Fundacja Keshe mogła przekazać Iranowi zaawansowane technologie

Kategorie: 

Kosmiczne technologie Keshe mogą pozwolić na podróże międzyplanetarne

Jak wiadomo istnieje ryzyko wystąpienia dużej wojny na Bliskim Wschodzie. Chodzi głównie o konflikt na linii Teheran - Tel Aviv. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Iran nie ma szans do zmilitaryzowanego Izraela, ale ostatnio pojawiły się informacje, że założyciel fundacji Keshe, Mehran Tavakol Keshe przekazał Iranowi kosmiczne technologie zrównujące szanse w trakcie ewentualnego ataku z powietrza.

 

Według ogólnodostępnych informacji Teheran uzyskał jakieś technologie nuklearno-plazmowe nowego typu. Być może dzięki temu da się stworzyć jakiś nowy napęd umożliwiający znaczny skok techniki. Niektóre źródła wspominają o budowie irańskich latających spodków. Sam Keshe twierdzi, że system obrony powietrznej, jaki dałoby się zbudować dzięki zastosowaniu jego technologii byłby praktycznie nie do spenetrowania. Dodaje też, że mógłby oddziaływać globalnie.

Wiadomo, że technologie plazmowe Keshe mogą powodować lokalne zakłócenia elektroniki i pojawiły się sugestie, że ma to być intencjonalne zachowanie urządzeń, których celem może być zakłócanie amerykańskich i izraelskich dronów bojowych. Podobno technologia Keshe odegrała bardzo ważną rolę w przechwyceniu drona bojowego RQ-170 Sentinel. Mówiło się tez o okiełznaniu siły grawitacji, co miało dać taką przewagę, która byłaby nie do zniwelowania nawet przy wykorzystaniu supernowoczesnych myśliwców.

 

Keshe określa tą technologię, jako kosmiczną. Pytany, dlaczego przekazał to Iranowi, który uważany jest za niebezpieczny kraj, oświadczył, że wierzy, że Iran jest pokojowo nastawiony a technologia ma być użyta w celu neutralizacji możliwości ataku tego kraju przez wrogów politycznych. Jednak sam Keshe przyznaje, że taka przewaga technologiczna jednego narodu nad innymi spowoduje, że będzie on wystawiony na pokusę zdominowania świata. Widzieliśmy to już zresztą wielokrotnie w przeszłosci i Persowie też mogą nagle utracić swoje pokojowe oblicze.

 

 

Źródła:

http://pesn.com/2012/08/05/9602152_Keshe_Foundation_claims_Iran_in_possession_of_superior_defense_capabilities/

http://www.keshefoundation.org/fr/media-a-papers-fr/keshe-news/330-the-world-peace-invitation-and-release-of-technology-the-2nd-international-presentation-how-to-become-axes-of-evil

http://www.marketoracle.co.uk/Article37002.html

http://peswiki.com/index.php/Directory:Keshe_Foundation

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Polak

Fundacja Keshe ciśnie wała,

Fundacja Keshe ciśnie wała, nic konkretnego nie pokazują, tylko robią sobie reklamę, że niby mają coś co zmieni losy ludzkości. Oglądając filmy myślę Panie Keshe to nie prezedszkole.. Na pewno są urządzenia nadsprawnościowe, które nie są dostępne dla cywili bo dlaczego by nie ździerać od nich pieniędzy. Silniki antygrawitacyjne są budowane i tylko ciemnotę ludzią wciskają, że nie da się pokonać grawitacji, to dlaczego codziennie na globie ktoś widzi coś niezwykłego na niebie coś co za***dala jak szalone i znika. Jeśli prąd byłby za darmo to ropa i gaz nie byłyby już potrzebne, (ale oni czyli te bagno przecież by nie miało zysków) każdy mógłby zwiedzać świat za darmo, nie mówiąc jakie korzyści mielibyśmy gdyby prąd był za free. Ale nie k**wa, pieniążki i pieniążki, jestem wk****ny, zarabiam 1200 i h*j wie co mam z tym zrobić, jak poopłacam wszystko grosze mi zostają, dość mam K**WA tej bidy, człowiek by chciał pojechać gdzieś gdziekolwiek K**wa za swego życia marnego, coś zobaczyć pozwiedzać pojarać się jakie K***A może być coś piękne na tej spalonej Ziemi. JESTEM POLAKIEM I JESTEM WKUR***NY!!! A TY?

Portret użytkownika blondas

a ja nie!! wlasnie przez

a ja nie!! wlasnie przez takich jak ty sa blokowane technologie,wszystko za darmo? a skad np. jedzenie?samo sie zrobi?wszystko byscie chcieli dostawac,  np.pojsc do restauracji i niech pani poda gotowy posilek,no bo przeciez mi sie niechce robic,a ta pani co ??ma charytatywnie robic?pozwiedzalbym hehe,a inni mieli by ci sluzyc,w hotelu czysta posciel i sniadanie do lozka,tylko kto poda i wypierze???a no drugi czlowiek .ja jestem za uwolnieniem  technologi ale tez kazdyprzymusowo powinien przepracowac ze 25 lat w zyciu na innych.

Portret użytkownika Ampa Vatis

... też mam problemy, ale

... też mam problemy, ale postawiłem sobie jasny CEL... zniszczyć terrorystów z immunitetami w tym kraju, nie ważne ile mnie to będzie kosztować, już oskarżają mnie o cuda na kiju, nawet o kłusownictwo, a to tylko zalążek jakie do mnie docierają oskarżenia. Pora na zmiany bo terroryści wewnątrz naszego kraju zarzynają nas dla siebie, a zapomnieli, że być politykiem to znaczy działać dla obywateli, a nie przeciw nim. Pora na zmiany, im więcej osób to sobie uświadomi, tym prędzej wprowadzimy darmową energię i obudzimy resztę, że to co robią nasi "reprezentanci" to nabijanie własnych kieszeni prowadząc politykę ludobójstwa i niewolnictwa oraz wyzysku i manipulacji. PORA NA ZMIANY.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Ihsen777

Ostatnio oglądałem wywiad z

Ostatnio oglądałem wywiad z jakimś niby hakerem który włamał się na komputery wojskowe i / lub nasa szukając info o darmowych źródłach energi i ukrywaniu ufo ... ponoć właził na komputeru ponad 5 lat i znalazł info o antygrawitacji opracowanej dzięki przejętym statkom obcych nie mówiąc już o źródłach energii... mówił że wiele komputerów nie miało wogóle zabezpieczeń i prócz niego byli tam hakerz z innych krajów ale ich nie złapano... wg niego antygrawitacja jest już dawno opracowana i generatory darmowej energii a w planie mają wejsc do użytku po ok 7 latach ... dziś czytam o niby fundacji Keshe która opracowała technologię antygrawitacji generatorów plazmowych itp.
 
Wiec albo chcą udupić Iran przez fundację keshe i upiec dwie pieczenie za jednymr azem albo ta fundacja keshe to jedna wielka ściema ... sposób by bocznymi drzwiami wpuscic technologię mówiąc, że to opracował jakiś tam naukowiec Pan Keshe ... Bardzo wygodne bo każdy łapki ma czyste a Pan Keshe prowadzi rozmowy z rządami o tym ... nie zalezy mu na tym byśmy my dostali to za darmo inaczej już dawno by udostępnił tą technikę w necie dla każdego! Wg mnie jego polityka jest dość sprzeczna ... niby chce dać światu ale kontaktuje się z rządami ?? Można to tłumaczyć tym, że boi się o swoje życie ale po prostu coś mi tu śmierdzi.
 
Do tego informacje, że sam założył taką fundację nonprofit i prowadza testy itp ... na to trzeba mieć ogrom kasy a skąd ma to jeden gość, albo kto bezinteresownie zainwestował do takiej organizacji niby non profit? No hello ale nie wierzę, że z jednejs trony ktoś robi coś non profit chyba dla szczytnych celów ale jak tak to też pusciłby schematy dla dobra reszty bo w końcu po coś powstała ta fundacja?
 
Źle kombinuję czy jak ... może ktoś się wypowie?

Portret użytkownika Karen

Albo... Ma mocne kontakty z

Albo... Ma mocne kontakty z np. Plejadanami, którzy chcą naprawdę uratować naszą planetę! Jestem przekonana, że on nie jest sam i nie potrzebuje do tego żadnych pieniędzy. Gdyby tak było, to już dawno służby by go przejęły... Ta wojna w Kosmosie już trwa. Przejęcie ziemi przez reptilian się nie uda i oni już przegrywają. Zostały tylko 3 tygodnie do Przejścia. Iran, to Persja, to Babilon i nadszedł teraz jego czas...

Portret użytkownika mxk

Nie wiem czy dobrze

Nie wiem czy dobrze kombunujesz ale wypuszczenie takiej technologii dla wszystkich ot tak mogło by wywolać poważne konsekwencje najpierw musi porozmawiać z rządami o tym jak rządy mają dozować nam szczęście żeby nie zaburzyć systemu podatkowego.
I teraz albo faktyczbnie istnieje taki Keshe ma taką technologię i o to idzie wojna w Iranie albo nie ma tej technologii a wszystko co mówią nam w TV jest prawdą.
Aczkolwiek chyba logicznie myślący człowiek może się domyślić że technologię czy nawet gotowe bomby Iran  może nabyć od Ruskich w jeden dzień.
Co do generatorów prawie darmowej energii to one istnieją i nie trzeba tu wcale badać statku obcych wystarczy że człowiek rozejrzy się dookoła.
 

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika bernixon

przeginasz pale

przeginasz pale Endor!Patologia!!!Kazdy ma w domu Biblie i jakby chcial sobie poczytac to nie musialby wchodzic na to forum zeby czytac twoja chora  filozofie,zawsze mozesz sie zamknac gdzies w klasztorze i wciskac pierdoly takim jak ty,  a jak chcesz cytowac Biblie co chwile to prosze dla ciebie:Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami.Mt 23:15

Portret użytkownika Fin2

Czy fundacja keshe - nie

Czy fundacja keshe - nie chciał upublicznić technologi ????
 
więc kto jest tu winny ? nasi przywódcy którzy zamiast powodować rozwój - czekają na nabicie prywatnych kies z dotychczasowych źródeł i zasobów Ziemi.
 
- czy trzeba dalej coś komentować ???

Portret użytkownika Rune Ansuz

Może w końcu dojdzie do

Może w końcu dojdzie do wyrównania siłna Bliskim Wschodzie? Dlaczego tylko Żydzi/Parchy/Jewreje/Koszerni Piechurzy Morza Czerwonego (cyt. za klasykiem Monty Pythona) mieliby mieć militarną przewagę. Dlaczego tylko oni?

Portret użytkownika Endor

W dzienniczku Św. Faustyny

W dzienniczku Św. Faustyny jest przekazana wiadomość iż wszzystko na Ziemi dzieje się za przyczyną i zgodą Chrystusa ! Jeżeli taka technologia będzie dana ludzkości to tylko za zgodą lub na polecenie Jezusa Zbawiciela ludzkości ! Polecam modlitwe do Miłosierdzia Boskiego bo tylko ono może zbawić ludzkość bo przecież nie technologia bo ona może być wykorzystana do celów wojennych jak i pokojowych a więc nie technologia jest najważniejsza ale łaska Boska względem ludzkości. Nie nasza to sprawa znać czasy i chwile !
 
Pierwszą Księgę napisałem, Teofilu, o wszystkim, co Jezus czynił i czego nauczał od początku 2 aż do dnia, w którym udzielił przez Ducha Świętego poleceń Apostołom, których sobie wybrał, a potem został wzięty do nieba. 3 Im też po swojej męce dał wiele dowodów, że żyje: ukazywał się im przez czterdzieści dni i mówił o królestwie Bożym. 4 A podczas wspólnego posiłku kazał im nie odchodzić z Jerozolimy, ale oczekiwać obietnicy Ojca:
"Słyszeliście o niej ode Mnie - [mówił] - 5 Jan chrzcił wodą, ale wy wkrótce zostaniecie ochrzczeni Duchem Świętym". 6 Zapytywali Go zebrani: "Panie, czy w tym czasie przywrócisz królestwo Izraela?" 7 Odpowiedział im: "Nie wasza to rzecz znać czasy i chwile, które Ojciec ustalił swoją władzą, 8 ale gdy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami w Jerozolimie i w całej Judei, i w Samarii, i aż po krańce ziemi".

