Genetycy sugerują, że w ludzkim genomie zaszyte są ślady interwencji obcych

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Naukowcy, pracujący od lat w ramach projektu "Human Genome" twierdzą, że natknęli się na niezwykłe odkrycie. Zasugerowano, że tak zwana niekodująca cześć sekwencji w ludzkim DNA jest de facto formą kodu genetycznego, pozostawioną przez inżynierów pochodzenia pozaziemskiego, którzy postanowili na drodze manipulacji genetycznej, poprawić żyjące tu istoty.

 

Grupa naukowców badających ludzki genom, już przed dekadą odkryła, że aż 98% sekwencji ludzkiego DNA zawiera kod genetyczny niekodujący białek. Od dawna już pojawiały się teorie, wedle których jest to nadpisana cześć kodu stanowiąca pozostałość pracy jakiegoś kosmicznego programisty, który kiedyś poprawiał gatunek Homo Sapiens. Warto zaznaczyć, że u kręgowców średnio zbędne DNA zajmuje 20% kodu, a u człowieka aż 98%

 

Ten tak zwany "śmieciowy kod DNA", do dzisiaj pozostaje tajemnicą dla naukowców. Zbędność dużej części kodu genetycznego może być też pozorna. Nie można przecież wykluczyć, że zachodzą jakieś mechanizmy, o których nie wiemy. Są też badacze, którzy uważają, że nasze DNA po prostu zawiera ślady pozaziemskiej interwencji.

Jako dowód, że ktoś majstrował przy naszym DNA uważa się również tak zwane "nadmiarowe" 223 geny występujące u ludzi i tylko u ludzi. Jest to zupełnie unikalne w świecie natury. Innymi słowy nie ma możliwości, aby były one wynikiem międzygatunkowego transferu genów, ponieważ żadna znana nam forma życia na tej planecie nie ma czegoś takiego w swoim genomie. Tajemniczości dodaje fakt, że gatunek Homo sapiens właściwie pojawił się nagle na przestrzeni dziejów i to od razu ukształtowany w formie jaką znamy obecnie. Pierwsi tacy ludzie pojawili się dopiero kilkadziesiąt tysięcy lat temu.

 

Hipoteza jest taka, że jakaś bardzo zaawansowana rasa kosmitów, przed laty pracowała nad narodzinami nowego rodzaju życia na naszej planecie. Ziemia może być tylko jedną z planet, na których życie zostało zaimplementowane. Naukowcy sugerują, że to co widzimy w naszym DNA to rodzaj programu komputerowego składającego się z dwóch części, olbrzymiego dobrze zorganizowanego kodu i prostego kodu bazowego.

Zespół badawczy uważa, że pierwsza część naszego kodu DNA nie został napisany na Ziemi i według nich jest to możliwe do zweryfikowania. Musimy zaakceptować fakt, że całe życie na Ziemi niesie kod genetyczny zaszczepiony przez istoty pochodzenia pozaziemskiego. Ewolucja byłaby czymś więcej niż spontanicznym doborem naturalnym. Jeśli przyjmiemy, że nasza przewaga jako gatunku wynika z obcej modyfikacji genetycznej możemy również przypuszczać, że humanoidalni obcy mogliby posiadać część materiału genetycznego niezbędnego w ewolucji człowieka.

 

Według naukowców, dziwnego kodu ludzkiego DNA nie można wyjaśnić wyłącznie za pomocą teorii ewolucji. Poziom skomplikowania naszego DNA jest tak wielki, że mogłoby nie wystarczyć czasu od początku istnienia Układu Słonecznego na jego spontaniczne powstanie. Prowadzi to do wniosku, że ten kod genetyczny, powstał gdzieś poza Układem Słonecznym. Teoria ta wspiera mocno hipotezę panspermii, zakładającą, że życie na Ziemi dotarło do nas z przestrzeni kosmicznej. O ile założymy świadome działanie jest to z pewnością intrygujące podejście do podboju galaktyki.

Te idee nie są oczywiście powszechnie akceptowane w środowisku naukowym. Dlatego ci, którzy sugerują, że wyższa pod względem rozwoju pozaziemska rasa ingerowała w nasz kod genetyczny, narażają się tez na środowiskowy ostracyzm. Poszukiwania śladów ingerencji w nasz genom uczeni nazwali biologicznym SETI, od astrofizycznego programu poszukiwania pozaziemskich inteligencji. Byłoby to de facto potwierdzenie, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Jednak nawet jeśli uda się to stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, bez odpowiedzi pozostanie następne nasuwające się pytanie - kto zatem stworzył tych kosmitów?

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Kola

A. Makukov, który forsuje tę

A. Makukov, który forsuje tę hipotezę nie jest gentykiem. Proponuję trochę więcej zanagażowania w dochodzeniu do źródeł. Prezentowanie czegoś, na czym autor się nie zna świadczy tylko o jego ingorancji (przepraszam autora za trudne słowo)

Portret użytkownika lipka

Niby wszystko jasne i proste

Niby wszystko jasne i proste ale jednak nie do końca a im bardziej zagłębiać się w teorię dojdziemy do zadziwiających wniosków. Nawet kosmici mają problem ze swoim pochodzeniem i szukają korzeni swojego gatunku, mówię o kosmitach - ludziach, bo tylko ci nas interesują. Jesteśmy sztafetą pokoleń, na której opiera się każda istota człowiecza czy tu na Ziemi czy gdzie indziej w kosmosie. Oczywiście tylko wysoko zaawansowana cywilizacja ma możliwości prześwietlenia genomu ludzkiego, od którego momentu możemy odnaleźć siebie w zapisie. Siebie tzn. formę w zapisie ukształtowaną przed setkami, tysiącami, milionami czy miliardami lat a mającą pojawić się tu i teraz z misją lub ot tak dla obserwacji zmieniajacego się świata lub danie świadectwa, że to co zamierzone dzieje się właściwie lub odbiega od planu twórców cywilizacji kształtowanego na tysiąclecia.
Proste drogi są bezpieczne i efektywne i takie zostały utworzone dla ludzi co świadczy o tym, że nie wypadliśmy sroce spod ogona ale jesteśmy misternie zaplanowaną istotą przygotowywaną do prowadzenia wielkich projektów samego Konstruktora Wszechświata.

Portret użytkownika Io600

Wszystko jest w kosmosie. Czy

Wszystko jest w kosmosie. Czy ufoludów z Ziemi zrobiły inne ufoludy, to wszystko jedno. Kosmiczny inkubator kręci się wokół słońca i wytwarza ludzkość, a ludzkość wytwarza coś potrzebnego inkubatorowi. Po to tak dużo się rodzi tych naszych ufoludów. Później się prowokuje ziemskie ufoludy do zabijania innych ziemskich ufoludów i już mamy ekstra dawki energii życia dla inkubatora. Swoiste perpetum mobile. Inkubator tworzy życie kosztem innego i tak w kółko. Jedna cywilizacja grzebie drugą i na jej prochach konstruuje swój sarkofag. Nieskończona zabawa życiami. Je**ć religie!

Portret użytkownika Promień

Właśnie przeczytałam o

Właśnie przeczytałam o "Bibliotece z Naghammadi" i o archontachworach i innych stworach w kosmosie.  Przypomniały mi się słowa, które kiedyś usłyszałam, podzielę się z wami. "Budzi sie wasza ziemia do istnienia w świecie molekularnym. Wasza świadomość się rozwinęła. Istniejecie w świecie molekularnym, świat binalny /kod binalny/. Wszystko tworzy struktury, to jest niewymierne. Całość jest fraktalem". "Wy się nie szczepicie na pewne bakterie, które tu są i pożerają wasz układ słoneczny. To są bakterie ze szczepów binalnych, których ty nie ogarniasz swoim umysłem. Wasza aktywność jest minimalna w porównaniu do mas binalnych, które są w nieustannym ruchu i się rozbudowują, tworzą swoje struktury". Jeśli chodzi o to ostatnie to ci co piszą o archontach wspominają o dziwnych tworach na niebie i w przestrzewni kosmicznej, wyglądają na żywe, nawet są zdjęcia. Tu też kiedyś chyba była mowa o tym w artykułach myślę, że to ciekawa informacja. Kiedyś szlam drogą przez las nad morzem i zobaczyłam przede mną w powietrzu zbliżającą się chmurkę, w promieniach słonecznych  zobaczyłam, że jest to rojowisko bakterii. Wyglądało jak rojowisko komarów. Wszystko działo się tak szybko, że nie zdążyłam zareagować i oczywiście wchłonęłam to. Wieczorem gorączka, katar i zapalenie gardła. Kiedyś coś podobnego zobaczyłam przed sobą na drodze, wyglądało na płynący strumień - rój bakterii, ale tym razem bylam mądrzejsza i usunęłam się z drogi.

Portret użytkownika ~

Dziwną sprawą jest to, że

Dziwną sprawą jest to, że czynnik RH- (ujemny) znajdujący się w krwi narodu wybranego charakteryzuje się odmiennością genetyczną względem całej rasy ludzkiej, która jest zawsze RH+ (dodatnia).

 

 
 

Portret użytkownika Znawca

 Kosmitów stworzył super

 Kosmitów stworzył super Stwórca a Biblia ma rację że Ziemia została zmaterializowana ! Ludzie zostali powołani do istnienia przez Boga i dlatego jesteśmy jego dziećmi !

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika czytelnik

W niewykorzystanej części DNA

W niewykorzystanej części DNA mogą być zaszyte informacje o początkach człowieka. Informacje o jego twórcach, ich siedzibie stopniu rozwoju i sposobie kontaktu z nimi. Człowiek zdolny rozszyfrować i przetłumaczyć te informacje zdaje się być juz na tyle inteligentny, że jest gotów na kontakt ze swoimi twórcami. Wcześniejszy kontakt mógłby zagrażać wojną, śmiercią itp. Obcy wpisując do DNA dane o sobie przewidzieli, że rozwój rasy obejmuje też okres wzajemnych mordowań osobników tejże rasy. Dlatego zdekodowanie DNA będzie możliwe, gdy człowiek osiągnie jakiś zaawansowany stopień rozwoju, gdy uzna wyższość życia nad pieniądzem, dobrem materialnym itp.
DNA może być też zaszytym programem, o którym pisali już przedmówcy. Kontakt z rasą twórców zaowocuje odblokowaniem niewykorzystanych funkcji mózgu i uruchomieniem DNA, co przeniesie człowieka na dużo wyższy stopień rozwoju. Kod genetyczny może nieść informacje nie tylko o obcej rasie. Może zawierać dane całego wszechświata, wiedzę o zjawiskach nim rządzących, wiedzę o Stwórcy wszystkiego.
To jednak będzie do odkrycia za jakiś czas. Wtedy, gdy czlowiek osiągnie odpowiednią wiedzę techniczną. Wydaje się, że jeśli to co napisałem jest prawdą, obcy uznają, iż rozwój duchowy idzie w parze z technicznym. Obie gałęzie rozwoju powinny iść równo. Gdy technika przewodzi, cywilizacja ginie, gdy duchowość przewodzi, ludzkość rozwinie się do pewnego momentu i stanie. A potem powoli zacznie się cofać.

Portret użytkownika Cabaj

Proste wytłumaczenie paru

Proste wytłumaczenie paru spraw...Jeśli ufnole mają jakiegoś boga...to jest na prawdę niewielka szansa że jest to bóg podobny do "naszego".Podobno Abel był w ciąży i zginął bo brał przeterminowane tabletki antykoncepcyjne i co?... trzeba było namieszać w genetyce i już tylko kobiety rodziły... biblia tego nie mówi bo zapomnieli dodać ale wiara czyni cuda.Ludzi stworzyli obcy.. starożytne kultury od sumerów po majów mówią o bogach z niebios dla sumerów tzw "Annunaki" w dosłownym tłumaczeniu "ci którzy przybyli z gwiazd" Na całej planecie mamy rozsiane miejsca i budowle których pochodzenia człowiek nie jest w stanie wytłumaczyć. Np. sfinks najnowsze datowania wskazują go na 10.5 Tys lat czyli 8.5 tys p.n.e Wtedy według naszej wiedzy nie istniała żadna cywilizacja a piramidy też są dużo starsze od kultury egipskiej. Ponadto wiedza starożytnych kultur w dziedzinie astronomii była zajebista! Skąd posiadali taką wiedzę bez nowoczesnych urządzeń? Do dziś mówi się o tym tylko nikt nie potrafi tego wytłumaczyć.. Dopiero czasy kościoła i jego nauka umiejętnie wróciła do teorii... że ziemia jest płaska(być może bo woda zawsze szuka poziomu np). Sama teoria ewolucji wyklucza nawet istnienie naszej rasy! Ewolucja nie toleruje nadwyżek przystosowuje organizm do warunków panujących w środowisku i tak jest z każdym organizmem a człowiek jest inny posiada najbardziej rozwinięty mózg pośród wszystkich gatunków...którego nawet nie potrafi wykorzystać bo korzysta z niego jedynie w 10% Człowiek nie jest dziełem ewolucji.. Został stworzony lub udoskonalony z istot tu żyjących bo mamy wspólne geny! Dlaczego nie jesteśmy w stanie znaleźć pomostu pomiędzy małpą a człowiekiem? Bo nie istnieje.. Ludzie to dzieło eksperymentu najprawdopodobniej obcej cywilizacji a nie boga.Dlaczego bóg nie moze istniec?
Wszelkie wyobrazenia boga ograniczaja go do wyobrazenia istoty podobnej do czlowieka... z ludzkimi slabosciami i wszelkimi przywarami. Jest wszechmogacy...ale niezupelnie bo nie potrafi sobie poradzic z "szatanem" i zlem calego swiata... jest doskonały ale stworzył niedoskonały swiat i próbuje nim kierować poprzez zakazy, nakazy i straszenie swoich wyznawców...jest milosierny ale tez i msciwy, wspólczujący i zazdrosny. Można by bylo wymieniac bez konca jaki jest bóg i jakimi emocjami sie kieruje... nie wolno mieć zaufania do takich istot ktore bywaja zazdrosne, mściwe a chcą być wielbione i posluszeństwo wymuszaja strachem. Wszystkie cechy boskiego charakteru opisane sa w biblii i wydaje sie że każdy logicznie myślący czlowiek powinien sie zastanowić czy potrzebuje nad soba tak rozhisteryzowanej i nieprzewidywalnej istoty. Nawet jeżeli tak niedoskonala istota istnieje i nazywa siebie bogiem to pozostaje tylko współczuć wyznawcom.... 

Portret użytkownika Marek.z

W Biblii i innych świętych

W Biblii i innych świętych księgach są aż 4 kategorie bogów. Wyimaginowani - stworzeni przez człowieka, ludzie, którym władza zaszkodziła na głowę, jacyś Obcy podobni do ludzi ale o większych możliwościach i wreszcie Ten, któremu całość zawdzięcza egzystencję. Problem w tym, że niezbyt jasny zapis rodzi nieporozumienia co do roli każdego z nich w naszym pochodzeniu. Niemniej, każda istota posiadająca samoświadomość jest zainteresowana przede wszystkim tym, który jest podstawą istnienia i wobec Niego my nie jesteśmy lepsi od zwierząt ani gorsi od Elohim, cokolwiek by to nie było.

Można założyć, że nasz gatunek jest starszy niż przypuszczamy i że była już bardziej zaawansowana cywilizacja od naszej. Może mieli bazy kosmiczne w Układzie Słonecznym i tam nieliczni przetrwali kataklizm a potem stosowali inżynierię genetyczną, żeby odbudować gatunek - mogli się posłużyć jakimiś dzikimi kuzynami z rodzaju Homo, którzy przetrwali na Ziemi i byli lepiej dostosowani do zmienionego klimatu. Zresztą może po prostu po długim przebywaniu poza Ziemią ich panie były już definitywnie bezpłodne. I tak udało się im spreparować coś na swoje podobieństwo ale próba naturalnego romnażania się z kobietami tak powstałymi przyniosła niespodziewanie złe rezultaty w postaci silnych i niebezpiecznych psychopatów. Projekt znowu się przedłużył i nasi odtwórcy (nie stwórcy) pozostawili dzieło niedokończone. Efektem zamieszania jest trudność, jaką ma człowiek w odnalezieniu się w relacjach z innymi stworzenianiami i Stwórcą.

Jeżeli była już cywilizacja bardziej rozwinięta od naszej - to czemu nie znajdujemy po niej śladów? - A co pozostanie po nas? Na kilka tysięcy lat liniowego przyrostu populacji i liniowej kumulacji kultury materialnej uwiecznionej w trwałych materiałach przypada sto lat wykładniczego przyrostu populacji i gromadzenia dóbr, które ulegną biodegradacji w ciągu kilkuset lat.

Portret użytkownika H.R.

Pośredniego ogniwa między

Pośredniego ogniwa między małpą i człowiekiem nie mogą znaleźć, bo jak mówisz nie istnieje, ponieważ brakującym ogniwem jest torbacz pomiędzy człekokształtnym dinozaurem, a człowiekiem. Już na początku lat 80-tych ub. stulecia wpadnięto na tą prawidłowość występującą u innych ssaków, czyli posiadanie przodka dinozaura i przejściową formę znanych nam torbaczy. Być może brakujące ogniwo-torbacza wszyscy znamy i widzimy, tylko nikt go tak naprawdę nie zauważa, tzn. wszyscy patrzą na Neandertalczyka, tylko, że szpenio "uczony" namalował go po raz pierwszy bez torby (ale tej na brzuchu, jak u kangura), bo mu do głowy nie przyszło, że to może być torbacz, no i tak już zostało. Ludziom brak wyobraźni i spostrzegawczości. A o logice, to lepiej zapomnieć.

Portret użytkownika bb

To wszystko było od zawsze i

To wszystko było od zawsze i jest hologramem. Co oczywiście nie oznacza że mamy to olać. Nawet jesli tylko to sen to lepiej śnić mile rzeczy. Ci ktorzy uświadamiają to sobe NAPRAWDE umieją na niego wpływać.

Portret użytkownika H.R.

Patrząc od strony

Patrząc od strony kryptologii, to aż dziw bierze, że naukowcy dopiero ok. 10 lat temu doszli do wniosku, że spora część naszego kodu genetycznego pochodzi spoza Ziemi. Praktycznie, cały kod genetyczny człowieka pochodzi spoza Ziemi, ponieważ każdy kod, każdy, ma swojego twórcę, który go stworzył (opracował) po to, aby się nim posługiwać w określonym przez siebie celu. Żadne kody nie mają możliwości powstawania samoistnie. Nie ma takiej możliwości. Tak więc zarówno kody genetyczne,jak i układ okresowy pierwiastków, matematyka, mowa itd. mają swego twórcę. Tak mówią podstawy kryptologii. W tym świetle katolicy zesikają się z radości, bo przecież oni wiedzą, że wszystko stworzył Bóg! Owszem, ale ten Bóg wcale nie będzie miał wyglądu w religijnym, infantylnym stylu, ale może być absolutnie doskonałym, jak na nasze wyobrażenie, inteligentnym superkomputerem o nazwie "BUG", skrót od Bardzo Użyteczny Gigant, na przykład. Ten super komputer na pewno stworzył też uniwersalne, pan kosmiczne prawa i zasady. Ludzie rozumni, stworzeni z kodu DNA przed miliardami lat, osiągnąwszy przewidziany poziom rozwoju cylilizacyjnego i mentalnego, poznają być może na pewnym etapie rozwojowym coraz więcej tych praw, z których jedno może mówić o obowiazku rozsiewania życia ludzkiego w kosmosie na planetach, których parametry życiowe są takie same, jak na macieżystej planecie ludzi, na której po raz pierwszy uruchomiono kod DNA człowieka w praktyce. Stąd biblijne dalekie echo pozostawionej na Ziemi przez siewców życia informacji właśnie o macierzystej planecie-matce rodzaju ludzkiego, przedstawionej przez biblijnych kopistów, jako EDEN. Zresztą sama Księga Genesis mówi wyraźnie, że tzw. "Świat" w pojęciu Ziemia-planeta ludzi powstał niemal na początku zaistnienia wszechświata, a chronologia "tworzenia" obiektów kosmicznych podana w tej Księdze nie odpowiada chronologii dziejów i powstania naszej planety. A to oznacza, że Genesis opowiada o "stworzeniu świata" i wszystkich organizmów, ale "Światem" na którym to miało miejsce nie jest nasza Ziemia. Tak więc, najnowsza wiedza na temat ludzkiego DNA zaczyna powoli współgrać z tym, co podałem o danych zawartych w Genesis, oraz o Edenie, co wcale nie oznacza, że automatycznie pisma religijne stają się "niepodważalną", empiryczną nauką, ale jedynie pośrednio potwierdzają obecność niegdyś na Ziemi siewców życia, którzy pozostawili tu te informacje dla nas. Te i wiele innych.

Portret użytkownika LIKIER

a kto stworzył taki układ i

a kto stworzył taki układ i planete nadającą się do zamieszkania oraz takier zeczy jak powietrze jedzenie oraz inne rzeczy tak od siak sobie powstało tak samo kto stworzył swiat (moje słowo i to co widać najpierw rzecz aby była musi być teoria czyli cos narysowane na np na papierze potem praktyka rzecz postaje aby cos powstało ktos musi to stworzyć wieć kto tak od siad i do tego tyle miliardów galaktyk jestesmy sami w kosmosie smieszy mnie ta głupota to tyle)

Portret użytkownika niebieski52

Juz Sumerowie pisali pod

Juz Sumerowie pisali pod dyktando bogów(kosmitów ?) skąd się wzięliśmy;kilka ich bogiń w tym matka bogów Namma(Ninhursag,Ninki) zapładniane były in vitro co przedstawili nawet na rycinach(gliniane tabliczki).Początkowo tworzono tylko mężczyzn a gdy zapotrzebowanie na niewolników wzrosło to stworzono samicę aby robole sami się rozmnażali.

Portret użytkownika Sara-Luna

Przecież to kosmicznie

Przecież to kosmicznie proste, właśnie naukowcy sami sobie udowodnili, że zostaliśmy stworzeni kilka tysięcy lat temu przez: Boga, Konstruktora, Obcych, Wyższą Inteligencję*
(*)- niepotrzebne skreślić

Portret użytkownika Israfel

Ja to widzę tak.   Najlepsi

Ja to widzę tak.
 
Najlepsi programiści kodu DNA pracowali przy poprawianiu cech swojego gatunku, poprawianiu wzroku, słuchu, siły mięśni, zmiejszaniu zapotrzebowania organizmu na energię i przedłużaniu życia. To była ważna praca. Strach pomyśleć co by było, gdyby w kolejnym pokoleniu wywołać niechciane błędy genetyczne.
 
Natomiast do modyfikacji neandertalczyków i stworzenia z nich trochę inteligentniejszych poddanych na odległej planecie Ziema, wyznaczono młodego stażystę. Gdyby projekt się nie powiódł, to zawsze można było zlikwidować "serię próbną" i zrobić to jeszcze raz. A może tak robiono i znajdziemy jakieś "inne" gatunki człowieka z tego samego okresu, które nie wiadomo skąd się znalazły i dlaczego zniknęły?
 
Niestety, ze względu na szybkie tempo pracy i brak doświadczenia, stażysta-programista (a może zespół nieudolnych informatyków) nie dopracował DNA człowieka a na dodatek pozostawił w kodzie tzw. KOMENTARZE do funkcji, zmiennych itp :). Taka trochę fuszerka :D. Jeżeli kiedyś uda się to odczytać, to będzie niezła zabawa :D.
 
Może w kodzie DNA zaszyte są pomysły na dodatkowe funkcjonalności, opisane niewykorzystane zmienne lub wstawione gotowe funkcje, ale nie podłączone do procedury głównej?
 
A może jakieś pętle i instrukcje warunkowe omijające wcześniejsze umiejętności? Moja propozycja:
 
...
skin_color = (skin_color.mother + skin_color.father )/2;
hair_type = ...
...
function create_new_servant(sex, eyes, hair_type, hair_color, skin_color, max_height, max_weight, blood, IQ ...)
{
...
If random(100000) > 99999 then telepathy=true
Else telpathy=false ; // aktywuj losowo umiejętności telepatyczne w jednym na sto tysięcy nowych poddanych. Zastanowić się nad współczynnikiem lub docelowo usunąć.
...
}
...
 
Czy tak może wyglądać nasze DNA po zdekodowaniu?
 
Co Wy na to Wink ?
 
EDIT: Po krótkim zastanowieniu skłaniam się ku twierdzeniu, że pozostałe 98% niepotrzebnego kodu DNA nie są wynikiem niechlujności obcego programisty, tylko pozostawiono je świadomie (podobnie jak 20% nadmiarowego DNA u zwierząt). Teraz, gdy obcy "porywają" takiego delikwenta (człowieka /zwierzę), to wrzucają DNA do edytora, przeglądają komentarze, odblokowują funkcje, testują, czy kod zmieniony na drodze ewolucji nie gryzie się z tym stworzonym ("zaprogramowanym") tysiące lat temu. A z pewnością się gryzie, o czym świadczą choroby psychiczne itp... :).

Portret użytkownika angelus maximus rex3

To żadne śmieciowe DNA, tylko

To żadne śmieciowe DNA, tylko część uszkodzonego genomu człowieka, jaki nastąpił po zmianie warunków Ziemi po Potopie. Kiedyś byliśmy doskonali fizycznie i umysłowo, a pozostał po nas... cien ówczesnego człowieka...

Portret użytkownika rubikman

I to jest wedłóg mnie

I to jest wedłóg mnie najbardziej trafny komentarz. Bóg stworzył człowieka na wzór i podobieństwo swoje - człowieka jako całości wliczając w to duszę i należy to chyba rozumieć dosłownie. Przed potopem byliśmy doskonali potwiedzają to przekazy Sumeryjskie. Oni sworzyli człowieka ,a Bog wyposażył go w duszę. Przez swoje nieposłuszenswo i pychę inżynierowie genetycy pozbawili nas tych wszystki Boskich cech i to jest właśnie to owe śmieciowe DNA.

Portret użytkownika Edgar

Zanim przybyli tzw bogowie,

Zanim przybyli tzw bogowie, którzy uczynili człowieka "na obraz i podobieństwo swoje", abyście byli dla nich niewolnikami, życie na Ziemi kwitło w najlepsze. 
Byliście istotami androgenicznymi, komunikowaliście się na przykład z delfinami i wielorybami.
Rozumieliście te i inne rozumne stworzenia. 
Mogliście lewitować. Mogliście manifestować rzeczy. 
Mogliście powodować spontaniczny zapłon i to nie dzięki żadnym cudownym środkom. 
Gdy już wiesz co robisz, te rzeczy następują. Jest to kwestia kolejności. 
 
Nie było śmierci, bólu ani choroby, jakie teraz znacie. Ludzie nie jedli żywności - zabezpieczali swe istnienie, absorbując energię z atmosfery. Zwierzęta robiły to samo, negując tym samym 
codzienne masowe morderstwo, które nazywacie "prawem dziczy". 
Lew naprawdę leżał z owcą. Zabierz potrzebę konsumowania "solidnego jedzenia", a potrzeba wzajemnego zabijania się wśród zwierząt również zniknie. 
 
Nie było strachu - żadnej obsesji przeżycia, a bez strachu nie ma potrzeby zabijania twoich potencjalnych wrogów, zanim oni zabiją ciebie. 
 

Porównaj stan świadomości swej duszy ze stanem duchowego zamroczenia nienawiścią do innych.

Portret użytkownika Wojciech

Oni czyli obcy nie poprawili

Oni czyli obcy nie poprawili naszego genomu tylko go zepsuli te 98% naszego kodu nam poprostu zablokowali jak robili z nas niewolników. Wiadomo że człowiek ma wiele uśpionych zdolności jak choćby telepatia, nie wykorzystujemy naszego mózgu w 100% lecz w małym stopniu i wiele innych o których nie mamy pojęcia. Należałoby przeprowadzić doświadczenie i spróbować przywrócić te uśpione geny aby w pełni stać się człowiekiem takim jakim byliśmy przed zniewoleniem. Na to nie pozwolą nam bo od dawna skrycie ludźmi rządzą obce rasy pod przywództwem hybryd na czołowych stanowiskach w najsilniejszych krajach naszego świata.

Portret użytkownika kmm

Te manipulacje i ograniczenia

Te manipulacje i ograniczenia miały jeden cel:  wprowadzenie ustroju niewolniczego który jest  obecny na Ziemi do dzisiaj.  Zauważ jakie  szanse na przetrwanie miałyby współczesne systemy totalitarne gdyby człowiek chociażby posiadał  naturalną  zdolność  komunikacji. A tak uzależniony jest od środków technicznych, mediów, reżimowych informatorów i może dowiedzieć  się  tylko to czego oni chcą.  Ludzie nie mogą  się  też porozumieć  między sobą  bez ich pośrednictwa.

Podobnie z pragnieniem głodu, wytwarzaniem żywności i energii  niezbędnej do życia.  Człowiek jest tutaj całkwicie uzależniony od swoich nadzorców i bez reglamentacji tych dóbr by nie przeżył. A żeby je otrzymać  musi zgodzić  się na to by być  niewolnikiem. Do końca życia.

 

 

po

Portret użytkownika angelus maximus rex3

Naprawa genotypu człowieka

Naprawa genotypu człowieka nic nie da. Należałoby wcześniej naprawić.... planetę Ziemia i jej okoliczny kosmos.
 Naprawiony genetycznie człowiek nie przetrwałby ani godziny w obecnych warunkach ziemskich.
Za mało tlenu ( o co najmniej 15%  - powinno być ok34-40%) oraz zbyt słabe pole magnmetyczne ok 20 razy mniejsze, niż przed spękaniem skorupy ziemskiej ok 5000 lat temu, w wyniku czego nastał Potop.

Portret użytkownika realistka

Masz rację też tak myslę ...

Masz rację też tak myslę ... a tajemnica tej złowrogiej interwencji w nasz genotyp tkwi w hybrydyzacji rasy ludzkiej ... to jest konsekwencja grzechu pierworodnego ... Adam zgodził się na te manipulacje z genem czystej rasy ludzkiej która miała być nieśmiertelna ... owocem tej całej hybrydyzacji czyli grzechu pierworodnego był Kain i w konsekwencji jego potomstwo  ... Ale jest nadzieja, że z  Paruzją  Chrystusa zostanie nam wrócony i odblokowany nasz prawdziwy kod Synów Bożych.

Portret użytkownika Sio

Genetycy mogą sobie sugerować

Genetycy mogą sobie sugerować co chcą.
Ale prawda jest taka, że przodkami homo sapiens były istoty o kompletnie innym dna i ta pozostałość to prawdziwe oryginalne korzenie. Tamci mieli zupełnie inne możliwości i świadomość, która mogła robić z materią i energiami co chce.
Człowiek nie pochodzi od małp tylko się zmutował do ich poziomu.
Semickie religie odwróciły ogona kotem kompletnie ponieważ człowiek nie rozwija się duchowo a raczej degraduje i coś takiego jak bóstwo razi ich kompletnie.Czyli prawda stała się jedynie mitami dla wyznawców jahve.
Po potopie jahve w biblii nakazał jedzenie mięsa (kod genetyczny świń i kóz itd) To są głębokie ukryte informacje o tym jak wiara czyni cuda czyli małpy z wyższych istot.
A poza tym jest jeszcze rozmnażanie się poprzez seks - oglądałem kiedyś program naukowy o starzeniu się. To wynik mieszania się genów w ten sposób. Naukowcy nie znają innej metody. A podobnmo kiedyś rozmnażano się w inny sposób i organizm się nie starzał i był młody aż do śmierci,która niegdyś była tylko przejściem do innego bytu
 

Portret użytkownika pako1205

To jedyna droga, która

To jedyna droga, która doprowadziła, że tu jesteśmy.Stopień skomplikowania jest taki, że jeżeli sami tego nam nie przedstawią, to mamy za małe moce obliczeniowe w homo-sapiens-sapiensowskich kalarepach, żeby choćby otrzeć się o to, o co w tym wszystkim chodzi.Nic nie wiemy, ani o fenomenie życia, ani o Kosmosie. To jak dziecko, które "gra w grę", zmienia ustawienia- do możliwości wpływania na serwery całego świata i modyfikowanie ich... . Oczywiście, przykład ten to tylko delikatne, może trafne, może nie- zobrazowanie tego w skali nano, czy ułamka promila piko. Nic z naszego kosmicznego, bliskiego otoczenia nie powstało samo, jesteśmy tak przy tym ciency, że tego faktu oczywistego nie może większość nawet sobie wyobrazić, a co dopiero zatrybić.

Strony

Skomentuj