Grupa niezidentyfikowanych obiektów towarzyszy w locie sondzie ExoMars

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

ExoMars to wspólna misja kosmiczna ESA i Roscosmos, mająca na celu zbadanie Marsa. Okazuje się, że po wystrzeleniu sondy na orbicie coś jej towarzyszy. Wskazują tak przynajmniej obrazy wykonane przez brazylijskie obserwatorium OASI. Obiekty towarzyszące ziemskiemu pojazdowi zaskoczyły naukowców.

 

Po trwającej kilka dni konsternacji, w końcu udało się wymyślić spójne wytłumaczenie tego o. Zaproponowano, że ExoMars ma towarzystwo w postaci szczątków boostera Бриз-М, czyli urządzenia z silnikiem rakietowym zdolnego do precyzyjnego i silnego rozpędzenia obiektu w kierunku, w którym spotka Marsa.

Jednak wiele osób zwraca uwagę, że to nie tłumaczy dlaczego ziemskiemu statkowi kosmicznemu towarzyszy aż sześć obiektów. To nie może być skutek rozpadu systemu Бриз-М, ponieważ wtedy ExoMars byłby stracony koziołkując w nieskończoność w przestrzeni kosmicznej. Z czym zatem mamy tutaj do czynienia?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika tomasz26

skoro 500tys lat temu

skoro 500tys lat temu przylecieli  na ziemie to nie oczekujcie ze przylecieli tu balonami ..od tego czasu ich technika i widza poszła znaczaco do przodu ..trezba pamietac ze wtedy byli juz postrzefgani na tych co zstapili z nieba. odbywaly sie pielgrzymki prostego ludu zeby poparzec na ich statki między panetetarne itp.. jestesmy tylko tymi ,których obdarowuja  okruszkami swej wiedzy ..

Portret użytkownika Homo sapiens

Tomaszu26 a może oni wcale

Tomaszu26 a może oni wcale nie przylecieli ale byli tu od początku ? Możliwe że są to istoty, które mają związek z bytem który skusił biblijną Ewę ! Jeżeli tak to sprawa jest skomplikowana, bo obcy wykazują duże zainteresowanie seksualnością ludzi oraz dzieci, powodują fizyczny ból u osób zabieranych na pokłady UFO.więcej w temacie cudownych możliwości tych istot znajdziecie państwo w słynnym raporcie Carli Turner na temat tych istot pod tym adresem:http://argonauta.pl/cudowne-mozliwosci-ufo-istot-raport-karli-turner/ Odnośnie dziwnych zachowań ufonautów, a także poszkodowanych przez nich ludzi proponuję artykuł pt.: "Ufonautyczna infekcja oraz "Niebezpieczna strawa", z którego pochodzi poniższa ilustracja:Jezus Chrystus miał wiele do powiedzenia na temat czasów ostatecznych. Porównał je pod względem moralnym do czasów Sodomy i okresu tuż przed potopem, czyli do dwóch moralnie zdegenerowanych momentów w historii, gdy ludzie stali się tak bardzo zepsuci, że Bóg ich zniszczył. „Jak działo się za dni Noego, (...) podobnie jak działo się za czasów Lota (...), tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się pojawi” (Łk 17,26–30). Wiemy, że Sodoma została zniszczona, ponieważ jej mieszkańcy byli nieposłuszni Bogu i zboczeni pod względem seksualnym, uprawiając homoseksualizm. Choć nie jest to w stu procentach pewne, wielu biblistów sądzi, że jednym z głównych grzechów, który spowodował potop, był homoseksualizm, o tym opowiada film pt."Tajemnice kodu Tory".

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika tomasz26

przylecieli czy byli?jedno

przylecieli czy byli?jedno nie wyklucza drugiego .. fakty że mieli i mają do dziś rekiety, lotniska  i bazy w kosmosie slady tego ,są oczywiste zarowno te z wykopaliskach jak i obecne..co do jezusa to skalniam sie do teori Zachari S ,ze nazewnictwo przybylych zmienila sie w zaleznosc od czasow ,ale to wciaż te same istoty .tzw .bogowie egipscy ,inkascy, greccy apostolowie to wciaz te same osoby dostosowane, tylko do owczesnych realiów ..za kilkanscie kilkaset lat moze sie okazac ze bedzie to 12 blogerow. i na tym bedzie sie opierac owczesna religia ,wyznanie, kult itp za np 400 -500 lat  liczba 12 ,dla nich jest zanmienna  tak sobiemysle ze obecny konflikt dwochreligi wyznan ci od krzyza i ci od póksiezyca to nic wice jak stary konflikt pomiędzy tymi od słońca i ksiezyca czyli Thot( katolicyzm itp) vs Marduk islam itp)

Portret użytkownika Cabaj

Witam wszystkich zebranych na

Witam wszystkich zebranych na tej smutnej, pełnej bólu i cierpieniauroczystości.Jeżeli powiem, że żegnamy kota- może to zabrzmieć sztucznie, zbyt oficjalnie, obco.Powiem więc - zebraliśmy się , aby pożegnać i odprowadzić na miejsce"wiecznego spoczynku" -- nick ElKotoTak go będziemy wspominać, pamiętać .El-kocika- ... Uśmiechniętego , pełnego życia, radości, ciepła, miłości.Zawsze bez wahania spieszył z pomocą. Odtąd  nikt nie miał wątpliwości, że spotkał wyjątkowego kocika. Odpowiedzialny, sumienny, zabawny, radosny – to tylko niektóre cechy. Do tej listy każdy z nas mógłby dodać wiele – wszyscy doświadczyliśmy jego "ciętego języka"....szkoda więc że już przestanie fikać.Był dobrą matką,córką i żoną.

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj