Formacja UFO z Teksasu zainteresowała amerykańskie władze

Kategorie: 

Formacja jaką widzieli mieszkańcy w okolicy Texas City

Dokładnie 7 kwietnia nad Jeziorem Moses w okolicy Texas City zaobserwowano formację świateł, które układały się w literę Z. Wielu świadków dzwoniło do lokalnych władz, które wysłały urzędników, żeby to zbadali.

 

Tajemnicze obiekty wisiały nad horyzontem w nocy i wykonano wiele zdjęć dokumentujących ich pojawienie się. Odpada raczej wytłumaczenie, że to chińskie lampiony, ponieważ obiekty zmieniały formacje i utrzymywały się do pewnego momentu stacjonarnie a chińskie lampiony zawsze lecą z wiatrem w dość chaotyczny sposób.

Jednak przedstawiciele władz stwierdzili, że były to prawdopodobnie flary wystrzelone dla żartów przez jakiegoś wędkarza. Jak zwykle w takich przypadkach musiało się znaleźć racjonalne wyjaśnienie zamykające niewygodną sprawę. Czy jest przekonujące? Pozostawmy ocenę każdemu z nas.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eLROY

Witam widziałęm to na własne

Witam widziałęm to na własne oczy w miejscowosci 50 tys w centralnej Polsce. Miejsce miało to o godz. ok 22.30 obiektów od 7 do 10 z bardzo duża predkościa i bez zadnych odgłosów odrzutowych. Zadne lampiony tak nie zapierniczają Wink Swiadków było 3 i choć to było w ostatki i po paru głebszych kierowca widział to samo Wink Pozdro dla niedowiarków Wink

Portret użytkownika Dezerter

Ta jasne tak samo probowali

Ta jasne tak samo probowali wytlumaczyc swiatla nad Phoenix, najwygodniej w takiej sytuacji zbyc wszystkich  glupia teoria  badz wysmiac zdarzenie , wtedy raczej juz nikomu nie bedzie sie chcialo wracac do tematu... 

Z jakiegokolwiek poziomu bysmy nie spogladali , nigdy nie zobaczymy dookola siebie wiecej, niz znajduje sie w nas samych . 

Skomentuj