Indyjskie lotnictwo zestrzeliło niezidentyfikowany obiekt latający

Kategorie: 

Źródlo: Internet

W okolicy miejscowości Barmer w dystrykcie Radżastan w Indiach, doszło do niezwykłego zdarzenia. W dniu 26 stycznia miejscowi zobaczyli na niebie cylindryczny obiekt latający nad miastem. Hinduska armia odbierała coś na radarze i wysłała w pościg myśliwiec

 

Odnaleziono też nieliczne szczątki, które były prezentowane publicznie. Nie przypomina to żadnego znajomego kształtu choć nie wykluczone, że nie są to nawet części z tego aparatu latającego. Nie wiadomo tez czy Hindusi rzeczywiście wszystko pokazali, bo wojsko lubi utajniać takie wraki. Jest to tym bardziej prawdopodobne może to być jakieś urządzenie szpiegowskie.

Można też próbować wiązać to wydarzenie z niedawnymi przypadkami odnajdywania dziwnych sfer, które spadały na powierzchnię Ziemi. W listopadzie doszło do takich wydarzeń dwukrotnie w Hiszpanii, a na początku tego roku również w Wietnamie.

Sfera odnaleziona w listopadzie w Hiszpanii

Nikt nie potrafi powiedzieć czym są te sfery. Może to być wynik prac w ramach jakiegoś programu wojskowego, albo coś innego,  na przykład kosmiczne szczątki. Jednak fakt, że w tym wypadku obiekt znajdował się na tyle długo, że hinduskie otnictwo zdołało poderwać myśliwiec, który zareagował i zestrzelił obiekt to chyba nie ma mowy o deorbitacji, tylko raczej czegoś co lata regularnie nad wieloma krajami świata.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

 

" Codziennie Dostajesz od Życia 1440 Darmowych Minut , Wykorzystaj je , bo Niewykorzystane nie Przechodzą na Następny Dzień "

Strony

Skomentuj