Hindus próbował poślubić kobrę, która według niego w poprzednim życiu była piękną kobietą

Kategorie: 

Źródlo: pixabay.com

W indyjskim stanie Uttar Pradesh doszło do niezwykłego zdarzenia. 27 letni mężczyzna próbował poślubić kobrę. Jego zdaniem jest to kolejne wcielenie kobiety, która była w nim zakochana w poprzednim życiu.

 

Pan młody, Sandeep Patel, twierdził, że w poprzednim życiu, jego narzeczona kobra była piękną kobietą. Postanowił wziąć z nią ślub podczas chrześcijańskiej Wielkanocy. Śmiałek twierdził również, że w nocy, wchodzi w głęboki trans, który pozwala mu zmienić się się w węża.

 

Jednak ostatecznie nie wolno mu było dokonać takich niezwykłych zaślubin. Uroczystość, która miała się odbyć w wiosce Badvapur zgromadziła 12 do 15 tysięcy osób. Podekscytowany Sandeep, którzy przybył na ślub tylko w spodniach i białej kamizelce, szybko został przykryty girlandami z kwiatów.

 

Hinduski kapłan, który miał udzielić sakramentu, uciekł w popłochu, gdy do świątyni przyjechała policja. Niedoszłego pana młodego i jego ojca aresztowano za "zakłócanie porządku publicznego", a ślub anulowano. Rozzłoszczeni widzowie gwałtownie wyrażali swoje niezadowolenie. Organy ścigania musiały wezwać posiłki aby przegonić ludzi do domów.

 

Dziwaczne małżeństwa w Indiach nie są rzadkością. 9 lat temu, kobieta o imieniu Bimbaite Das ożeniła się z kobrą w miejscowości Tala. Podczas tej ceremonii kapłani godzinami intonowali mantry. Niestety, wąż, który mieszkał w pobliskim gnieździe nie stawił się na własny ślub, ale został zastąpiony mosiężną kopią.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika sio

Nawet kobry nie chcą się

Nawet kobry nie chcą się żenić z ciapatymi, ale niektóre polki tak
 dusza ludzka nigdy nie inkarnuje w zwierzę.
Demony czasami tak, ale tylko chwilowo aby zrobić ludziom psikusa.
Tutaj jest taki dziadek zwany popiołem, który opowiadał  jak niejaki jezus po egzorcyzmach wysłał je w prosięta.
I to on zapamiętał bo to było jego osobiste duchowe doświadczenie, pisał że był nawet diabłem w czasach zarania ale potem się nawrócił ze strachu. Teraz z zemsty spożywa ciała świń i chce udowodnić że nic z nimi nigdy nie miał wspólnego, jego opowieści znajdziecie pod nazwami filut, x, bulaj, aena i piera - zachęcam do lektury
 

Strony

Skomentuj