Grupa krwi Rh minus może stanowić ślad po obcej inżynierii genetycznej

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Zgodnie z dość interesującą teorią, ludzie posiadający grupę krwi Rh minus, mogą być spokrewnieni z istotami pozaziemskimi. Ten niesamowity zarzut nie ma oczywiście poparcia środowiska naukowego, ale jest wystarczająco ciekawy by na chwilę przyjrzeć się istniejącym dowodom za jego poprawnością.

Ludzie posiadają cztery ogólne typy krwi: A, B, AB i O. Ta klasyfikacja pochodzi od  rodzajów białek, które znajdują się na powierzchni komórek mających na celu zwalczanie bakterii i wirusów w ludzkim ciele. Zdecydowana większość ludzi na tej planecie posiada te białka, co oznacza, że ich Rh jest dodatnie. Jednakże mniejsza grupa osób posiadających grupę krwi Rh minus z jakiejś przyczyny ich nie posiada i nikt nie jest pewny dlaczego.

Twórca bądź twórcy wspomnianej wcześniej teorii, twierdzą więc, że w odległej przeszłości, istoty pozaziemskie odwiedziły Ziemię i poprzez "manipulacje genetyczne" stworzyły grupę Rh minus z zamiarem stworzenia rasy "niewolników". Miałoby to wyjaśniać zagadkę tak zwanego konfliktu serologicznego. Zjawiska przez które matki posiadające grupę krwi Rh minus nie tolerują płodów z grupą krwi Rh plus. Oznaczałoby to, że taki stan rzeczy może wynikać nie ze zwykłej reakcji immunologicznej, a raczej stanowi pozostałość starożytnej modyfikacji genetycznej na rodzaju ludzkim.

Brzmi to nieprawdopodobnie, ale cała ta teoria nabiera sensu gdy wieźmiemy pod uwagę kilka faktów. Wiadomo że krew z grup Rh minus pojawiła się około 40 tysięcy lat temu. Jej posiadacze, są o wiele bardziej odporni na wszelkiego rodzaju wirusy i bakterie. Co więcej, szczep Rh minus jest charakterystyczny, dla na przykład brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wielu innych monarchii na całym świecie. Jeśli założymy że jest to przypadek lub rezultat tego że wspomniane rody wchodziły w związki małżeńskie tylko z przedstawicielami innych monarchii odpowiedź wydaje się prosta. Ale co jeśli odpowiedź jest inna?

Słynny teoretyk spiskowy David Icke, już od wielu lat przedstawiał publicznie koncept, który do dzisiaj przez większość uważany jest za kompletną niedorzeczność. Otwarcie i jak się wydaje całkowicie poważnie wyraża on pogląd, że światem rządzą pewne rody, które utrzymują władzę już od starożytności. On sam nazwał te osoby reptilianami, czyli ludźmi posiadającymi gadzie cechy, którzy ukrywają je przed nieświadomymi masami. Icke stwierdził, że jest wiele dowodów potwierdzających jego obserwacje i dawał nawet przykłady konkretnych osób publicznych, których podejrzewa o posiadanie domieszki gadziej krwi.

Wśród rodów uważanych za spokrewnionych z reptilianami wymieniał Bushów, w tym prezydentów USA oraz brytyjską rodzinę królewską. Twierdzi on jednak, że skala jest znacznie większa i ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak naprawdę jest urządzony nasz świat. Jakkolwiek cała koncepcja gadziej rasy brzmi jak wytwór osoby o poważnych problemach psychicznych to zastanawiające jest to jak wielu zwolenników posiada ta ekstremalna teoria spiskowa. W niektórych rankingach popularności teoria o gadach ludziach zajmuje zwykle miejsce w pierwszej dziesiątce. David Icke twierdzi, że to właśnie te starożytne rody spokrewnione z gadami sprawują realną władzę nad światem i trwa to ponoć od czasów sumeryjskich.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika zbstep

Też mam Rh minus, miło

Też mam Rh minus, miło slyszeć że jest się wybrańcem, ale raczej to nadinterpretacja. Pochodzenie ludzi jest zagatkowe tak jak zagatkowa jest ziemia, kosmos i życie. Nie sadzę, byśmy przez najbliższe 2 tys lat w tej kwestii coś jasnego i pewnego stwierdzili. Ta wiedza nas przerastała i nadal przerasta.

 

Portret użytkownika Zuzanna

A czy wiecie drodzy

A czy wiecie drodzy komentatorzy, co znaczy skrót Rh ?

Rh to skrót od Rhesus, co znaczy po łacinie małpa.

Rh plus oznacza, że ktoś ten czynnik małpi posiada, a minus, że nie posiada.

Wniosek:

Ludzie na ziemi pochodzą od małpy. Małpy zostały poddane manipulacji genetycznej przez "bogów" Annunaki, którzy potrzebowali niewolników do pracy w kopalniach złota na ziemi. Ci "bogowie" związali się później z ziemskimi, już ludzkimi kobietami, tworząc gigantów, czyli pół ludzi, pół bogów(patrz Zecharia Sitchin).

Być moźe to ci potomkowie ludzi i "bogów" nie posiadają małpiego czynnika Rh ?

Bo dlaczego małpy i tak duża część ludzkości posiada ten sam czynnik Rh, czyli plus, a pewna grupa ludzi go nie posiada(minus). Czyżby nie pochodzili od małpy?

 

 

Portret użytkownika rhnegative

Tak, to prawda. Ja i moja

Tak, to prawda. Ja i moja cała rodzina mamy Rh-. Posiadamy dziedziczone zdolności telepatyczne i telekinetyczne, zmienną temperaturę ciała i ponadprzeciętne IQ >140. Często czytam w myślach rozmówcy, przewiduje przyszłość, doskonale rozumiem pobudki kierujące ludźmi, znam ich pomysły. Neguję religie. Sprytnie manipuluję i wykorzystuje ludzi do swoich celów. Do tego posiadam wielkie poczucie specjalnej misji towarzyszącej mojej wędrówce - wprowadzenie NWO.

Portret użytkownika Najrzadsza grupa krwi.AB RH MINUS.

Jestem romskiego pochodzenia

Jestem romskiego pochodzenia ,i ja rowniez mam te najrzadsza na swiecie grupe kriw AB RH MINUS,mam bardzo podobne cechy: czyli zmienna temperature ciala,ponadprzecietne IQ, ( mimo podstawowego wyksztalcenia)potrafie w ekspresowym tempie wyczuwac ludzi ,wyczuwac ich potrzeby ,okreslic ich wady cechy po stylu bycia ,zachowaniu ,mowy ciala, itd. Mam bardzo silna intuicje ,ktora sie kieruje  ,wiem tez ,ze wiele osob nie moze sobie ze mna poradzic w pewnych dyskusjach, po prostu  ciagle zaskakuje, oraz zauwazam ich bezradnosc kiedy nie wiedza jak odpowiedziec  ,jestem bardzo ,ze tak powiem "otrzaskana"czesto slysze od znajomych ,ze  mam tak szerokie spektrum wiedzy w wielu dziedzinach , jakbym skonczyla wyzsze studia ,  czyli to rzeczywiscie moze miec jakis zwiazek z owa grupa krwi.Poza tym mieszkam od ponad 4 dekad za granica i wciaz pisze  perfekcyjnie po polsku,oraz wladam znakomita polszczyzna bez tzw: akcentu.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Malena

Masz wyrazny kompleks narcyza

Masz wyrazny kompleks narcyza, ktörego nie ma moja znajoma , cyganka po 2 klasach szkoly podstawowej. Nie jest to polska cyganka, mimo to jezyk przyswoila sobie swietnie, rozumna, bystra kobieta. Niezle möwi po wegiersku, niemiecku.Pochwaly wywoluja u niej czestwo zazenowanie...

 

Portret użytkownika wuteef

Z kąd przekonanie że Rh +

Z kąd przekonanie że Rh + jest tym pierwotnym, naturalnym czynnikem? Z kąd pewność że Rh minus stanowi ślad po inżynierii genetycznej a nie na odwrót? 

Z ciekawości wpisałem w google i trafiłem na to:

Krew z negatywnym czynnikiem Rh ma zupełnie inny skład odpornościowy niż ten z Rh(+). Prowadzi się badania i eksperymenty naukowe zmierzające do znalezienia nowych szczepionek, na które Rh(-) bywają oporne.

Rh minus jest rzadko spotykany. Rh+ jest powszechny.

Więc, dalej... Jeśli obca cywilizacja miała by manipulować naszymi genami to większość czy mniejszość ludzi nosila by slady tej ingerencji? 

Według mnie tak na logike, to większość ludzi powinna nosić ślady ingerecji gen.

Portret użytkownika Dar

Dokładnie, szczególnie że

Dokładnie, szczególnie że czynnik Rh+ jest dominujący a więc, gdy matka ma + a ojciec minus to rodzi się dziecko z czynnikiem rh+ i to właśnie przez to więcej ludzi ma rh+. A nawet gdyby rh- było typowe dla manipulacji genetycznej i rasy stworzonej przez obcych to i tak nie ma już żadnego znaczenia ponieważ geny dziedziczymy po obu rodzicach i czynnik rh nie ma wielkiego znaczenia. Jeśli kiedykolwiek na ziemi były manipulacje genetyczne to wszyscy nosimy w sobie zmodyfikowane geny.

I generalnie odnosząc się do innych komentarzy to nie wiem czy to taki powód do dumy, że się ma w sobie geny rasy "niewolników".. 

Portret użytkownika Sio

Coś w tym jest. Ja mam 0rh- i

Coś w tym jest. Ja mam 0rh- i nigdy ciężej nie chorowałem chociaż niebawem dociągnę 50tki. Organizm mam silny chociaż od ponad 30u lat jestem wegetarianinem. Żadnych bólów głowy itd i żadnych nałogów i dobrze się rozumię z ludżmi lepszego sortu z tymi gorszego jak katole, żydzi jehowcy już nie a i kilku tu na forum

Portret użytkownika Wojox

Podobnie ja za parę miechow

Podobnie ja za parę miechow 50-tka. Dietę mam zróżnicowaną, z mięska drób preferuje.

Żadnych migren, duchowość na najwyższym mi znanym poziomie. Więc nie obrażam ludzi.

Jestem Świadkiem Jehowy i mam dobry kontakt z każdą grupa spoleczną.

Nie dzielę ludzi na sort, bo każdy jest inny, a wiarę innych szanuje,....

Poza tym grupa 0 musi jeść odrobinę mięsa...

Portret użytkownika lipka

Kolejne brednie, bo znam

Kolejne brednie, bo znam kilka osób nawet we własnej rodzinie mające grupę rh minus i powiem jedno, to biedni, chorzy ludzie na choroby kości, choroby narządów, łatwo wpadający w nałogi, niestabilni emocjonalnie. Moim zdaniem rh minus to błąd kodowania a nie manipulacje genetyczne, podobnie jak błąd kodowania niektórych genów powoduje raka a przecież nie mówimy, że tych ludzi zmanipulowali obcy. Krew jest najważniejszym płynem w ludzkim organizmie, przypuszczam, to moja teoria, że ok 40 tys. lat temu, gdy trwał okres zlodowacenia, ze względu na ograniczone zasoby żywności dochodziło do kanibalizmu lub wręcz był on jedynym pożywieniem, spowodowało to wykstałcenie formy obronnej organizmu niszczącej agresorów przez spożywanie "chorej" krwi lub to ludzie z ujemnym rh minus byli kanibalami i zostali zdziesiątkowani przez zjadanie ludzi. Możliwe więc, że rh minus jest na wyginięciu bo pochodzi z jakiejś bardzo starej grupy ludzi o ujemnym rh minus krwi. Kanibalizm nawet pasuje do tych rodów królewskich, prezydentów i innych "przywódców".

David Icke główny propagator istniejacej rasy Reptilian przywodzi na myśl dawnych twórców sekt, którzy skupiali się na swojej "wierze" przekonując do swojej filozofii całe rzesze zmanipulowanych ludzi. Zawsze to wygląda tak samo, jeden przywódca, kilku-kilkunastu zaufanych despotów i rzesze mające spełnić wizje sekty. Icke jest czyimś ramieniem przygotowującym grunt pod zapędy jakiejś grupy - pisze że "W chwili obecnej świat jest coraz bardziej kontrolowany przez Zakon Iluminatów, w którym skupionych jest 13 dynastii pozaziemskiego pochodzenia." Zaginione trzynaste plemię już się odnalazło? i to na Ziemi? a wywodzi się z Afryki czy może ze wzgórz Mongolii.

Trzeba śledzić tego typu "sensacje" bo nie wiadomo kiedy układanka pokaże nam nowych- starych przywódców i niektórzy będą zdziwieni widząc nie "kosmitów" ale ziemskie szuje ustanawiające nowe zasady życia dla miliardów ludzi będących dziś finansową pożywką a jutro lądujący w obozach dla biednych, chorych lub niepoprawnych politycznie. Świat już widział takie rzeczy więc nie będzie to nic nowego dla przygotowanych ale może być szokiem dla nowych.

