Incydent Cash-Landrum | UFO zniszczyło ludzkie zdrowie!

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Późnym popołudniem 29 grudnia 1980 r. trzy osoby wybrały się na przejażdżkę przez sosnowe lasy Dayton w Teksasie. To, co zaczęło się jako zwykła wycieczka, wkrótce przerodziło się we wstrząsające i tajemnicze spotkanie z niezidentyfikowanym obiektem latającym.

 

Betty Cash, Colby Landrum i Vickie Landrum wraz z wnukiem Vickie'm, jechali wiejską drogą, gdy zauważyli jasne światło na niebie. Światło wydawało się emitować płomienie i szybko opadało w kierunku ziemi. Gdy trio kontynuowało podróż, światło zdawało się zmieniać kształt, przemieniając się w obiekt przypominający diament. Dziwaczny pojazd był otoczony intensywną aurą ciepła i energii.

 

W obawie o swoje bezpieczeństwo świadkowie zatrzymali samochód i wysiedli z niego, aby uważniej zaobserwować spektakl. Natychmiast uderzyło ich palące ciepło, które promieniowało z obiektu, powodując, że metal samochodu stał się zbyt gorący, by go dotknąć. Po kilku minutach obiekt wzniósł się ponad wierzchołki drzew, a następnie zbliżyła się do niego grupa helikopterów, otaczając go w ciasnym szyku. Cash i Landrum naliczyli 23 helikoptery poczym "wyeskortowali" go tak długo aż zniknął z pola widzenia świadków. Gdy obiekt zupełnie zniknął, świadkowie wrócili do swojego samochodu i kontynuowali podróż, nieświadomi, że spotkanie to będzie miało trwałe reperkusje.

W następnych dniach wszystkie trzy osoby zaczęły doświadczać poważnych problemów zdrowotnych. W szczególności Betty Cash doświadczyła najbardziej wyniszczających skutków. Jej objawy obejmowały nudności, wymioty, biegunkę i wypadanie włosów. Była wielokrotnie hospitalizowana i ostatecznie wymagała intensywnego leczenia. Vickie Landrum i Colby Landrum również doświadczyli problemów zdrowotnych, w tym nudności, pęcherzy na skórze i zmęczenia. Świadkowie byli przekonani, że ich dolegliwości były bezpośrednio związane z bliskim spotkaniem z tajemniczym statkiem.

 

Incydent Cash-Landrum przyciągnął uwagę badaczy UFO, specjalistów medycznych i mediów. Relacje świadków, w połączeniu z pogarszającym się stanem zdrowia Betty Cash, wywołały spekulacje na temat natury spotkania i potencjalnych skutków ekspozycji na niezidentyfikowany obiekt. Radiolog , który zbadał dokumentację medyczną świadków dla MUFON, napisał: „Mamy mocne dowody na to, że ci pacjenci doznali wtórnego uszkodzenia w wyniku promieniowania jonizującego . Możliwe jest również, że istniała również składowa podczerwieni ”. Teorie wahały się od tajnych samolotów wojskowych po eksperymentalne napędy antygrawitacyjne. Niektórzy sugerowali, że obiekt mógł być tajnym samolotem pionowego startu, podczas gdy inni proponowali, że był to statek pozaziemski.

Stan zdrowia Betty Cash nadal się pogarszał, co skłoniło ją do ubiegania się o odszkodowanie za rachunki medyczne. W 1986 roku złożyła pozew przeciwko rządowi USA, twierdząc, że jego zaniedbanie doprowadziło do jej dolegliwości. Sprawa została ostatecznie oddalona. Nikt tak naprawdę nie wie czy był to wynik rządowych eksperymentów, kontaktu z istotami pozaziemskimi, czy też niewyjaśnionego zjawiska naturalnego.

 

Ciekawym aspektem tej sprawy jest to, że badacze UFO zlokalizowali później funkcjonariusza policji z Dayton, Lamara Walkera i jego żonę Marie, którzy twierdzili, że widzieli około 12 wojskowych helikopterów typu Chinook tej samej nocy i w pobliżu tego samego obszaru, w którym rzekomo doszło do zdarzenia Cash-Landrum. Nie zgłosili, że widzieli UFO lub inne niewyjaśnione światła, ale jeden lub więcej helikopterów „miało jakiś rodzaj [jasnego] światła świecącego w dół”.

 

W 1982 roku podpułkownik George Sarran z Departamentu Generalnego Inspektora Armii rozpoczął jedyne dokładne rządowe dochodzenie w sprawie rzekomego spotkania z UFO. Nie mógł znaleźć żadnych dowodów na to, że helikoptery, które widzieli świadkowie, należały do ​​Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych. Czy informacje na temat tej misji zostały więc utajnione? Czy też może wszystkie relacje na temat tego incydentu to stek kłamstw i niedopowiedzeń?

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Spora część badaczy UFO

Spora część badaczy UFO twierdzi, że te istoty mają ciała zrobione z dziwnych substancji, dlatego nie podlegają wpływowi takich energii i innych czynników ich systemu napędowego, ale dla ludzi jest to szkodliwe..., zresztą mogą to być ciała tymczasowe, a tak naprawdę są to istoty duchowe, albo energetyczne więc ich napęd nie ma znaczenia i nie wpływa na ich substancje duchowe, ciała duchowego...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj