Indyjskie lotnictwo zestrzeliło niezidentyfikowany obiekt latający

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W okolicy miejscowości Barmer w dystrykcie Radżastan w Indiach, doszło do niezwykłego zdarzenia. W dniu 26 stycznia miejscowi zobaczyli na niebie cylindryczny obiekt latający nad miastem. Hinduska armia odbierała coś na radarze i wysłała w pościg myśliwiec

 

Odnaleziono też nieliczne szczątki, które były prezentowane publicznie. Nie przypomina to żadnego znajomego kształtu choć nie wykluczone, że nie są to nawet części z tego aparatu latającego. Nie wiadomo tez czy Hindusi rzeczywiście wszystko pokazali, bo wojsko lubi utajniać takie wraki. Jest to tym bardziej prawdopodobne może to być jakieś urządzenie szpiegowskie.

[ibimage==26236==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Można też próbować wiązać to wydarzenie z niedawnymi przypadkami odnajdywania dziwnych sfer, które spadały na powierzchnię Ziemi. W listopadzie doszło do takich wydarzeń dwukrotnie w Hiszpanii, a na początku tego roku również w Wietnamie.

[ibimage==26237==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Sfera odnaleziona w listopadzie w Hiszpanii

Nikt nie potrafi powiedzieć czym są te sfery. Może to być wynik prac w ramach jakiegoś programu wojskowego, albo coś innego,  na przykład kosmiczne szczątki. Jednak fakt, że w tym wypadku obiekt znajdował się na tyle długo, że hinduskie otnictwo zdołało poderwać myśliwiec, który zareagował i zestrzelił obiekt to chyba nie ma mowy o deorbitacji, tylko raczej czegoś co lata regularnie nad wieloma krajami świata.

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

 

" Codziennie Dostajesz od Życia 1440 Darmowych Minut , Wykorzystaj je , bo Niewykorzystane nie Przechodzą na Następny Dzień "

Strony

Skomentuj