Portret użytkownika Zenon5555

Cytat „Moim zdaniem Rh- to

Cytat „Moim zdaniem Rh- to błąd kodowania a nie manipulacje genetyczne, podobnie jak błąd kodowania niektórych genów powoduje raka a przecież nie mówimy...”. Teza całkowicie błędna ponieważ rak jest mutacją a zgodnie z obecną wiedzą genetyczną człowiek od swych przodków może odziedziczyć wszystko, poza mutacjami. Zjawisko to jest przyczyną anormalnego zdarzenia, gdy matka nosi w sobie dziecko z czynnikiem Rh+ niż jej krew z czynnikiem Rh-. Wówczas krew matki uznaje krew dziecka za wirusa i próbuje zwalczyć niemowlę jako wroga. Nigdzie indziej w naturalnych warunkach to nie występuje. Natura zawsze od początku walczy o przetrwanie gatunku, a co za tym idzie robi wszystko, by płód przetrwał aż do narodzin. Dlaczego zatem takie fenomeny anormalne występują? Powstaje zatem pytanie, czy krew Rh- jest mutacją? Gdyby była, to taka krew matki nie uznałaby krwi dziecka za wrogą. To bardzo ważne, gdyż właściwie to cechuje odmienność ludzi od innych gatunków, gdzie występuje ewenement likwidacji własnego potomka już w łonie matki. Wymieniony konflikt serologiczny znany jest dziś jako choroba hemolityczna.

Wg teorii Darwina człowiek pochodzi od małpy, a które w całej swej populacji mają wyłącznie Rh+, jak i wszystkie inne zwierzęta na ziemi. Czyli od kogo pochodzą ludzie z Rh-? Oto jest pytanie.

Teoria z kanibalizmem tak bzdurna i kosmiczna, że nie warto tego komentować. Zalecam poznanie odpowiednich publikacji, chyba, że te pańskie bzdurne teorie wymyślone są ad hoc jako potrzeba chwili..

Portret użytkownika Ekscelencja

Człowiek jest kosmiczną formą

Człowiek jest kosmiczną formą biologicznego odniesienia rozumu i jako najdoskonalszy twór biogenezy materii organicznej jest odbiorcą przekazu zakodowanego w ukrytym porządku typu matematycznego praw przyrody. Forma humanoidalna jest kosmiczną matrycą istoty myślącej i twórczej. Ewolucja każdego gatunku stworzeń będzie dążyła do stworzenia istoty humanoidalnej. Bo dla Wszechświata taka forma ma największe znaczenie. Więc efektem ewolucji gadów, ssaków, ptaków,  insektów i nie wiadomo jeszcze jakich innych stworzeń będzie myślący i twórczy humanoid. Odrębne gromady zoologiczne (gady, ptaki, ryby czy ssaki) w wyniku procesów ewolucyjnych wykształciły wygląd przystosowawczy do środowiska w jakim żyją np. różne organizmy wykształciły tę samą adaptację jeżeli zwiększała ona szansę na przeżycie - owady, ptaki, nietoperze. Rozum jest bardzo korzystną adaptacją do środowiska i najbardziej jest rozwiniety u istot humanoidalnych. Dlatego należałoby sądzić że istota humanoidalna jest uniwersalną postacią istoty inteligentnej w Kosmosie i jest to zgodne z tzw zasadą metodologiczną zwaną na Ziemi "Brzytwą Ockhama" uznanej naukowo jako bardzo dobrze umotywowanej i logicznie spójnej. Mówi ona że w poznawaniu "nie należy mnożyć bytów bez potrzeby" Czyli wyjaśnienie danego faktu powinno być bowiem zawsze możliwie najprostsze i najbardziej naturalne. W przypadku istot pozaziemskich na szczeblu Rozumu, jest najkorzystniejszą adaptacją i dotyczy wykształcenia pojemnego mózgu, szkieletu podtrzymującego korpus, umieszczonych uszczytu ciała dwojga lub trojga oczu, wolnych od podtrzymywania się nad powierzchnią twórczych rąk oraz innych cech charakterystycznych dla Człowieka. Ale inne cechy będą zależały od warunków planety. Jeżeli są niscy to ich planeta jest mniejsza i ma słabsze przyciąganie. Wtedy też atmosfera byłaby lżejsza i mieliby większe klatki piersiowe i płuca. Jeżeli atmosfera byłaby  lżejsza od ziemskiej to większa część promieniowania dosięgałaby powierzchni planety powodując ciemny odcień skóry. Poprzez rozrzedzone powietrze dźwięk przekazuje się słabiej stąd większy rozmiar uszu itp. Można wysnuć wniosek że wszystko na tym świecie rozwija się zgodnie z warunkami wyjściowymi. Niemiecki noblista Manfred Eigen, twórca teorii samorozwoju stwierdził: "Życie jest nieuniknionym etapem rozwoju Wszechświata, zaś materia martwa i ożywiona rozwija się w nim aż do swojej najdoskonalszej postaci, jaką jest człowiek rozumny - zupełnie tak jakby istniał jakiś zaprogramowany plan ich rowoju".

Jeżeli więc życie na powierzchni Ziemi jest odzwierciedleniem jego procesów w całym Kosmosie to wszystko jest możliwe. Jeżeli mieliśmy na planecie Ziemi miliony lat trwającą ewolucję gadów to możliwe jest  że są oni pierwotnymi humanoidalnymi istotami tej planety. I dlatego twierdzą że Ziemia jest ich. Może znając prawa natury ekserymentowali  z ssakami i efektem jesteśmy my? A może planeta Ziemia będąc w kosmicznej strefie życia została zasiedlona przez inne cywilizacje i dlatego mieszkańcy Ziemi różnią się między sobą? Każda z tych cywilizacji zaanektowała sobie pokojowo takie obszary Ziemi zgodne z ich potrzebami rozwojowymi? Myślę że to co przekazuje David Icke może mieć mocne podstawy. Obecnie jest nas dużo i być może "tym którzy uznają się za właścicieli" planety przeszkadzamy ponieważ Ją niszczymy i poprzez dostęp do broni nuklearnej zagrażamy jej istnieniu. Dlatego ingerują. Pozdrawiam. E.

Polecam książkę Włodzimiera Wierzchonia "O rozwoju życia planetarnego" (Firma Liberaal 1996)

Portret użytkownika BRh-

Ciekawe, rodzina królewska i

Ciekawe, rodzina królewska i Rh-...W nocy, podczas której zginęła Kiężna Diana, przyśniła mi się wraz ze swoimi synami. Miałem wtedy 17lat i były to czasu braku internetu i teorii o Reptilianach. 10 lat później po wizycie na Ślęży przed autem przemknął szary kształt dużego człekokształtnego gada, a że nie byłem w aucie sam, zdaje się, że było to realne. Wszyscy to widzieli. Mam grupę BRh-. Może faktycznie mnie coś łączy z tymi gadami..:-))

Portret użytkownika zibi1973

A ten obrazek kosmity i

A ten obrazek kosmity i dziecka to z rodziną nie ma nic wspólnego,bo jaka rodzina tak postępuje z bliskim,jesteśmy im potrzebni do ich potrzeb,energii,przy śmierci dzielenie dusz na złe i dobre,wiadomo dobre do nieba złe do piekła(wulkan),nie wiem jakby to zatrzymać to dzielenie,może śmierć głodowa,coś nam wyhodowali w mózgu i mają kontrolę

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

To by się zgadzało.

To by się zgadzało. Tyle, że owe manipulacje nastapiły tu na Ziemi i wykonane przez starożytną rasę ziemską. Niewolnicy wszakże zabili swoich Panów a rody niewolnicze przejęły kontrolę...

 Stąd takie maniakalne dążenia owych elit do zniewolenia człowieka.

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika malina

To znaczy co by się zgadzało?

To znaczy co by się zgadzało? Byłeś przy tym? Widziałeś albo słyszałeś? Masz pojęcie co komentujesz? Z której inkarnacji czerpiesz tą wiedzę,że decydujesz się popierać te pierdoły? Wysyłasz wizerunek psa. Pewnie od niego pochodzisz. Widać masz taki jak on poziom świadomości. Hau,hau!

Portret użytkownika Margaretka

Wiesz, najwyraźniej Ty nie

Wiesz, najwyraźniej Ty nie wierzysz lub jesteś zacofana, że nie rozumiesz tego artykułu. Ty tylko potrafisz tak naprawdę komentować innych zamiast doświadczyć to na własnej skórze. Radziłabym Ci obserwować świat niz zwracać durnie swoimi uwagami. W dodatku nie obrażaj psów bo są inteligetnymi istotami, a na pewno od "Ciebie mądrzejsze". 

Portret użytkownika malina

To znaczy co by się zgadzało?

To znaczy co by się zgadzało? Byłeś przy tym? Widziałeś albo słyszałeś? Masz pojęcie co komentujesz? Z której inkarnacji czerpiesz tą wiedzę,że decydujesz się popierać te pierdoły? Wysyłasz wizerunek psa. Pewnie od niego pochodzisz. Widać masz taki jak on poziom świadomości. Hau,hau!

Portret użytkownika zibi1973

Dobrze mówiłem owieczki to

Dobrze mówiłem owieczki to produkty,mieszkają na platformie, i do tego można je sterować,a to mówienie że mamy geny obcych to taka zasłona prawdy o tym że nas stworzono,coś dodali od siebie i niewolnik jak ulał  

Skomentuj