Franciszek może posiadać wiedzę o zbliżającej się katastrofie we Włoszech

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Dziwne okoliczności związane z wizytą Franciszka u swojego przyjaciela Eugenio Scalfari, właściciela gazety La Repubblica, wywołały spore zamieszanie we Włoszech. Jak się okazało, po spotkaniu z Papieżem, Scalfari pilnie wydał instrukcje dla swoich pracowników, a następnie La Repubblica przeszła na niespotykany dotąd tryb pracy.

 

 

Kadra zarządzająca na czele ze Scalfari pospiesznie opuściła Włochy. Ludzie zabrali z sobą rodziny, a nawet psy. Większość zespołu udała się do Nowej Zelandii, w której firma wcześniej zakupiła nieruchomość. Pozostali zatrudnieni są zobligowani do wykonania ww. instrukcji w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Związek pomiędzy spotkaniem z Franciszkiem i pospiesznym wyjazdem Scalfariego jest oczywisty. Czy Franciszek mógł ostrzec swojego przyjaciela? Zbliża się trzecia wojna światowa, czy Włochy oczekują jakiejś kolejnej klęski żywiołowej? Zwykli ludzie nie mają jeszcze wiedzy na ten temat.

 

La Repubblica jest jedną z najbardziej poczytnych włoskich gazet. Często pisze o tym, co dzieje się w Watykanie. Powodem zamieszania jest wywiad z Papieżem pn. Il mio Grido al G20 sui migranti, opublikowany 08 lipca 2017.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika jol

jesli już to informacje, nie

jesli już to informacje, nie przepowiednie - to raz,

ogólnie coś się grubo kroi - to dwa,

zaślepieni pustynnymi bajędami, biedni duchowo obrzezani chrześcijanie i tak mimo faktów,

będą "wiedzieć" i twierdzić swoje, a naród wybrany was wycycka do dna żerując na niewiedzy, ignorancji i głupocie, co zresztą od dawien, dawna czyni Blum 3

Portret użytkownika Wolik

Niedokońca chyba chodzi o

Niedokońca chyba chodzi o katastrofy naturalne a raczej o wykożystanie atomu w morzach by wywołać falę tsunami o dewastującej sile jest bardziej skuteczne i ekonomiczne niż samo atakowanie danego terenu. Co za tym idzie każdy kraj który ma atom może się pobawić w takie rzeczy a ci co mieli wizje faktycznie mogli widziec efekt użycia takiej broni w taki sposób.

Proszę bardzo jest to scenariusz Sacharowa 

https://www.youtube.com/watch?v=oMv2oyL9A24

Portret użytkownika Petrus

Witam serdecznie,

Witam serdecznie,

czy oby na pewno nie jest to bujda news? Chętnie przeczytam opinię autora na temat źródeł. Bardzo proszę o dokładniejsze źródła.

Wydaje mi się, że to ściema, fake. Tak jak rzekoma wiadomość w mediach (propaganda) że Franciszek nazwał Chrystusa diabłem. Jak się potem okazało grzebiąc w oryginalnych źródłach, nic takiego nie padło.

Pozdrawiam czytelników i autorów bloga.

Portret użytkownika גבר עם כוכב

Przecież w kościele Papież

Przecież w kościele Papież jest tak dostojny i nieomylny, że powinien znać przyszłość. Narzędziem jego pracy jest Biblia. A widzę że większość na tym forum to niewierni. Biblia podaje: Koholeta 3:15,,To co jest, już było, a to, co ma być kiedyś, już jest. Bóg przywraca to, co przeminęło. Koh. 1:9 ,, To, co było, jest tym co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie''. To jest Matrix

Portret użytkownika Do piosenki text

Człowieku z gwiazdą, tak to

Człowieku z gwiazdą, tak to jest matrix - jeśli spojrzysz na te cytaty które podałeś z perspektywy w której nie ma iluzji czasu - nabierze to logicznego znaczenia , ze nie było początku ani nie będzie końca. Być może ten człowiek w białej sukience Dowiedział się, ze niedługo umrze i robi czarna robotę bo co jak co ze strachu goje najwiecej zapłacić mogą ale skoro to jest matrix to każdy podąża swoim tunelem zeczywistosci choć mogę się mylić jak tępa pomieszana istota od tych wszystkich mądrych wpisów  

Portret użytkownika Kaśka

A co w tym dziwnego, Włosi,

A co w tym dziwnego, Włosi, Grecy i inni południowcy jak co roku zamykaja prawie wszystko i jadą na przynajmniej miesięczny urlop wakacyjny z całymi rodzinami uprzednio pobierając tzw. urlopowe / dla nie wtajemniczonych to jest dodatkowa 14 pensja na wypoczynek /- tak jest we wszystkich normalnych krajach

Portret użytkownika Znawca

Jakby oczyścić katolicyzm ze

Jakby oczyścić katolicyzm ze zdrajców to byśmy otrzymali wspaniałą religię, ale to tylko może zrobić Bóg, Jego Syn Chrystus i Duch Święty. Przeciwnicy katolicyzmu są bojownikami anioła który spowodował, że zostaliśmy wyrzuceni z Ogrodu Eden i musimy teraz się męczyć. Nasze męki mogą być jednak skasowane dzięki Jezusowi, który przybył na Ziemię by nas uratować z ręki szatana.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Meg

Prawdziwi chrześcijanie

Prawdziwi chrześcijanie naprawiają co mogą, ale większość ludzi nie chce słuchać. A swoją drogą, chrześcijaństwo nie jest żadną religią, to faktyczna i głęboka relacja z jedynym żywym Bogiem Jahwe.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Cytuje: "Jakby oczyścić

Cytuje: "Jakby oczyścić katolicyzm ze zdrajców to byśmy otrzymali wspaniałą religię, ale to tylko może zrobić Bóg, Jego Syn Chrystus i Duch Święty" - ciekawa jestem co Trójca ma wspólnego z Kościołem Rzymskim ?. Przecież Kościół Rzymski jest wypaczony praktycznie od samych początków swojego istnienia. W ogóle dziwie się, że taki twór nie mający nic wspólnego z Biblią a stanowiący nic innego jak tylko reaktywację "religii" starożytnego rzymu plus kopię systemu żydowskiego może istnieć. Oto zgadka ale rozwiązanie tej zagadki znajduje się w ks. Objawienia.

Portret użytkownika Kamilowski

BRAWO BRAWO BRAWO!!! Jestem

BRAWO BRAWO BRAWO!!! Jestem tego samego zdania.  Kościół Rzymsko Katolicki jest gotowy na przyjęcie antychrysta. Zmierza wprost do Jeziora siarki i ognia  ciągnąc za sobą wszystkich swoich wiernych wyznawców. Smutne to.

Portret użytkownika Alien9174

Tak, wszystkie gazety mają

Tak, wszystkie gazety mają trąbić, że ten cały Scalfari boi się odwetu za jego wywiad z Franciszkiem, w którym nieoficjalnie padły słowa, że Kuria Rzymska to banda ćpunów łykających spermę. Gratuluje dedukcji.  Prawa a raczej lewa ręka Franciszka oskarżony o brutalną pedofilię w Australii, pułapka zastawiona przez Interpol na paczkę z kokainą wysłaną na adres poczty Watykanu, gejowskie orgie zakrapiane alkoholem i kokainą w budynku Szatańskiej Inkwizycji, opat klasztoru na Monte Cassino (a chyba każdy Polak wie co to miejsce oznacza)  i jego wojże po Brazylii w celu spędzania czasu z męskimi prostytutkami oraz ćpanie narkotyków za pieniądze na chore dzieci, itd itd. To tylko kilka afer jakie wypłynęły w ostatnim czasie. A to dopiero początek smrodu jaki wypłynie z Watykanu, który robi to co robi za wasze pięniądze, bo jesteście okłamywani. 

Portret użytkownika Samanta

czytałam ten wywiad, ale ty -

czytałam ten wywiad, ale ty - najwyraźniej nie. Nic takiego tam nie było. Interesowałam się też sprawą biskupa oskarżonego o pedofilię. Dwie rzekome ofiary to tak naprawdę jakieś smętne typy - narkomani i kryminaliści, którym nagle przypomniało się, że biskup w latach bodajże 70tych dotykał ich przez odzież kąpielową na basenie. Jakaś grubymi nicmi szyta ściema. Nie kłam.

Portret użytkownika mesje

Moze sie ktos odwazy

Moze sie ktos odwazy powiedziec,ze historia Jezusa to fikcjacja tak jak bajka o Alla lachu. I firemki zbankrutuja.

Kto wie moze jakas teczuszke ktos znajdzie, albo otworzy archiwum....

Portret użytkownika Zenek :)

"...La Repubblica jest jedną

"...La Repubblica jest jedną z najbardziej poczytnych włoskich gazet. Często pisze o tym, co dzieje się w Watykanie. Powodem zamieszania jest wywiad z Papieżem pn. Il mio Grido al G20 sui migranti, opublikowany 08 lipca 2017."

- czytanie z ROZUMIENIEM treści się kłania....

 

Portret użytkownika kris280

Czytanie czego? Gdzie tam

Czytanie czego? Gdzie tam widzisz informacje że masowo przenoszą się do Nowej Zelandii? Myślisz że tego sam nie potrafię znaleźć?

Bzdura i nic poza. Red. naczelny słynie z tego że nie robi notatek a jego interpretacja słów Papieża bywa niewłaściwa.

Portret użytkownika tomasz26

to ze włoski but stanie się

to ze włoski but stanie się wyspa kilku ludzi(taka geologia) wie ,ale żeby zaraz panikować .. przed karmą się nie ucieknie ,każdy ma swój czas przyjścia i odejścia ustalony i może nawet cudować jak ten żydek profilaktycznie przeszczepiając sobie pikawy .. na nic się to zda ..żyj świadomie ,a śmierć przyjmiesz jak narodziny

Portret użytkownika lipka

Wszystkie proroctwa to nic

Wszystkie proroctwa to nic innego jak plan wydarzeń, który jest skrupulatnie realizowany. Można powiedzieć, że to takie plany stuletnie kolejnych wydarzeń a prorocy to przekaźniki tajnych stowarzyszeń.  

Portret użytkownika Terenia z Torunia

A co ten wielbiciel

A co ten wielbiciel chińskiego komunizmu może takiego ciekawego wiedzieć. Gość, który "napisał" encyklikę środowiskową na zlecenie światowego lewactwa tylko po to aby przeciągnąć na lewą stronę rzesze katolików.

"Pilnie potrzebna jest prawdziwa światowa władza polityczna – o której mówił już mój poprzednik, błogosławiony Jan XXIII – aby zarządzać ekonomią światową; uzdrowić gospodarki dotknięte kryzysem; zapobiec pogłębieniu się kryzysu i związanego z nim zachwiania równowagi; przeprowadzić właściwe, pełne rozbrojenie oraz zagwarantować bezpieczeństwo żywieniowe i pokój; zapewnić ochronę środowiska i uregulować ruchy migracyjne. Niezbędna jest ciągłość, ponieważ nie można przekształcać zasad związanych ze zmianami klimatu i ochrony środowiska za każdym razem, gdy zmienia się rząd"

Oto cała prawda o towarzyszu Bergoglio. Prawdziwa światowa władza polityczna - czyli, tak bardzo utęskniony przez lewactwo, rząd światowy. Niezmienny i trwały światowy rząd z jedną polityką i jedną religią - oto sen JPII i towarzysza Gergoglio.

Drodzy katolicy nie łudźcie się, że przeczekacie tego papieża bo po nim będzie już tylko lepiej. Otóż nie, nie będzie ponieważ towarzysz Bergoglio obsadza swoimi ludźmi tzw. grono kardynalskie, które będzie miało wpływ na przyszłe konklawe - a oni zadbają o zachowanie ciągłości nauczania towarzysza Bergoglio.

Skomentuj