Fotografia UFO z lat 70 dowodem na kontakty obcych z rządem USA

Kategorie: 

Źródło: US Navy

Uważa się, że zdjęcia z 1971 roku zostały wykonane z amerykańskiego okrętu podwodnego USS Trepang SSN 674 podczas podróży między Islandią i arktyczną wyspą Jan Mayen. Wielu specjalistów twierdzi, że zdjęcia są dowodem na tajne testy amerykańskich samolotów, jednak badacze UFO uważają, że fotografie przedstawiają statki obcych, które poszukują źródeł ropy.

Alex Mistretta, badacz zjawisk paranormalnych, analizował zdjęcia po tym, jak pojawiły się one po raz pierwszy we francuskim czasopiśmieTop Secret. Mistretta twierdzi, że dotarł do źródeł informacji, które przekazały mu, że fotografie zostały wykonane z amerykańskiej łodzi podwodnej. 

Informacje dodane na fotografiach zdają się potwierdzać te przypuszczenia. Napis na jednym ze zdjęć ma brzmieć: „Oficjalna fotografia. Nie do publikacji. CT”, a na kolejnej: „Niezatwierdzone do ujawnienia. Certyfikat bezpieczeństwa SSN 674. Sankcja karna”. 

Internetowy analityk, Bill Smillie, zasugerował, że wszystkie fotografie mogą przedstawiać ten sam obiekt, który jest zdolny do zmiany kształtu. Z kolei następny specjalista od UFO, Nigel Watson, uważa, że zdjęcia zostały wykonane w odstępach czasu, przez różnych świadków i w różnych częściach świata. 

„Statki powietrzne w kształcie walca były w Stanach Zjednoczonych często zgłaszaną obserwacją na niebie od 1896 roku” – twierdzi Watson – „O podobnych zjawiskach usłyszał od Eskimosów Benjamin Trueblood (amerykański pacyfista), podczas swojej wyprawy polarnej w 1908 roku.”

Mimo iż fotografie nie są niczym przełomowym, to stanowią kolejny dowód na obserwacje obiektów pozaziemskich przez wojsko Stanów Zjednoczonych. Negowanie tego faktu na przestrzeni lat doprowadziło do pojawienia się wielu mitów pokroju słynnej strefy 51. Czy zdjęcia z USS Trepang SSN 674 przedstawiają pojazd powietrzny obcej cywilizacji? Na to pytanie, musicie odpowiedzieć sobie sami.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika CZAROO0000000000000000

ONI SZUKAJAROPY DLA USA.

ONI SZUKAJAROPY DLA USA. CZYTALEM MATERIAL AMERYKANSKIEGO KOLESIA I NAPISAL ZE MAJA 3 DOWODY, GDZIE WIDZIANO STATKI USA I STATKI UFO A W NIEDLUGIM CZASIE POJAWILY SIE TAM RAFINERIE  DO WYDOBYWNIA ROPY W TYCH MIEJSCACH I WSZYSTKIE NALEZALY DO USA

Portret użytkownika Anonim2

Zabierają ropę Amerykańcom,

Zabierają ropę Amerykańcom, więc USA musi wypowiedzieć wojnę istotom z kosmosu i tym samym zwiększyć budżet na ochronę planety, satelity, czołgi w kosmosie itd itd. Ogólnie to kończą im sie wrogowie na ziemi i szukają extraterrestialowych no i powód musi byc oczywiście zawsze jakiś.

Portret użytkownika Homo sapiens

W ostatnich 200 latach

W ostatnich 200 latach nastąpiło w ludzkiej cywilizacji wiele klęsk i wojen, były zarazy i groznie choroby. Kiedy i gdzie UFOnauci nas uratowali, przesłali przepis na choroby, zarazy i zaniechanie wojen ?! Aniołowie Boga YHWH i Chrystusa są tymi którzy czasami uzdrawiają i bronią. Z ufonautami sprawa wygląda bardziej podejrzanie. "Niewątpliwie UFO fenomen istnieje. Będzie ośmieszany do momentu, w którym zostanie uznany za nową religię, lub jej element, o pomocy 'kosmicznych braci', mających spowodować upragniony pokój - "niosących światło". Możliwe, że pojawi się jeden ogólnoświatowy przywódca, posiadający nadzwyczajne możliwości, zwodzący masy dzięki UFO technologii. Baczmy więc byśmy "strzegli i pilnowali własnych dusz" !"

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj