Giganci istnieli w Afryce przed 40 tysiącami lat?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Opowieści o gigantach przeplatają się przez mity wielu kultur. Są obecne również w Biblii. Wszyscy znamy historię starcia Davida z Goliatem. Zwykle jednak badacze traktują te opowieści alegorycznie, okazuje się jednak, że Afryce może być dowód istnienia gigantycznych istot humanoidalny. Stanowi go fragment kości tych stworzeń.

 

Znany badacz tajemniczych artefaktów, Michael Tellinger udał się do Johannesburga w RPA, gdzie dziwny eksponat pokazywał mu profesor Francis Thackeray z WITS Medical University. Jest to kość nogi gigantycznego humanoida, prawdopodobnie samicy. Porównując wielkość tej części kości udowej do homo sapiens trzeba dojść do wniosku, że może to być część szkieletu humanoidalnej istoty, która miała od 3,5 metra wysokości lub więcej. Poza tym anatomicznie przypomina kości ludzkie.

 

Pozostałość została odnaleziona przez górników pracujących w jednej z kopalń w północnej Namibii. Miało to miejsce już w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Ponieważ RPA sprawowało wtedy kontrolę nad Namibią, artefakt trafił do Johannesburga. Do dzisiaj stanowi to jeden z najbardziej cennych i jednocześnie rzadkich znalezisk istot, których nasza nauka nawet nie potrafi zaklasyfikować.

 

Thackeray szacuje, że kość musi mieć około 40 tysięcy lat, ale zastrzega sobie duży margines błędu, bo wniosek taki wyciąga po stopniu mineralizacji. Uważa on, że badanie izotopem C14 na niewiele się przyda, bo jest to metoda skuteczna najwyżej do 40 tysięcy lat. Niektórzy naukowcy twierdzą zresztą, że datowanie na podstawie izotopu węgla to porażka i wyniki są niewiarygodne.

 

Zastanawiające jest to, że artefakt o takie wadze naukowej jest ukrywany gdzieś w zakamarkach nieznanego szerzej uniwersytetu z RPA. O jego istnieniu wiedzą nieliczni, a nawet ci, co wiedza, nie zadają pytań, na które i tak nikt nie umie odpowiedzieć.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika RH+

Szkoda, że tylko fragment

Szkoda, że tylko fragment kości udowej, gdyby była czaszka...
zrzucilibyśmy sie na bilet lotniczy dla Homosapiensa i wyprawilibyśmy go na oględziny tej czaszki. Niestety jest tylko jedna nóżka i to jej fragment tylko. Zagadka zostanie nierozwiązana aż znajdziemy kogoś zafascynowanego kobiecymi nogami tak, jak Homo Sapiens jest zafascynowany czaszkami (z tego, co wiem, jest poprawny w tej materii i nie faworyzuje którejś z płci).
Baca - może Ty? Ty jesteś znawcą kobiecych nóżek, tyle ich się naoglądałeś i nabadałeś w tych Espaniolach na plażach... Może Ty coś powiesz ponad to, że nasz prezio ma bardziej monumentalną babkę?

Portret użytkownika baca

juz kiedyś o tym pisalem -

juz kiedyś o tym pisalem - Ziemia puchnie i kiedyś była dużo mniejsza - a więc posiadala dużo mniejszą siłę grawitacji - tak więc swobodnie mogły żyć na niej dużo wieksze od dziesiejszych stworzenia - potem Ziemia urosła i wielkie stworzenia wygineły bo skoczyła na wyższy level grawitacja - z gadów generalnie ocalały jedynie te pełzające, węże, krokodyle itp. reszte dinozaurow na nasze szczęście szlag trafił...
tu jest bardzo dobry filmik o rosnącej Ziemi i jednocześnie dowód że ten koleś, który to obmyślił (min. datowanie wieku planety) bardzo prawidłowo to do kupy zczaił:
http://www.youtube.com/watch?v=oJfBSc6e7QQ&feature=related

Portret użytkownika RH+

No, nie zgodziłbym się z

No, nie zgodziłbym się z twierdzeniem, że wszystkie wielkie zwierzęta wyginęły - mamy przecież słonie, nosorożce, hipopotamy i panią prezydentową.
Heh...
Ciekawe, jaką kobitkę wziąłby sobie nasz najwyższy z wąsem w czasach przedpotopowych...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika NIOB

 cyt :  "do kupy zczaił " -

 cyt :  "do kupy zczaił " - przyglądam się twoim wypowiedziom , i to krótkie zdanie określa twój wiek pomiędzy  18 a 25 rokiem życia - nie masz więcej lat :)))))))))))))))))))))))))))))))))) , a wszystkie twoje teorie jak nic pochodzą z czasopism , komiksów fantastycznych typu : FUNKY KOWAL , reszta wiedzy pochodzi z szkoły podstawowej  i programu 5-10-15  :)))))))))))))))))))))))))))

Portret użytkownika Rod

dobrze kombinujesz i już Baca

dobrze kombinujesz i już Baca "rozkminiony" , jak widać doświadczenie z pracu w Urzędzie bezpieczeństwa Publicznego nie poszło na marne ,a i teraz pobierając wysokie świadczenie emerytalne można sobie posiedzieć przed "kompem" i poklikać w poszukiwaniu tych "cholernych antysemitów co to im sie wydaje że są panami we własnej ojczyżnie", -ale jak widać nie tylko Bacę można "rozkminić i zczaić" kim on tak naprawdę jest.

Portret użytkownika Zenek

W Polsce też odnaleziono

W Polsce też odnaleziono doskonale zachowane szkielety gigantów pod kościółkiem postawionym na świętym przybytku Słowian. Znalezisko z wiadomych względów szybko zniszczono by miłościwie panujący w Polsce satanizm nie doznał uszczerbku a golemy czy gollumy katodwulicyzmu nie wróciły do prawdziwej, chrześcijańskiej wiary.

Strony

Skomentuj