Fox News ogłosił inwazję zombie

Kategorie: 

Źródło: public domain

Użytkownicy sieci społecznościowych wprost nie mogli uwierzyć co przeczytali na stronie internetowej jednego z lidera rynku kanałów informacyjnych, Fox News. Pojawił się tam wpis ostrzegający o inwazji zombie, który niczym wirus zaczął się rozprzestrzeniać na Facebooku i Twitterze.

 

Oczywiście nie wszyscy uwierzyli w tę sensacyjną wiadomość. Cześć z trzeźwo myślących Amerykanów uznała po prostu, że sensacyjna wiadomość to efekt działania hakerów, ale później okazało się, że incydent był wynikiem błędu pracownika kanału Fox News, który umieścił błędną wersję strony internetowej.

 

Informacja o inwazji zombie pojawiła się na stronie internetowej Fox News jedynie przez pół godziny, ale to wystarczyło do wywołania wielkiego zamieszania. Oprócz rewelacji o zombie na pierwszej stronie feralnej strony internetowej pojawiły się też informacje o nieistniejącym w rzeczywistości nowym systemie operacyjnym Apple o nazwie Maverick Sea Lion a główny news został zatytułowany po prostu WEEEEEEEEEEEEE.

 

Mimo, że stacja telewizyjna przeprosiła za pomyłkę wiele osób wyraziło niezadowolenie z powodu faktu, że tak opiniotwórcza telewizja jak Fox News nie ustrzegła się tak szkolnego błędu.

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

Na tej stronie powinien się

Na tej stronie powinien się ukazać w końcu artykuł o szpiegach portalu. Tzn Jak kto i kiedy przesyła dane i do kogo o użytkownikach tego portalu? Czyżby faktycznie były tu osoby mogące zagrozić bezpieczeństwu narodowemu tzn. syjonistycznemu? Jeżeli co chwila jakaś jednostka zmienia swój nick, swoje dane, zakłada różne konta tylko po to żeby węszyć i donosić tzn, że ten portal jest niebezpieczny i wychowuje polskich "talibów"hehe. Baca uważaj na siebie bo MOSAD próbuje cię już z każdej strony dorwać i przeprogramować. Jak się nie dasz to będą chcieli cię wyeliminować. Ja jednak trzymam za ciebie kciuki.

Portret użytkownika Lovejoy

Ja tylko przypomnę, że

Ja tylko przypomnę, że DHS(Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA) zamówił w marcu mnóstwo opancerzonych pojazdów odpornych na miny(MRAP) dla policji, i co szczególnie podejrzane 1.600.000.000(słownie miliard sześćset tysięcy sztuk amunicji, w tym grzybkującej tzw Dum Dum czyli do rozrywania wnętrzności od środka(według szacunków ekspertów taka ilość amunicji wystarczy na 20 lat intensywnych działań wojennych) Ale warto też wspomnieć o zgromadzeniu przez FEMA ogromnych ilości porcji gotowej żywności i wody butelkowanej, w pobliżu stolicy USA...
Tego typu działania ewidentnie są skierowane na tłumienie totalnego chaosu, anarchii i ogromnego wzrostu przemocy amerykańskiego społeczeństwa(namiastke tego widzielismy po huraganie Katrina w Nowym Orleanie) więc teraz spróbujmy połączyć puzzle i zastanowić się, z jaką wersją zdarzeń owe działania się wiążą:
-impakt jakiegoś obiektu (ISON?) w zachodni rejon USA
- erupcja kaldery Yellowstone
- tzw słoneczny "killshot" niszczący całą światową elektryczność...
- ogłoszenie bankructwa i totalnej zapaści gospodarczej USA, w związku z limitem zadłużenia do lutego 2014
-operacja fałszywej flagi i możliwy wybuch 3wś - nuklearny zamach na terenie USA, zwalenie winy na islamistów współpracujących z Iranem lub Syrią, po czym dokonanie inwazji na te kraje, co automatycznie spowoduje militarną interwencje Rosji i Chin w obronie swych strategicznych sojuszników, przyłączenie się kolejnych sojuszników zwaśnionych stron i tym samym wybuch 3wś
- wybuch jakiejś dotychczas nieznanej epidemii i związku z tym inwazja zombie 
- wprowadzenie w życie tzw projektu blue beam, czyli pozorowana inwazja "obcych" http://stopnwopoznan.wordpress.com/projekt-blue-beam-–-planowany-przekret-wszechczasow/
 
A jaka wersja się sprawdzi, to wg mnie przekonamy się w ciągu najbliższych 5 miesięcy... 

Strony

Skomentuj