Fotograf zarejestrował przypadkowo UFO nad Sydney

Kategorie: 

Źródło: Internet

Oto przykład obserwacji niezidentyfikowanych obiektów, które zarejestrowano przypadkowo nad Sydney. Autor zdjęcia twierdzi, że fotografował ogromną chmurę burzową, ale udało mu się zarejestrować znacznie więcej niż oczekiwał.

 

Na zdjęciu, wykonanym w okolicy Bondi Beach, oprócz chmury znajduje się również samolot zbliżający się do lokalnego lotniska. Obok niego znajduje się jednak coś jeszcze. Wygląda to na dwa UFO podążające za samolotem.

[ibimage==21596==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Obiekty znajdują się w okolicy statku powietrznego, ale prawdopodobnie są na różnych pułapach. Niestety nic nie wiadomo na temat wykrycia ich za pomocą radaru maszyny, albo radarów naziemnych.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Przemekkk666

Wygląda to na typowe owady

Wygląda to na typowe owady ale niestety ktoś, kto nie zajmuję się fotografią i nie zrobił tysięcy zdjęć nigdy tego nie będzie wiedział. Materiał jest naprawdę słaby a tytuł mocno na wyrost.
 
Pozdrawiam

Portret użytkownika El Koto

Hej. Tu się czasem coś o

Hej. Tu się czasem coś o Słowianach pisze, to mam akurat ciekawy tekst w którym dużo można się dowiedzieć właśnie o Słowianach. Cyt: ''
Odezwa bojowników Białego Młota, Prawego Sektora i części Samoobrony.
Tymczasowy rząd Ukrainy, który jest protegowany przez Zachód, szczuje nas na Putina i Rosję, ale – NASZYM PRAWDZIWYM WROGIEM JEST OBECNA WŁADZA ŻYDOWSKICH PROAMERYKAŃSKICH OLIGARCHÓW I ICH PROTEGOWANYCH, są oni o wiele gorsi, i bardziej niebezpieczni. Wiemy, że Putin – to wróg narodu Ukraińskiego i Rosyjskiego i w żadnym wypadku tego nie ukrywamy.
Rosjanie – to nasi bracia, i należymy wraz z nimi do jednego Plemienia Słowiańskiego!
Nasz wróg stworzył dla nas tysiące ideologii, religii i innych sztucznych rzeczy, myjąc i czesząc nasze głowy swoją obrzydliwą polityką niezgody.
My – żołnierze Białego Młota, Prawego Sektora i Samoobrony (ros. бойцы Белого Молота, Правого Сектора и Самообороны) przelewaliśmy swą krew nie za to, aby jeden klan żydowskich oligarchów został zastąpiony przez drugi.
Reżim, jakim był, takim i pozostał. Tylko teraz rządzi nie Achmetow -głowa Donieckiego – Tatarskiego Klanu, a Kołomojski – głowa Dniepropietrowskiego Żydowskiego Klanu Chabbadzkiego.
Jednym słowem do prawdziwego zwycięstwa narodu Słowian jeszcze bardzo daleko, a nasz obecny wróg teraz jest o wiele bardziej podstępny.
Aby skierować powstałą siłę na prawdziwą obronę naszej i waszej ziemi, powinniśmy wiedzieć o piątej kolumnie, którą wrogowie urządzili nam wewnątrz.
Poznajcie prawdę: samoobrona Majdanu jest kontrolowana głównie głowami żydowskimi.
Dmitrij Jarosz, wspólnie z władzami żydowskimi prowadzi oczyszczanie w Prawym Sektorze.
Po pierwsze, czyszczą najbardziej zdrowo myślące ugrupowania typu Biały Młot (ros. Biełyj Mołot).
Aresztowali oni lidera Młota Gorana i oskarżyli go o potrójne morderstwo.
Dziś została utworzona partia “PRAWY SEKTOR”. Ale zapewniam was, Gorana wsadzono po to, aby nie miał on żadnych praw do udziału w niej. Za to do partii biorą Żydów, Murzynów i innych …
Najpierw wyeliminują “PRAWY SEKTOR”, następnie “PATRIOTĘ UKRAINY”, a potem również „UNSO”. Wtedy otwarcie powłażą tam Żydzi i będzie jeszcze jedna żydowska przekładka typu partii :SWOBODA”. Wybierając na prezydenta Dmitrija Jarosza – OTRZYMAMY KONTROLOWANĄ PRZEZ ŻYDÓW RUSOFOBSKĄ WŁADZĘ, ALE WALCZĄCĄ O PRAWA MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH!
Dlaczego tłumią teraz właśnie „BIAŁY MŁOT” ?
Ponieważ dzisiaj tylko ta jedna, ideologia Białego Młota, może pociągnąć za sobą naród siostrzanej nam Rosji, co jest nie do przyjęcia dla żydostwa światowego. Zjednoczone w walce ze swym wspólnym wrogiem, bratnie narody Rosji i Ukrainy –  to i jest początek nowej EUROPY – RUSI!
Żydzi początkowo wcisnęli na lidera w „PRAWYM SEKTORZE” Dmitrija Jarosza i jego biuro “TRÓJZĄB” (ros. „ТРИЗУБ”), aby nadać rewolucji charakter antyrosyjski i nie pozwolić jej, aby się przerzuciła na siostrzaną, okupowaną przez Żydów, Rosję…
Dziennikarze żydowskich mediów, starannie przemilczają ten fakt, że większość grup tego samego „PRAWEGO SEKTORU” opowiada się za zjednoczeniem Rosjan i Ukraińców!
A propos, rodzina Jarosza od dawna mieszka w Londynie, a o czym to mówi – pomyślcie sami.
Dmitrija Jarosza nie uznają i nie uznawali za lidera większość ugrupowań Prawego Sektora.
On po prostu mianował się sam. „Тризуб” i Jarosz zasadniczo pojawili się po to, aby uspokoić umysły radykałów i zgnieść “PRAWY SEKTOR”, oddając pod opozycję żydowską.
W samym „Sektorze” Dmitrija Jarosza można spotkać rzadko, również w działaniach bojowych ten człowiek nie brał udziału. Gdy trwały walki, to zarówno on jak i całe kierownictwo „Тризуба” wyłączyli telefony i przepadli bez wieści.
Ich żołnierze szybko zużyli zapasy amunicji i pod przykryciem BIAŁEGO MŁOTA I PATRIOTY UKRAINY wycofali się … Natomiast wszyscy liderzy UNSO (z wyjątkiem fałszywych zwolenników Jarosza typu Topoli), BIAŁEGO MŁOTA I PATRIOTY UKRAINY walczyli osobiście z poplecznikami byłej władzy, kładąc dziesiątki zabitych.
Żołnierze Тризуба (Trójzębu) – to dobre chłopaki, ale władza jest tam przechwycona i awansować  powyżej żołnierza jest nierealne, wszystko zostało przechwycone. Kontakty i wszystkie media Sektora są w rękach Jarosza, dlatego będzie bardzo trudno …
Liderów Prawego Sektora w tej chwili wabi się mandatami poselskimi i kobietami, a radykalnych aktywistów zabija się lub wsadza do więzienia.
Mandaty poselskie i decyzje partyjne – nic nie znaczą. W żydowskim systemie politycznym będziemy do końca życia klaunami, i ostatecznie, za pomocą prowokacji i mediów, zostaniemy jako siła wyeliminowani całkowicie.
Opozycja nigdy nie odbierała poważnie Prawego Sektora, odnoszą się oni do prawych jak do nabojów w automacie.
W rzeczywistości pozwolili zrobić nam tę rewolucję, chociaż mogli zdławić wszystko w zarodku, za pomocą wtyczek, uruchamiając do pracy kanały medialne i tak dalej.
Opozycja żydowska pozwalała nam żyć, ponieważ bez nas, tatarskiego klanu – Janukowycza – Achmetowa oni nie zwyciężyliby w ciągu godziny. Zalali oni go naszą krwią …
Naszymi rękami Żydzi zrobili rewolucję i teraz NA CAŁEGO POLEWAJĄ NAS BŁOTEM Z MEDIÓW. Setkami sprowadza się k…wy (ros. бляди), aby wprowadzać zamęt i osłabiać dyscyplinę żołnierzy Prawego Sektora. Chłopcy – trusie z wydziału antyterrorystycznego, SBU (Służby Bezpieczeństwa Ukrainy – od tłum.) i inne męty, również – tak myślę – nasyciły nasze szeregi wzdłuż i wszerz, ale u nich panuje panika i bałagan, mają czas, a przychodzące panienki i przypadkowi dziwacy mogą łatwo zainstalować urządzenia mikroelektroniczne („pluskwy”) i pisać kupy materiałów kompromitujących.
Telefony komórkowe, stójkowi i operatorzy sieci pomogą ustalić nasze dane personalne.
I jak tylko zainteresowanie i miłość narodu do nas ucichnie z powodu prania mediów itp.,  zdyskredytują nas, podkupią liderów i ukoją na wieki.
Przypomnijcie historię: wszystkich aktywistów, wszystkich rewolucji zawsze zabijano. Takich esserów -  lewakow w ZSRR, czy na przykład członków SA w Niemczech w latach 30-ch.
My – Prawy Sektor, jesteśmy dziećmi rewolucji i nas, jeśli nadal będziemy tępi, szybko zlikwidują.
Przy czym wszyscy umrą jak zawsze z powodu przypadkowych przyczyn, koledzy z SBU i prywatni zbiry metod mają dużo.
Plan Dniepropietrowskiego żydowskiego klanu Kolomojskiego jest prosty – przekupić i pozyskać skorumpowanych przywódców prawicowych z Sektora pieniędzmi i mandatami posłów, nagle rzucić na nas kompromitujące materiały i obrzucić niepokornych błotem z mediów!
„Swoboda” jak i cała Opozycja – to żydowska podściółka i to jest jasne dla wszystkich zdrowo myślących ludzi .
Dmitrij Jarosz – to taka sama marionetka, on „łączy” Prawy Sektor”, podobnie do Żyda po matce Putina, siejąc niezgodę i szczując na siebie braterskie narody Rosji i Ukrainy, które są naszą jedyną nadzieją na prawdziwą przyszłość i wielkie odrodzenie naszej EUROPY – RUSI!!!
To wszystko są sieci żydowskie i są one plecione już od dawna. Zrozum Słowianinie – jest to twoja ostatnia nadzieja!
Jeżeli nie nastąpi zjednoczenie braterskich narodów Rosji i Ukrainy, a posiane między nimi przez żydowski kapitał nasiona wrogości wzrosną, to będzie twój koniec. Po dziesięciu – dwudziestu latach, liberalizm i inna, wroga naszemu duchowi tolerastia, zadusi nas na zawsze .
Po tych wydarzeniach posiadający władzę tego nam nie przebaczą, zostaną na nas skierowane tysiące, szpecących świadomość strumieni, zrobią oni wszystko, aby Europejczyk więcej nie stał przy swojej twierdzy i my, poróżnieni, na pewno upadniemy i już nigdy nie będziemy umieć się podnieść.
Możesz być pewien, że to będzie nasz koniec, nie będzie więcej żadnych Majdanów, padniemy na kolana ostatecznie.
Nikt nam nie pomoże, powinniście sami to rozumieć, Europa w większości – to zbiór osobników ogólnoludzkich, pederastów i półpederastów, ŻADNI BOGOWIE DO WAS Z POMOCĄ NIE PRZYLECĄ, Żyd zagarnie tę planetę, realizując tysiącletni testament żydowskich ojców i to będzie koniec.
NASI LIDERZY OBECNIE:
- Andrij Bіleckij (PATRIOT UKRAINY)
- Olesandr Muzyczko. ZABITY W NOCY 24 MARCA PRZEZ ODDZIAŁ SPECJALNY SOKÓŁ.
(Biłyj – (pol. – Biały), UNSO).  Chociaż walczył on w Czeczenii, jego rusofobia jest przesadzona. Jest on mniejszym terrorystą, aniżeli bohater Rosji – Kadyrow i mniejszym bandytą niż Putin. My jego nie wybielamy, nie jest on święty, ale na pewno nie jest pod kontrolą Żydów i nie tak łatwo jest go kupić.
- Uwięziony Goran (Biały Młot)
Są oni obecnie osobami, najbliższymi naszym nastrojom i jedynie kierując się nimi, możemy pokonać zasiane przez naszego nieprzyjaciela nastroje, zjednoczyć braterskie narody i zwyciężyć wspólnego wroga, którym bez wątpliwości jest – ŻYDOWSKI KAPITAŁ!!!
Teraz zobaczmy, kto naprawdę doszedł do władzy na Ukrainie …
OBECNY RZĄD KRAJU:
- Pełniący obowiązki Prezydenta – Turczynow – Żyd
- Premier – Arsenij Jaceniuk – Żyd
- Minister Finansów – Aleksandr Szlapak – Żyd
- Wicepremier – Władimir Grojsman – Żyd
- Minister Spraw Wewnętrznych – Arsen Awakow – ormiański Żyd ,homoseksualista .
- Minister Kultury – Siergiej Niszczuk – pół-Żyd, Mason i jawny homoseksualistą .
- Dyrektor Narodowego Banku – Stepan Kubiw – Żyd
Główni kandydaci na prezydenta z opozycji:
- Poroszenko – Żyd
- Julia Katelman (Tymoszenko) – Żydówka
- Witalij Kliczko (Etinzon) – Żyd po ojcu
- Oleg Frotman (Tiahnybok) – Żyd po matce
Żydowscy oligarchowie Ukrainy:
8 – ka miliarderów. WSZYSCY ŻYDZI
Oligarchowie Ukrainy – 95 procent Żydów.
A pozostali albo maja żony Żydówki, albo kręcą się z Żydami
Oligarchowie Rosji – 90 procent Żydów.
A pozostali albo maja żony Żydówki, albo kręcą się z Żydami
JAK WIDZIMY CAŁA WŁADZA – USA, ROSJI I UKRAINY ZNAJDUJE SIĘ W RĘKACH ŻYDÓW I SZCZUCIE NA SIEBIE NARODÓW BIAŁEJ RASY – TO DZIEŁO ICH RĄK
Być może potrzebna będzie niejedna „sotnia”, a nawet „PÓŁKI NIEBIAŃSKIE”, aby zwyciężyć!
W odsyłaczu podany jest dokładny opis, jak tworzyć oddziały do walki, produkować bomby, trucizny i odbić od Żydów naszą ziemię!
(link został usunięty)
Armia, śmiecie i SBU-iści teraz sami rozumieją, co się dzieje i dlatego walczyć za nich teraz nie będą,  obawiając się powtórki z wydarzeń ich poprzedników, którzy po usunięciu Janukowycza zostali skazani i nazywani są teraz wrogami. Setki ludzi jest gotowych stanąć na śmierć i moglibyśmy obalić te kreatury i pluć na Putinowską Rosję i USA z ich tolerancją społeczną … HASŁEM I CELEM PRAWDZIWEJ REWOLUCJI POWINNA BYĆ – „NACJONALIZACJA MAJĄTKU OLIGARCHÓW I CAŁEGO PRZEMYSŁU NA RZECZ NARODU”.
19.5.2014 r.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli stworzenie

Jeżeli stworzenie Wszechświata miało miejsce 6 tyś lat temu, to UFO byty nie są tymi, za których ich uważamy ! Co wydaje się mieć potwierdzenie w relacjach porwanych. Oczywiście istnienie innych inteligentnych istot w tak ogromnym kosmosie jest możliwe, 6 tysięcy lat to spora ilość czasu dla stworzonej gdzieś tam inteligencji by rozwinąć się do odpowiedniego poziomu, do niezwykle cudownego poziomu. Więcej tu:
http://popotopie.blogspot.com/2014/05/dochodzenie-w-sprawie-ludzkosci.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika MONSTER

Popieram twoje dążenia.

Popieram twoje dążenia. Dobrze że jedynie aspekt finansowy przy przygotowaniu materiałów jest jedyną przeszkodą, ponieważ innych przeciwwskazań brak. Jestem dobrej myśli jeżeli chodzi o znalezienie funduszy. Szkoda że tak mało o Tobie wiemy, oprócz tego że posiadasz wielki talent pisarski i ogromny zasób wiedzy. Wydawnictwa po samej lekturze twojego bloga powinny być bardzo zainteresowane współpracą z tobą ale powinieneś im dać jakiś namiar na siebie. Anonimowość jest wspaniałą sprawą ale czasem blokuje ruchy które chcemy wykonać. Masz wśród nas tylu fanów że nie masz czego sie obawiać o przyjęcie swoich teorii w społeczeństwie. Tymbardziej że nie jestem pewien jak wielu z nas czy to tylko teorie czy też większa część ukrytej przed nami prawdy. Na koniec powiem jedno-nie ma co się ukrywać , trzeba z tym wyjść do ludzi.

Portret użytkownika pako1205

Zibi,to nie śmiechy,czy

Zibi,to nie śmiechy,czy chichy :).Nie tylko Ty widzisz podobieństwa do twarzy.Zauważam to od lat,jednak zostawiam to dla siebie,choć czasem z kamery zewnętrznej w nocy,tworzą się takie obrazy z chmur w podczerwieni,że fiu fiu.

Strony

Skomentuj