Hipoteza o pozaziemskim pochodzeniu człowieka ma silne podstawy

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Amerykański ekolog Ellis Silver, w swojej nowej książce twierdzi, że Ziemia nie jest rodzinnym domem ludzkości. Według niego, ludzie pojawili się na Ziemi dziesiątki tysięcy lat temu, ale nie na własną rękę. Pierwsi "osadnicy", zdaniem naukowców, odbywali tu kary za przemoc wobec innych pozaziemskich cywilizacji, innymi słowy, nasza planeta była pierwotnie ogromnym więzieniem.

 

Aby udowodnić swoją teorię, Ellis Silver wskazuje na wiele fizjologicznych funkcji ludzkiego ciała, które są różne od tych, które posiadają "rdzenni" mieszkańców Ziemi - czyli zwierzęta. Jego zdaniem ludzie ewoluowali oddzielnie od innych rodzajów życia na ziemi, i równolegle do nich.

 

Z faktu, że ludzie często cierpią na choroby pleców i układu mięśniowo-szkieletowego, autor dochodzi do wniosku, że człowiek został stworzony w warunkach niższej grawitacji niż ta na Ziemi. Ponadto brak przystosowania się do środowiska przez nasze organizmy jest sygnalizowany przez wysokie wskaźniki chorób przewlekłych.

[ibimage==22906==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Fragment okładki książki Eliisa Silvera - źrdło: amazon.com

Ludzkie noworodki mają tak duże głowy, że często w czasie porodu umierają matki. Rzeczywiście, ludzki poród należy do najbardziej niebezpiecznych i bolesnych ze wszystkich sposobów narodzin innych mieszkańców Ziemi.

"Moja praca sugeruje, że ludzkość nie ewoluowała od konkretnego drobnoustroju naziemnego, ale pochodzi z innego miejsca i została dostarczona na Ziemię, jako już w pełni rozwinięty gatunek" - mówi Ellis Silver

Zastanawiająca jest również nietolerancja na promieniowanie słoneczne i powstające w jej wyniku, oparzenia słoneczne. Ellis Silver twierdzi, że najprawdopodobniej, planeta ludzi było nieco dalej od Słońca. Zwraca on uwagę, że nie ma innych gatunków na tej planecie, które miałyby takie problemy. Nawet jaszczurki mogą codziennie wygrzewać się na Słońcu, bez żadnych konsekwencji dla ich ciała. Ponadto, naukowców badający sen i cykl życia ludzkiego twierdzą, że zgodnie z naszym zegarem biologicznym, optymalna dla nas doba, trwałaby 25 godzin.

 

Sumując to wszystko w publikacji, dr Silver pozwala sobie na założenie, że nowoczesna ludzkość, a także jej boczne gałęzie i przodkowie, oraz neandertalczycy zostały uzyskane przez współpracujące pozaziemskie rasy, które przyniosły je na Ziemię, 60 do 200 tysięcy lat temu, jego zdaniem z powodów etycznych. Jako miejsce, z którego przybyły te istoty pozaziemskich jego zdaniem znajduje się w okolicy gwiazdy Alfa Centauri, znajdującej się o 4,37 lat świetlnych od nas.

 

 

Zobacz również: http://innemedium.pl/wiadomosc/rasa-ludzka-ma-pozaziemskie-pochodzenie

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SARENKA

A może jednak trochę bliżej

A może jednak trochę bliżej np.Mars lub już nie istniejąca planeta z naszego układu słonecznego znajdująca się hipotetycznie za marsem a konkretnie pomiędzi marsem a jowiszem obecnie te pozostałości to tylko pas asteroid natomiast nie istniejąca już planeta znajdowała by się w strefie życia . Marsjańska doba trwa ok. 25 godzin.i jest dalej od słońca a grą witacja ... Polecam."Sekretne terytoria marsa - ojczyzna bogów"

Portret użytkownika TreeNzoonE

Obcy,Demony jezeli

Obcy,Demony jezeli rzeczywiscie istnieja to ich wiedza o kosmosie, ziemi, historii, życiu i jego sensie i wreszcie Bogu wydaje sie byc na poziome nawet abstrakcyjnie nie osiagalnym przez typowych (około 7 mld) osobnikow z homo sapiens

Wszechswiat? najwyzsza forma abstrakcji- mysli Boga

Portret użytkownika Mijak

Po słowach "silne podstawy"

Po słowach "silne podstawy" spodziewałem się czegoś lepszego. Bo, jak wiadomo, wszelkie podobieństwa do ziemskich ssaków i DNA wskazujące na wspólnego przodka z nimi to czysty przypadek. A poza tym WSZYSTKIE ziemskie stworzenia są w 100% optymalnie przystosowane do życia na Ziemi. A teoria ewolucji zakłada, że żywe stworzenia dążą do "doskonałości", a nie po prostu starają się w miarę możliwości przekazać swoje losowe mutacje przyszłym pokoleniom co udaje się także przy tylko jako-takim przystosowaniu...

Portret użytkownika MEJTRIXX

To skąd w takim razie wzięły

To skąd w takim razie wzięły się rysunki naskalne z Lasko z przed 20 tyś lat a przedstawiają współczesnych kosmonautów ? opisy biblijne ale i nie tylko bo w wedach oraz koranie są podobne opisy maszyn latających którymi przybyli rzekomi bogowie , jeśli ktoś przeczytał te pisma od deski do deski tych opisów jest zbyt wiele ! opisy wyraznie mówiące o ingerencji tych cywilizacji w ludzką genetykę , tu jest cała gama bardzo przekonywujących dowodów , opis zburzenia Sodomy i Gomory przypomina współczesny nalot i użycie jakiejś broni to zapisane jest w Biblii "PATRZAŁEM A Z POMIĘDZY DWÓCH GÓR WYLECIAŁY 4 OGNISTE RYDWANY I RZUCAŁY NA SODOME POCISKI I PIORUNY " bardzo jasny opis uwaga następny opis "RZEKŁ JAHWE DO ABRAHAMA ZABIORAM TWOJĄ ŻONĘ A KIEDY CI JĄ ZWRÓCĘ STANIE SIĘ BRZEMIENNĄ ,ABRAHAM SIĘ BARDZO ZDZIWIŁ BO BYŁA NIEPŁODNA A KIEDY URODZIŁO SIĘ DZIECIĘ ABRAHAM SPOJRZAŁ A JEGO OBLICZE BYŁO INNE NIŻ LUDZKIE ! I RZEKŁ BÓG! TO DZIECIE DA POCZĄTEK NOWEMU SILNEMU LUDOWI !" ciekawe co ? przestudiowałem większośc pism świętych co zajeło mi 7 lat, w kązdym z nich są podbne opisy które do złudzenia mówią o jakiejś ingerencjii z góry w naszą cywilizacje istot na bardzo rozwiniętym poziomie technologicznym jak i duchowym, nie będę też ukrywał że kościół wiele tu sklecił i przeinaczył po swojemu i wersja oryginału w hebrajskim trochę różni się od tej którą podaje kościół no niestety fakty .

Portret użytkownika domik

Zgadzam się całkowicie. ale

Zgadzam się całkowicie. ale nie przetłumaczysz bo naród ma klapki na oczach... jest wiele dowodów które można sprawdzić samodzielnie wystarczy się zainteresować. ale po co. ludzie wolą popatrzeć w serial na tv albo poprzewijać bez sensu fejsbuka na którym nic sie nie dzieje poza reklamami.... 

trzeba czasu 
 

Strony

Skomentuj