Freski z UFO odkryte w Karnaku

Kategorie: 

Źródło: http://actualnews.org/exclusive/162975-v-hrame-karnak-obnaruzheny-freski-s-nlo.html

W świątyni Karnaku badacze odkryli starożytne malowidła, które przedstawiają UFO. Zdaniem ekspertów, na rysunku naszkicowano wykres gwiaździste nieba z dziwnymi elementami na nim. Niezidentyfikowane obiekty znajdują się na suficie grobowca. Zdaniem naukowców, artysta zobrazował w ten sposób konstelacje wszechświata.

 

 

Warto zauważyć, że UFO usytuowane jest obok gwiazdozbioru Oriona. Symbolizuje to miejsce, z którego dziwne obiekty mogły przybyć na Ziemię.

 

Naukowcy sugerują, że w starożytnym świecie ludzie komunikowali się z obcymi, nazywając ich posłańcami bogów. Freski z okrętami w jasnych kolorach symbolizują ich wielkość i moc. Ponadto próżno tam szukać wizerunku Amon-Ra, na którego cześć powstał kompleks świątynny w Karnaku. Zdaniem ekspertów, fakt ten może symbolizować, że obca cywilizacja, który przyszła na Ziemię, mogła być silniejsza niż starożytni bogowie.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Alien9174

Ciekawe jak za sto lat

Ciekawe jak za sto lat naukowcy odkryją malowidła samolotów F-16 w jakiejś jaskini to też będzie UFO? 12 tysięcy lat temu ludzkość podróżowała w Kosmos i stąd to UFO. A czym jest obecne ufo? Ufo to bąble energetyczne, które mogą powodować różne zawirowania pola elektomagnetycznego co z kolei może wpływać na ludzkie umysły powodując np. omamy. Ot zagadka rozwiązana, koniec biznesu na Kosmitach. Z Kosmitami jest tak jak z ćpaniem koksu z kadzideł w Kościółku pedofilów w sutannach - wy ćpacie koks z kadzideł, oni gwałcą wam dzieci a wy czekacie na powrót Jezusa na chmurze. I mamy obłęd. A zastępca Jezusa Chrystusa już jest na Ziemi od dawna i naucza. Kościół Kat..olicki milczy na jego temat jak zaklęty i cyrk trwa, bo zawsze tak było. A Kosmici? Raczej tu nie przylecą, bo do kogo niby? Do ludzi, którzy sponsorują gwałcicieli własnych dzieci??? Zapomnijcie. Nie ma innej prawdy, prawda jest tylko jedna PIOTR POCIESZYCIEL. A jak wam nie pasuje to napiszcie zażalenie do nieba. 

Portret użytkownika Dragon_Reborn

Pierwsza część Twojej

Pierwsza część Twojej wypowiedzi - fajnie napisany tekst, aż chce się czytać wypowiedzi pisane w podobnym stylu. Talentu i inteligencji Ci nie brakuje i napisałem to bez ironii.

Naprawdę część drugą i nawiązanie do KK ("ćpanie koksu w świątyni kadzidełek", "kościołek pedofilów w sutannach" itp.), mogłeś sobie darować. Po co Ci taka wstawka obrażająca innych ludzi i inną wiarę, zwłaszcza że nie ma związku z tematem artykułów.

Poczytałem trochę artykułów tego "Piotra Pocieszyciela" - z reguły są to luźne nawiązania do Biblii, takie "pod tezę". Można jego teksty chłonąć niby prawdę objawioną i się nimi karmić, ale proponuję to co on pisze przeanalizować, wprost przecedzić na spokojnie. Posprawdzać cytaty, powiązania które wskazuje lub nie wskazuje. I nie zachwycać się pozorną miłością, bo jak na artykuły pisane przez "zastępcę JCh na Ziemi", to tak naprawdę więcej tam jadu niż miłości. A i dobrych owoców nie przynosi - sam widzisz, choćby po drugiej części swojego tekstu, że czytając jego artykuły piszesz w sposób, który raczej nie byłby przez Jezusa pochwalany.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj