Gdzie podziali się prawdziwi Aryjczycy?

Kategorie: 

Przedstawicielka ludu Kalaszów - źródło: flickr.com

Jak wiadomo z ideologii nazistowskiej wynikało, że Niemcy to potomkowie Aryjczyków. Wysyłano nawet specjalne ekspedycje naukowe do Tybetu, które miały za zadanie dokonanie badań antropologicznych. Dowiedziono jedynie, że Tybetańczycy to przedstawiciele ludności mongolskiej. Okazuje się, że Naziści szukali w niewłaściwym miejscu, ponieważ do dzisiaj w Himalajach można znaleźć przedstawicieli grupy etnicznej, która przypomina tych, których szukali Niemcy.

 

Ten lud to Kalasze i żyją oni w obrębie masywu Hindukuszu. Nie jest to grupa liczna, bo ma najwyżej 6000 członków, ale to, co zaskakuje w ich wyglądzie zewnętrznym to biała skóra, niebieskie oczy i blond włosy. Wypisz wymaluj Aryjczycy, czyli według Sanskrytu ludzie szlachetni.

 

Etnografowie podejrzewali, że Kalasze przybyli w region dzisiejszego Pakistanu i Afganistanu z terenu dzisiejszej Grecji, ale przeprowadzone badania DNA wykluczyły tę hipotezę. To, co odróżnia tę kulturę od innych to wysoki stopień zdolności organizacji i wydajne rolnictwo. Posiadają oni poza tym wiele cech wyróżniających ich w tej części świata. Przede wszystkim mają własny język Kalaszmun i własną religię, która jest do dzisiaj politeistyczna.

[ibimage==17819==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Źródło: flickr.com

Obrzędy Kalaszów są bardzo podobne do starożytnych słowiańskich i bałtyckich. Czczą święty ogień w trzech osobach: Słońce, błyskawice i ogień. W swoje święta na specjalnym ołtarzu z litego pnia dużego drzewa, składa się ofiary z kóz. Płeć piękna w trakcie uroczystości jest ubrana w kolorowe stroje przypominające tradycyjne stroje kobiet słowiańskich i bałtyckich.

 

Ludzie ci mimo, że żyją w Himalajach są nie do odróżnienia od Europejczyków. Wszystko wskazuje na to, że Słowianie i Kalasze mają wspólnych przodków.  Są to być może jedyni na świecie i zachowani w idealnej czystości typowi przedstawiciele białej rasy i to nie tylko ze względu na wygląd. Jest to także relikt kultury pogańskiej naszych przodków, który wymaga zbadania zanim Kalaszów nie wchłonie Islam.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Racj

Naukowcy badając DNA

Naukowcy badając DNA stwierdzili jakiś czas temu, że z Aryjczykami więcej mają wspólnego SŁOWIANIE niż ci którzy uważali się za Aryjczyków za czasów NSDAP. IRONIA LOSU. Buehehe.

Portret użytkownika Zenek

Jednym z wielu zabawnych i w

Jednym z wielu zabawnych i w istocie żałosnych kłamstw żydów jest zrobienie z Armejczyków (Hyksosi) ArAmejczyków i na postawie kultury ludu indoeuropejskiego z Palestyny i okolic dorabianie sobie kłamliwej własnej. 
 
Tak jak później przysposobili celta Dawida do bycia żydem bo ich złomotał okrutnie. ;p
 
Jak myślicie czemu tak ochoczo cenzurują wiedzę czy skamlą tymi swoimi antysemickimi wrzaskami na widok każdego historyka który dowodzi kłamliwości ich geneaologii? Palenie "bibliotek" z podrzucaniem fałszywek to tez ich "uświetniona tradycją metoda" zdobywania tego co porzadają a co sami w życiu nie stworzą jak wcześniej nie da się tego "po żydowsku" ukraść prawowitym właścicielom wyżynając jako halal dla yahwe.
 

Portret użytkownika ktoś tam

Co to byłby za świat gdyby

Co to byłby za świat gdyby wszyscy mieli niebieskie oczy i blond włosy.Jest zróżnicowanie i w tym tkwi piękno.Dlatego jeden woli wysokie blondynki inny niskie brunetki,a jeszcze inny czarne.Dla każdego coś dobrego.

Strony

Skomentuj