Gigantyczny stwór na zdjęciach satelitarnych jednej z zatok Nowej Zelandii

Kategorie: 

Źródło: Google Maps

Jak donosi brytyjski Daily Mail, na zdjęciach z Google Earth przedstawiających Zatokę Oke z Nowej Zelandii, wypatrzono jakieś niezwykłe morskie stworzenie. Wstępna estymacja długości ciała tej istoty to przynajmniej 12 metrów.

 

Według osób wspierających tę teorię, wyraźnie można zobaczyć kształt hipotetycznego zwierzęcia. Obecnie nie ma jednak żadnej sugestii odnośnie tego, co to może być. Eksperci, którzy badali to zdjęcie doszli do wniosku, że nie jest to ani wieloryb ani rekin, ponieważ obiekt porusza się zbyt szybko i wykonuje dosyć ​​ostry zakręt.

 

Sceptycy zwracają uwagę, że może to być po prostu kilwater za jakąś jednostką pływającą, ale gdy porówna się to zdjęcie z innym, przedstawiającym statki widziane z satelity, widać wyraźnie, że wygląda to inaczej.

[ibimage==23528==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

 

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Juszka1980OGL

Google maps i wszystko

Google maps i wszystko wiadomo ileż oni już zrobili "psikusów" użytkownikom i ile tego typu faków wprowadzili do swoich map. Może to jakaś łódka, skuter... a na fali światło się tak załamało ze powstał ciemniejszy kolor.
 

Portret użytkownika baca

tak Zibi, dobrze

tak Zibi, dobrze gadasz... skoro mamy, potwory, stwory, skutery, cieknące oleje, pytony i pociągłe - wydlużone twarze, no to może zanim zaraz będą jeszcze: szczupłe anunaki i zmiennokształtne maryje dziewice powiedzmy co to jest ale tak z punktu widzenia ludzi nieoszołomionych Smile
otóż prawda jest taka że to jest na bank ślad po ośmiornicy, która się zbulwersowała faktem, że coś ją chce zeżreć... coś z dużymi zębami, no więc wykorzystała ona biedna swój mechanizm obronny: wypuściła atrament z dupy robiąc zasłonę dymną no i odpaliła swój napęd odrzutowy żeby dać kamasza z wrednej okolicy - i to jest wszystko, koniec opowieści... a tak to wygląda w praktyce kiedy osmiorniczka jest spokojna... bo kiedy ją wkurzyć jest jak na fotce z satelity
http://pl.depositphotos.com/12708012/stock-video-octopus-black-ink.html

Strony

Skomentuj