Iluminackie symbole znajdowane są w miastach na całym świecie

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Najpewniej każdy kto interesuje się tematami niewyjaśnionymi w pewnym momencie natrafi na jedną kluczową nazwę. Iluminati, jest to grupa potężnych ludzi, którzy dyrygują światową polityką mając za cel zrealizowanie jednego planu. Scentralizowania całego systemu władzy w postaci projektu znanego jako New World Order.

 

Ostatnimi czasy, nazwa ta pojawia się coraz częściej w popkulturze jako symbol przerysowania, przesadnej wiary w spiski czy nawet jako zwykły żart w stylu Iluminati Confirmed. Podobnie stało się ostatnio, gdy książka pt Tajemnicze Milton Keynes sugerowała związek architektury tego miasta z symboliką masonów i Iluminatów. Oczywiście nie da się ukryć, że doszukiwanie się wszędzie symboliki jest plagą i bez wątpienia należy podchodzić do tego z pewną dozą dystansu. Prawda jest jednak taka, że piramidalne konstrukcje, motywy cyrkla i węgielnicy czy nawet wszechobecne sowy i słynne już oko iluminatów to norma do której ludzie zdążyli już przywyknąć.

Katedra św. Pawła w Londynie

Wspomniane Milton Keynes jest wprost napakowane tego typu budowlami i symbolami, co mimo iż nie nadaje mu rangi fortecy Iluminatów jak określono je ostatnio na wielu portalach internetowych to sprawia, że miasto to jest co najmniej warte uwagi. Po pierwsze, piramidy, a raczej piramidalne konstrukcje których w tym miejście jest blisko pięć.

Po drugie symbol sowy, który zgodnie ze zdjęciem jednego z internautów góruje nad leżącym tam centrum handlowym.

Jakby tego było mało, niektórzy wskazują nawet na fakt, że brytyjskie hrabstwo Buckinghamshire, w którym leży wspomniane miasto jest w dużej części pod własnością rodziny Rothschildów. Znanego powszechnie iluminackiego rodu, który ma być jednym z 13 rodów władających naszą planetą.

Oczywiście, kilka budowli i symboli może zostać podciągniętych pod zwykły przypadek. W końcu jakby nie patrzeć, masońskie lub iluminackie symbole były już spotykane w miastach, na banknotach czy nawet w klipach muzycznych. Wobec tego, trudno jest pewnie uwierzyć, że mogą one pełnić inną rolę niż zdaje się większości z nas, a "oko iluminatów" nie jest jedynie martywm symbolem, ale raczej formą przypomnienia o tym, że zawsze jesteśmy obserwowani. Niezależnie czy ktoś w to wierzy czy postrzega tematykę NWO za zwyczajny idiotyzm warto czasem zwolnić tempo dnia codziennego i przyjrzeć się budowlom mijanym przez nas niemal każdego dnia. Zapewniam, że ilość iluminackich symboli otaczających nas na codzień jest doprawdy zaskakująca.

Poniżej przepełniony symboliką masońską klip Katy Perry

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Ponieważ mieszkamy w

Ponieważ mieszkamy w pomieszczeniach z muru lub z cementu to należy zastosować następujące zalecenie. To potwierdzi, że mieszkanie jest wolne od wpływu duchów tych którzy umieszczają tajemne symbole. Naeleży umieścić na ścianie obraz całunu turyńskiego.

Po pewnym czasie zaobserwujecie zmianę w otoczeniu duchowym pomieszczenia. Chyba powinienem napisać artyuł o tym. Całun turyński ma dzialanie. Każdy kto duchowo odbiera impulsy od Boga YHWH i ma obraz na ścianie może to potwierdzić.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika mats

To są przede wszystkim

To są przede wszystkim symbole masońskie, mieszkam na Opolszczyźnie i w moim mieście jak i w samym Opolu są stare kamienice z cyrklem i węgielnicą, symbole wszechwidzącego oka ,są figurki sowy na kamienicach, swojego czasu chciałem nawet jakość to dokumentować na blogu ale pomysł upadł

Portret użytkownika Juszka

A co to się stało że odbano

A co to się stało że odbano mnie i to w październiku a nie jak zwykle na koniec roku? Za mało osób wchodzi na innemedium. W sumie niepotrzebnie bo raczej nie istnieje dla mnie ta strona zwłaszcza jak przeczytałem pierwszych 6 "newsów" to wiem że dobrze zrobiłem rezygnując z zaglądania na tą stronę. A szkoda bo kiedyś naprawdę ciekawe tematy się pojawiały.

Portret użytkownika b@ron

widzę że od ostatniej wizyty

widzę że od ostatniej wizyty nabrałeś jeszcze więcej cudownych zdolności ... no bo kto potrafi  przeczytać sześć pierwszych wpisów i napisać komentarz na stronie na którą nie zagląda? ... to musi być juszka Biggrin

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj