Gigantyczna krewetka nieznanego gatunku została złowiona w okolicy Florydy

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wędkarz z Florydy przeżył szok. Na haczyk, zamiast ryby, zaczepił się półmetrowy potwór. Steve Bargeron wędkował na molo w Fort Pierce, kiedy wyciągnął z wody dziwną istotę. Mężczyzna opisał ją, jako „gigantyczne stworzenie morza, o długości około 50 centymetrów."

 

Przedstawiciele Komisji Ochrony Ryb i Przyrody na Florydzie są również zaskoczeni i nie potrafią powiedzieć dokładnie, co to za gatunek. Być może jest to krewetka modliszkowa? W przeszłości wyławiano podobne, ale ich długość nie przekraczała 30 centymetrów.

[ibimage==22744==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W ogóle nie wiele o nich wiadomo. Stworzenia te żyją w szczelinach lub norach na rafie, które same budują i słyną ze swoich dużych oczu, umożliwiających im prawdopodobnie niesamowicie kompleksową wizję. Inną charakterystyczną cechą tych krewetek są potężne pazury, używane do atakowania i zabijania ofiar. Zwierzęta, hodowane w niewoli, potrafią rzekomo rozbić szybę akwarium.

[ibimage==22745==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Naukowcy uważają, że istnieje ponad 400 gatunków tych „modliszek”, różniących się przede wszystkim kolorem. Niektóre z gatunków posiadają wzory fluorescencyjne, używane do komunikacji z sąsiadami. Zwierzęta te mają doskonale rozwiniętą pamięć (skorupiaki rozpoznają swoich sąsiadów). Potrafią też skutecznie bronić swojego terytorium przed konkurencją - pisze Mail Online.

 

 

Wiadomość pochodzi z serwisu poświęconego ciekawostkom przyrodniczym:

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Q...

Albo dowód istnienia boskiej

Albo dowód istnienia boskiej matrycy i mechanizmu jej działania.
Niestety nie dysponuję w tej chwili lepszym żródłem:  http://ripsonar.wordpress.com/2013/10/23/transformacja-dna-jest-faktem/
"Władimir Poponin- przeprowadził kolejny eksperyment. Wewnątrz próżniowej próbki umieścił grupę cząstek światła zwanych fotonami (...)
Badania Tszyan Kanchzhen  -chiński naukowiec zajmujący się genetyką. Przeprowadzał eksperymenty. Ustawił kaczkę koło kurczaka (w oddzielnych pojemnikach przedzielonych miedzianymi rurkami) (...)
Dr. Peter Gariaev - rosyjski naukowiec, ojciec „genetyki falowej” odkrył kilka interesujących rzeczy dotyczących struktury i powstawania DNA (...) "
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj