Gigantyczne UFO znalezione na dnie oceanu u wybrzeży Peru

Kategorie: 

Źródło: Google Earth

U wybrzeży Limy (10°45'36.43"S 82°21'52.43"W ), stolicy Peru, odkryto owalną strukturę w kształcie dysku. Konstrukcja mierzy około 3 kilometry średnicy, a zaledwie 385 kilometrów dalej znajduje się kolejna choć nieco mniejsza. Struktura, wyraźnie różni się od otaczającego ją oceanu, co zdaniem niektórych ufologów może oznaczać, że jest to tajna podwodna baza wojskowa.

 

Warto zapytać, czy tak regularne formacje mogą być jedynie błędem w przetwarzaniu obrazu lub jakimś naturalnym zjawiskiem? Jest to możliwe i nie powinno się wykluczać takiej możliwości, tym bardziej że w zależności od kąta pod którym patrzymy, niezwykły owal może być kraterem podwodnego wulkanu. Trudno jednak dziwić się ludziom, którzy dopatrują się tutaj wlotów do podwodnych baz Obcych lub któregoś ze światowych mocarstw.

Społeczność ufologiczna, od dawna mówiła, że pojazdy UFO potrafią nurkować na duże głębokości, oraz rozwijać niewyobrażalną prędkość pod wodą. Mowa tu o możliwościach, przewyższających wszelkie z najnowocześniejszych systemów walki, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Rosji. Potwierdzają to dane dotyczące spotkań na Atlantyku, Pacyfiku i Morzu Śródziemnym.

 

Między innymi dlatego, poza ogólnie znanym określeniem UFO, pojawił się skrót USO stanowiący skrót od niezidentyfikowanego obiektu podwodnego. Niektórzy badacze tego zagadnienia, sugerowali że istnienie tych obiektów może oznaczać, że na oceanicznym dnie kryją się „podwodne bazy” istot pozaziemskich. Czy jedna z takich baz kryje się u wybrzeży Peru?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj