Gigantyczne szkielety odnajdowane na całym świecie są celowo utajniane

Kategorie: 

Zdjęcie przedstawiające rzekomy szkielet giganta - źródło prosnisipoy.com

 

Rozwój archeologii nieuchronnie doprowadził do odnajdowania znalezisk, które poprzez swój charakter są tak szokujące, że musiały stać się zakazanymi. Dobrym przykładem takich znalezisk są szkielety wielkich humanoidów. Nauka po prostu wie, że nic takiego jak giganci nie miało nigdy miejsca. Twierdzi się tak pomimo tego, że opisy takich istot są przecież zawarte nawet w Biblii.

 

Istnieją informacje ma temat szkieletów wykopanych w kilku stanach amerykańskich. Część ze znalezisk nie jest aż tak szokująco duża, ale zdarzają się w USA szkielety humanoidów o wysokości do 2,4 metra. Wiadomo akurat na pewno, że Indianie z obu Ameryk nie byli dryblasami. Pojawia się, zatem pytanie, do kogo należą te szkielety.

Wygląda na to, że mogą to być pozostałości po jakiejś cywilizacji z przeszłości Ziemi. Wysoki wzrost zadziwia, ale może być powiązany z poziomem grawitacji. Jest to zresztą jedna z hipotez tłumacząca, dlaczego starożytne jaszczurki były aż tak ogromne. Zresztą nie tylko jaszczurki, bo i owady były wielkie, jeśli wtedy istnieli ludzie to tez mogli być innych niż dzisiejsze rozmiarów.

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika AdamChrześcijanin

nawet Biblia nam opisuje to

nawet Biblia nam opisuje to,ze żyli giganci na ziemi oraz ,że dinozaury razem z ludźmi,a nie jakieś wielkie wybuchy stworzone przez jakiś pseudo naukowców i odkrywców

Księga Rodzaju 6,1 A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. 2 Synowie Boga1, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. 
3 Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat». 4 A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach. 
5 Kiedy zaś Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe, 6 żałował, że stworzył ludzi na ziemi, i zasmucił się. 7 Wreszcie Pan rzekł: «Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem». 

więc mamy potwierdzenie takze w Biblii,i przestańcie ttuaj niekóre osoby pisać bzdety,że aż głowa boli,bo nawet sami dowodów nie macie na zaprzeczenie prawdy,prawda zawsze wychodzi jaw i będzie wychodziła,bo niema nic ukrytego co by nie miało być ujawnione ,proste i na temat

Portret użytkownika General

Podane informacje a zawarte w

Podane informacje a zawarte w biblii to nic innego jak wielka kopalnia wiedzy dla arheologow, faktem zawartym bylo np. osadzenie sie slynnej Arki na gorze Ararat, ukrzyzowanie Chrystusa tez jest potwierdzone jak i to, ze sam San Chedryn bal sie buntu wsrod ludu i na domiar wszystkiego kzal sobie do trumny gwozdzie z owego krzyza wlozyc. Zacmienie slonca czy ksiezyca tez w bibli jest zawarte choc te wiedze mieli juz Egipcjanie znacznie wczesniej, nie mowiac juz o tym ze Ziemia sie obraca a nie slonce, przez co nasz Kopenik mial problemy. Kler naucza nas wybranych fragmentow bibli by miec nad narodem przewage i probujac utrzymywac ludzkosc w ciemnocie

Portret użytkownika tadek5516

Swego czasu przeczytałem

Swego czasu przeczytałem skiążkę pt. "W poszukiwaniu praprzodków człowieka". Opisane było tam dużo znalezisk, równierz oszustw jakie miały miejsce, ale ani jednym słowem nie wspomniano o jakimkolwiek gigancie.  Całość książki to same fakty, daty, nazwiska odkrywców. Gigantów niet...

Portret użytkownika a

Zdjęcie 5 - kwestia

Zdjęcie 5 - kwestia perspektywy, przez to wydaje się jakoby szkielety były kilkukrotnie większe. Poza tym ta miska (albo jakieś inne naczynie, niewiem), leżąca obok czaszki dobitnie wskazuje na to że szkielet jest normalnej wielkości.

Zdjęcie 4 i 3 - Identyczna czaszka. Brak dolnych siekaczy (oczywiście pierwszych). Identyczne pęknięcia między oczodołami, i na kości czołowej. I tak przy okazji czaszka wygląda jakby należała do mężczyzny.

Zdjęcie 2 - Tutaj widać że szkielet jest normalnych rozmiarów. Pierwsze wrażenie faktycznie jest takie że to szkielet "giganta", jednak po dokładnym przyjżeniu się widać że to kwestia perspektywy.

Zdjęcie 1 - Zdecydowany fotomontaż. Widać to po zachowaniu archeologa (chyba). Żaden archeolog nie wykopywał by kości za pomocą łopaty. O tym wiedzą już pierwszoroczniacy.

Portret użytkownika iatros

Odkryję Wam jedyną prawdę: te

Odkryję Wam jedyną prawdę: te szkielety to są PRADZIWE SZKIELETY ludzkie normalnej wielkości! Ci, którzy przy nich pracują, to najprawdziwsze KRASNOLUDKI!!!

Dowód: rzucają cienie trochę inaczej, niż inne elementy, widoczne na zdjęciu. To właśnie cechuje prawdziwe krasnoludki (a zwłaszcza żydowskie).

Strony

Skomentuj