Grupa krwi Rh minus może stanowić ślad po obcej inżynierii genetycznej

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Zgodnie z dość interesującą teorią, ludzie posiadający grupę krwi Rh minus, mogą być spokrewnieni z istotami pozaziemskimi. Ten niesamowity zarzut nie ma oczywiście poparcia środowiska naukowego, ale jest wystarczająco ciekawy by na chwilę przyjrzeć się istniejącym dowodom za jego poprawnością.

Ludzie posiadają cztery ogólne typy krwi: A, B, AB i O. Ta klasyfikacja pochodzi od  rodzajów białek, które znajdują się na powierzchni komórek mających na celu zwalczanie bakterii i wirusów w ludzkim ciele. Zdecydowana większość ludzi na tej planecie posiada te białka, co oznacza, że ich Rh jest dodatnie. Jednakże mniejsza grupa osób posiadających grupę krwi Rh minus z jakiejś przyczyny ich nie posiada i nikt nie jest pewny dlaczego.

Twórca bądź twórcy wspomnianej wcześniej teorii, twierdzą więc, że w odległej przeszłości, istoty pozaziemskie odwiedziły Ziemię i poprzez "manipulacje genetyczne" stworzyły grupę Rh minus z zamiarem stworzenia rasy "niewolników". Miałoby to wyjaśniać zagadkę tak zwanego konfliktu serologicznego. Zjawiska przez które matki posiadające grupę krwi Rh minus nie tolerują płodów z grupą krwi Rh plus. Oznaczałoby to, że taki stan rzeczy może wynikać nie ze zwykłej reakcji immunologicznej, a raczej stanowi pozostałość starożytnej modyfikacji genetycznej na rodzaju ludzkim.

Brzmi to nieprawdopodobnie, ale cała ta teoria nabiera sensu gdy wieźmiemy pod uwagę kilka faktów. Wiadomo że krew z grup Rh minus pojawiła się około 40 tysięcy lat temu. Jej posiadacze, są o wiele bardziej odporni na wszelkiego rodzaju wirusy i bakterie. Co więcej, szczep Rh minus jest charakterystyczny, dla na przykład brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wielu innych monarchii na całym świecie. Jeśli założymy że jest to przypadek lub rezultat tego że wspomniane rody wchodziły w związki małżeńskie tylko z przedstawicielami innych monarchii odpowiedź wydaje się prosta. Ale co jeśli odpowiedź jest inna?

Słynny teoretyk spiskowy David Icke, już od wielu lat przedstawiał publicznie koncept, który do dzisiaj przez większość uważany jest za kompletną niedorzeczność. Otwarcie i jak się wydaje całkowicie poważnie wyraża on pogląd, że światem rządzą pewne rody, które utrzymują władzę już od starożytności. On sam nazwał te osoby reptilianami, czyli ludźmi posiadającymi gadzie cechy, którzy ukrywają je przed nieświadomymi masami. Icke stwierdził, że jest wiele dowodów potwierdzających jego obserwacje i dawał nawet przykłady konkretnych osób publicznych, których podejrzewa o posiadanie domieszki gadziej krwi.

Wśród rodów uważanych za spokrewnionych z reptilianami wymieniał Bushów, w tym prezydentów USA oraz brytyjską rodzinę królewską. Twierdzi on jednak, że skala jest znacznie większa i ludzie nie zdają sobie sprawy z tego jak naprawdę jest urządzony nasz świat. Jakkolwiek cała koncepcja gadziej rasy brzmi jak wytwór osoby o poważnych problemach psychicznych to zastanawiające jest to jak wielu zwolenników posiada ta ekstremalna teoria spiskowa. W niektórych rankingach popularności teoria o gadach ludziach zajmuje zwykle miejsce w pierwszej dziesiątce. David Icke twierdzi, że to właśnie te starożytne rody spokrewnione z gadami sprawują realną władzę nad światem i trwa to ponoć od czasów sumeryjskich.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zbstep

Też mam Rh minus, miło

Też mam Rh minus, miło slyszeć że jest się wybrańcem, ale raczej to nadinterpretacja. Pochodzenie ludzi jest zagatkowe tak jak zagatkowa jest ziemia, kosmos i życie. Nie sadzę, byśmy przez najbliższe 2 tys lat w tej kwestii coś jasnego i pewnego stwierdzili. Ta wiedza nas przerastała i nadal przerasta.

 

Portret użytkownika Zuzanna

A czy wiecie drodzy

A czy wiecie drodzy komentatorzy, co znaczy skrót Rh ?

Rh to skrót od Rhesus, co znaczy po łacinie małpa.

Rh plus oznacza, że ktoś ten czynnik małpi posiada, a minus, że nie posiada.

Wniosek:

Ludzie na ziemi pochodzą od małpy. Małpy zostały poddane manipulacji genetycznej przez "bogów" Annunaki, którzy potrzebowali niewolników do pracy w kopalniach złota na ziemi. Ci "bogowie" związali się później z ziemskimi, już ludzkimi kobietami, tworząc gigantów, czyli pół ludzi, pół bogów(patrz Zecharia Sitchin).

Być moźe to ci potomkowie ludzi i "bogów" nie posiadają małpiego czynnika Rh ?

Bo dlaczego małpy i tak duża część ludzkości posiada ten sam czynnik Rh, czyli plus, a pewna grupa ludzi go nie posiada(minus). Czyżby nie pochodzili od małpy?

 

 

Portret użytkownika rhnegative

Tak, to prawda. Ja i moja

Tak, to prawda. Ja i moja cała rodzina mamy Rh-. Posiadamy dziedziczone zdolności telepatyczne i telekinetyczne, zmienną temperaturę ciała i ponadprzeciętne IQ >140. Często czytam w myślach rozmówcy, przewiduje przyszłość, doskonale rozumiem pobudki kierujące ludźmi, znam ich pomysły. Neguję religie. Sprytnie manipuluję i wykorzystuje ludzi do swoich celów. Do tego posiadam wielkie poczucie specjalnej misji towarzyszącej mojej wędrówce - wprowadzenie NWO.

Portret użytkownika mizar70

autor: rhnegative   może

autor: rhnegative  Smile może napiszesz coś na mój temat, nie powinno to stanowić dla Ciebie problemu Smile  Myślę ze grupa krwi nie ma tu nic do rzeczy, dusze mamy takie same. Każdy z nas jest kimś wyjątkowym. Smile

Portret użytkownika Najrzadsza grupa krwi.AB RH MINUS.

Jestem romskiego pochodzenia

Jestem romskiego pochodzenia ,i ja rowniez mam te najrzadsza na swiecie grupe kriw AB RH MINUS,mam bardzo podobne cechy: czyli zmienna temperature ciala,ponadprzecietne IQ, ( mimo podstawowego wyksztalcenia)potrafie w ekspresowym tempie wyczuwac ludzi ,wyczuwac ich potrzeby ,okreslic ich wady cechy po stylu bycia ,zachowaniu ,mowy ciala, itd. Mam bardzo silna intuicje ,ktora sie kieruje  ,wiem tez ,ze wiele osob nie moze sobie ze mna poradzic w pewnych dyskusjach, po prostu  ciagle zaskakuje, oraz zauwazam ich bezradnosc kiedy nie wiedza jak odpowiedziec  ,jestem bardzo ,ze tak powiem "otrzaskana"czesto slysze od znajomych ,ze  mam tak szerokie spektrum wiedzy w wielu dziedzinach , jakbym skonczyla wyzsze studia ,  czyli to rzeczywiscie moze miec jakis zwiazek z owa grupa krwi.Poza tym mieszkam od ponad 4 dekad za granica i wciaz pisze  perfekcyjnie po polsku,oraz wladam znakomita polszczyzna bez tzw: akcentu.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Lysy

Mam znajomą,  która twierdzi

Mam znajomą,  która twierdzi , że "jest po prawie, psychologii i po ekonomii". Po naciskach (pytania o uczelnię,  rok ukończenia itp.) okazało się, że nie ma nawet matury,  a te prawa i resztę,  to jakieś przedmioty z liceum.  Też mówi o sobie, że jest "otrzaskana". Gratuluję świetnego samopoczucia i nieadekwatnej samooceny Pani Jestem romskiego pochodzenia :).

Portret użytkownika Malena

Masz wyrazny kompleks narcyza

Masz wyrazny kompleks narcyza, ktörego nie ma moja znajoma , cyganka po 2 klasach szkoly podstawowej. Nie jest to polska cyganka, mimo to jezyk przyswoila sobie swietnie, rozumna, bystra kobieta. Niezle möwi po wegiersku, niemiecku.Pochwaly wywoluja u niej czestwo zazenowanie...

 

Strony

Skomentuj