Gdzie podziali się prawdziwi Aryjczycy?

Kategorie: 

Przedstawicielka ludu Kalaszów - źródło: flickr.com

Jak wiadomo z ideologii nazistowskiej wynikało, że Niemcy to potomkowie Aryjczyków. Wysyłano nawet specjalne ekspedycje naukowe do Tybetu, które miały za zadanie dokonanie badań antropologicznych. Dowiedziono jedynie, że Tybetańczycy to przedstawiciele ludności mongolskiej. Okazuje się, że Naziści szukali w niewłaściwym miejscu, ponieważ do dzisiaj w Himalajach można znaleźć przedstawicieli grupy etnicznej, która przypomina tych, których szukali Niemcy.

 

Ten lud to Kalasze i żyją oni w obrębie masywu Hindukuszu. Nie jest to grupa liczna, bo ma najwyżej 6000 członków, ale to, co zaskakuje w ich wyglądzie zewnętrznym to biała skóra, niebieskie oczy i blond włosy. Wypisz wymaluj Aryjczycy, czyli według Sanskrytu ludzie szlachetni.

 

Etnografowie podejrzewali, że Kalasze przybyli w region dzisiejszego Pakistanu i Afganistanu z terenu dzisiejszej Grecji, ale przeprowadzone badania DNA wykluczyły tę hipotezę. To, co odróżnia tę kulturę od innych to wysoki stopień zdolności organizacji i wydajne rolnictwo. Posiadają oni poza tym wiele cech wyróżniających ich w tej części świata. Przede wszystkim mają własny język Kalaszmun i własną religię, która jest do dzisiaj politeistyczna.

Źródło: flickr.com

Obrzędy Kalaszów są bardzo podobne do starożytnych słowiańskich i bałtyckich. Czczą święty ogień w trzech osobach: Słońce, błyskawice i ogień. W swoje święta na specjalnym ołtarzu z litego pnia dużego drzewa, składa się ofiary z kóz. Płeć piękna w trakcie uroczystości jest ubrana w kolorowe stroje przypominające tradycyjne stroje kobiet słowiańskich i bałtyckich.

 

Ludzie ci mimo, że żyją w Himalajach są nie do odróżnienia od Europejczyków. Wszystko wskazuje na to, że Słowianie i Kalasze mają wspólnych przodków.  Są to być może jedyni na świecie i zachowani w idealnej czystości typowi przedstawiciele białej rasy i to nie tylko ze względu na wygląd. Jest to także relikt kultury pogańskiej naszych przodków, który wymaga zbadania zanim Kalaszów nie wchłonie Islam.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Racj

Naukowcy badając DNA

Naukowcy badając DNA stwierdzili jakiś czas temu, że z Aryjczykami więcej mają wspólnego SŁOWIANIE niż ci którzy uważali się za Aryjczyków za czasów NSDAP. IRONIA LOSU. Buehehe.

Portret użytkownika Zenek

Jednym z wielu zabawnych i w

Jednym z wielu zabawnych i w istocie żałosnych kłamstw żydów jest zrobienie z Armejczyków (Hyksosi) ArAmejczyków i na postawie kultury ludu indoeuropejskiego z Palestyny i okolic dorabianie sobie kłamliwej własnej. 
 
Tak jak później przysposobili celta Dawida do bycia żydem bo ich złomotał okrutnie. ;p
 
Jak myślicie czemu tak ochoczo cenzurują wiedzę czy skamlą tymi swoimi antysemickimi wrzaskami na widok każdego historyka który dowodzi kłamliwości ich geneaologii? Palenie "bibliotek" z podrzucaniem fałszywek to tez ich "uświetniona tradycją metoda" zdobywania tego co porzadają a co sami w życiu nie stworzą jak wcześniej nie da się tego "po żydowsku" ukraść prawowitym właścicielom wyżynając jako halal dla yahwe.
 

Portret użytkownika ktoś tam

Co to byłby za świat gdyby

Co to byłby za świat gdyby wszyscy mieli niebieskie oczy i blond włosy.Jest zróżnicowanie i w tym tkwi piękno.Dlatego jeden woli wysokie blondynki inny niskie brunetki,a jeszcze inny czarne.Dla każdego coś dobrego.

Portret użytkownika Rader

Kalasze - czyli karnie

Kalasze - czyli karnie wydaleni lachowie (polacy) i to mi sie podoba, oczywiście są pewnie bardziej ułomni od nas bo byli za coś wydaleni, a nawet bardzo ułomni bo zatrzymali się dopiero w azji (nikt nie chciał ich przygarnąć ), ale nas w innych krajach też nie chcą przygarniać (popracujemy  i won) więc może nie byli aż tak ułomni.
Osobiscie tez jestem blondynem z niebieskimi(no może lekko przybrudzonymi oczami), ale nie czuję się Arem - może dlatego że do tej pory Arowie się do mnie nie odezwali.

"Nie warto umierać starym, warto umierać zadowolonym z życia" - Ja Wink

Portret użytkownika Chinook

Niemcy i Izrael w czasie

Niemcy i Izrael w czasie wojen nie szukałi korzeni Aryjców ( z tego co wyczytałem), a weitman, weitmar. Czyli pojazdów kosmicznych naszych przodków. Witmany opisane są wedach.  Natomiast propagandowa akcja Niemcow ze swastyka i ideologia Aryjców miała na celu odwrocenie uwagi na zawsze od korzeni Słowianńskich i podzielenia narodów.  Dość skutecznie bo ludzie co nie pogrzebali w treściach patrzą  na swiat przez pryzma przekonan jakie im wyryl rezim obecnej wladzy , poprzez rozne medody manipulacji i dezinformacji (edukacje itp sprawy).

