Helikopter Apache przechwytuje trzy UFO wykonujące niesamowite manewry

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Spotkanie z UFO zostało uchwycone przez wieloczujnikowy system obrazowania helikoptera Apache. Miało to miejsce około północy 6 listopada 2018 r., około 65 km na północny zachód od Tucson w Arizonie.

Obiekty wykonują pełny obrót o 360 stopni w mniej niż 3 sekundy. Przy równym skręcie przy Mach 0,8, myśliwiec F-16 mógł skręcić o 360 stopni w około 26 sekund. Obiekty te poruszają się zatem szybciej niż wszystko, czego można się spodziewać, nawet w przypadku szybkiego myśliwca, takiego jak F-16 czy F/A-18.

 

Materiał wideo pokazuje, jak kilka nieznanych obiektów manewruje w sposób, w jaki nie robi tego żaden inny samolot. Chociaż na filmie trudno je odróżnić, trzy nieznane samoloty początkowo wydają się lecieć w luźnej, trójkątnej formacji. Wszystkie trzy nieznane obiekty, w pobliżu szczytu góry Picacho, wydają się obracać wokół siebie, jakby na niewidzialnej osi, o stabilnej trajektorii na wschód. Gdy Apache zaczyna startować, niezidentyfikowane obiekty nadal obracają się w trójkącie, a następnie znikają z pola widzenia.

 

Jest to jedno z pierwszych nagrań wideo dokonanych przez wojskowy system czujników, ukazujące bardzo niezwykłą charakterystykę lotu UFO pomimo trwającego zaledwie kilka sekund spotkania.  Ale być może najbardziej uderzającym szczegółem jest to, że obroty wykonane przez trzy obiekty zdają się wskazywać, że UFO nie było pochodzenia mechanicznego. Zmieniają wysokość i kierunek, ale to nie jest tak, jakby leciał samolot. Zatem z czym mamy tu do czynienia? Czy to tajna chińska technologia? A może coś jeszcze bardziej tajemniczego?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj