Franciszek może posiadać wiedzę o zbliżającej się katastrofie we Włoszech

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwne okoliczności związane z wizytą Franciszka u swojego przyjaciela Eugenio Scalfari, właściciela gazety La Repubblica, wywołały spore zamieszanie we Włoszech. Jak się okazało, po spotkaniu z Papieżem, Scalfari pilnie wydał instrukcje dla swoich pracowników, a następnie La Repubblica przeszła na niespotykany dotąd tryb pracy.

 

 

Kadra zarządzająca na czele ze Scalfari pospiesznie opuściła Włochy. Ludzie zabrali z sobą rodziny, a nawet psy. Większość zespołu udała się do Nowej Zelandii, w której firma wcześniej zakupiła nieruchomość. Pozostali zatrudnieni są zobligowani do wykonania ww. instrukcji w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Związek pomiędzy spotkaniem z Franciszkiem i pospiesznym wyjazdem Scalfariego jest oczywisty. Czy Franciszek mógł ostrzec swojego przyjaciela? Zbliża się trzecia wojna światowa, czy Włochy oczekują jakiejś kolejnej klęski żywiołowej? Zwykli ludzie nie mają jeszcze wiedzy na ten temat.

 

La Repubblica jest jedną z najbardziej poczytnych włoskich gazet. Często pisze o tym, co dzieje się w Watykanie. Powodem zamieszania jest wywiad z Papieżem pn. Il mio Grido al G20 sui migranti, opublikowany 08 lipca 2017.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika jol

jesli już to informacje, nie

jesli już to informacje, nie przepowiednie - to raz,

ogólnie coś się grubo kroi - to dwa,

zaślepieni pustynnymi bajędami, biedni duchowo obrzezani chrześcijanie i tak mimo faktów,

będą "wiedzieć" i twierdzić swoje, a naród wybrany was wycycka do dna żerując na niewiedzy, ignorancji i głupocie, co zresztą od dawien, dawna czyni Blum 3

Portret użytkownika Wolik

Niedokońca chyba chodzi o

Niedokońca chyba chodzi o katastrofy naturalne a raczej o wykożystanie atomu w morzach by wywołać falę tsunami o dewastującej sile jest bardziej skuteczne i ekonomiczne niż samo atakowanie danego terenu. Co za tym idzie każdy kraj który ma atom może się pobawić w takie rzeczy a ci co mieli wizje faktycznie mogli widziec efekt użycia takiej broni w taki sposób.

Proszę bardzo jest to scenariusz Sacharowa 

https://www.youtube.com/watch?v=oMv2oyL9A24

Portret użytkownika Petrus

Witam serdecznie,

Witam serdecznie,

czy oby na pewno nie jest to bujda news? Chętnie przeczytam opinię autora na temat źródeł. Bardzo proszę o dokładniejsze źródła.

Wydaje mi się, że to ściema, fake. Tak jak rzekoma wiadomość w mediach (propaganda) że Franciszek nazwał Chrystusa diabłem. Jak się potem okazało grzebiąc w oryginalnych źródłach, nic takiego nie padło.

Pozdrawiam czytelników i autorów bloga.

Portret użytkownika גבר עם כוכב

Przecież w kościele Papież

Przecież w kościele Papież jest tak dostojny i nieomylny, że powinien znać przyszłość. Narzędziem jego pracy jest Biblia. A widzę że większość na tym forum to niewierni. Biblia podaje: Koholeta 3:15,,To co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest. Bóg przywraca to, co przeminęło. Koh. 1:9 ,, To, co było, jest tym co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie''. To jest Matrix

Portret użytkownika Do piosenki text

Człowieku z gwiazdą, tak to

Człowieku z gwiazdą, tak to jest matrix - jeśli spojrzysz na te cytaty które podałeś z perspektywy w której nie ma iluzji czasu - nabierze to logicznego znaczenia , ze nie było początku ani nie będzie końca. Być może ten człowiek w białej sukience Dowiedział się, ze niedługo umrze i robi czarna robotę bo co jak co ze strachu goje najwiecej zapłacić mogą ale skoro to jest matrix to każdy podąża swoim tunelem zeczywistosci choć mogę się mylić jak tępa pomieszana istota od tych wszystkich mądrych wpisów  

Portret użytkownika Kaśka

A co w tym dziwnego, Włosi,

A co w tym dziwnego, Włosi, Grecy i inni południowcy jak co roku zamykaja prawie wszystko i jadą na przynajmniej miesięczny urlop wakacyjny z całymi rodzinami uprzednio pobierając tzw. urlopowe / dla nie wtajemniczonych to jest dodatkowa 14 pensja na wypoczynek /- tak jest we wszystkich normalnych krajach

Portret użytkownika Znawca

Jakby oczyścić katolicyzm ze

Jakby oczyścić katolicyzm ze zdrajców to byśmy otrzymali wspaniałą religię, ale to tylko może zrobić Bóg, Jego Syn Chrystus i Duch Święty. Przeciwnicy katolicyzmu są bojownikami anioła który spowodował, że zostaliśmy wyrzuceni z Ogrodu Eden i musimy teraz się męczyć. Nasze męki mogą być jednak skasowane dzięki Jezusowi, który przybył na Ziemię by nas uratować z ręki szatana.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Meg

Prawdziwi chrześcijanie

Prawdziwi chrześcijanie naprawiają co mogą, ale większość ludzi nie chce słuchać. A swoją drogą, chrześcijaństwo nie jest żadną religią, to faktyczna i głęboka relacja z jedynym żywym Bogiem Jahwe.

Strony

Skomentuj