Hitler chciał wykorzystywać pozaziemskie technologie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Ufolodzy z amerykańskiego stowarzyszenia badania życia pozaziemskiego twierdzą, że Adolf Hitler podczas drugiej wojny światowej poparł ideę badań nad obcymi i chciał nawiązać kontakt z innymi cywilizacjami. Kanclerz Rzeszy próbował także stworzyć analogowe UFO, aby spokojnie atakować inne kraje. Pod koniec 1944 roku hitlerowskie Niemcy był praktycznie pokonane.

 

 

Według amerykańskich ufologów, Hitler wydał rozkaz, aby w pełni zbadać wszelkie oznaki życia pozaziemskiego. Polecił on również swoim inżynierom stworzyć latający statek w kształcie UFO. Instrument ten miał być wykorzystywany do niepozornych ataków na inne kraje. Ponadto, Hitler dążył do utworzenia komisji do zbadania życia pozaziemskiego, ponieważ otrzymał kilka rzeczowych i pozytywnych danych na ten temat.

 

Niektórym naukowcom pozwolono nawet kontynuować prace nad modernizacją programu „super-żołnierz”, który nie został wdrożony w czasie drugiej wojny światowej. Prototyp hitlerowskiego UFO został stworzony, ale ze względu na niezdolność do sprawnego funkcjonowania, zdecydowano się zamknąć projekt.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (2 votes)
loading...

Komentarze

Skomentuj