Hillary Clinton zamierza ujawnić dokumenty na temat UFO

Kategorie: 

Internet

Kandydatka na prezydenta USA z obozu demokratów Hillary Clinton zamierza chyba zabłysnąć nie tylko jako pierwsza pani prezydent ale również demaskatorka rządowych spisków. W jednym ze swoich przemówień obiecała ona bowiem wyjaśnienie tajemnicy Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.

 

 

Podczas kampanii w New Hampshite jeden z reporterów o imieniu Daymond Steer przypomniał kandydatce o jednej z wypowiedzi jej męża Billa Clintona. W telewizyjnym Talk Show prowadzonym przez Jimmiego Kimmela w jeszcze w 2014 roku Clinton powiedział następujące słowa:

„Jeśli zostalibyśmy odwiedzeni przez obcych nie byłbym zdziwiony. Mam tylko nadzieje, że nie będzie to wyglądało jak w Dniu Niepodległości, czyli, że nie będzie to konflikt.” - powiedział Bill Clinton

Gdy Steer zapytał się kandydatki o te słowa Hillary Clinton odpowiedziała słowami:

„Myślę, że mogliśmy zostać już odwiedzeni. Niczego jednak nie można być pewnym”

 

W czasie gdy Bill Clinton powiedział Kimmelowi, że jego usilne próby dowiedzenia się czegokolwiek na temat Strefy 51 spełzły na niczym, jego żona odpowiedziała dziennikarzowi, że jeden z szefów jej kampanii John Podesta zachęcił ją do poruszenia tego tematu.

„Skłonił mnie do obiecania, że wyciągniemy tę informację na zewnątrz. W ten czy inny sposób. Może moglibyśmy posłać służby specjalne na kontrolę do Strefy 51” - powiedziała Hillary Clinton

John Podesta to dość barwna postać o której pisaliśmy apropo jego wpisu na twitterze, w którym to ubolewał nad nieujawnieniem dokumentów na temat UFO. Podesta to stały bywalec Białego Domu, który pracował przy kampaniach a potem w kancelariach dwóch prezydentów, w tym i urzędującego Baracka Obamy. Podczas wywiadu udzielanego w 2002 roku Podesta rozwodził się na ten temat nieco dłużej i stwierdził nawet, że poznanie przez Amerykanów prawdy jest ich konstytucyjnym prawem.

„Nadszedł czas, aby otworzyć książki z pytaniami, które pozostały w mroku, pytaniami na temat UFO. Nadszedł już czas aby poznać jaka jest prawda. Powinniśmy zrobić to choćby dlatego, że jest na to odpowiednia pora. Amerykanie są w stanie przyjąć prawdę i powinniśmy to zrobić ponieważ mają do tego prawo.”- powiedział John Podesta

Trudno powiedzieć czy Hillary Clinton wie więcej niż chce powiedzieć, czy może jest to kolejna z obietnic, która po wyborach zostanie obrócona w żart. Fakt, że poruszyła ten temat może być jednak bardzo znaczący. Ostatnio ujawniane dokumenty FBI ze spraw badania przypadków mających miejsce kilkadziesiąt lat temu są w stanie mocno zawrócić w głowie niektórym ludziom. Gdyby Hillary Clinton zdołała upublicznić wyniki śledztw z ostatnich lat to kto wie czego moglibyśmy się z nich dowiedzieć ?

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Q...

Wolałbym by ujawniła jak tych

Wolałbym by ujawniła jak tych "obcych" produkują i kiedy "odpalą" Blue Beam. Wszystkim Wszystkiego Dobrego W Nowym Roku. Szczególnie życzę nam wszystkim spalenia na panewce zamierzeń NWO które realizują na naszych oczach.

Portret użytkownika niebieski52

Nie ujawni...bo Obcy to

Nie ujawni...bo Obcy to biblijni upadli aniołowie;Oni decydują o władzy ludzkiej,bogactwie,karierze.Każdy kto chce wleźć wysoko podpisuje z nimi cyrograf...i zamyka gębę na temat UFO.

Portret użytkownika byk

dawno wiem że kosmos roi się

dawno wiem że kosmos roi się od życia i są inne cywilizacje i jakos nie spowodowalo to mojej nie wiary w Boga, powiem nawet że jeszcze bardziej umocniło. Myślę że wielu ludzi zareaguje podobnie Panie Cabaj. Myslę że już w tym roku zostanie ujawniony intel na tema obcych, pewne siły na Ziemi (dobre) czekają na odpowiedni moment. Ci żli miotaja się i próbują ataków w wielu krajach ale pętla się zaciska...prawda nas wyzwoli....:))

Portret użytkownika Cabaj

 Cóż zatem będzie....gdy

 Cóż zatem będzie....gdy okaże sie że to własnie ONI okażą sie naszymi stwórcami?Oj opadły by dolne szczęki w wielu czaszkach.
Chciałbym dożyć chwili tego ujawnienia...ale nie na papierze tylko "wizyta oficjalna"

Portret użytkownika taght

Arena 51 to zamknięty ośrodek

Arena 51 to zamknięty ośrodek badawczy, prezydenci stanów zjednoczonych nie mają tam wstępu. To nie są sataniści z mocą kontrolowania ludzkości, to zwykli ludzi, reprezentanci swoich wyborców i często wiedzą tyle samo co ja i ty, wiadomo że czasem robią interesy na boku, jak każdy.

Portret użytkownika zibi1973

Nie chce mi się wierzyć że na

Nie chce mi się wierzyć że na takim stanowisku ta pani myśli,że możliwe że już zostaliśmy odwiedzeni i niczego nie można być pewnym,praktycznie codziennie są wrzucane na Youtube filmiki ,co się dzieje na niebie,możliwe że ta pani siedzi pod parasolką na Bahamach i sączy whisky,i totalnie jest odcięta od świata,a co z Dniem Niepodległości to nie będzie bo jakby było można walczyć z kimś kto jest ileś grubych tysięcy do przodu,a do tego jeszcze ze swoim stwórcą,oni by się mogli jedynie pośmiać  ,to tak jakby  powalczyć mieli z kotletem na talerzu 

Portret użytkownika pako1205

Tam każda, co

Tam każda, co "szlachetniejsza" "bojowniczka", albo jakiś capiący cap, przed zejściem pierdzą te, czy podobne kocopoły, że "ujawnią". Ohydne babsko, ohydni ludzie.

Portret użytkownika baca

heh gdyby żydzi chcieli

heh gdyby żydzi chcieli ujawnić dokumentyna temat ufo musieliby się gęsto tłumaczyć dlaczego Antarktyda jest przed żydomurzynami zamknięta a spodki mają swastyki...
Afrykanie generalnie jednak nie lubią się tłumaczyć i dlatego sprawa seksu z kozami do dziś nie jest wyjaśniona a ufo obowiązkowo są zawsze rozmazane - najistotniejsze szczegóły po prostu muszą pozostać niewyraźne...

Portret użytkownika Sławek

Nie ujawnią, zbyt wielki szok

Nie ujawnią, zbyt wielki szok dla nas, nasz cały paradygmat by pie..ł,,
Ufo to najbardziej skrywana tajemnica USA. 
A UFO są rozmazane, to racja, ale czasem nie są rozmazane.
Te co są prawdziwe (foto) czyszczą błyskawicznie z netu i ślad nawet nie pozostaje.
Czyszczą nawet na Polskich stronach, a rząd i słuzby specjalne Polski nie wiedzą o tym.
To co jest to podstawiona "szopka" i dezorientacja, kilka parawanów zakrywających prawdę.
Tak jak słoik w słoiku.
 

Portret użytkownika Jaarold

Serio... jaracie się tymi

Serio... jaracie się tymi kosmitami że masakra... wszechświat jest ogromny więc jest prawdopodobieństwo istnienia innego życia, choćby bakterii(to było by coś) Jak istnieją to istnieją, dajcie im żyć, bo jak dalej tak będzie to spierdzielą z tej planety nie polecając nikomu.

Portret użytkownika zadziwiony

To oczywiste. Światło by

To oczywiste. Światło by miało wtedy krótsza drogę do przebycia i ze względu na jego skończoną prędkość zobaczyłbyś swoje plecy chwilę wcześniej np. gdy dopiero rozkładasz teleskop.

Skomentuj