Fundamenty nowego, słowiańskiego sposobu na życie

Kategorie: 

http://www.eioba.org/files/user29434/a182903/28.jpg

Logicznym wnioskiem nasuwającym się po analizie współczesnej cywilizacji, opartej na globalnym pasożytnictwie i niepohamowanej konsumpcji jest jej końcowe unicestwienie. Polityczne, gospodarcze, społeczne, środowiskowe problemy to tylko wskaźniki nadchodzącego procesu. Antyludzki system powoli się rozpada i jego koniec jest nieunikniony. Nie ma znaczenia jak to się stanie - ważne będzie co dalej.

 

Po takiej dobrej lekcji, wielu teraz dokładnie wie, jak nie powinno być w przyszłości. Nasza kultura powinna oprzeć się na Dziedzictwie Naszych Przodków i naszym zadaniem będzie ją odbudować...

 

Fundamenty nowego życia - Współistnienie

 

Fundamenty nowego życia - Współpraca

Oto maleńkie wskazówki:
- "Nie słuchajcie tych, którzy mówią, że bliźni twój, wróg twój, lecz słuchajcie tych, którzy mówią, że bliźni twój - przyjaciel twój."
- "Z innymi Rodami żyjcie w pokoju, pomagajcie kiedy proszą was o pomoc."
- "Pomagajcie bliźniemu w biedzie jego, kiedy do was przyjdzie bieda, pomogą i wam bliźni wasi..."
- "Pomagajcie ze wszystkich sił budować Świątynie i Sanktuaria, ochraniajcie Mądrość Bożą, Mądrość Starożytną..."
- "Nie czyńcie krzywd sąsiadom waszym, lecz żyjcie z nimi w pokoju i harmonii..."
- "Tylko trudząc się dla dobra wspólnoty, swój ród okryjecie chwałą..."
- "Żyjcie w przymierzu z Przyrodą, nie niszczcie jej, bowiem ona wspiera Życie wasze i całego Rodu żywego".
- "Nie niszczcie Świata waszego i przyrody jego, bowiem siebie zgubicie i swój Świat stracicie".
- "Nie niszczcie Przyrody waszej i krwi Rodów waszych, bowiem są to dwie Wielkie Siły, które dają możliwość kontynuacji egzystencji Starożytnym Rodom waszym".
- "Zachowajcie, ludzie, Piękno Rodzimej Ziemi waszej dla potomków starożytnych Rodów waszych, pomnażajcie Piękno Rodzimej Ziemi, dla chwały Bogów i Przodków waszych".

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Roberto

"(...) oto właśnie

"(...) oto właśnie strapienie, że postęp jest dobry żeby ludzie byli ludźmi; ale jeśli chodzi o chleb, masło i o piwo, to postęp jest tu po prostu zarazą (...)"
(B.Hrabal "Lekcje tańca dla starszych i zaawansowanych")
 

Portret użytkownika AM

Wszystkim zainteresowanym

Wszystkim zainteresowanym tematem nowego zycia z dala od systemu polecam ksiazke Anastazja Wladimira Megre, oraz polska str internetowa anastazja.org. Siedliska Rodowe gdzie ludzie wracaja do korzeni i odwracaja sie od pieniadza juz istnieja!
Pozdrawiam, Aleksandra

Portret użytkownika elo

Fundamenty nowego życia -

Fundamenty nowego życia - Współpraca
Żałosne cały ten filmik jest ukradziony Gurdźijewowi. To przecież jest jego system segregacji rasowej Enneagram! Nieuki. G. za kasę Morganów i Rothschildów szkolił Dzierżyńskiego Lenina Stalina i kilku innych żydków którzy potem zajmowali się tym czym się zajmowali. Dodatkowo G. jest filozofem który jako pierwszy na tej planecie wynalazł obozy koncentracyjne, po nim podchwycili ten motyw jego liczni uczniowie pochodzący z elit ówczesnej Europy 1915-1935. Modlę się prosząc Boga Aniołów i wszystkich świętych by na tej gnojowicy zakwitł kiedy jaki kwiat mądrości. Bo jak narazie do dalej diabeł ogonem jeno zamiata.

