Grecki Nostradamus przewidział straszny los Turcji

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Wielki grecki wieszcz duchowy, o którym Grecy mówią „Nasz Nostradamus", kilka lat temu przewidział to, co dzieje się obecnie w Turcji, na Bliskim Wschodzie i w ogóle na świecie. Greckie media zwróciły uwagę na proroctwa Paisiosa z Athos po tym, jak tureckie wojska zestrzeliły rosyjski samolot wojskowy.

 

 

 

Grecki mędrzec mnich mówił tak: „W niebie nad Morzem Śródziemnym Turcja zaatakuje Rosję. Turcy najpierw pomyślą, że wygrali, ale w rzeczywistości to spowoduje ich koniec".

 

Ta i wiele innych przepowiedni przechowywane są w klasztorze św. Jana Bożego na północno-wschodnim wybrzeżu Grecji. Najświętszy Paisios z Athos to jeden z najbardziej szanowanych duchownych w Grecji. Podczas swojego życia przepowiedział katastrofę w Czarnobylu, rozpad ZSRR, a także bombardowania Jugosławii przez siły NATO. Często mówił o Rosji i jej stosunkach z innymi krajami.

 

Jasnowidz powiedział, że Turcja sprowadzi na siebie gniew innych państw. Stambuł padnie -Konstantynopol znowu będzie prawosławny. Paisios przewidział również, że Bliski Wschód pogrąży się w wielkiej wojnie, w wyniku której Turcja zostanie pokonana i podzielona między Greków, Kurdów i Ormian. Czas jest już rzekomo odliczany… Mnich wspominał również o fanatykach, którzy będą chcieli zniszczyć Europę. Dopiero niedawno ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, co Paisios miał na myśli, wypowiadając te słowa…

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika skidoo23

Witam,

Witam,

Jeżeli to był Grek to kwestią otwartą pozostaje, czy przepowiednia była efektem daru przewidywania czy raczej myślenia życzeniowego ;).

Nie słyszałem wcześniej o tej postaci, dzięki za podsunięcie czegoś do czytania.

Pozdrawiam,

Skidoo23

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika b@ron

to straszne...ale dobrze że

to straszne...ale dobrze że to przepowiedział... jak nadejdzie ten czas to Turcja podda się bez walki, bo skoro i tak upadnie to po co się bić? ... pytanie tylko czy grecy poinformowali turków o tym...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj