Fragment niezidentyfikowanego obiektu spadł z nieba na Syberii

Kategorie: 

Russia Today

Kosmiczny obiekt, odkryty na Syberii 19 marca, rodzi nowe plotki. Jego pochodzenie pozostaje nieznane. Miejscowi twierdzą, że metalowy walec, przypominający ogromny garnek, spadł z nieba. Ale Roskosmos nie rozpoznał w nim ani fragmentu rakiety ani innych technologii kosmicznych.

 

Dziwny obiekt znajduje we wsi Otradnensky znajdującej się w okolicy Kujbyszewa w regionu Nowosybirskim.  Jeden z mieszkańców odnalazł go na drodze prowadzącej do jego posesji. 

 

Aby uspokoić mieszkańców, "niebiański cylinder" sprawdzono pod względem występowania promieniowania i tło było normalne.  Szef Obrony Cywilnej w sytuacjach nadzwyczajnych w Kujbyszewie, Walery Wasiliew powiedziała, że ​​obiekt jest prawdopodobnie wykonany z tytanu.  Według niego, w latach 1950 i 1960 w zachodniej części obszaru, ludzie często znajdowali fragmenty statków kosmicznych, wystrzeliwanych z "Bajkonuru", ale teraz mieszkańcy są nieprzyzwyczajeni do takich znalezisk.

Oprócz plotek o UFO, które przetoczyły się przez wioskę, mieszkańcy przedstawili i inne teorie.  Według nich, obiekt może być kawałkiem satelity "Meridian”, które zostało rozrzucone na powierzchni ponad trzy miesiące temu.  Jednak jego fragmenty spadły na terenie innej, oddalonej o 300 kilometrów wsi.

Wcześniej portal Lifenews.ru informował, że może to być fragment zbiornika paliwa pocisków rakietowych "Buława", odpalonych w grudniu z atomowego okrętu podwodnego "Jurij Dolgoruky".  Jednak później w służby prasowe agencji Roskosmos stwierdziły, że znaleziony przedmiot nie jest fragmentem techniki rakietowej i kosmicznej. Według specjalistów z rosyjskiej agencji kosmicznej, ostateczna konkluzja może być dokonane po szczegółowym badaniu przez ekspertów w danej dziedzinie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

za ten komentarz (zupełnie

za ten komentarz (zupełnie nie na temat) powinienes trafic do reszty ćwierćinteligentów z zakladu bez klamek - omówiłbyś tam swoje fobie na spokojnie z psychologiem zamiast tragicznie mylic patryjotyzm oraz faszyzm

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

.. Jak mówiłem już w innych

.. Jak mówiłem już w innych wątkach... Kończy się kosmiczna wojna z udziałem ziemskiej "Legii Cudzoziemskiej".. i jej "front cora bardziej zbliża się do Ziemi...a raczej do jej orbity geostacjonatrnej Dlatego będziemy coraz częściej świadkami "dziwnych" przedmiotów z nieba... " Szaraki" i "My" na ich usługach dostajemy cięgi... To się moze źle skończyć... zgodnie z ... przepowiedniami i... historią starożytną, zwłaszcza Noego i ksiąg Hindusów

Skomentuj