Informacje z innego wymiaru

Kategorie: 

http://img.gawkerassets.com/img/17exl2j9vvyavjpg/k-bigpic.jpg

Piszę ten artykuł pod wrażeniem filmu zaprezentowanego przez Antonio Urzi i Simona Sibilla, który możecie państwo obejrzeć tutaj lub poniżej. Wideo to przedstawia wygląd kompleksu piramid  Teotihuacan z lotu ptaka.

 

Do dziś nie wiadomo, przez kogo zostało zbudowane i dlaczego mieszkańcy nagle je opuścili, my jednak możemy wspomnieć badania Briana Foerestera, który zajmuje się tematyką związaną z tajemniczymi czaszkami odkopywanymi na terenach Ameryki południowej, a ktore mają związek z tajemnicą piramid oraz przeznaczeniem tych budowli.

Temat prehistorii ludzkości jest niezwykle trudny z uwagi na ciągle ograniczone zródła archeologiczne, na ciągle ukrywne znaleziska ! Jest wiele doniesień z muzeów o ukrywaniu artefaktów niezgadzających się z ewolucjonistyczną nauką materialistów spod znaku Marksa i Engelsa. Ukrywa się dziwne czaszki, mające cechy anatomiczne wywołujące szok u zwiedzających.

 

Na szczęście tacy badacze jak wspomniany w moich wpisach Brien Foerster odkrywają przed nami nieznany świat ziemskiej historii, a jak wielu o tym pisze jest to nasza planetarna tożsamość, którą nam się stara zabrać, ktoś nie chce dopuścić byśmy znali naszą ziemską historię, historię rasy ludzkiej powstałej w cudowny sposób, sposób który wymyka się racjonalistycznym umysłom, wymyka się dlatego że jesteśmy każdego dnia faszerowani papkom pseudonaukową o rzekomym pochodzeniu czlowieka od malpy !

 

Wspomniane pytanie dlaczego Teotihuacan zostało opuszczone przez ludzi i dodatkowo nagle jest pytaniem tylko do pewnego stopnia słusznym, bo kto może określić budowniczych tych piramid. Według legend zostało ono zbudowane przez olbrzymów, zwanych quinametin, którzy mieli żyć przed pojawieniem się ludzi i zostali zniszczeni przez wielką katastrofę, czyli globalny potop !

 

Święta nauka chrześcijan opowiada nam historię o potopie ale i o Biblijnych olbrzymach. Znajdowane czaszki są tak różne anatomicznie od obecnych ludzi, że musimy się zapytać czy to nie są pozostalości starodawnych ras ludzi ? Możliwe, że ich niezwykłe możliwości umysłu odzwierciedlały się w ich fizycznym wyglądzie, z którego kształt czaszki wskazywał na niezwykłość ich możliwości umysłu ?

 

Tajemnice kompleksu Teotihuacan to coś więcej niż same budowle, to ich tajemnicze przeznaczenie, ten cały kompleks nosi cechy budowli o cechach, które mogą wiązać się z innymi wymiarami, z innym swiatem, światem w którym na Ziemi przebywali Synowie Boży, światem znającym tajemnice innych wymiarów.

 

Jeżeli ktoś zadał sobie trud wybudowania tak wielkich i skomplikowanych budowli to robił to w jakimś celu ! Budował z założeniem spełniania jakiejś funkcji. Funkcją tego kompleksu mogł być kontakt z innym światem, skąd mogły przybywać na Ziemię istoty innowymiarowe, oczywiście mogło to dzialać w dwie strony, czyli istoty ludzkie lub Nefilim mogły przenosić się umysłem, duchem do innego świata...

 

Nazwa Teotihuacan z języka nahuati to miejsce, w którym ludzie stają się bogami, czyli przejścia do innej rzeczywistości, stawanie się bogami mogło oznaczać zmianę wewnetrzną organizmów i umysłów, dlatego możemy obserwować taką różnorodność kształtów czaszek. Czy aby Biblijni Nefilim, to nie są wlaśnie ci znajdowani w Peru ? Czy to nie jest efekt kontaktu z Istotami wyższymi ? Miejscem tego kontaktu mógł by być kompleks z Teotihuacan ale oczywicie i inne tajemnicze budowle odkrywane na całym świecie ?

 

Ktoś kto buduje tak dziwne budowle musi znać tajemnice innych wymiarów, tajemnice budowy rzeczywistości, ale także a może przede wszystkim tajemnice otaczającej nas przyrody, która jest dziełem Istoty Nadprzyrodzonej, a która pomaga wielu w przeniesieniu się na wyższy poziom rozumienia.

 

Przedstawiam zdjęcie z muzeum, ktore według starodawnych przekazów oraz wiedzy archeologów jest obrazem bogów nauczających ludzkość.

[ibimage==17683==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

Jeżeli ta figurka to obraz istot z wyższą swiadomością i posiadających nadprzyrodzone cechy to czaszki o tych samych cechach anatomicznych odkopywane przez Biriena Foerstera są pozostałościami Nefilim:

 

[ibimage==17685==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==17686==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

[ibimage==17687==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

 

Wróćmy jednak do sedna tytułu mojego krótkiego opracowania. Informacja w systemach biologicznych odgrywa istotną rolę ! Informacja jest tym co określa naszą budowę anatomiczną, jak wszyscy wiemy DNA jest tą informacją. DNA jest informacją-instrukcją za pomocą której organizmy się organizują. Pozostaje jeszcze kwestia czy tylko DNA jest odpowiedzialna za budowę organizmów biologicznych na Ziemi, ale o tym kiedy indziej. Zajmijmy się tajemnicą informacji w przyrodzie.

 

Kod genetyczny to odkrycie z początku lat sześćdziesiątych, od tego czasu na jego poznawaniu spędzają czas - i fundusze - niezliczone rzesze naukowców. Potrafimy już nim nieco manipulować, regularne stały się doniesienia - chwalenie się - o odczytaniu pełnej sekwencji kodu DNA już to człowieka, już to innych gatunków.  Laikowi może się wydawać, że wiemy wszystko, w rzeczywistości przed nami wciąż ogromne pole do odkryć przełomowych.

 

Każda komórka organizmu zawiera kompletną informację genetyczną - ciąg deoksyrybonukleotydów. Konieczne dla rozwoju i zachowania organizmu fragmenty kodu są przeznaczone dla różnych protein, w tym celu komórki potrafią rozszyfrować kod, dzięki któremu wiadomo, który jego fragment tworzy plan której proteiny. Niestety, ta wiedza nie wystarczała nam do pełnego zrozumienia, jak działa cała maszyneria.

 

Informacja DNA to jedno, natomiast posługiwanie się nim to drugie, jeżeli miejsca takie jak Teotihuacan to "pracownie" w których ludzie stawali się bogami dzięki wiedzy pochodzącej z innych wymiarów to trzeba by się zastanowić czy przypadkiem kompleks z Giza nie był centrum kontaktu z innymi wymiarami, centrum wymiany informacji, także informacji DNA ?! Jednak sposób w jaki to robiono i za pomocą jakich energii pozostanie tajemnicą dla cywilizacji mechanistycznej, opartej na wiedzy ewolucjonistów.

 

Jeżeli narodzone dzieci o dziwnej budowie anatomicznej i niezwykłych cechach umysłu nazywano bogami to musimy pamiętać o tym, że w Świętym przesłaniu chrześcijan także jest mowa o Bogu, ale prawdziwym, Ten prawdziwy Bóg przyszedł zbawić całą ludzkość a nie tylko lokalną... nie mial on dziwnej czaszki, ale nauczał tajemnic skrytych przed ludzkością od stworzenia świata. Ten prawdziwy Bóg zabrał swoje ciało do innego wymiaru, który chrzecijanie nazywają Niebem.  Jednak zostawił nam na pamiątkę swoje "zdjęcie", czyli całun Turyński.

 

Większość zainteresowanych tym tematem zdaje sobie sprawę, że Majowie wiedzieli o końcu świata, wiedza ta prawdopodobnie pochodziła z innego wymiaru, od innych istot. Tajemnicą pozostaje kto posiadał fizyczne możliwości budowy takich budowli ? Kto był nauczycielem ówczesnej ludzkości ? Wiedza o końcu świata wcale nie była tajmnicą dla ludzi przed i popotopowych. Niebiosa także i obecnie informują nas o przyszłości ludzkości... nie ukrywają przed nami przyszłych dziejów rasy ludzkiej, Święta Księga Chrześcijan zaznajamia nas z niezwykłymi wydarzeniami czekającymi na nas, a mającymi przyjść znienacka !

 

Całość możecie znaleźć na moim blogu, zapraszam

http://popotopie.blogspot.com/

 

Polecam też zapowiedz bardzo interesującego filmu, którego tematyką są treści zawarte w moim wpisie, oto zwiastun

Wygląda na to, że dowiemy się z kolejnego odcinaka 'Watchers 6" szokujących rzeczy, szokujących dla tych którzy wierzą w religię ewolucjonistów, religię materialistów o pochodzeniu człowieka od małpy !

 

Na temat zdjęcia przedstawiajającego promień świetlny wychodzący z piramidy odsyłam do badań znanego publicysty oraz jego filmu video, zdjęcie zostało uznane przez badaczy za autentyczne.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika biedulka

Moim zdaniem Homoś do pewnego

Moim zdaniem Homoś do pewnego momentu to strzał w 10. To znaczy do wielkiej katastrofy czyli potopu.
Wielkie budowle te widziane oraz nie widziane a leżące gdzieś w ziemi lub w oceanach to pozostałości dawnych wielkich cywilizacji z wiedzą zdecydowanie przewyższającą naszą.
Po potopie już gorzej, bo niepotrzebnie wprowadzasz Boga Jezusa. A przecież on sam  wiele razy temu zaprzeczał, więc po co go na siłę robić Bogiem.
A tak poza tym ten Twój artykół jak wiele innych bardzo solidny.
 
Pozdrawiam
 

Portret użytkownika mario1234

Co do autentyczności księgi

Co do autentyczności księgi Henocha to jest ona około 200 lat sprzed Chrystusa to zawarta jest w niej symbolicznie historia sprzed tego okresu jak również później.
Dlaczego akurat Bóg Abraham Izaaka i Jakuba jest tym prawdziwym ?Bo tylko on jest miłosierny,sprawiedliwy,wszechwiedzący i to on stworzyła człowieka.Na dowód swojego miłosierzia zesłał nam jedynego Syna ,aby za nasze zbawienie oddał życie,a przed nami jeszcze godzina sprawiedliwości.
A na koniec wreszcie zakróluje pokój,braterstwo i sprawiedliwość.
Króluj nam Chryste!
 
 
 
P.s "I przebacz nam nasze grzechy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" , puenta?
Wybaczajmy :)A Nam będzie wybaczone ,dla mnie to kolejny argument słuszności tego co wyznaje w sercu i duszy.

Portret użytkownika asadi

Wszystkie organizmy żywe to

Wszystkie organizmy żywe to zaprogramowane maszyny z funkcją samonaprawy i powielania.Dużo sprawniejsze pod względem energetycznym i bardziej zaawansowane,od tych,które buduje człowiek.Jest bardzo dużo podobieństw maszyn do organizmów żywych.Cechą wspólną jest posiadanie programu różnica tylko w środowisku programistycznym i materiale.Idea jednak zostaje ta sama.Wszystko ma swój porządek,każda częsć określone zadanie.Po co komu tyle ludzi?Czy ma to jakiś sens?O tuż ma,ale o tym napiszę za jakis czas.

Portret użytkownika MrTakebreath

"Temat prehistorii ludzkości

"Temat prehistorii ludzkości jest niezwykle trudny z uwagi na ciągle ograniczone zródła archeologiczne, na ciągle ukrywne znaleziska ! Jest wiele doniesień z muzeów o ukrywaniu artefaktów niezgadzających się z ewolucjonistyczną nauką materialistów spod znaku Marksa i Engelsa."
Zgadzam sie z tym na 100% Jak dla mnie, ta cała "elita" naukowców wróciła do czasów gdy ziemia była płaska, jakby mogli to by na stosach palili :/

Strony

Skomentuj