Grupa dziwnych świateł widziana w pobliżu wybrzeża USA

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Oto niewyjaśniona obserwacja wykonana 18 września bieżącego roku w trakcie rejsu promem z miejscowości Ocracoke do Swan Quarters w Stanach Zjednoczonych. Autor nagrania był zszokowany tym co widzi, a wraz z nim inni uczestnicy rejsu.

Jak mówi świadek, dziwa flotylla świateł znajdująca się trochę powyżej horyzontu, była bardzo dobrze widoczna na nocnym niebie. Na filmie słychać okrzyki innych uczestników rejsu, którzy głośno wyrażają swoje zaskoczenie tym co widzą.

 

Te światła bardzo przypominają obserwacje ufo swego czasu widywane w Phoenix w stanie Arizona. Tam zostały wyjaśnione jako światła helikopterów. W tym wypadku trudno przyjąć takie sugestie. Jeśli ktoś na siłę poszukuje racjonalnego wytłumaczenia pozostaje mu uwierzyć, że były to flary wystrzelone podczas ćwiczeń amerykańskiej marynarki wojennej. Na próżno jednak oczekiwać potwierdzenia tej hipotezy ze strony wojska.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Heinrich2

Podobne były ze 2-3ata temu

Podobne były ze 2-3ata temu nad Bałtykiem. Nawet niejaki D. Kwiecień to filmował. Można filmik znaleźć w sieci. Oczy hybryd lśniące na pieklosklonie. Tam też była wersja "flary' ale flary chyba opadają..

Skomentuj