HAARP może służyć do wyzwolenia legendarnego promienia śmierci Tesli

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Pojawiają się sugestie, co do możliwego nowego wykorzystania słynnej instalacji do manipulowania jonosferą, czyli HAARP. Ta tajemnicza instalacja znajduje się między innymi na Alasce, ale według wielu zwolenników teorii spiskowych technologia ta powstała w celu stworzenia wyrafinowanej broni nowego typu.

 

Bardzo długo HAARP był uważany, za tarczę antyrakietową. Gdyby Rosjanie odpalili swoje rakiety balistyczne to właśnie nad Alaską miały zostać w inteligentny sposób unieszkodliwione. Po prostu HAARP miał wypchnąć w kosmos kawałek jonosfery powodując zmianę trajektorii lecącej rakiety.

 

Jednak zagrożenie ze strony Rosji jest aktualnie znacznie mniejsze niż było jeszcze w latach osiemdziesiątych, dlatego dla HAARP znaleziono nowe zastosowania. Oczywiście są to informacje nieoficjalne. HAARP ma, bowiem służyć do wywoływania kataklizmów. Urządzenie to jest oskarżane o wywoływanie trzęsień ziemi, huraganów i tornad. Praktycznie każdy większy wstrząs sejsmiczny jest analizowany pod względem prawdopodobieństwa oddziaływania tej instalacji.

 

Jednak okazuje się, że postęp w zakresie badań ELF (niskich częstotliwości) i VHF ( wysokich częstotliwości) może prowadzić do powstawania całkowicie nowych zastosowań dla HAARP. Coraz częściej pojawiają się sugestie, że Amerykanie manipulują czymś znacznie poważniejszym niż pogoda, manipulują czasem, przestrzenią i grawitacją. Skutki takich eksperymentów nie sposób przewidzieć.

[ibimage==15575==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

dr Fran De Aquino - źródło: images.google.com

Brazylijski naukowiec, dr Fran De Aquino, wyraził publicznie pogląd, że Amerykanie mogą prowadzić testy z bronią zwaną "Promieniem Śmierci", którą opracował Nicola Tesla. Genialny Serbski wynalazca marzył o tym, aby każdy naród miał specjalną instalację powodującą, ze jakakolwiek wojna straci sens, bo siła ognia będzie powodowała, że nikt nie będzie już atakował słabszych. Okazało się to być utopia i wojny trwają w najlepsze do dzisiaj a wynalazek Tesli został utajniony na wiele dziesiątków lat.

 

Według doniesień USA próbuje udoskonalić technologię Tesli, co może oznaczać, że dzięki zastosowaniu zdobyczy nowoczesnej techniki będzie możliwe stosowanie jej z dużo większa kontrolą, co może poprawić precyzje uderzeń na rozmaite cele. Mówi się wręcz o tym, że skoncentrowane promieniowanie może powodować nawet rozbijanie wiązań molekuł. Pojawiły się podejrzenia, że przeprowadzono kilka ataków na bezludne wyspy. W ich efekcie wyspy zniknęły. Dobrym przykładem takiego zdarzenia jest zniknięcie wyspy Bermeja znajdującej się kiedyś w Zatoce Meksykańskiej. Według hipotez została ona unicestwiona przy wykorzystaniu HAARP i technologii Tesli.

 

Jeśli okazałoby się, że wyspa rzeczywiście zniknęła w wyniku oddziaływania jakiejś tajnej technologii wojskowej może to oznaczać, że Amerykanie dysponują bronią umożliwiająca wyparowanie całych miast i na dodatek może się to odbyć bez zwykle towarzyszącego wybuchom jądrowym promieniowania.

 

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika _01_

  To jakaś ściema ten

 
To jakaś ściema ten śmieszny dialog. Światłość może otworzyć kolejno czakry nie mówiąc już o trzecim oku. Tylko ludzie Ci dobrzy mogą osiągnąć ten stan, tylko wibracje dobra.. diabeł niech nie pcha tam swoich łapek..

Portret użytkownika nanashi

Zastanawialiście się kiedyś o

Zastanawialiście się kiedyś o nowo odkrytych falach elektromagnetycznych (tych których nie ma w widmie)?
Ta broń jest zdolna wymazać czyjeś istnienie lub wydarzenie. Jest w stanie manibulować wydarzeniami. Można stwierdzić że umiejętność wykorzystywanie fal daje nieograniczone wręcz boskie możliwości. Tą bronią można stworzyć nowy świat, niekoniecznie lepszy. Szalona teoria, ale nie wiemy wszystkiego o naszym otaczającym świecie.

Portret użytkownika Zbychu

Tylko, że ten śmieszny h a a

Tylko, że ten śmieszny h a a r p` ik karpik wygląda jak jedna wielka antena, wysyłająca prąd o bardzo wysokich częstotliwościach ( z resztą h*j ich wie co za dziwne modulacje) a nie działo o nazwie Promień Śmierci. Jedyne co oni mogą to wyślietlić sobie coś śmiesznego na niebie, bo te antenki to obok działa elektronowego nie stały. Z resztąś gdyby haarpik miał jakieś moce z wyższej półki to nikt z cywili nie wiedziałby o istnieniu tego. Tesla wiedział co robi był nejlepszym konstruktorem naszego Globu.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

... Nieważne co prezentuje

... Nieważne co prezentuje załączona tu fotografia... Nie to jest istotne, lecz fakt, że taka broń istnieje i może rozpołowić naszą planetę i nie tylko....
Mecenasi depopulacji rozważaja tylko, która z możliwości tego jak go nazywasz "harpika" wykorzystać do swoich ludobójczych, a jednoczesnie zaborczych celów, by ocalić dla siebie najlepsze kąski... pozbawione lokatorów oraz jak zachowac sobie ich część jako niewolników absolutnie posłusznych i .... "szczęśliwych"
 Mozliwości HAARP-a sa praktycznie nieograniczone, gdyz Tesla odkrył źródło... klucz systemu energetyki kosmicznej... która może wszystko... Tworzyć i dezintegrować...
 Jak z WINDOWS... klucz został wykradziony i nie sposób załatac dziur w systemie...

Portret użytkownika Zbychu

Z tym kolega ma rację, że Pan

Z tym kolega ma rację, że Pan Tesla odkrył ogromne źródło (Te źródło miało być dla wszystkich, niestety zaje**i te pomysły i chcą to wykorzystać przeciw nam). Ale ten haarp nie wygląda jak działo, choć nie powiem może wpływać na pogodę swoim oddziałowywaniem. Widziałem wszystkie patenty Tesli te dostępne oczywiście, jest tam wiele wskazówek dot. działa, które mogłoby rozłupać nasz Glob na pół. Projekt haarp chowa się do rezonatora Tesli. Ale nie wiadomo co jest zakopane pod tymi antenkami. Blum 3 A widziałeś co ruscy kminią??
Jeśli możesz, luknij sobie..
http://www.youtube.com/watch?v=5Td--HItuoI
 
 

Portret użytkownika taurus

Wydaje mi się ze do tej

Wydaje mi się ze do tej :manifestacji UFO" w rezyserii USA nie dojdzie bo zbyt duzo ludzi już o tym wie dzięki netowi i wlasnie internet oświeca ludzi ipowoduje że podnosi się globalna świadomość..a ONI ciągle strasza na wszelkie sposoby bo panicznie boja sie tego naszego WYNIESIENIA..ponieważ straca pokarm czyli nasz strach...agresję...nienawiść..mówię o tych co sterują naszymi rządami zza kulis o złej polaryzacji...

Strony

Skomentuj