry filmuś.:)

 

Portret użytkownika Homo sapiens

Historia megalityczna jest

Historia megalityczna jest bardzo dziwna ! Jest tam tyle zagadek, że trzeba by wielu dziesięcioleci by to rozszyfrować, pamiętajmy co powiedział o tym wszystkim Jezus Chrystus ! "Jezus powiedział do swoich uczniów: Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz znieść nie możecie. Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy." Ewangelia wg św. Jana 16:12

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Najwiekszym idiotyzmem ludzi

Najwiekszym idiotyzmem ludzi rozumnych jest cytowanie słów po raz pierwszy zapisanych przez człowieka 300 lat po ich wypowiedzeniu. Niby jesteś tak inteligentny a taki głupi wierząc w takie bzdety.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Hose

Odezwał się, czołowy ateista

Odezwał się, czołowy ateista ZnZ, któremu brak argumentów, to obraża. Zdziwiłbyś się mały człowieczku, jak Ten którego tu uwielbiasz obrażać jest Wielki w swej mocy. Przyjdzie i na Ciebie taka chwila, że Ci się oczy zamkną i otworzą po drugiej stronie, a wtedy dopiero obsrasz pory, bo zdasz sobie sprawę, że KAŻDE kolano ugnie się na jego widok i dźwięk jego głosu. Przeżyłem śmierć kliniczną i śmieszą mnie ludzie, którzy tak lekką ręką lubują się w obrażaniu Pana Boga/Jezusa, bo za życia wyściełają sobie ciasną, ciemną i paskudną celę w czeluściach piekła. Brak Ci argumentów AMR2, to się chociaż nie ośmieszaj człowieku MAŁOrozumny i wstydu sobie oszczędź, bo jesteś już nudny.

Portret użytkownika sio

Hose - tylko taka jedna

Hose - tylko taka jedna dygresja: to nie Bóg chce być ponad wszystkimi tylko czyste zło.

Żaden Jezus ani Jahve niczego prócz religii jeszcze nie stworzyli. A mówić każdy potrafi -wierzyć w to co ktoś czy coś powiedział też - twój wybór.

Jak ci się coś śni nie znaczy że jest to prawda podobnie jak to życie nie koniecznie jest prawdą.

Wystarczy jak nie będziesz pod wpływem zła i tzw dobra i osiągniesz swój cel bez twego pana.

Portret użytkownika sio

Hose - ani Jezus ani Jahve tu

Hose - ani Jezus ani Jahve tu nic jeszcze dobrego nie zrobili. Ich stworzenie ogranicza się jedynie do religii a reszta to wiara. Każdy może coś powiedzieć i każdy może w to wierzyć lub nie. Śmierć kliniczna to jeszcze nie śmierć i co mózg wyprawia w tym czasie tego nie wiesz podobnie jak w czasie snu.

Twój Jezus to Twój sen - a ja i inni, którzy są wieczni - nie stwarzani przez nikogo tego nie potrzebujemy. Jedyne co nas interesuje to zmiana a nie uleganie wpływom innych duchów takich jak Jezus a nawet Belzebub.

''Zmiana'' bo ten świat jest pod totalnym ich wpływem

Portret użytkownika bigbang

Chlopie opamiatej sie, kazda

Chlopie opamiatej sie, kazda swoja wypowiedz w stosunku do innej osoby kwitujesz ze jest glupi, to ze ktos ma inny punkt widzenia to jego sprawa a umiejetnosc wysluchania drugiej strony nawet jesli sie z nia nei zgadzamy tez swiadczy o iteligencji, ale o wychowaniu przede wszystkim, ktorego Tobie jak widac brakuje. Tez jestem ateista , ale nigdy nie smeiej sie z kogos kto wierzy, bo to jego osobista sprawa. 

Skomentuj