Portret użytkownika Chinook

Ludzie o blond włosach i

Ludzie o blond włosach i niebieskich oczach to Świętorusy ( Słowianie), jeden z rodów (drugi to Rassieny ).   Ariowie (D'Aryjczycy (srebren oczy) i H'Aryjczycy (zielone oczy)).  Oni tworzyli jeden ród Rasy. Więc gdzie się  podziali Aryjcy to nie wiadmo, pytanie otwarte.

Portret użytkownika baca

no baaaa, gdyż toż to jest

no baaaa, gdyż toż to jest lub wkrótce będzie prawdziwe i mocno realne słowiańskie boże ciało... najprawdziwsze w świecie złote włosy, piękne rysy i błekitne oczy...
te hebrajskie jest natomiast mocno naciągane... ale łatwowiernych to właśnie te drugie niezdrowo podnieca... dziwne, no nie?
oni nic tylko ciała swojego bożka chcieliby sie nażreć...

Portret użytkownika zico169

ludzie nie są efektem

ludzie nie są efektem manipulacji genetycznej , ludzie to krzyżówki ludzi i obcych, manipulacje genetyczne miały mjejsce po potopie  , ludzi mozna poznać po liniach papilarnych którzy mają rodowód , myślicie ze dlaczego budyści sprawdzają linie papilarne   

Portret użytkownika Damian Michalewicz

Sam fakt, że wśród siedmiu

Sam fakt, że wśród siedmiu miliardów jednostek są krocie odmian rasowych jest dowodem na to, że ludzie są tworem inżynierii genetycznej. Tak jak odmiany wszystkich innych gatunków fauny i flory naszej planety. Ciekawy artykuł Smile Na pewno zapadnie mi w pamięci.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

dokładnie wszystko jest

dokładnie wszystko jest sztuczne ludzie to inżynieria genetyczna karaluchów karaluchy niestety zostały stworzone przez króliki a te sa oczywiscie wytworem świnek. A tak w ogóle to Ziemia została stworona jako rezerwuar wody przez Jowisza niestety Canis Majoris pierdnął i powstało Słoneczko. 
Aryjczycy to tak wspaniali normalnie idealni ludzie że musieli przebrać się za karłowatych czarnowłosych wypierdków typu hitler czy rudy lenin. 
Już od dłuższego czasu niestety coraz mniej zaglądam na ZnZ jak i tą stronę, kiedyś szukałem witryny niezależnej, mówiącej o rzeczach ciekawych mało znanych innych niestety zawiodłem się poziomem tego co tu czytam i udało mi się znaleźć naprawdę cos co daje naprawdę informacje które są po pierwsze sprawdzone, w większosći okraszone dowodami obliczeniami itp a do tego ludzie któzy tam komentują są w wiekzości realistami i z wyższym poziomem inteligencji. Może dlatego ze w Polacy to pojedyncze jednostki i nie ma tej wszechobecnej kłotliwości.
Sorki za słowa krytyki ale na tej stronce jak i na większosci tego typu w Polsce stronach to ostatecznym dnem nie są artykuły ale ludzie pod nimi piszący (w większośći), narwani, piani bez wiedzy a przede wszystkim ksenofobiczni i zaściankowi.

Portret użytkownika robertus

Jak zwykle wszysto sprowadasz

Jak zwykle wszysto sprowadasz podejrzewam do biblii. Tacy jak Ty, nigdy nie dopuszczą do swojej wiadomości, że Bóg to nie jest ten z hebrajskiego tłumaczenia. Każdy, kto podważy kościół, zaraz jest porównywany, iż życie powstało od karaluchów, królików, etc. Żadne, ale to żadne argumenty do Was nie docierają. Nic Was nie przekona, gdyby nawet wykopali i udowodnil jakąś rzecz z przed 100 tys. lat i tak powiecie, że to demon, diabeł etc. Więc pytam następny, po co tu zaglądasz ? 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

 po co zaglądam? bo zdarzają

 po co zaglądam? bo zdarzają się naprawdę artykuły bardzo ciekawe (szkoda że tak bardzo mało) to chyba najważniejsze. AAA by poprawić sobie humor i trochę ponabijać się z kilku zaplutych, zacietrzewionych, zabobonnych, po prostu głupich osób nie mających zadnego dystansu zarówno do siebie jak i świata łykających teorie każdą spiskową niemal że odrazu. Tacy ludzie w realu to żadkosć a tu nagromadzenie ich przekracza wszelkie możliwe normy.

Portret użytkownika Rod

sorki podjuszka ale Hitler I

sorki podjuszka ale Hitler I lenin to przedstawiciele hazarskiego plemienia czyli twoi pobratymcy więc nie wprowadzaj tak typowego dla was zamieszania i nie przedstawiaj ich jako ludzi rasy mało tego nie porównuj ich nawet do zwykłych ludzi

Portret użytkownika boulibrat

kolega chyba za dużo energy

kolega chyba za dużo energy drinka wypił z wódką bo pierdzieli jak pijany! Daj sobie na spokój bo poziom twojej wypowiedzi przypomina ten starych babuszek z PGR-u. Jesteś za głupi na niektóre artykuły na tej stronie, żeby zrozumieć sens ich istnienia. Dziś krzyczysz a jutro znowu tu zajrzysz. Postaraj się tylko być bardziej trzeźwym albo douczonym zarówno mentalnie jak i pod względem kultury.

Skomentuj