Gołąbek pokoju zaatakowany w Watykanie przez czarnego kruka to zły znak

Kategorie: 

Źródło: Internet

Jak donosił już nasz siostrzany portal zmianynaziemi.pl, w zeszłą niedzielę doszło do niezwykłego wydarzenia. Podczas wspólnej modlitwy na Placu Św. Piotra papież Franciszek najpierw mówił o potrzebie pokoju, co biorąc po uwagę sytuację na Ukrainie, w Egipcie i w Tajlandii, jest jak najbardziej zrozumiałe. Po chwili wypuścił symbol pokoju, jakim jest biały gołąbek. Ptak został natychmiast zaatakowany, między innymi przez czarnego kruka.

 

Na szczęście gołębie, bo było ich dwa, zdołały uciec, tracąc najwyżej kilka piór, ale sam fakt symbolicznego incydentu przyniósł wszystkim skojarzenia walki dobra ze złem. Większość uznaje, że był to bardzo zły znak wskazujący na to, że era pokoju na Ziemi dobiega końca.

Dokładnie przed stu laty wybuchła I wojna światowa, więc kto wie czy nie była to zapowiedź nadciągającej zawieruchy. Oczywiście są to obawy, które może zweryfikować tylko czas i miejmy nadzieje, że to nie zły omen, ale po prostu kolejny przypadek takiego incydentu.

W przeszłości, w Watykanie dochodziło już do podobnych incydentów. Warto wspomnieć to, co spotkało naszego rodaka, papieża Jana Pawła II, który 30 stycznia 2005 roku podobnie jak Franciszek wypuścił gołąbka. Ptak zamiast odlecieć w stronę nieba zawrócił i wleciał przez papieskie okno do apartamentów pałacu watykańskiego. Jak wiadomo kilka miesięcy potem, 5 kwietnia 2005 roku nasz papież zmarł.

Atak na gołąbka pokoju zdarzył się również dokładnie przed rokiem, 27 stycznia 2013 roku. Było to jeszcze za pontyfikatu papieża Benedykta XVI, który zakończył się jego nieoczekiwaną abdykacją 11 lutego 2013 roku. Dopiero gdy do tego doszło wiele osób zwróciło uwagę na ten znak, wskazujący na nadchodzące fundamentalne zmiany. Czy teraz będzie podobnie? Czas pokaże.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika odwazna2006

Symbolika kruka i wrony w

Symbolika kruka i wrony w dziejach europejskich nierozerwalnie łączy się ze śmiercią i wojną. Jest  to wrona na zdjęciu,  lecz oba ptaki  kruk i wrona, mają w symbolikach europejskich zbliżone znaczenie.  Zainteresowanych odsyłam do Wikipedii, "kruk i wrona w kulturze". Nie mówię, że zwiastun, ale to sugestywne zdjęcie.

Portret użytkownika gość

" Polska potrzebuje armii

" Polska potrzebuje armii ekspedycyjnej bo tu u nas nic nam nie zagraża" kto to powiedział? czy nie nasz prezydent przy okazji święta wojska polskiego? otóż jest to gówno prawda! zagraża nam obecnie ukraina ze swoimi roszczeniami terytorialnymi. a inni tylko czekają na rozwój wydarzeń. jak Polska zostanie znowu sama to się okaże kto jest wrogiem, kto przyjacielem.

Portret użytkownika Echo

Ciemny lud, ciemny lud, a

Ciemny lud, ciemny lud, a ponad nim oczywiście wielcy znawcy każdego tematu w internecie, którzy w nic nie są zapatrzeni (bo przecież telewizor to złoooo, ale komputer już nie). Oświeceni i wszechwiedzący, najmądrzejsi z nas wszystkich, widzą wszystkie znaki, wszystkie symbole, są ponad zwykłymi śmiertelnikami.
Marnujecie się tutaj chłopaki. Może zróbcie sobie własną religię i oświecajcie ociemniałych ludzi?

Portret użytkownika Echo

Hipokryta. Przeczytaj co sam

Hipokryta. Przeczytaj co sam wcześniej napisałeś. "Ciemny lud patrzy w telewizory". Co chciałeś tym wyrazić? Czyż nie to, że ty przecież w telewizor nigdy nie patrzysz, więc jesteś lepszy od tych, którzy oglądają? Bo oczywiście każda osoba na świecie oglądająca telewizję to skończony kretyn który nic nie widzi poza ekranem? Bo przecież telewizja tak bardzo manipuluje, jest taka zła, a ty należysz do tej zacnej elity świata która nie daje sobą manipulować. Nie uważasz podobnie? Jeśli nie, to jaki cel miał twój poprzedni post? Co miałeś na myśli? Odwracasz kota ogonem i próbujesz mi wcisnąć swoje kompleksy. To ty masz jakiś problem, bo ja nie mam problemu z tym, że inni ludzie poświęcają swój na czas na takie czy inne rozrywki, nie oceniam ich na tej podstawie i nie mam problemu z tym, w co wierzą inni, ale ty chyba masz z tym jakiś problem.

Portret użytkownika kryspin

Nawet jesli symbolizowaly by

Nawet jesli symbolizowaly by dobro i zło, to i tak pozostała miedzy nimi równowaga, bo jak widać żaden z ptaków nie poległ. Więc nie ma się co obowiać. "Po co sie męczyć i polować na grubego zwierza skoro w pobliżu rozdają przekąski?" Poprostu czarne ptaszysko lubi białe mięsko.

Portret użytkownika saturas 13

dostało się gołębiowi za

dostało się gołębiowi za współpracę z kłamcami i zwodzicielami I faktycznie pokój to już tylko symbol bo świat wokół nas płonie i nie jest temu winny ani szatan ani nikt inny tylko zaślepieni chciwi ludzie pokroju hierarhów kościelnych Wszystkie religie to bagno i biznes dla pośredników z Bogiem Skoro Bóg nie jest istotą energetyczną do czego mu bogactwa które gromadzą  ci pośrednicy Niech ci wszyscy głęboko wierzący wytłumaczą mi dlaczego klecha na kazaniu każe im radować się z biedy i nie gromadzić bogactw a sam za chwile odjerzdza mercedesem do super wyposarzonego domu Powiem wam dlaczego Dlatego że barany się strzyże a nie pasie Najlepiej wmówić ciemnym masom że jest się niezbędnym pośrednikiem i obiecywać wstawienictwo w sprawach  nie do załatwienia Po braku efektów zawsze takiemu baranowi można powiedzieć że to boska wola

Portret użytkownika pasjonat

To jest zupelnie normalne u

To jest zupelnie normalne u mnie mewy jak nie ma nic do jedzenia to atakuja i jedza np golebie ..albo ubijaja mniejsze ptactwo. Mewy, kruki to agresywne i latwo adaptujace sie ptaki.
Zly znak to to co sie zaczyna dziac z tym portalem i komentarzami pod artukulami.
pól roku temu mewa zaatakowala golebia dokladnie w ten sam sposob i tez w watykanie

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika b@ron

no i masz racje ...wrona

no i masz racje ...wrona myślala że skoro gołąb wylatuje z okna to znaczy że jedzenie...mało to tego żarcia ludzie wyrzucają z okien i rozkładają na parapetach?...ja w tym nic dziwnego nie widzę , zdarzy się to pewnie jeszcze nie raz przy wypuszczaniu gołębi pokoju

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika t

Kruk jest kilkukrotnie

Kruk jest kilkukrotnie większy od WRONY. A tą widać na focie.
Wrony u mnie na dzielni to i jaskółkę potrafią latem złapać. O gołębiach nie mówiąc - zimowe żarełko (sporo tego zjadają). 
Kruki zazwyczaj żyją w lasach, daleko od siedzib ludzi... 

Portret użytkownika Zenek

Prawdziwe znaczenie bitwy

Prawdziwe znaczenie bitwy ptaków jest takie samo jak za poprzedniego cyklu Wojen Bogów a mianowicie bogini Durga (reprezentowana przez mewę) a będącą uosobieniem (personifikacją) Stwórcy wraz z bogini Kali (kruk to jej reprezentant - jest on także reprezentantem jej partnera Śhivy (Odyna)) po raz kolejny w historii Ziemi wdepczą w ziemie demona Raktabidźi czyli judeonazizm (reprezentowany przez judaizm, katolicyzm, protestantyzm, islam i cały wianuszek neosatanistcyznych sekt z nich wyrosłych)(to gołąb ze scenki jaki wcale "pokoju" nigdy ziemi nie przynosił bo nie gołąb jest jego pierwowzorem). Ta walka już trwa w astralu i jest szansa iż niedługo zawita na plan materialny w postaci 2 tygodniowego pogromu semickiego satano-pedofilstwa - całkowitego wyginięcia żydów jak to w Apokalipsie św Jana im to zapowiedziano te 2000 lat temu.
 
To oznacza scenka z Watykanu. ZMIANY.

Portret użytkownika jaa

w Watykanie są różne, znane

w Watykanie są różne, znane wszystkim problemy więc biały gołąb to zniewaga i wątpliwe intencje. Pomijam fakt, że wywalanie przez okno takiego gołębia to jak skazywanie go na stres i nawet pożarcie przez drapieżne mewy i wrony. Kombinowanie z jakimiś symbolicznymi wymowami takich ataków to robienie taniego widowiska dla gawiedzi w stylu - my dbamy o pokój ale wredne wrony wolą nas atakować. Ale nawet gdyby przyjąć za istotną taką symbolikę to biorąc pod uwagę miejsce można uznać, że te wrony też ktoś z innego okna w Watykanie wypuścił więc to raczej jakieś wewnętrzne rozgrywki. Może były tresowane jedzeniem białych gołębi? Bo jeżeli tak sobie tam fruwały jako zwykłe mewy i wrony to wypuszcznie takich na oko innych niż zwykłe, gołębi, to zaproszenie dla mew, które od razu widzą, że te gołębie różnią się od zwykłych.  

Portret użytkownika A.C.

To prawda, tyle że to jest

To prawda, tyle że to jest celowe kreowanie przyszłości poprzez myśli milionów ludzi. Myśli mają twórczą moc.Jest to zbadane i nawet policzalne ."Eksperyment intencjonalny" rewelacyjna książka.

Portret użytkownika marekkkkk

nie modlimy się do krzyża

nie modlimy się do krzyża tylko do Jezusa mimo że to kawałek deski nie modlimy się do obrazka tylko do matki Boskiej mimo że to kawałek papieru czy dek tury !!! nie modlimy się do księdza tylko do Pana Boga !!! to takie połączenia coś jak piramidy niby stare nieszkodliwe a nie wiadomo czy to nie jakiś portal

Portret użytkownika baca

sataniści sa w sumie od

sataniści sa w sumie od niedawna w Watykanie - to jeszcze młodzi szamani i niezbyt doswiadczeni w czarnej magi - często plączą im się zaklęcia - może tym razem zamiast "Niech moc będzie z tobą" ktoś się przejęzyczył i wyszło "Niech maca będzie z tobą"

Portret użytkownika kruke

cos pieknego   te zastrane

cos pieknego   te zastrane golebie  juz mnie wkurzaja i niewiem kto wymyslil ze  golab  to   jakis pokoj  wiem jedno ze  golab  to brudas i raczej nie kojazy mi sie z czyms  dobrym a wrecz przeciwnie z czyms irytujacym 

Portret użytkownika JAVA33

Kiedyś zarzynano 'baranka' a

Kiedyś zarzynano 'baranka' a teraz ... wyrzuca się przez papieskie okno - 'białego gołębia'. Przecież ONE nie mają SZANS, aby przeżyć na ulicy, boją się i dlatego zawracają. Nie potrafią odnaleźć się, nie widzą zagrożenia - bo są to gołębie hodowlane. Nie widzę sensu, aby publicznie karmić dzikie ptactwo żywymi gołębiami ... /sic!/ pokoju! No, chyba, że to jest taki - Krwawy Rytuał.

Portret użytkownika Lucifer

Po co katolikom ampułki z

Po co katolikom ampułki z krwią? Zapewne do obrzędów satanistycznych. Dla normalnego człowieka takie modły do kawałków truposzy to coś obrzydliwego, jednak tresura czyniona katolikom od maleńkiego robi swoje. 
 

Strony

Skomentuj