Fizyk z CERN-u twierdzi, że naukowcy popełnili straszny błąd

Kategorie: 

Źródło:

Wielki Zderzacz Hadronów (LHC), największy instrument badawczy zbudowny przez człowieka – pierścień o średnicy 20 kilometrów zlokalizowany pod powierzchnią ziemi na terenie Szwajcarii i Francji – powstał w celu badania fizyki Wszechświata podczas jego narodzin. Pojawiają się jednak głosy, że LHC jest również wykorzystywany do badań nad UFO.

Za wszystkim ma stać rząd USA, Wielkiej Brytanii i Francji. Starają się dowiedzieć skąd pochodzi UFO, w jakich okresach pojawia się na Ziemi i co się za tym kryje. Z tajnych odkryć naukowców może wynikać, że LHC i stojąca za nim fizyka otworzą nam wrota do innych wszechświatów. Dalsze potencjalne konsekwencje to np. uzyskanie niewyczerpalnego źródła energii i broń zasilana laserowo. 

 

Tajemnicze eksperymenty miałby być przeprowadzane raz na pół roku przez okres 10 lat. Sekretna grupa naukowców nadawała wtedy cząstkom energię przekraczającą dopuszczalne limity. Podczas pewnego eksperymentu jeden z naukowców zniknął bez śladu. Pozostały po nim jedynie ubrania i biżuteria. Czy była to teleportacja? Może został przeniesiony do alternatywnej rzeczywistości? Czy CERN jest obecnie w posiadaniu maszyny czasu? Nie znamy odpowiedzi na te i mnóstwo innych intrygujących pytań. 

 

Poniżej znajduje się rzekomo prawdziwa historia fizyka z CERN-u, która może rzucić światło na tajemnicze eksperymenty prowadzone w ośrodku. 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika CERN-centrum energetyczne redukcji narodów

Ja słyszałam, że oni tam

Ja słyszałam, że oni tam pracują nad sztucznym wywoływaniem trzęsień ziemi i innych kataklizmów. To CERN stoi za niedawnymi trzęsieniami ziemi we Włoszech. Nie wydawalo sie wam to dziwne, ze trzęsienia były ciagle w jednym miejscu? Teraz juz wiecie dlaczego i dlaczego CERN jest pod ziemią, choć taka budowla nie miala uzasadnienia ekonomicznego. 

Portret użytkownika Piotrek

Są politycy amerykańscy min

Są politycy amerykańscy min.senatorzy, którzy opowiadają o tej teleprotacji w której własnie uczesniczyli w CERNIE i wrócili. Bywa, że się nie wraca i pozostają portki. "Uczeni" z CERNU nie wiedza dlaczego ale ludzie z "UFO" mówili nie raz o tym ! Ci  z PLEJAD co odwiedzali dawno temu człowieka ze Szajcarii Billego. Raz go teleportowali i mówili co jest ważne dlaczego moga to zrobić lub nie zrobić a chodzi obezpieczęństwo człowieka. W eksperymencie filadelfijskim wybrani żołnierze również wzieli udział w eksperymencie N. Tesli. Można im wybaczyć wtedy na prawdę byli zieloni więc zołnierze wrócili nie kompletnie ( nie poskładały się wiazania VAN der Valsa) nie połaczyły się ze soba poindeksowane sub mikronowe magnesy eteru/orgonu przepływajacego przez człowieka przez ich brak laminraności STRESY (grzechy) które burza strukturę laminarności przepływu przez człowieka . Strumień energii życia eteru/orogonu przez człowieka to strumień submikro magnesów połacząnuch plus z minusem w jendolite ciągi dodatkowo "pamiętają" z kim są powiazane. Jesli cłzowiek jest czysty po teleportacji połaczą się idelanie sasiad z sasiadem a jest ich miliardy w obrebie człowieka ( w próżni atomu są ich płynące miliony) . Do teleportacji trzeba być CZYSTYM o tym mówi każda religia aczkolwiek w sposób starożytny !!! Pozdrawiam. Oszem są maszyny oczyszczjace laminaryzujące eter przed telepoortacją. ALE mają to nasi bracia z innych systemów ONI nie są obcy nawet ci gorsi wiadomo kim są i skąd są !!!        

Skomentuj