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika bardo

Endor, po co tu do nich

Endor, po co tu do nich wchodzisz, do tego duchowego chlewu? Przecież te matoły nic nie pojmuja poza swoim durnym ufo, trzeba strząsnąc z sandałów proch i iść dalej. Chwilę poczytałem ten ich plugawy, pseudointeligencki i obsesyjnie antychrześcijański bełkot z niezliczonymi błędami ortograficznymi i uciekam stąd na zawsze, jak najdalej. 

Portret użytkownika baca

Endor oj ty zbereźniku, nawet

Endor oj ty zbereźniku,
nawet tu musiałeś wjebać swoje trzy grosze
nie czyta sie kobiecych pamiętniczków bo pomimo uroczystej, wzniosłej akcji i przyśpieszonego bicia serca, na koniec epilog i tak zawsze jest o wibratorach
pozdrowienia

Portret użytkownika Ampa Vatis

Endor, jak wiesz nie często

Endor, jak wiesz nie często zgadzam się z Tobą, ale nie trać wiary... jak napisała moja znajoma z innego forum. "Stanie się według wiary Twojej" I to Fakt. Jednak proszę Cię byś odróżniał przekazy biblijne od fałszerstw kościelnych. I tylko tyle, pozdrawiam i życzę wysokich wibracji. 

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika szarak

Wersja numer 1 W dzienniczku

Wersja numer 1
W dzienniczku Mahometa   jest przekazana wiadomość iż wszystko na Ziemi dzieje się za przyczyną i zgodą Allacha ! Jeżeli taka technologia będzie dana ludzkości to tylko za zgodą lub na polecenie Mahometa   Zbawiciela ludzkości ! Polecam modlitwę do Koranu  bo tylko ono może zbawić ludzkość bo przecież nie technologia bo ona może być wykorzystana do celów wojennych jak i pokojowych a więc nie technologia jest najważniejsza ale łaska Boska względem ludzkości. Nie nasza to sprawa znać czasy i chwile !
 
Wersja numer 2
W dzienniczku Sławomira  jest przekazana wiadomość iż wszystko na Ziemi dzieje się za przyczyną i zgodą Swarożyca ! Jeżeli taka technologia będzie dana ludzkości to tylko za zgodą lub na polecenie Swarożyca Zbawiciela ludzkości ! Polecam modlitwę do Słońca  bo tylko ono może zbawić ludzkość bo przecież nie technologia bo ona może być wykorzystana do celów wojennych jak i pokojowych a więc nie technologia jest najważniejsza ale łaska Słónca względem ludzkości. Nie nasza to sprawa znać czasy i chwile !
 
Wersja numer 3
W dzienniczku Einsteina jest przekazana wiadomość iż wszystko na Ziemi dzieje się za przyczyną i zgodą Fizyki ! Jeżeli taka technologia będzie dana ludzkości to tylko za zgodą lub na polecenie praw fizyki ! Polecam studiowanie wiedzy i nauki, bo tylko ono może zbawić ludzkość bo przecież nie religia bo ona może być wykorzystana do celów wojennych jak i pokojowych a więc nie religia jest najważniejsza ale łaska Boska względem ludzkości.
 
Wersja numer ...

Portret użytkownika oswiecony

chce sie chlop kasy nachapac

chce sie chlop kasy nachapac ,jak by mial takie technologie jak niby pisze to by belgia juz dawno na marsie byla albo i zdobyla by caly kosmos ,pozatym zandych konkretow nie podaje jakie to technologie do czego maja byc niech udostepni zwyklym ludzia a nie rzada

Portret użytkownika Kruczysko

Cos mi ten keshe śmierdzi. Z

Cos mi ten keshe śmierdzi. Z tego co wiem miał on ujawnić swoją technologię już 20stego września bodajże. Nic od tego czasu sie nie wydarzyło a jedynie czcze gadanie. Wygląda mi to na jakis potężny blef i tyle.
 

