Grupa tajemniczych świetlistych obiektó pojawiła się nad Miami!

Kategorie: 

Źródło: YouTube/Miami_ufo Miami_ufo

Na początku marca, nad Miami na Florydzie pojawiła się grupa tajemniczych orbów. Naocznemu świadkowi udało się nawet nagrać ten moment na filmie. Jednak w dalszym ciągu nie mamy pojęcia co takiego zaobserwowano?

 

Świadkowie tego wydarzenia mogli obserwować ruch grupy świetlistych obiektów przez niezwykle długi czas. Samo nagranie trwa około 6 minut. Szczególnie interesującą rzeczą jest pojawiający się w drugiej minucie się helikopter który zachowuje się jakby patrolował te przestrzeń powietrzną.

Śmigłowiec jest łatwy do zidentyfikowania, ponieważ jego migające światła pozycyjne są wyraźnie widoczne. Pozwala to porównać sylwetkę helikoptera na tle tych niezwykłych świateł.

Orby są zdecydowanie większe niż helikopter i poruszają się w nieco inny sposób. Na nagraniu widać również, jak do jednego tajemniczego obiektu po chwili dołączają inne. Obecnie nie istnieją żadne wyjaśnienia dla zaobserwowanego fenomenu. Czym mogły być obiekty należące do innej cywilizacji ? W jakim celu pojawiły się nad Miami?

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj