Genetyka w Ameryce prekolumbijskiej

Kategorie: 

Fragment kręgu z tajemniczymi inskrypcjami

Kolumbijski profesor, Jaime Gutierrez-Lega od dziesięcioleci gromadzi rozmaite dziwne artefakty, które w innym świetle stawiają oficjalnie zaakceptowaną historię ludzkości. Jednym z nich jest 22 centymetrowy krąg z lidytu (rodzaj ciemnego kamienia). Znajdują się na nim inskrypcje skazujące na zaawansowaną wiedzę medyczną w starożytności.

 

Artefakt bywa nazywany często "Genetycznym Dyskiem", głównie ze względu na to, co jest na nim uwiecznione. Datowanie tego dwukilogramowego kręgu wskazuje na to, że musiał zostać wykonany 6000 lat temu, ale jest to bardzo nieprecyzyjne określenie wieku znaleziska.

[ibimage==19828==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Bez względu jednak na to czy dysk ma 5 czy 8 tysięcy lat nadal niezwykłe jest to, co się na nim znajduje. Można to nazwać czymś w rodzaju informacji genetycznej, lub biologicznej. Rzeźby te reprezentują ewolucyjny proces, który prowadzi od żaby do człowieka. Innym zauważalnym szczegółem jest widoczna obecność narządów płciowych, ale i plemników, żeńskich komórek jajowych, a nawet zapłodnienia komórki, które przekształca się w zygotę aż dochodzi do powstawania płodu.

[ibimage==19824==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Druga strona przedstawia sceny, które mogą być interpretowane, jako podział komórek Są tam odwzorowane różne istoty w różnych etapach rozwoju w tym samiec, samica i embrion jakiegoś bliżej nieznanego humanoida. Być może jest to ślad wskazujący na to, kto przekazał Indianom tak zaawansowaną wiedzę na temat biologii i cyklu życia.

[ibimage==19832==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Oprócz tego wśród eksponatów z lidytu znajdują się też dziwne narzędzia przypominające chirurgiczne. Znajdują się one na ekspozycji w Museum of Natural Sciences of Vienna, w Austrii.

[ibimage==19826==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zwrócono na nie uwagę, bo są wykonane z tego samego materiału, co w dziwny krąg. Naukowcy przyznają, że nie wiadomo jak wykonano tak finezyjne narzędzia i do czego mogły służyć.

[ibimage==19827==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wydaje się, że można zakładać, że są to pozostałości po jakiejś cywilizacji sprzed tysięcy lat, która byłą na podobnym, a może nawet wyższym poziomie w porównaniu do naszego obecnego stopnia rozwoju.

[ibimage==19829==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==19825==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==19830==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika KazOle

Na obecnym świecie czytałem o

Na obecnym świecie czytałem o pierwszych próbach operacji hirurgicznych w polu rezonansu magnetycznego ale problem jest z narzędzami. Te "normalne" narzędzia są metalowe - kompletnie nie nadają się do pracy w silnym polu magnetycznym. Obecni naukowcy mają jakieś "wymyślić" ze spieków. A tu masz... poprzednia cywilizacja robiła je z lidytu ano właśnie. Historia kołem się toczy...

Portret użytkownika Alphard z Hydry

To chyba jasne, co

To chyba jasne, co przedstawiają owe dyski - część wiedzy genetycznej cywilizacji przedpotopowej, możliwe że to tylko np. pomoc naukowa, albo ozdoba na ścianie przedpotopowego genetyka. Tak jakby ktoś znalazł dzisiejsze medaliki z symbolami.
 
W Biblii jest jasno napisane że ludzie, od upadłych aniołów dostali wieeele technologii (sztuk magicznych i zaklęć), i to bardzo zaawansowanych, takie jak Vimany i co najważniejsze - genetykę.
Widocznie tamtejsza cywilizacja, tak zaczęła się bawić z upadłymi aniołami w hybrydyzacje że doskonałego środowiska zaprojektowanego przez Stwórcę zrobili jedno wielkie labolatorium genetyczne, gdzie po 200-300 metrowych gęstych tropikalnych, lasach, ganiały dinozaury, i inne krwiożercze stwory. Ludzie stymulowali sobie jakoś geny powiększając objętość mózgu (długie czaszki), dla własnych celów. W Bibli Henoch opisuje że na Ziemi w owych czasach żyły ogromne giganty, oczywiście oprócz ogromnych ludzi, żyły przecież kilkudziesięciometrowe dinozaury (sztuczne hybrydy tworzone w tamtych czasach). Podobno ludzie czysto genetyczni ci mali i prymitywniu w porównaniu do zhybrydyzowanych, potomków upadłych aniołów byli ciężko prześladowani, i dosłownie pożerani przez owe istoty, prawdopodobnie tu miał na myśli dinozaury, a nie Nephilimów.
 
Ziemia to sztuczny zterraformowany twór/ kawałek skały, storzony do spektakularnego eksperymentu na sklale galaktyki, który ma co najmniej 6000 lat a nie miliony. Ciekawostka ze ma trwac 7000 lat ziemskich, a w ostatnim tysiacleciu ma nastac Krolestwo niebieskie. czyli czasy apokalipsy sa na wyciagniecie reki.
Nic tu nie jest trudne do zrozumienia - jeśli Marsa można zterraformować w 500-1000 lat, to czy trudne by było dla Superistoty znającej każde prawo rzeczywistości,  stworzenie kawałka skały w kilka dób ?
Czy administrator na serwerze w grze nie może w kilka sekund ZESPAWNOWAĆ ZNIKĄD przedmiotu, lub widziec gdzie kazdy gracz sie znajduje i co robi Wink ?

"no no !"
  - Ktoś, Gdzieś

Portret użytkownika pasjonat

Ten artykul jest lekko na

Ten artykul jest lekko na kolanie zrobiony. Dyski przedstawiaja roznice w płci oraz fazy rozwoju plodu, co ciekawsze widac tam plemnik ( dyski same w sobie sa paradoxem) jak w tamtych czasach zobaczono plemniki ?
A te szpikulce to nic innego jak narzedzia do skrobanki i trepenacji czaszki. Porownano je z dzisiejszymi wytworami, wypowiedzial sie lekarz ktory watpliwosci nie mial ze to do aborcji sluzylo, czesto kobieta nie przezywala takiego zabiegu.

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika simon

widziałem to z napisami

widziałem to z napisami świetna sprawa ci kolesie mieli oczywiscie wielkie łby jak w ameryce południowej, a po za tym lidyt to nie kamiń tylko minerał, zaś każdy minerał tworzy siatke krystaliczną wg okreslonych rodzajów a ten tutaj jest idealnie gładki i stała barwe ma znaczy wyglada groche matowiej od hematytu, poniewa zawiera piryt czyli złoto głupców Smile
 
ja znam 12minerałów głównych a fluorytem mozna leczyc cały układ immunologiczny , złoto tworzy zrostki również właściwie na poziomie tworzenia się, osadzania na kupce bakterii i akumulowania to jesy takie samo jak metali i minerałow, mało tego obczajcie sobie co potrafi zyroskop jak tworzy grawitacje, nalac do pierscienia od wewnerznej pare kropel rteci i to zamknac szczelnie w pierscieniu z miedzi'

Portret użytkownika dragon64

tez mysle ze bardzo duze

tez mysle ze bardzo duze znaczenia ma tu rtec przy tworzeniu sztucznej grawitacji praktycznie nie wiemy co sie dzieje wew rteci wiadomo ze jest 100 % absorbentem wody  czy masz filmiki i opisy swojego doswiadczenia z zyroskopem i rtecia .

Portret użytkownika AMRŚP

...buhahahhaaaa... od "żaby

...buhahahhaaaa... od "żaby do człowieka" te koczownicze gnojki rozpiskę genetyczną jak 'wyprodukować" żabę a jak człowieka z genów, przekręcają w proces ewolucyjny...
Własnie za tę rozpiskę bogowie ( autorzy patentu na gen) sprowadzili na ludzi Potop...
 Oczywiście tamci "bogowie" podpierdzielili tę rozpiskę w sobie znany tylko sposób od Projektanta, za co strącił ich w odchłań, z której dalej kombinują...
 A ten Endor... ja nie mogę... Horus musi się przewracac w grobie ze śmiechu...

Portret użytkownika kluska

A ja w sumie nie wiem o co

A ja w sumie nie wiem o co kaman,o co sie scieracie ?
O jakis dysk? Jest ich wiecej ktore mozna tlumaczyc bardzo roznie.
Jezeli jeden "naukowiec"odczytal go ,i przedstawia swoja wersje, to nie koniecznie jest to prawda.
Nastepny powie co innego.
Jak wyrwiecie wszystkie nogi musze i powiecie zeby chodzila ,to jak nie pojdzie to nie znaczy ze ogluchla!!!
Ps.A moze nie rozumie bo jestem skuty np.
Pozdro dla umyslow!!!
A cha tu macie jeszcze jeden fajny  dysk , z Fajstos
moze ktos by go chcial rozszyfrowac?[ibimage==19842==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Strony

Skomentuj