Portret użytkownika Ampa Vatis

To powiedz mi co to

To powiedz mi co to jest? 
https://register.epo.org/espacenet/smartSearch?searchMode=smart&query=Tavakoli+Keshe%2C+Mehran
 
A to tylko 2 patenty, które mogą zrewolucjonizować cała technologię i energię na całym świecie...
Myślę, że Keshe wie coś i to dlatego są te opóźnienia, poza tym mówił już wcześniej, że udostępnić ma technologię w grudniu, a wszyscy wiemy, że wiele krajów zrobi bardzo dużo by to opóźnić i powstrzymać, bo jak by to było gdyby ludziom dać darmową energie i możliwość wyleczenia (a nie jak do tej pory tylko leczenia i płacenia za to) z większości o ile nie z wszystkich chorób? Jak na tle jego wynalazków wyglądają inni naukowcy, którzy nie mają nawet pojęcia jak to działa, ale ich pojęcie nie ogarnia tego w całości?

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Kruczysko

Spokojna twoja rozczochrana

Spokojna twoja rozczochrana :). widziałem te patenty i widziałem wiele innych podobnych. Nie widziałem jednak żadnego działającego urządzenia opracowanego na ich podstawie i w tym tkwi właśnie problem
Jeśli ów człowiek chce byc wiarygodny to niech zorganizuje pokaz jednego ze swych urządzeń. Nakręci relacje i puści w świat.
Jak do tej pory widziałem tylko kilka filmików na których widać modele 3d i nic ponadto.
Wiem, że urządzenia free energy to nie mit i wiem, ze można takie budować bo sam pracuje w wolnej chwili nad silnikiem magnetycznym.
Keshe jest teraz pewnie chroniony i to dobrze przez iran więc ma mozliwość pokazać swoje wynalazki jednak tego nie zrobił i narazie tylko straszy?
Pozostane sceptyczny tak długo jak długo nie zobaczę konkretów.
Pozdrawiam
Kruk
ps. Uzupełniłeś już swoją stronkę? Chciałem się z nią lepiej zapoznać.

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Czyli nic więcej Ci w tym

 
Czyli nic więcej Ci w tym temacie nie powiem, sam też pracuję nad silnikiem magnetycznym i liczę na to, że niedługo każdy będzie mieć coś podobnego dla siebie odcinając się tym samym od koncernów energetycznych raz na zawsze.
Stronka już działa, przekonaj się sam. 
Pozdrawiam. 
PS. Zapraszam, Admin się chyba nie pogniewa jak to zrobię, tam też możesz znaleźć wiele ciekawych informacji na te tematy. 
http://nowaziemia.com.pl/

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Portret użytkownika Żmija niczyja

Warto poszukać

Warto poszukać wywiadów,  sama technologia wywraca wszystko to co znamy i stawia na głowie:) pomijając to że Keshe Irańczyk mówi otwarcie jak pomógł swojemu krajowi przechwycić i odesłać cud techniki, i równie otwarcie mówi o tym że odeśle z powrotem wszystko inne do nadawcy:)
Tak naprawdę jedynym państwem które zaprosiło go do współpracy jest...Sudan, a pozostali ? ano mają problem ..kosmiczny problem...jak to opodatkować ?
 

Portret użytkownika Gajdzioch

Wiecie co takie coś powoduje

Wiecie co takie coś powoduje u mnie odruch wymiotny. Dla kogo Iran jest taki niebezpieczny, tylko dla najeźdźców z zewnątrz, Ci ludzie mają takie samo prawo do wszystkiego jak wszyscy inni. Programy takie jak religia, kolor skóry, różnica w klasie, itp.  nas dzielą. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mieszkamy na tej samej Matce Ziemii, nie ma narodu wybranego bo wszyscy jesteśmy wybrani, tworzymy Ludzkość, a nie Polaków, Brazylijczyków czy Irańczyków.  Marzę o pokoju ogólnoświatowym, darmowej energii i życiu bez nędzy i głodu dla wszystkich bez wyjątku. Niech Iran ma tą "kosmiczną" technologię może to powstrzyma inne kraje, które chcą "siać pokój" na całym globie, a przy okazji eksploatować zloża naturlne krajów, którym "niosą pomoc".
 
Pozdrawiam.

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Skomentuj