Grupa niezidentyfikowanych obiektów latających sfilmowana w stanie Wyoming

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

Niezidentyfikowane obiekty latające zostały udokumentowane w amerykańskim stanie Wyoming, słynącym z pięknych krajobrazów i przede wszystkim superwulkanu Yellowstone. Dlaczego UFO pojawiło się właśnie w tych okolicach? Czy kosmici przybyli wyłącznie w celach turystycznych? Eksperci poszukują odpowiedzi na te pytania.

26 lipca, około godziny 21:30, w miejscowości Casper zarejestrowano wideo, na którym widać dużą grupę świecących obiektów. Film został opublikowany w serwisie YouTube i można go zobaczyć poniżej. 

Grupa świecących obiektów przemieszcza się w dość ciasnej, zwartej formacji. Kilka z nich porusza się jednak niezależnie od reszty. Świadek zdarzenia zaznaczył, że obiekty nie wydawały żadnych dźwięków i były całkowicie bezszelestne. W kilku momentach filmu niektóre obiekty wydają się zmieniać swoją jasność na bardziej intensywną. 

 

Popularny kanał The Hidden Underbelly 2.0 opublikował następujące oświadczenie świadka zdarzenia, a zarazem autora nagrania, który zgodził się na upublicznienie swojego materiału: 

Obiekty nie wyglądały jak kule światła, lecz bardziej jak statki kosmiczne. Początkowo myślałem, że to drony, ale musiałyby mieć naprawdę duży zasięg, ponieważ leciały wysoko nad horyzontem poza zasięgiem ludzkiego wzroku. Obiekty były całkowicie ciche. Naprawdę nie mam pojęcia, co to mogło być.

Niewątpliwie grupa dronów byłaby słyszalna dla ludzkiego ucha. Jednym z możliwych scenariuszy mogło być zarejestrowanie podniebnych lampionów, co tłumaczyłoby brak dźwięku i zwartą formację. Należy jednak zwrócić uwagę, że białe światło emitowane przez obiekty wygląda zupełnie inaczej niż zwyczajny płomień świecy. Oczywiście może to być jednak iluzja spowodowana przez kamerę, nadwrażliwą na wszelkie jasne punkty na nocnym niebie. 

 

Na podstawie nagrania można również wysnuć wniosek, że w momencie zdarzenia w okolicy nie było zbyt silnego wiatru. Nie widać wszak wielkich ruchów chmur i trzęsących się drzew. Trudno sobie wyobrazić, by w takich warunkach atmosferycznych cokolwiek mogło być przenoszone tak szybko, jak zarejestrowane obiekty. UFO z pewnością ma swoje sposoby na błyskawiczną, intergalaktyczną podróż.

 

Opublikowane wideo jest bardzo intrygujące, nawet jeśli w rzeczywistości jego wyjaśnienie okaże się prozaiczne. Jakie jest wasze zdanie? Inwazja UFO? Drony, lampiony? Coś innego? 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Racjonalista

Widziałem ostatnio coś

Widziałem ostatnio coś podobnego w swoim mieście - to tzw. chińskie lampiony, piękne, ciche i jasne, puszczone z okazji jednej z letnich imprez. Że niby inny kolor światła? No nie wiem... różne ustawienia kamery, perspektywa, jakość powietrza? Rozumiem, istnieją na tym świecie niezbadane jeszcze zjawiska, ale podniecanie się wszystkim i ignorowanie znanych wyjaśnień tylko kompromituje entuzjastów takich zjawisk. Szanujmy innych i szanujmy siebie. 

Portret użytkownika ana

dokładnie to samoloty

dokładnie to samoloty wojskowe, niedawno nad moim miastem takie cudenka przelatywały dużą gromadą, jedne szybciej leciały inne wolniej. Dziwnie to wyglądało a jeszcze dziwniej było że słychać ich nie było. W mediach było info  tych manewrach samolotów.

Portret użytkownika Kil Bil

Z bardzo dużym

Z bardzo dużym prawdopodobieństwem można uznać to jako statki obcej cywilizacji

wiadomo że my mieszkańcy tej planety podchodzimy do tego typu sytuacji z dużą dozą

niepewności czy niedowierzania,nie nastał jeszcze ten dzień tzw bezpośredniego kontaktu

coś na zasadzie lądowania statku obcych w zatłoczonym miejscu wraz z bezpośrednią transmisją

tego zdarzenia na cały świat,jednak coś jest na rzeczy,osobiście nie wydaje mi się prawdopodobne

przekonanie że jesteśmy jedyną formą życia w galaktyce w kosmosie

Skomentuj