Portret użytkownika freeco

Widzę, że oprócz premiera i

Widzę, że oprócz premiera i prezydenta sowieckie służby oferują w promocji nową/starą pogańską wiarę, aby tylko pozbawić biedne, skołowane dzieci, resztek powiazań z zachodnią kulturą. Nic dziwnego skoro macie być rusofilni, to i ruskich bożków czcić musicie. Będziecie niedługo robić codziennie matrioszki i słuchać "przebojów" Ałły Pugaczowej albo innego dziadostwa, które będzie się akurat podobać carowi Put_Inowi. A jak się nie będzie podobać to kula w potylicę, w prezencie od braci "słowian". A te wszystkie bzdety ujęte w "cudzysłowia" to produkcja wydziału d/s religii FSB  z Łubianki. Zapamietajcie to sobie, za długo żyję  na tym świecie, aby sie na te gadki nabrac...Jak w to uwierzycie, to będziecie skończeni jako Polacy, europejczycy i w miare wolni ludzie.

Portret użytkownika devoratus

Uważasz, że lepszy jest

Uważasz, że lepszy jest zachodni bożek dolar?
Wolę słuchać Ałły Pugaczowej niż murzyńskich kryminalistów obwieszonych złotymi łańcuchami i poszczekujących o tym jak to sprzedali tonę narkotyków i uciekli "psom".
 
Biedne i skołowane dzieci nie byłyby biedne i skołowane - gdyby im nie zlasowano mózgów kapitalistycznym wzorcem życia. Za komuny 14 latki nie puszczały się masowo w galeriach handlowych, za fajki albo piwo.
 
Tak bardzo bałeś się Rosjan, że nie zauważyłeś jak Cię syjoniści wydymali i wzięli na smycz. Ciesz się, żeś "w miarę wolny" - tylko dlaczego dupsko tak szczypie?

Portret użytkownika drrago27

Swietny materiał, cieszę się

Swietny materiał, cieszę się że ktoś próbuje obudzić społeczeństwa które zmierzają w złym kierunku ale uważam że to nie wystarczy. Władcy tego świata nie dopuszczą do tego, będa dalej trzymać w ryzach ludzkość by dalej się bogacić. Musi naprawdę coś się wydarzyć na skalę globalną by zmienić nasz świat oraz poglądy ludzi. Teraz mówią w mediach kryzys, ludzie traca prace i dalej będą konkurować nie patrząc na nic by wygrać po trupach za wszelką cenę. Może globalna amnezja? Fajnie by było by ktoś na morzu wybudował sztuczną wyspę która by izolowała cały ten światowy bajzel. Było by tam nowe społeczeństwo które nie musiałoby walczyć by normalnie żyć. Miało by inne priorytety w życiu, bez żadnych korporacji tj. ZUS Urzad Skarbowy itp ...ech to by było życie....................................

Portret użytkownika devoratus

Na tą wyspę to powinni

Na tą wyspę to powinni eksmitować kapitalistyczno-syjonistyczne bydło, obsiać wyspę GMO, obsypać aspartamem i obowiązkowo zaszczepić wszystkich mieszkańców.
 
A potem zrobić tam próbną ekslozję jądrową...

Portret użytkownika axe

Pierwszy raz pokusilem się o

Pierwszy raz pokusilem się o komentarz na tej stronie choc czytam ja systematycznie.
Podoba mi sie ta idea cos w tym jest.
moim zdaniem powinnismy w miare sprawnie i szybko pomoc obalic system o ktorym czytajacy stronę wiedzą ze daleko mu do normanlnosci. Pytanie jak to zrobic? Mysle ze na poczatek ciosem dla 'naszej' wladzy i dla wszystkich tzw demokratycznych panstw bylby swiadomy wybor - nie dokonania wyboru - w kolejnych obojetnie jakich najblizszych wyborach: prezydenckich, parlamentarnych, do sejmu senatu i kazdych innych.  Skreslic nie jednego a wszystkich kandydatow i tym samym glos swoj unieważnić. Jesli ta idea sie przyjmie zaczną się liczyć z głosem ludzi

Portret użytkownika opolczyk

"Kiedyś byliśmy

"Kiedyś byliśmy Słowianami.
Dzisiaj jesteśmy jahwistami, jewropejczykami, patriotami, kibicami, elektoratem POPiS, postępowcami, konsumentami, pracownikami – a niedługo będziemy zachipowanym bydłem roboczym.

Jak do tego doszło?
Czyż nie lepiej było pozostać nam Słowianami?
Szacunek dla Matki Natury, cześć dla naszych własnych bogów, szacunek dla przodków i własnej tradycji, równość i wspólnota. I wiec decydujący o naszym życiu codziennym, troszczący się o nasze potrzeby. Na którym każdy z nas mógł zabrać głos."
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/23/slowianska-nostalgia/

Portret użytkownika Xardas

Bogowie umierają w

Bogowie umierają w męczarniach i samotności. ... Czarodziejka Maab zaczęła tracić posłuch wśród społeczeństwa na rzecz wiary chrześcijańskiej. Wierni odsunęli się od niej wkutek czego jej siła magiczna (oraz żywotność) zaczęły spadać (Maab zywiła się modlitwami, rytualnymi ofiarami i strachem). Czarodziejka wpadła na pewniem pomysł - powoła do życia Merlina, nauczy go sztuki czarowania a on będzie siał strach pośród ludzi. Przerażeni ludzie powrócą do Maab a tym samym ona odzyska swoją dawną moc. Merlin udał się do ludzi. Po latach życia wsród ludzi odwrócił się od Maab i wystąpił przeciwko niej. Czarodziejka wpadła w szał i postanowiła pozbyć się Merlina. Ten ubiegł jej czyn prosząc ludzi aby definitynie odwrócili się od niej. "Jakże mamy to uczynić ?" - pytali zdumieni. Na to Merlin odpowiedział: "Zapomnijcie o niej". Takoż uczynili i Maab staraciłą swoją moc i życie...
Bogowie umierają w męczarniach i samotności...

Portret użytkownika devoratus

Ale co mają wspólnego

Ale co mają wspólnego Bogowie/Bóg i czarodzieje?
Czarodziej jest tylko człowiekiem ew. stworzonym przez ludzi egregorem - do Boga mu daleko.
 
Jeśli któregoś dnia umrze Bóg - to my umrzemy dokładnie w tej samej chwili, bo on składa się z Nas a my to jego małe cząstki.

Portret użytkownika Noah

Bardzo dobry artykuł:) Liczę

Bardzo dobry artykuł:)
Liczę na wiecej tego typu informacji. Przestudiowałem już założenia wszystkich większych ruchów religijnych tego świata. Ale muszę sie przyznać do kompletnego dyletanctwa w wedach słowiańsko-aryjskich. Kiedyś trochę o tym czytałem ale skąpość materiału na ten temat zniechęciła mnie do dalszego drążenia tego tematu.
Wiedziałem też, że w odpowiednim czasie temat ten znów pojawi sie w moim życiu. I jest!
Dzięki za odkurzenie pamięci:)
Pozdro

Portret użytkownika Rasta4Peace

Dzięki internotowi mamy

Dzięki internotowi mamy okazje oglądać błędy innych 24 godziny na dobre, tak naprawde dobrze nie zdajemy sobie sprawy czym jest świadomość, a raczej jej przebudzenie. Nasze Słowiańskie korzenie pozwoliły nam dostrzeć pare prawd szybciej niż reszty planety, lecz nigdy nie będzie to znaczyć że jesteśmy od kogoś lepsi, to nie wyścig, nie.
To co mamy zakorzenione głęboko w naszych duszach jak i genach budzi się w obecnych latach głeboko w nas.
Kiedyś już nie bedzie kultury zachodu czy wschodu, będzie kultura Ziemi, oraz jej wspaniałych mieszkańców.
Obecnie jestesmy odciągani od korzeni jak tylko się da, wystarczy włączyć telewizor. Oczami serca, podświadomości należy patrzeć a nie gałkami ocznymi, ci którzy opóźniają naszą ewolucje/transformacje dobrze wiedzą czym jest podświadomość, podprogowe przekazy czy poprostu posiadanie nad kimś władzy psyhiczno-emocjonalnej.
 
Wszystko będzie dobrze, nie możemy się poddawać w tych jak bardzo ciężkich czasach upadku tego, co nauczyło nas jak być dobrymi, upadku tego mitycznego babilonu który pokazał nam jak dzieciom jak nie powininniśmy się zachowywać aby konsekwentnie i do przodu kontynuować naszą ewolucje na najbliższe 1000 lat światła.
Fajny artykuł, Pozdrawiam Piotr.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Masz rację.. To nie wyścig...

Masz rację.. To nie wyścig... Zwłąszcza, że zawodnicy mają zupełnie inne cele wyścigu...
 My Słowianie kochamy Matkę Naturę... pieniądz nie jest dla nas celem... Poprzez ten syjonistyczny porządek świata w któym przyszło nam żyć, pogoń za pieniądzem jest środkiem dla Naszego celu...
 Ci co go znają, a nie jest w ich interesie byśmy swój osiągnęli, czynią tak, byśmy gonili za uciekajacym zajączkiem jak psy na wyścigach...
To jest takie upokarzające ...pozdro

Portret użytkownika lukaszczegoszukasz

Przykazania Naszych Przodków

Przykazania Naszych Przodków to nic innego jak wskazówki jak żyć. Chciałbym przypomnieć na czym tak w ogóle polegała wiara naszych ojców, ponieważ przez ostatnie wieki Kultura Wedyjska na Ziemiach Polskich była systematycznie niszczona. Oto Fundamenty...
 
Rod tworzy cały ten wszechświat – to jeden wielki organizm, którego częścią jest każda istota. Tak jak my mamy dwie ręce, tak samo i ROD ma „dwie ręce” – Bogowie to jedna ręka, a Demony to druga ręka, choć są one różne, to i tak należą do jednego organizmu. Bogowie to istoty światła, a Demony to istoty mroku – obie te siły są potrzebne, aby Wszechświat mógł funkcjonować. Tutaj występuje kompletna harmonia, Yang i Yin to część tej samej siły – Roda.  Rod – to Ojciec Wszechmogący, Przyroda to Matka, stoi Ona Przy-Rodzie. Rod przejawia się pod wieloma postaciami, lecz na samym początku wszystko jest jednością…
"TO CO BYŁO W PRZESZŁOŚCI I BĘDZIE ZAWSZE, W TYM JEST PRZEŹROCZYSTOŚĆ WODY, ALE NIE JEST TO WODA, TO JEST SENS BEZ FORMY I TYLKO DLA UMYSŁÓW NIEZDOLNYCH TEGO DOSTRZEC -PRZYWDZIEWA ODZIENIE, ON JEST TWÓRCĄ WSZECH FORM I JAK PRZENIKLIWY WIATR PRZENIKA WSZYSTKIE FORMY I NIE ZASTYGA W JEDNEJ
Jesteśmy wszyscy cząstkami przyrody a więc jesteśmy też jednością. Jesteśmy więc równocześnie i jednością i oddzielnymi częściami.
 
"Tajemnicą Wielką Jest To, Że Swaróg i Pierun Są Równocześnie Światowidem...
I Ten Kto, Uznaje Oddzielnych Bogów, Rozdziela Świat (Królestwo) Bogów."
  
   Trzeba umysł tak nastroić, aby dostrzec, że u źródeł istnieje energia Yang i Yin, ale wszystko to jedna siła, to jest jednością. Dlatego też mamy Rodoboże - jedność w wielości. Czyli Rod (Bóg Rod ) jest jeden, ale jest również rozdzielony na mnóstwo innych Bogów, którzy są naszymi Przodkami. I my wyrażamy szacunek "Jedynemu w wielości". Czczenie to nie pełzanie, wychwalanie ich, czczenie (czi-tanje) - "CZI", to energia życia, a "tać", to "taszczyć ku sobie " - przyswajać sobie, brać. Słyszeliście zapewne o takich co "taszczą", to ci, co wszystko ku sobie zagarniają, czyli "poczitat" to pobierać siłę swoich Bogów. Ja i moi Bogowie - moi Przodkowie to przecież jedność. Jesteśmy jednym Rodem. Wszyscy żyjemy wewnątrz Roda(Boga). Pobieramy ich siły, bo jesteśmy z nimi jednością. My sławimy Bogów i nigdy ich o nic nie prosimy, dlatego jesteśmy Słowianami. A czym jest "sławienie"?. To doksologia, gdy słowami łowimy siłę. To tak jak można złapać wiatr za pomocą żagla i wziąć sobie jego moc, czyli jest tak, że sławimy - ściągamy tę siłę Bogów i stajemy się z nimi jednością - czyli czcimy ich. Oto i nasza wiara. To jest nasza kultura - my jesteśmy z nimi całością. My ich nie wielbimy, nie łasimy się - to są nasi Przodkowie. My też dościgniemy tego poziomy prędzej czy później. To nasza wiara. Jesteśmy dziećmi Bożymi i żyjemy tutaj by się stać takimi samymi Bogami, a oni wszystko robią byśmy się nimi stali - troszczą się o nas, dają nam wszystko. To jest czczenie rodzimych Bogów i Przodków. Pamiętacie pierwsze przykazanie Ruskiego człowieka?, czego powinniśmy przestrzegać?, co nam Przodkowie zostawili?. Jakie jest najważniejsze przykazanie dla Ruskiego człowieka?. Nie pamiętacie?. A to ważniejsze tysiąc razy od tabliczki mnożenia. Zapamiętajcie - to jest główne przykazanie Ruskiego człowieka :
  "Święcie czcić swoich Bogów i Przodków i żyć według sumienia w harmonii z przyrodą."
A teraz przeanalizujmy, co oznacza "święcie czcić"?, "śvjato" znaczy światło, czysto, "czcić" już omówiliśmy, "święcie czcić swoich Bogów" - to jasne, że nie cudzych, ale swoich. To są nasi Przodkowie i trzeba ich szanować. Tylko oni nie chcą nam zrobić krzywdy - inni się mogą pod nich podszywać, trwa walka o każdą duszę. Nie trzeba nam cudzych Bogów - mamy swoich. Święcie czcić swoich Bogów i Przodków - i żyć według sumienia - Sumienie (so-wiest) to "wspólna informacja", kiedy wiem, że ja i drugi człowiek to jedno i to samo - Ja jestem częścią przyrody i Wy jesteście jej częścią. Jeśli przynoszę krzywdę komuś z was, to przynoszę krzywdę przyrodzie, a więc i samemu sobie. Według praw karmy wszystko to do mnie wraca. Wraca krzywda. Jeśli chcę sobie przynieść korzyść, to powinienem przynosić korzyść innym. Tylko w ten sposób przyniosę sobie korzyść. Czyli służąc wspólnej całości, przynosząc jej korzyść, tylko wtedy mam szansę przynieść ją sobie. To jest sumienie - wspólna wiedza (wspólna świadomość). Czyli główna zasada: "NIE CZYŃ DRUGIEMU CZEGO SAM SOBIE NIE ŻYCZYSZ". To jest życie według sumienia . Czyli to jasne? : ŚWIĘCIE CZCIJ SWOICH BOGÓW I PRZODKÓW I ŻYJ WEDŁUG SUMIENIA W HARMONII Z PRZYRODĄ. Przyroda to jest to co "przy Rodzie", a "ład" to harmonijność/proporcjonalność. Powinienem współbrzmieć z nią, to jest harmonia - tak jak oni wibrują, na tej samej nucie, na takiej i ja powinienem wibrować. Oni żyją w miłości i ja też. Kochają mnie i ja też kocham. To jest ład/harmonia. A sławiąc ich, oddając im honory - dostrajam się do nich. Zrozumiałe - czym jest "honorowanie"?. Oto nasze podstawowe przykazanie - przykazanie Ruskiego człowieka.
Tak właśnie powinniśmy żyć.
 
   Nasi Bogowie zostawili nam swoje przykazania, postaram się przytoczyć niektóre z nich…
"Żyjcie w przymierzu z Przyrodą, nie niszczcie jej, bowiem ona wspiera Życie wasze i całego Rodu żywego."
"Nie niszczcie Świata waszego i przyrody jego, bowiem siebie zgubicie i swój Świat stracicie."
"Nie niszczcie Przyrody waszej i krwi Rodów waszych, bowiem są to dwie Wielkie Siły, które dają możliwość kontynuacji egzystencji Starożytnym Rodom waszym."
"Zachowajcie, ludzie, Piękno Rodzimej Ziemi waszej dla potomków starożytnych Rodów waszych, pomnażajcie Piękno Rodzimej Ziemi, dla chwały Bogów i Przodków waszych."
„Powróćcie do swoich korzeni, a otworzycie bramę do Boskiego Świata (Prawi).”
„Nie idźcie do mroku, a idźcie do Światła, idący do mroku przepadną na wieczność.”
„Nie słuchajcie tych, którzy wzywają do Niesprawiedliwości, lecz słuchajcie tych, którzy nawołują do Prawdy.”
„Nie słuchajcie tych, którzy mówią, że Sąsiad to Wróg twój, lecz słuchajcie tych, którzy mówią Sąsiad twój – Przyjaciel twój.”
„Idźcie przez wiele światów, poznajcie je i doskonalcie Swego Ducha.”
„Poznajcie Mądrość Boga Jedynego (Roda) i skierujcie Światło Boże na drogę swoją.”
„Nie odpłacajcie dobrem za uczynione wam zło, czym bowiem odpłacicie za uczynione wam dobro.”

Pozostałe Przykazania - http://www.darislav.com/zapovedi.html

Rodzina, Honor, Sprawiedliwość

Portret użytkownika dąb

wiele jest wskazówek

wiele jest wskazówek religijnych dla nas jak postępować . Chociaż jestem katolikiem i Jezus nakazuje nadstawiać drugi policzek czy też "opowieść o wyrodnym synu" to twoje ostatnie zdanie przypadło mi do gustu.

Portret użytkownika Stanlej

lukaszczegoszukasz bardzo

lukaszczegoszukasz bardzo ciekawe, a jeszcze lepiej autentycznie miałem Déjà vu gdy czytałem Twój artykuł. Dało mi to wiele do myślenia, ale od dłuższego czasu zgadzam się z opiniami głoszonymi przez Ciebie, chociaż wkurza mnie ogólna nachalność z jaką ten tekst podajesz, bo twierdzę, iż jest on przeznaczony dla osób, które wybrały już swą drogę, a nie dla wahających się.

Skomentuj