Fundamenty nowego, słowiańskiego sposobu na życie

Kategorie: 

http://www.eioba.org/files/user29434/a182903/28.jpg

Logicznym wnioskiem nasuwającym się po analizie współczesnej cywilizacji, opartej na globalnym pasożytnictwie i niepohamowanej konsumpcji jest jej końcowe unicestwienie. Polityczne, gospodarcze, społeczne, środowiskowe problemy to tylko wskaźniki nadchodzącego procesu. Antyludzki system powoli się rozpada i jego koniec jest nieunikniony. Nie ma znaczenia jak to się stanie - ważne będzie co dalej.

 

Po takiej dobrej lekcji, wielu teraz dokładnie wie, jak nie powinno być w przyszłości. Nasza kultura powinna oprzeć się na Dziedzictwie Naszych Przodków i naszym zadaniem będzie ją odbudować...

 

Fundamenty nowego życia - Współistnienie

 

Fundamenty nowego życia - Współpraca

Oto maleńkie wskazówki:
- "Nie słuchajcie tych, którzy mówią, że bliźni twój, wróg twój, lecz słuchajcie tych, którzy mówią, że bliźni twój - przyjaciel twój."
- "Z innymi Rodami żyjcie w pokoju, pomagajcie kiedy proszą was o pomoc."
- "Pomagajcie bliźniemu w biedzie jego, kiedy do was przyjdzie bieda, pomogą i wam bliźni wasi..."
- "Pomagajcie ze wszystkich sił budować Świątynie i Sanktuaria, ochraniajcie Mądrość Bożą, Mądrość Starożytną..."
- "Nie czyńcie krzywd sąsiadom waszym, lecz żyjcie z nimi w pokoju i harmonii..."
- "Tylko trudząc się dla dobra wspólnoty, swój ród okryjecie chwałą..."
- "Żyjcie w przymierzu z Przyrodą, nie niszczcie jej, bowiem ona wspiera Życie wasze i całego Rodu żywego".
- "Nie niszczcie Świata waszego i przyrody jego, bowiem siebie zgubicie i swój Świat stracicie".
- "Nie niszczcie Przyrody waszej i krwi Rodów waszych, bowiem są to dwie Wielkie Siły, które dają możliwość kontynuacji egzystencji Starożytnym Rodom waszym".
- "Zachowajcie, ludzie, Piękno Rodzimej Ziemi waszej dla potomków starożytnych Rodów waszych, pomnażajcie Piękno Rodzimej Ziemi, dla chwały Bogów i Przodków waszych".

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Roberto

"(...) oto właśnie

"(...) oto właśnie strapienie, że postęp jest dobry żeby ludzie byli ludźmi; ale jeśli chodzi o chleb, masło i o piwo, to postęp jest tu po prostu zarazą (...)"
(B.Hrabal "Lekcje tańca dla starszych i zaawansowanych")
 

Portret użytkownika AM

Wszystkim zainteresowanym

Wszystkim zainteresowanym tematem nowego zycia z dala od systemu polecam ksiazke Anastazja Wladimira Megre, oraz polska str internetowa anastazja.org. Siedliska Rodowe gdzie ludzie wracaja do korzeni i odwracaja sie od pieniadza juz istnieja!
Pozdrawiam, Aleksandra

Portret użytkownika elo

Fundamenty nowego życia -

Fundamenty nowego życia - Współpraca
Żałosne cały ten filmik jest ukradziony Gurdźijewowi. To przecież jest jego system segregacji rasowej Enneagram! Nieuki. G. za kasę Morganów i Rothschildów szkolił Dzierżyńskiego Lenina Stalina i kilku innych żydków którzy potem zajmowali się tym czym się zajmowali. Dodatkowo G. jest filozofem który jako pierwszy na tej planecie wynalazł obozy koncentracyjne, po nim podchwycili ten motyw jego liczni uczniowie pochodzący z elit ówczesnej Europy 1915-1935. Modlę się prosząc Boga Aniołów i wszystkich świętych by na tej gnojowicy zakwitł kiedy jaki kwiat mądrości. Bo jak narazie do dalej diabeł ogonem jeno zamiata.

Portret użytkownika freeco

Widzę, że oprócz premiera i

Widzę, że oprócz premiera i prezydenta sowieckie służby oferują w promocji nową/starą pogańską wiarę, aby tylko pozbawić biedne, skołowane dzieci, resztek powiazań z zachodnią kulturą. Nic dziwnego skoro macie być rusofilni, to i ruskich bożków czcić musicie. Będziecie niedługo robić codziennie matrioszki i słuchać "przebojów" Ałły Pugaczowej albo innego dziadostwa, które będzie się akurat podobać carowi Put_Inowi. A jak się nie będzie podobać to kula w potylicę, w prezencie od braci "słowian". A te wszystkie bzdety ujęte w "cudzysłowia" to produkcja wydziału d/s religii FSB  z Łubianki. Zapamietajcie to sobie, za długo żyję  na tym świecie, aby sie na te gadki nabrac...Jak w to uwierzycie, to będziecie skończeni jako Polacy, europejczycy i w miare wolni ludzie.

Portret użytkownika devoratus

Uważasz, że lepszy jest

Uważasz, że lepszy jest zachodni bożek dolar?
Wolę słuchać Ałły Pugaczowej niż murzyńskich kryminalistów obwieszonych złotymi łańcuchami i poszczekujących o tym jak to sprzedali tonę narkotyków i uciekli "psom".
 
Biedne i skołowane dzieci nie byłyby biedne i skołowane - gdyby im nie zlasowano mózgów kapitalistycznym wzorcem życia. Za komuny 14 latki nie puszczały się masowo w galeriach handlowych, za fajki albo piwo.
 
Tak bardzo bałeś się Rosjan, że nie zauważyłeś jak Cię syjoniści wydymali i wzięli na smycz. Ciesz się, żeś "w miarę wolny" - tylko dlaczego dupsko tak szczypie?

Portret użytkownika drrago27

Swietny materiał, cieszę się

Swietny materiał, cieszę się że ktoś próbuje obudzić społeczeństwa które zmierzają w złym kierunku ale uważam że to nie wystarczy. Władcy tego świata nie dopuszczą do tego, będa dalej trzymać w ryzach ludzkość by dalej się bogacić. Musi naprawdę coś się wydarzyć na skalę globalną by zmienić nasz świat oraz poglądy ludzi. Teraz mówią w mediach kryzys, ludzie traca prace i dalej będą konkurować nie patrząc na nic by wygrać po trupach za wszelką cenę. Może globalna amnezja? Fajnie by było by ktoś na morzu wybudował sztuczną wyspę która by izolowała cały ten światowy bajzel. Było by tam nowe społeczeństwo które nie musiałoby walczyć by normalnie żyć. Miało by inne priorytety w życiu, bez żadnych korporacji tj. ZUS Urzad Skarbowy itp ...ech to by było życie....................................

Strony

Skomentuj