Globalne elity i ich wiara w Allaha - dr Krajski ujawnia sensacje

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Wolnomularstwo, albo masonerię określa się jako międzynarodowy ruch, mający na celu doskonalenie jednostki i braterstwo ludzi różnych religii narodowości i poglądów. Prawdziwy sens ukryty pod tymi wyrazami, w tym zdaniu, jest o wiele bardziej złożony, choć wyłania się i z niego, w sposób całkiem widoczny, znany akronim NWO, mający za zadanie zjednoczenie totalne, a poprzez to Nowy Porządek Świata.

 

Do czasów uzyskania wolności prasy po wyborach w roku 2015 Polskie Radio jak i Telewizja Polska wzdragały się przed poruszaniem tematów tajnego stowarzyszenia istoty "niosącej światło", jakim jest masoneria. Temat ten był tabu. Elity polskojęzyczne, zarządzające mediami elektronicznymi były z pewnością częścią planu owego "porządku", ujawniło się to w momencie odwołania dyrektorów radia, którzy wyrażali swoje bezgraniczne przywiązanie do wolnomurarskiego projektu zjednoczonej Europy.

 

Pierwszy raz od dłuższego czasu, a może w ogóle pierwszy raz, w Radiu Polskim pojawiła się audycja z udziałem znanego badacza tajnych organizacji (ufonautycznych, patrz tekst "Każdy ma prawo być człowiekiem ?") doktora Krajskiego. Ten wybitny znawca elit i skrywanych przez nie tajemnic prezentuje niezwykle skondensowaną wiedzę w temacie szatańskiego opętania jednostek chcących realizacji nadprzyrodzonej wizji - utopii rządu globalnego.

 

Ależ nie przesadzam, tak to jest opętanie ! Dowodów jest wiele, jednym z nich w opinii Krajskiego jest wydana całkiem niedawno książka byłego masona, która prezentuje fakty i zdarzenia na tzw. 32 stopniu wtajemniczenia. Autor ujawnia, że przywódcy tych organizacji wyznają Allaha, co oczywiście przekłada się na społeczną, religijną i cywilizacyjną sytuację USA i UE. To co spowodowało, że książka ta powstała, to fakt że wysoki stopniem wolnomularz zaczął tracić wzrok, zapewne na skutek magii. W rezultacie ktoś bardzo mądry polecił mu by zaczął czytać Biblię, co z kolei zaskutkowało naprawą widzenia i nawróceniem się delikwenta (o tym od do 24min 45sek).

 

To co wyłania się z danych dostarczanych przez byłych członków organizacji cyrkla i kielni to działania z pełną premedytacją by całkowicie wyeliminować z tej planety chrześcijaństwo. Audycja jest wyjątkowo cenna, prezentuje najnowszą wiedzę w temacie powiązania islamu z masonerią, ich wspólnej genezy, historii tajnych stowarzyszeń jak i samego Islamu. Prowadzona przejrzystym językiem staje się światełkiem w tunelu na tle ostatnich kilkudziesięciu lat całkowitej zmowy milczenia. Zapraszam do zapoznania się tym dokumentem.

 

Masoneria w islamie/islam w masonerii dr Krajski Polskie Radio 

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika LadySvelge

Pewnie, że to najbardziej

Pewnie, że to najbardziej prawdopodobne, Islam to kult kutsa, Fallusa ładnie mówiąc. Religia ktora "uświęca" zboczenia i zezwala na to. Ludzie , którzy mają za wiele kasy, władzy spelniają sie w roznych seksualnych dziwactwach i coraz to nowych podnietach. Bo MIŁOŚĆ tam nie istnieje wiec  rządzą  żądze , które w Koranie maja dobrą pożywkę

Portret użytkownika Rodak

Wcale nie jest wykluczone

Wcale nie jest wykluczone takie rozpoznanie  sprawy, bo rzeczy dzieją sie nie bez przyczyny, a zarazem  ujawniane  coraz częściej zdarzenia wskazujące na interakcje róznycn wymiarów są prawdopodobne i nie wykluczone.

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Sennym marzeniem moim jest

Sennym marzeniem moim jest świat bez kapłanów
nadętych buców - dętych purpurat-cabanów
Świat bez wojennych, świętych podżegaczy
stosy podżegających Świata Podpalaczy
Ach, jak mi we snach tęskno, ach, jak mi się marzy
Świat mądrych, wolnych ludzi, bez rewerendarzy
wiecznie stroszących pióra Świata Gospodarzy
tych sacralnych, niebieskich ptaszków-altanników
Mistrzów nieodpowiedzialności i prawnych uników!
Do każdej megazbrodni dniem i nocą zdolnych
Choć bajecznie bogatych - bulimicznie głodnych!
Wiek wieków purpurowych Świata Zegarmistrzów
intryg i prowokacji niedościgłych mistrzów!
Spiżem buta "złączonych" z każdym mechanizmem
o ile ten nie "tyka"... zgodnie z Katechizmem!
Czy innym, objawionym pastuchom nad ranem
złotymi literami spisanym Koranem...
Świat mi się marzy od tych wszystkich "świętych" wolny
i tysięcznej, kolejnej religijnej wojny...
Świat mi się marzy wolny... od stad "świętych" mężów
jak "prastary kusiciel" jadowitych wężów
miliardom wciskających swe oszustwa grube:
Islamską, szinto i każdą równą im podróbę!!
Wolnych od religiozy, prawych mądrych ludzi
Których żaden "mąż święty" do złego nie judzi...
Oręża nie poświęci, tych "świętej pamięci"
Do Nieba za łapówki już nigdy nie wkręci.
Bez miliardów lekką rąsią roztryndanych
pod sutanny Zboczeńców - świętych i wybranych.
Dziecka już żaden nigdy nie popedofili
In nomine Patris, pedofili, et spiritus fili
i "grzybków", których żeśmy tu nie wymienili...
Zrywam się, gdy sen ów snuć mi się przydarza
i ćwiczę... cmoki w pierścień Kato-Gospodarza...!
Ćwiczę na wsiakij słuczaj, żeby nie wyjść z wprawy:
- "cień Lecha" rządzi z... Jarkiem Sprawiedliwie Prawym!
"Prawie" robi różnicę - dziw to ponad dziwy:
Podlactwem rządzi karzeł Prawie Sprawiedliwy!!
Ćwiczę ot tak, dla wprawy, na wszelki wypadek
- "rzondzom" PiS & Pan JaPa - Wielki Święty Dziadek!

Portret użytkownika H.R.

Kolejne bzdury dla ciemnoty.

Kolejne bzdury dla ciemnoty. Iluminaci z tak wysokiego poziomu NIGDY nie dezerterują. Popatrzcie na Franciszka, lub Ratzingera, który zrobił miejsce prężniejszemu od niego. Opowieści jakiegoś demaskatora o islamie to dziecinada, bo jaka jest różnica między judaizmem, chrześcijaństwem i islamem? Nie ma żadnej, a wszystkie wymyślili ci sami Semici, którzy przez stulecia i nadal trzymają nad tymi wyznaniami władzę. A dążenie do NWO i jednego rządu to wymysły pomyleńców, którzy sobie wmówili, że jako iluminaci są nitykalni i niezniszczalni, co starają się usilnie wmówić ciemnocie. Naiwna ciemnota garnie się wówczas do kościołów, meczetów i synagog, nie zdając sobie sprawy, że właśnie wspiera i wzmacnia tychże iluminatów.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ważnym dodatkiem do tego

Ważnym dodatkiem do tego filmu jest wypowiedz gdzie doktor Krajski opisuje tajne elity jako chorych na umyśle i bardzo niebezpiecznych ! Do obejrzenia tutaj:

Szatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?

https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo

Generalnie mamy do czynienia z ludzmi, którzy cały czas są w kontakcie z istotami duchowymi/ufonautami oraz mają w sobie zainstalowne istoty ufonautyczne, które są połączone z ich osobowością albo okupują ich ciała !

"Istoty te mogą zabrać z nas naszą świadomość, wziąść ją z naszej cielesności, unieruchomić nasze czynności motoryczne i zainstalować w naszych ciałach inne istoty, użyć naszych ciał jako nośników dla ich działalności zanim przywrócona zostanie nam świadomość i odczuwanie własnych ciał." cytat z artykułu pt.: "Cudowne możliwości istot UFO"

http://popotopie.blogspot.com/2016/05/stary-dobry-bog-stara-dobra-ziemia.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika skidoo23

Dzień dobry,

Dzień dobry,

Zastanawiające jest to, że wielu ekspertów ujawniających masońskie tajemnice, identyfikuje ich wierzenia z tym, co akurat wzbudza największy niepokój społeczny. Przykładowo w protestanckich stanach masoneria częściej utożsamiana jest z KK i skandalami pedofilskimi tamże. Co ciekawe, osób które rzekomo opuściły masonerię na 32/33 stopniu wtajemniczenia i napisało o tym ksiażkę, jest przynajmniej kilka. Poza panem Shaw wymienionym w audycji, głośno jest również o nijakim John'ie Salza. Oczywiście rewelacje tych panów nie są spójne. 

Pozdrawiam,

skidoo23 

Portret użytkownika dąb

Islam to wiara szatana.

Islam to wiara szatana. Powstał by być przeciwieństwem chrześcijaństwa . Koran mówi o Allahu jako  istocie niosącej światło , Koran nakazuje grzeszenie ludziom , Koran dopuszcza kłamstwo , Koran nakazuje zabijać innowierców, każdy wie jak Koran traktuje kobiety . Koran zawiera oraz wywodzi się z Biblii to skoro Mojrzesz- żyd jest dla nich taki ważny w Koranie to dlaczego głównym wrogiem są żydzi? A na koniec ,szatańska księga musi uznawać Jezusa bo Jezus jest Bogiem , a tego szatan nie może pominąć . Choć stara sie pomniejszyć rolę Jezusa wyznaczając mu rolę drugiego w kolejności mesjasza po mordercy i pedofilu Mahomecie to wg Koranu na koniec armagedonu ma zejść z Nieba Chrystus i zaprowadzić Pokój na Ziemi.  I jak się ma Koran do przykazania Jezusa : miłuj swego bliźniego jak siebie samego.  W kim może wzbudzić nienawiść do nauk Jezusa  takie przykazanie ? 

Strony

Skomentuj