Hinduskie tajemnice świątyni Surji

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Tajemnica ludzkości oraz planety Ziemia jest niezwykle interesująca, odnajdywane są dziwne miejsca, budowle oraz artefakty, świadczące o tym, że dawno temu istniały bardzo zaawansowane cywilizacje, że klimat ziemski był znacznie różny od tego jaki mamy obecnie. W ocenie niektórych znawców, starożytne Indie były swego czasu kulturalną stolicą świata. Z wielu względów ważne jest byśmy mogli ustalić kiedy nastąpił światowy potop. Jakie kultury i ich pozostałości są przedpotopowe, a jakie po potopowe.

 

Temu może pomóc odnaleziona na jednej ze ścian starożytnej hinduskiej świątyni figurka żyrafy. Niecodzienne znalezisko jest utrwalone na boku starodawnej budowli w miejscowości Konark, w Indiach. Obecnie żyrafy występują tylko w Afryce, i to głównie w jej południowej części. Zakładając iż przed potopem istniał jeden wielki kontynent, takie znalezisko wcale by nie dziwiło, choć można przypuszczać, że liczne kontakty pomiędzy kontynentami istniały również tuż po biblijnym rozproszeniu ludów spod Wieży Babel.

[ibimage==24477==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==24478==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Hinduska żyrafa posiada nawet ogon.

[ibimage==24479==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==24480==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Indyjska świątynia Surji to świątynia boga słońca Surji w miejscowości Konarak w indyjskim stanie Orisa, na wybrzeżu Zatoki Bengalskiej, zbudowana według ewolucyjnej daty w 1278 roku przez króla Narasimha-Dewę I z dynastii Gangów. Świątynia miała zostać ufundowana na pamiątkę zwycięstw króla nad muzułmanami władającymi Bengalem. Jednak wedle tradycji mitologicznej wzniósł ją Samba, syn Kryszny w podzięce Surji za uleczenie z trądu.

[ibimage==24481==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==24482==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Zgodnie z najnowszymi obliczeniami narodziny Kryszny miały miejsce około 3228 p.n.e. więc świątynia może być znacznie starsza. Pierwszym europejczykiem jaki dotarł do Indii był Vasco da Gama. Mało prawdopodobne by transportował ten typ zwierząt w tak odległe rejony. Vasco da Gama (urodzony 1460, zmarł 1524), dotarł drogą morską z Europy do Indii w roku 1498. O czym więc świadczy indyjska żyrafa ?

[ibimage==24483==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==24484==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

[ibimage==24485==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Wnioski pozostawiam państwu. Należy wspomnieć o podobnym znalezisku z Kambodży (trzy zdjęcia powyżej), dinozaurze utrwalonym na jednej ze ścian świątyni Angkor, który dodatkowo świadczy o problemie z jakim muszą się zmagać ewolucjoniści. Świątynia Angkor Wat zostać miała zbudowana, w ocenie naukowców akademickich, w latach 1113-1150 naszej ery, co moim zdaniem jest wysoce kontrowersyjną oceną ! Zniszczenia tej świątyni, i to nie tylko te mechaniczne, wskazywać mogą na jej znacznie starszy wiek.

W tej tematyce oraz podobnych znajdziecie państwo więcej na moim blogu, serdecznie zapraszam: http://popotopie.blogspot.com/

[ibimage==24486==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Poniżej zdjęcie w laserowej technologii LIDAR i nowe zagatkowe struktury Ang Kor Wat.

[ibimage==24487==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Jakby tego było mało, to Ang Kor Wat jest zaprojektowane w podobny sposób co tereny chińskie, istniejące tam budowle mogły zostać zbudowane na znacznie starszych pozostałościach.

[ibimage==24488==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Osobiście polecam poniższy film, gdzie znawca tematu doktor Patton prezentuje niewygodne dla ewolucjonistycznej kasty fakty, potwierdzające że nasza ziemska historia jest inna od tej jaką wciska się nam w szkołach i na uniwersytetach !

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Interpunkcja!!!

Nauczcie sie wreszcie, ze

Nauczcie sie wreszcie, ze przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia sie spacji!!! Kto to wymyslil??? Prawie wszedzie juz to widze!!! Moze jeszcze zaczniecie robic bledy ortograficzne, bo literowki to juz norma, jak poprawa pisowni nie zareaguje. Pozdrawiam!!! A nie "Pozdrawiam !!!" Jasne? A nie "Jasne ?" W takim razie dlaczego nie robicie spacji przed kropkami i przecinkami???

Portret użytkownika lis

My "Bogowie" XXI wieku

My "Bogowie" XXI wieku jesteśmy alfą i omegą nauki i osągnięć cywilizacji, a jak przyjdzie do odkryć prehistorii, które w większości nie są ujawniane aby "nie zakłócić porządku świata", to się okazuje że nie dorastamy do pięt tym "prymitywnym" w naszym znaczeniu cywilizacjom, które nasze osiągnięcia pokazywali by w skansenach albo w ZOO jako ciekawostki,

Portret użytkownika zLo3000

hahah jak downy, opierajcie

hahah jak downy, opierajcie się na faktach bo wasze wnioski przypominają ustalanie składu potraw na podstawie wymiocin
co do świątyni to robi wrażenie ale nawet Homoś pod waszym wpływem już nie potrafi odróżnić rzeźby w skale od budowli, kur... coraz większe bzdury pieprzycie

Portret użytkownika baca

starożytne budowle są

starożytne budowle są niesamowite - a tak a propos mam uroczystą wiadomoś - otóż miesiąc temu właśnie została odkryta kolejna piramida - tym razem schodkowa - wkrótce artykuła o niej zrobię - jeśli tylko osoba która odkrycia (w mojej obecności) dokonała wyrazi zgodę - jesli tak będzie wszystko będzie jak za starych dobrych czasów:
1 artykuł
2 rekrutacja
3 krucjata (lato 2015)
4 non stop adrenalina i przygoda
Oby tym razem ekspedycja niemal nie skończyła się jakimś niebywałym skandalem na plaży nudystów - trzymać będę za to oba kciuki ale sytuacja kto wie czy nie wymknie sie spod kontroli he he he...
wszyscy którzy się do poprzedniej nie załapali bedą mieli kolejną szansę... masakra...

Portret użytkownika pasjonat

baca ..przypilnuj tym razem

baca ..przypilnuj tym razem zeby to byl wypad w stylu coral castle, daj jakies foty... Wink
trzymam za slowo ...i obcegami za jajko Smile jak oszukasz to...
Smile albo Tine nasle Smile
 
i nie boj nic... krokodylki policzone Smile

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj