Fundacja Keshe mogła przekazać Iranowi zaawansowane technologie

Kategorie: 

Kosmiczne technologie Keshe mogą pozwolić na podróże międzyplanetarne

Jak wiadomo istnieje ryzyko wystąpienia dużej wojny na Bliskim Wschodzie. Chodzi głównie o konflikt na linii Teheran - Tel Aviv. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Iran nie ma szans do zmilitaryzowanego Izraela, ale ostatnio pojawiły się informacje, że założyciel fundacji Keshe, Mehran Tavakol Keshe przekazał Iranowi kosmiczne technologie zrównujące szanse w trakcie ewentualnego ataku z powietrza.

 

Według ogólnodostępnych informacji Teheran uzyskał jakieś technologie nuklearno-plazmowe nowego typu. Być może dzięki temu da się stworzyć jakiś nowy napęd umożliwiający znaczny skok techniki. Niektóre źródła wspominają o budowie irańskich latających spodków. Sam Keshe twierdzi, że system obrony powietrznej, jaki dałoby się zbudować dzięki zastosowaniu jego technologii byłby praktycznie nie do spenetrowania. Dodaje też, że mógłby oddziaływać globalnie.

Wiadomo, że technologie plazmowe Keshe mogą powodować lokalne zakłócenia elektroniki i pojawiły się sugestie, że ma to być intencjonalne zachowanie urządzeń, których celem może być zakłócanie amerykańskich i izraelskich dronów bojowych. Podobno technologia Keshe odegrała bardzo ważną rolę w przechwyceniu drona bojowego RQ-170 Sentinel. Mówiło się tez o okiełznaniu siły grawitacji, co miało dać taką przewagę, która byłaby nie do zniwelowania nawet przy wykorzystaniu supernowoczesnych myśliwców.

 

Keshe określa tą technologię, jako kosmiczną. Pytany, dlaczego przekazał to Iranowi, który uważany jest za niebezpieczny kraj, oświadczył, że wierzy, że Iran jest pokojowo nastawiony a technologia ma być użyta w celu neutralizacji możliwości ataku tego kraju przez wrogów politycznych. Jednak sam Keshe przyznaje, że taka przewaga technologiczna jednego narodu nad innymi spowoduje, że będzie on wystawiony na pokusę zdominowania świata. Widzieliśmy to już zresztą wielokrotnie w przeszłosci i Persowie też mogą nagle utracić swoje pokojowe oblicze.

 

 

Źródła:

http://pesn.com/2012/08/05/9602152_Keshe_Foundation_claims_Iran_in_possession_of_superior_defense_capabilities/

http://www.keshefoundation.org/fr/media-a-papers-fr/keshe-news/330-the-world-peace-invitation-and-release-of-technology-the-2nd-international-presentation-how-to-become-axes-of-evil

http://www.marketoracle.co.uk/Article37002.html

http://peswiki.com/index.php/Directory:Keshe_Foundation

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Polak

Fundacja Keshe ciśnie wała,

Fundacja Keshe ciśnie wała, nic konkretnego nie pokazują, tylko robią sobie reklamę, że niby mają coś co zmieni losy ludzkości. Oglądając filmy myślę Panie Keshe to nie prezedszkole.. Na pewno są urządzenia nadsprawnościowe, które nie są dostępne dla cywili bo dlaczego by nie ździerać od nich pieniędzy. Silniki antygrawitacyjne są budowane i tylko ciemnotę ludzią wciskają, że nie da się pokonać grawitacji, to dlaczego codziennie na globie ktoś widzi coś niezwykłego na niebie coś co za***dala jak szalone i znika. Jeśli prąd byłby za darmo to ropa i gaz nie byłyby już potrzebne, (ale oni czyli te bagno przecież by nie miało zysków) każdy mógłby zwiedzać świat za darmo, nie mówiąc jakie korzyści mielibyśmy gdyby prąd był za free. Ale nie k**wa, pieniążki i pieniążki, jestem wk****ny, zarabiam 1200 i h*j wie co mam z tym zrobić, jak poopłacam wszystko grosze mi zostają, dość mam K**WA tej bidy, człowiek by chciał pojechać gdzieś gdziekolwiek K**wa za swego życia marnego, coś zobaczyć pozwiedzać pojarać się jakie K***A może być coś piękne na tej spalonej Ziemi. JESTEM POLAKIEM I JESTEM WKUR***NY!!! A TY?

Portret użytkownika blondas

a ja nie!! wlasnie przez

a ja nie!! wlasnie przez takich jak ty sa blokowane technologie,wszystko za darmo? a skad np. jedzenie?samo sie zrobi?wszystko byscie chcieli dostawac,  np.pojsc do restauracji i niech pani poda gotowy posilek,no bo przeciez mi sie niechce robic,a ta pani co ??ma charytatywnie robic?pozwiedzalbym hehe,a inni mieli by ci sluzyc,w hotelu czysta posciel i sniadanie do lozka,tylko kto poda i wypierze???a no drugi czlowiek .ja jestem za uwolnieniem  technologi ale tez kazdyprzymusowo powinien przepracowac ze 25 lat w zyciu na innych.

Portret użytkownika Ampa Vatis

... też mam problemy, ale

... też mam problemy, ale postawiłem sobie jasny CEL... zniszczyć terrorystów z immunitetami w tym kraju, nie ważne ile mnie to będzie kosztować, już oskarżają mnie o cuda na kiju, nawet o kłusownictwo, a to tylko zalążek jakie do mnie docierają oskarżenia. Pora na zmiany bo terroryści wewnątrz naszego kraju zarzynają nas dla siebie, a zapomnieli, że być politykiem to znaczy działać dla obywateli, a nie przeciw nim. Pora na zmiany, im więcej osób to sobie uświadomi, tym prędzej wprowadzimy darmową energię i obudzimy resztę, że to co robią nasi "reprezentanci" to nabijanie własnych kieszeni prowadząc politykę ludobójstwa i niewolnictwa oraz wyzysku i manipulacji. PORA NA ZMIANY.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Ihsen777

Ostatnio oglądałem wywiad z

Ostatnio oglądałem wywiad z jakimś niby hakerem który włamał się na komputery wojskowe i / lub nasa szukając info o darmowych źródłach energi i ukrywaniu ufo ... ponoć właził na komputeru ponad 5 lat i znalazł info o antygrawitacji opracowanej dzięki przejętym statkom obcych nie mówiąc już o źródłach energii... mówił że wiele komputerów nie miało wogóle zabezpieczeń i prócz niego byli tam hakerz z innych krajów ale ich nie złapano... wg niego antygrawitacja jest już dawno opracowana i generatory darmowej energii a w planie mają wejsc do użytku po ok 7 latach ... dziś czytam o niby fundacji Keshe która opracowała technologię antygrawitacji generatorów plazmowych itp.
 
Wiec albo chcą udupić Iran przez fundację keshe i upiec dwie pieczenie za jednymr azem albo ta fundacja keshe to jedna wielka ściema ... sposób by bocznymi drzwiami wpuscic technologię mówiąc, że to opracował jakiś tam naukowiec Pan Keshe ... Bardzo wygodne bo każdy łapki ma czyste a Pan Keshe prowadzi rozmowy z rządami o tym ... nie zalezy mu na tym byśmy my dostali to za darmo inaczej już dawno by udostępnił tą technikę w necie dla każdego! Wg mnie jego polityka jest dość sprzeczna ... niby chce dać światu ale kontaktuje się z rządami ?? Można to tłumaczyć tym, że boi się o swoje życie ale po prostu coś mi tu śmierdzi.
 
Do tego informacje, że sam założył taką fundację nonprofit i prowadza testy itp ... na to trzeba mieć ogrom kasy a skąd ma to jeden gość, albo kto bezinteresownie zainwestował do takiej organizacji niby non profit? No hello ale nie wierzę, że z jednejs trony ktoś robi coś non profit chyba dla szczytnych celów ale jak tak to też pusciłby schematy dla dobra reszty bo w końcu po coś powstała ta fundacja?
 
Źle kombinuję czy jak ... może ktoś się wypowie?

Portret użytkownika Karen

Albo... Ma mocne kontakty z

Albo... Ma mocne kontakty z np. Plejadanami, którzy chcą naprawdę uratować naszą planetę! Jestem przekonana, że on nie jest sam i nie potrzebuje do tego żadnych pieniędzy. Gdyby tak było, to już dawno służby by go przejęły... Ta wojna w Kosmosie już trwa. Przejęcie ziemi przez reptilian się nie uda i oni już przegrywają. Zostały tylko 3 tygodnie do Przejścia. Iran, to Persja, to Babilon i nadszedł teraz jego czas...

Strony

Skomentuj