Francuski rząd uruchomił specjalną agencję do spraw UFO

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Rosnąca ilość obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających skłoniła francuski rząd do powołania specjalnej grupy roboczej, której celem ma być analizowanie i wyjaśnianie przypadków klasyfikowanych jako tak zwane UFO.

 

Sprawa jest poważna, ponieważ rządzący obawiają się, że wiele z obserwacji niezidentyfikowanych pojazdów latających to w istocie przypadki szpiegostwa. Francuski urząd do spraw przestrzeni lotniczej CNES powołał dedykowany zespół składa się z czterech specjalistów i kilkunastu ekspertów, którzy mają się zająć analizowaniem przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających.

 

Ekipa nazywa się G.E.I.P.A.N (Group d'Etudes et d'Informations Sur Les Phenomenes Aerospatiaux Non Identifies). Na swojej stronie internetowej eksperci dystansują się jednak od tego, że prowadzą poszukiwania dowodów na życie pozaziemskie. GEIPAN ma za zadanie przede wszystkim gromadzenie informacji, które mogą być przydatne dla innych służb.

 

Według tego, co mówi pracujący tam specjaliści, dziennie docierają do nich przynajmniej dwa przypadki obserwacji obiektów, których przynależność jest trudna do ustalenia.

 

 

 

Źródła:

http://io9.com/the-french-government-has-an-official-agency-of-ufo-hu-16...

http://www.cnes-geipan.fr/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

A tak w ogóle to mogła być

A tak w ogóle to mogła być zaaranżowana scena,ten cygan oczywiście bardziej na nerwach gra,kolega udaje że nie może się dodzwonić oczywiście wygląda na cygana,łapią go nerwy przykłada koledze oczywiście było wcześniej dograne że w bok ,może coś z nogą krzesła zrobili by się łatwo zgięła,wszystkie oczy na całą akcje a portfele w ruch poleciały przez tego małego cyganka co widać na końcu filmiku,tak to przemyślałem,nie ma lepszej sceny a forsa sama leci do kieszeni 

Portret użytkownika ktos

jak sie przyjzysz ten niby

jak sie przyjzysz ten niby spiewajacy gosc nie dostal w twarz tym kszeslem..co do obrazania innych np.w umysle lub przed PC to uwierz jest to spory problem czesto nie do opanowania jak i wstyd .. przynajmniej dla mnie..wciaz sie szkole i nie mam zamiaru nikogo obrazac ani oceniac powierzchownie.. chyba ze siebie pod warunkiem ze bedzie to konstruktywna samo-ocena nie przekladajaca sie w destrukcje..nie wymiekaj zibi..rob co lubisz i nie chwytaj sie bacy bo tylko sie pokaleczysz..pozdrawiam

Portret użytkownika zibi1973

Zgadza się nie dostał w twarz

Zgadza się nie dostał w twarz a w ramie i prześlizgnęło przedramię ,ale taki był tytuł,że w twarz uderzony,a co do ujęć zdarzają się tak że na filmiku się coś ułoży,gorzej jakby ułożyło się kilka twarz to by był rebus,tak się klatka złapała,nie będziemy sobie tym głowy zawracali tym ułożeniem,widziałem takie przypadki i nic nie było w tym dziwnego,a co do bacy to on naśmiewał się z nagrywatora i nie miałem wtedy żadnych żali,i nie chwytam się go,każdy ma swoje sprawy,a do tego jest wolność słowa i można mieć uwagę nawet mylącą,chyba że mnie do sądu poda pozdrawiam

Portret użytkownika zibi1973

To teraz ciekawie to napisali

To teraz ciekawie to napisali (sprawa jest poważna)  gdzie wcześniej byli jak te niby meteoryty lądowały,teraz to niech się gryzną,jak dla mnie to jest pozamiatane i tyle mogę się wypowiedzieć,trzeba będzie tyłki smarować,jak się słuchało nasa to tak wyszło,od nich się zaczęły te bajki o meteorytach,w Franci były tylko dwa przypadki trudne do ustalenia a na całym świecie ile ich było ?

Strony

Skomentuj