Gigantyczne obiekty w kształcie łączonych piramid obserwowano na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Praktycznie na całym świecie dochodzi do setek obserwacji obiektów o kształcie ostrosłupa lub dwóch złączonych podstawami kształtów tego typu. Większość ludzi i tak nie patrzy w niebo, a niektórzy z tych co patrzą widzieli te dziwne piramidy. Dochodzi do tego na przestrzeni kilku ostatnich lat na obszarze od Kolumbii po Chiny i od Rosji do Wielkiej Brytanii. 

 

Powszechność obserwacji powodowała, że eksperci od UFO debatowali czy te piramidy nie mają przypadkiem czegoś wspólnego z monumentami znajdującymi się do dzisiaj w Egipcie. Jedno jest pewne, jeśli są to pojazdy pozaziemskie to ich intencje nie mogą być złe, ponieważ w przeciwnym wypadku już byśmy nie żyli.

Poniżej znajduje się nagranie podobnego obiektu, który 17 września 2011 roku zawisł się nad chińską elektrownią.

Piramidy UFO są bardzo często widziane i niektórzy badacze zwracają uwagę, że musza być jakoś ze sobą powiązane. Poniższe nagranie przedstawia obiekt z Kolumbii. To film z rodzaju "zbyt dobrych", ale wart jest zaprezentowania.

UFO o kształcie piramidy widziani również w Hiszpanii, co dokumentuje poniższe nagranie.

Obserwacje dokonywane był również w 2010 roku we Francji, w 2012 roku w Wielkiej Brytanii i oczywiście wielokrotnie w USA.

Mimo wielu świadectw nadal niewiele wiemy na temat tego fenomenu.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika MONSTER

Jeżeli te zdjęcia to nie fake

Jeżeli te zdjęcia to nie fake to mamy do czynienia ze zmianą naszych nadzorców .Wiadomo jest ze szaraki używają pojazdów typu latający talerz, a tu od jakiegoś czasu mamy zmianę typu pojazdu  z talerza na trójkąty i piramidy.Nie byłoby może w tym nic dziwnego ale zmiana kształtu z aerodynamicznego na kanciasty nie mający nic wspólnego z aerodynamiką to znak że w tych pojazdach zastosowano jakieś inne nietypowe rozwiązania techniczne. Niedawno oglądałem filmik na YT ze stacjii ISS; obiekt zbliża się do ziemi aż tu nagle jakiś błysk i zaczyna się oddalać w kosmos. Być może jakaś inna rasa ża tak powiem zaczyna przejmować dominację nad naszą planetą? Może nie wszystkie przepowiednie na temat 2012-2013 były nieprawdziwe,może nie chodzilo dosłownie o planetę Nibiru ale o Annunaki? Może ich termin powrotu na Ziemię został przekręcony w ludowych podaniach i wymyślono koniec świata, planetę, kataklizmy? Zaznaczam że piszę cały czas MOŻE ponieważ prawdy nie zna nikt.

Portret użytkownika Zenek

To sa FAKE bo naziści próbują

To sa FAKE bo naziści próbują zrobić po raz kolejny Ludzkość w konia. Tym razem na powrót biblijnych cymbałów yahwe (tam takie gówniane ufa poopisywano) i związany z tym armageddon. Wszystko by kastrowane ryje mogły zaprowadzić ten swój wymarzony totalitaryzm zwany NWO.

Portret użytkownika POOOOL

BRAWO DLA TEGO PANA NARESZCIE

BRAWO DLA TEGO PANA NARESZCIE I O TO CHOCZIŁO BACO , ALE TAK JAK NAPISAŁEM WYBRAŁEŚ PROSTĄ DROGE JAK ZWYKLE I PRZYRÓWNAŁEŚ MNIE DO ODBYTU
Bilard (ang. billiards, pool) – gra rozgrywana na pokrytym suknem stole, która polega na uderzaniu bil, czyli kul wykonanych z odpowiedniego materiału i o określonych parametrach, za pomocą kija. Istnieje wiele gier bilardowych, których zasady różnią się rozmiarami stołu, liczbą używanych bil, ich oznaczeniami (np. kolorami) itp. Zazwyczaj w grze uczestniczą dwie osoby, rozgrywające bile na przemian, zwykle wykonując ruchy do popełnienia pierwszego błędu.
Najczęściej gra polega na wbijaniu bil do łuz (w snookerze łuzy zwane są kieszeniami), czyli określonych otworów w stole. Są jednak bilardy (np. karambol), w których stół nie ma łuz.
 
TERAZ ZASNĘ SPOKOJY  I ZACZNĘ WIERZYĆ W LUDZI TAKICH JAK TEN CZŁOWIEK CO TO DAŁ TEGO LINKA
NARA LUDZISKA TRZYMAJCIE SIĘ

Strony

Skomentuj