Informacje z innego wymiaru

Kategorie: 

http://img.gawkerassets.com/img/17exl2j9vvyavjpg/k-bigpic.jpg

Piszę ten artykuł pod wrażeniem filmu zaprezentowanego przez Antonio Urzi i Simona Sibilla, który możecie państwo obejrzeć tutaj lub poniżej. Wideo to przedstawia wygląd kompleksu piramid  Teotihuacan z lotu ptaka.

 

Do dziś nie wiadomo, przez kogo zostało zbudowane i dlaczego mieszkańcy nagle je opuścili, my jednak możemy wspomnieć badania Briana Foerestera, który zajmuje się tematyką związaną z tajemniczymi czaszkami odkopywanymi na terenach Ameryki południowej, a ktore mają związek z tajemnicą piramid oraz przeznaczeniem tych budowli.

Temat prehistorii ludzkości jest niezwykle trudny z uwagi na ciągle ograniczone zródła archeologiczne, na ciągle ukrywne znaleziska ! Jest wiele doniesień z muzeów o ukrywaniu artefaktów niezgadzających się z ewolucjonistyczną nauką materialistów spod znaku Marksa i Engelsa. Ukrywa się dziwne czaszki, mające cechy anatomiczne wywołujące szok u zwiedzających.

 

Na szczęście tacy badacze jak wspomniany w moich wpisach Brien Foerster odkrywają przed nami nieznany świat ziemskiej historii, a jak wielu o tym pisze jest to nasza planetarna tożsamość, którą nam się stara zabrać, ktoś nie chce dopuścić byśmy znali naszą ziemską historię, historię rasy ludzkiej powstałej w cudowny sposób, sposób który wymyka się racjonalistycznym umysłom, wymyka się dlatego że jesteśmy każdego dnia faszerowani papkom pseudonaukową o rzekomym pochodzeniu czlowieka od malpy !

 

Wspomniane pytanie dlaczego Teotihuacan zostało opuszczone przez ludzi i dodatkowo nagle jest pytaniem tylko do pewnego stopnia słusznym, bo kto może określić budowniczych tych piramid. Według legend zostało ono zbudowane przez olbrzymów, zwanych quinametin, którzy mieli żyć przed pojawieniem się ludzi i zostali zniszczeni przez wielką katastrofę, czyli globalny potop !

 

Święta nauka chrześcijan opowiada nam historię o potopie ale i o Biblijnych olbrzymach. Znajdowane czaszki są tak różne anatomicznie od obecnych ludzi, że musimy się zapytać czy to nie są pozostalości starodawnych ras ludzi ? Możliwe, że ich niezwykłe możliwości umysłu odzwierciedlały się w ich fizycznym wyglądzie, z którego kształt czaszki wskazywał na niezwykłość ich możliwości umysłu ?

 

Tajemnice kompleksu Teotihuacan to coś więcej niż same budowle, to ich tajemnicze przeznaczenie, ten cały kompleks nosi cechy budowli o cechach, które mogą wiązać się z innymi wymiarami, z innym swiatem, światem w którym na Ziemi przebywali Synowie Boży, światem znającym tajemnice innych wymiarów.

 

Jeżeli ktoś zadał sobie trud wybudowania tak wielkich i skomplikowanych budowli to robił to w jakimś celu ! Budował z założeniem spełniania jakiejś funkcji. Funkcją tego kompleksu mogł być kontakt z innym światem, skąd mogły przybywać na Ziemię istoty innowymiarowe, oczywiście mogło to dzialać w dwie strony, czyli istoty ludzkie lub Nefilim mogły przenosić się umysłem, duchem do innego świata...

 

Nazwa Teotihuacan z języka nahuati to miejsce, w którym ludzie stają się bogami, czyli przejścia do innej rzeczywistości, stawanie się bogami mogło oznaczać zmianę wewnetrzną organizmów i umysłów, dlatego możemy obserwować taką różnorodność kształtów czaszek. Czy aby Biblijni Nefilim, to nie są wlaśnie ci znajdowani w Peru ? Czy to nie jest efekt kontaktu z Istotami wyższymi ? Miejscem tego kontaktu mógł by być kompleks z Teotihuacan ale oczywicie i inne tajemnicze budowle odkrywane na całym świecie ?

 

Ktoś kto buduje tak dziwne budowle musi znać tajemnice innych wymiarów, tajemnice budowy rzeczywistości, ale także a może przede wszystkim tajemnice otaczającej nas przyrody, która jest dziełem Istoty Nadprzyrodzonej, a która pomaga wielu w przeniesieniu się na wyższy poziom rozumienia.

 

Przedstawiam zdjęcie z muzeum, ktore według starodawnych przekazów oraz wiedzy archeologów jest obrazem bogów nauczających ludzkość.

 

Jeżeli ta figurka to obraz istot z wyższą swiadomością i posiadających nadprzyrodzone cechy to czaszki o tych samych cechach anatomicznych odkopywane przez Biriena Foerstera są pozostałościami Nefilim:

 

 

Wróćmy jednak do sedna tytułu mojego krótkiego opracowania. Informacja w systemach biologicznych odgrywa istotną rolę ! Informacja jest tym co określa naszą budowę anatomiczną, jak wszyscy wiemy DNA jest tą informacją. DNA jest informacją-instrukcją za pomocą której organizmy się organizują. Pozostaje jeszcze kwestia czy tylko DNA jest odpowiedzialna za budowę organizmów biologicznych na Ziemi, ale o tym kiedy indziej. Zajmijmy się tajemnicą informacji w przyrodzie.

 

Kod genetyczny to odkrycie z początku lat sześćdziesiątych, od tego czasu na jego poznawaniu spędzają czas - i fundusze - niezliczone rzesze naukowców. Potrafimy już nim nieco manipulować, regularne stały się doniesienia - chwalenie się - o odczytaniu pełnej sekwencji kodu DNA już to człowieka, już to innych gatunków.  Laikowi może się wydawać, że wiemy wszystko, w rzeczywistości przed nami wciąż ogromne pole do odkryć przełomowych.

 

Każda komórka organizmu zawiera kompletną informację genetyczną - ciąg deoksyrybonukleotydów. Konieczne dla rozwoju i zachowania organizmu fragmenty kodu są przeznaczone dla różnych protein, w tym celu komórki potrafią rozszyfrować kod, dzięki któremu wiadomo, który jego fragment tworzy plan której proteiny. Niestety, ta wiedza nie wystarczała nam do pełnego zrozumienia, jak działa cała maszyneria.

 

Informacja DNA to jedno, natomiast posługiwanie się nim to drugie, jeżeli miejsca takie jak Teotihuacan to "pracownie" w których ludzie stawali się bogami dzięki wiedzy pochodzącej z innych wymiarów to trzeba by się zastanowić czy przypadkiem kompleks z Giza nie był centrum kontaktu z innymi wymiarami, centrum wymiany informacji, także informacji DNA ?! Jednak sposób w jaki to robiono i za pomocą jakich energii pozostanie tajemnicą dla cywilizacji mechanistycznej, opartej na wiedzy ewolucjonistów.

 

Jeżeli narodzone dzieci o dziwnej budowie anatomicznej i niezwykłych cechach umysłu nazywano bogami to musimy pamiętać o tym, że w Świętym przesłaniu chrześcijan także jest mowa o Bogu, ale prawdziwym, Ten prawdziwy Bóg przyszedł zbawić całą ludzkość a nie tylko lokalną... nie mial on dziwnej czaszki, ale nauczał tajemnic skrytych przed ludzkością od stworzenia świata. Ten prawdziwy Bóg zabrał swoje ciało do innego wymiaru, który chrzecijanie nazywają Niebem.  Jednak zostawił nam na pamiątkę swoje "zdjęcie", czyli całun Turyński.

 

Większość zainteresowanych tym tematem zdaje sobie sprawę, że Majowie wiedzieli o końcu świata, wiedza ta prawdopodobnie pochodziła z innego wymiaru, od innych istot. Tajemnicą pozostaje kto posiadał fizyczne możliwości budowy takich budowli ? Kto był nauczycielem ówczesnej ludzkości ? Wiedza o końcu świata wcale nie była tajmnicą dla ludzi przed i popotopowych. Niebiosa także i obecnie informują nas o przyszłości ludzkości... nie ukrywają przed nami przyszłych dziejów rasy ludzkiej, Święta Księga Chrześcijan zaznajamia nas z niezwykłymi wydarzeniami czekającymi na nas, a mającymi przyjść znienacka !

 

Całość możecie znaleźć na moim blogu, zapraszam

http://popotopie.blogspot.com/

 

Polecam też zapowiedz bardzo interesującego filmu, którego tematyką są treści zawarte w moim wpisie, oto zwiastun

Wygląda na to, że dowiemy się z kolejnego odcinaka 'Watchers 6" szokujących rzeczy, szokujących dla tych którzy wierzą w religię ewolucjonistów, religię materialistów o pochodzeniu człowieka od małpy !

 

Na temat zdjęcia przedstawiajającego promień świetlny wychodzący z piramidy odsyłam do badań znanego publicysty oraz jego filmu video, zdjęcie zostało uznane przez badaczy za autentyczne.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika biedulka

Moim zdaniem Homoś do pewnego

Moim zdaniem Homoś do pewnego momentu to strzał w 10. To znaczy do wielkiej katastrofy czyli potopu.
Wielkie budowle te widziane oraz nie widziane a leżące gdzieś w ziemi lub w oceanach to pozostałości dawnych wielkich cywilizacji z wiedzą zdecydowanie przewyższającą naszą.
Po potopie już gorzej, bo niepotrzebnie wprowadzasz Boga Jezusa. A przecież on sam  wiele razy temu zaprzeczał, więc po co go na siłę robić Bogiem.
A tak poza tym ten Twój artykół jak wiele innych bardzo solidny.
 
Pozdrawiam
 

Portret użytkownika mario1234

Co do autentyczności księgi

Co do autentyczności księgi Henocha to jest ona około 200 lat sprzed Chrystusa to zawarta jest w niej symbolicznie historia sprzed tego okresu jak również później.
Dlaczego akurat Bóg Abraham Izaaka i Jakuba jest tym prawdziwym ?Bo tylko on jest miłosierny,sprawiedliwy,wszechwiedzący i to on stworzyła człowieka.Na dowód swojego miłosierzia zesłał nam jedynego Syna ,aby za nasze zbawienie oddał życie,a przed nami jeszcze godzina sprawiedliwości.
A na koniec wreszcie zakróluje pokój,braterstwo i sprawiedliwość.
Króluj nam Chryste!
 
 
 
P.s "I przebacz nam nasze grzechy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" , puenta?
Wybaczajmy :)A Nam będzie wybaczone ,dla mnie to kolejny argument słuszności tego co wyznaje w sercu i duszy.

Portret użytkownika asadi

Wszystkie organizmy żywe to

Wszystkie organizmy żywe to zaprogramowane maszyny z funkcją samonaprawy i powielania.Dużo sprawniejsze pod względem energetycznym i bardziej zaawansowane,od tych,które buduje człowiek.Jest bardzo dużo podobieństw maszyn do organizmów żywych.Cechą wspólną jest posiadanie programu różnica tylko w środowisku programistycznym i materiale.Idea jednak zostaje ta sama.Wszystko ma swój porządek,każda częsć określone zadanie.Po co komu tyle ludzi?Czy ma to jakiś sens?O tuż ma,ale o tym napiszę za jakis czas.

Portret użytkownika MrTakebreath

"Temat prehistorii ludzkości

"Temat prehistorii ludzkości jest niezwykle trudny z uwagi na ciągle ograniczone zródła archeologiczne, na ciągle ukrywne znaleziska ! Jest wiele doniesień z muzeów o ukrywaniu artefaktów niezgadzających się z ewolucjonistyczną nauką materialistów spod znaku Marksa i Engelsa."
Zgadzam sie z tym na 100% Jak dla mnie, ta cała "elita" naukowców wróciła do czasów gdy ziemia była płaska, jakby mogli to by na stosach palili :/

Portret użytkownika Rasta4Peace

Właśnie skonczyłem oglądać,

Właśnie skonczyłem oglądać, ciekawe lecz moim zdaniem nie powiedzieli o wszystkim co wiedzą, a teoria super wind działających w noc kupały może być tym co ukrywają, ciekawy również jest ten 26.000 cykl który jest wymieniany w tylu kulturach.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika Andrzej1

Do twórcy tego artykułu, nie

Do twórcy tego artykułu, nie myl innego wymiaru z inną "ziemią". Jest sporo zamieszkałych planet. Ci z innego wymiaru nie mogą znaleźć się w naszym, były wyjątki i zapewne będą. Polecam dla tych co chcą zmienić wymiar zająć się swoim rozwojem, a dla tych co nie straszne podróże skorzystać z bram lub wind. Po kiego tracicie czas na wzajemne pyskówki ?, macie opisane co i jak http://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?t=368 . Parę osób już skorzystało. Chyba się nie boicie ?, bo czytając Wasze posty mam wrażenie, że rozmawiam GF lub "parszywą 12" a nie bandą bojących się lemingów.

Portret użytkownika dominemr

czytam te artykuły juz od

czytam te artykuły juz od jakiegoś tam czasu ale zawsze mam najlepsza zabawę jak sie baca z juszką najezdzają. przez pewnien czas naprawde myslalam ze juszka to dziewczyna a baca tak do niej/niego bo "kto sie czubi ten sie lubi" Smile potem znalazłam starsze posty gdzie okazało się ze juszka to hmmm samczyk a nie samiczka i moja zgrabna teoria legła w gruzach. teraz pozostaje pytanie ze wam sie tak chce ciagle nawzajem obrażać.. szkoda tylko że "grupy" są nierówne i juszka jest ciągle gaszony przez wszystkich, ze az mi go czasem zal. 

 
Great spirits have always encountered violent opposition from mediocre minds.
A.E.

Portret użytkownika pro

Chyba za mało tych dwóch

Chyba za mało tych dwóch panów Juszka i baca na tydzień powinni dostać bana, a teraz wyszło tylko śmiesznie skoro dostał jeden z nich. 
A może jest tak jak już kiedyś pisałem że admin i baca to jedna osoba? Cóż wiele na to wskazuje.
 

Portret użytkownika kolo21

Fakt faktem ale czasem w tych

Fakt faktem ale czasem w tych wypowiedziach Mr Bacy jest ziarnko prawdy,tylko nigdy nie napisał ani nie przedstawił dowodów jakichkolwiek że żydzi rządzą światem lub Polską.Jaki wpływ mają  na rozwój gospodarki itp.A z tego filmu bardzooo długiego nie wiadomo o co chodzi.Lata gościu i filmuje.

kolo21

Portret użytkownika SAH

Zastanówmy się tak na

Zastanówmy się tak na spokojnie i kojarzmy fakty . Kto tak naprawdę najwięcej mówi o Żydach , kto budzi do nich nienawiść . Anty semityzm nie jest wymyślony przez ludzi co czują nie chęć do Żydów , to jest twór stworzony i tak nazwany przez samych Żydów . To oni są największymi anty semitami , to oni przeciwko samym sobie piszą złowrogie hasła , to oni sami siebie opluwają i wyzywają . Jak widzą że tego mało to potrafią sami na siebie przeprowadzić zamach co giną ludzie . To wszystko robią na swój pożytek . Bez anty semityzmu wiele spraw by nie załatwili na świecie nie przejęli by stanowisk  ani władzy w wielu krajach instytucjach itp. Tak że antysemityzm jest im potrzebny jak woda jak powietrze , tylko dzięki niemu zachowują dotychczasową pozycję na świecie   . Dzięki niemu tłumaczą swoje zbrodnie na bliskim wschodzie , to on im pomaga utrzymać tan marny kawałek ziemi co go dostali po drugiej wojnie światowej  i nazwali go swoim państwem . Ale też trzeba ich zrozumieć tak wiele lat i wiele pokoleń tułało się po świecie , po pustyni jak psy bezdomne to taki naród miał prawo zdziczeć i nie tłumaczy to jego mordów nie usprawiedliwia tego że są bestialscy w swoich zachowaniach . Jeśli zabijają ,  niszczą , wyzyskują , opluwają inne narody na świecie to jak to nazwać ??? Tak że ten co sieje największy anty semityzm , najwięcej o Żydach mówi ich wyśmiewa krytykuje itp. Sam zapewne jest Żydem ma to w genach tak jest uczony by to robić od małego by odwrócić od siebie uwagę i podejrzenia ludzi że on może być Żydem .

Ale chyba ten artykuł nie był na ten temat chyba że informacje z innego wymiaru takie są  ......

Portret użytkownika robertus

Cóż, niechęć do Żydów bierze

Cóż, niechęć do Żydów bierze się stąd, iż są "Narodem wybranym", a może właśnie stąd, że "Nim nie są". Nigdy nie rozumiałem, nie rozumię i nigdy chyba nie zrozumię, dlaczego tak miłościwy Bóg Jahwe "dał" im ziemię obiecaną, masakrując inne nacje. Ciągle płaczą, jak to ich wszyscy prześladują. Czy słyszymy o antypoloniźmie, kiedy amerykanie ciągle się z Nas nabijają i mają za półgłówków ? Nie, bo to MY POLACY (Słowianie) jesteśmy raczej bliżej PRAWDZIWEGO BOGA, niż te krwiopijcze hieny i nas w wiekszości nie obchodzą inne opinie, dlatego, że żyjemy dla siebie-ludzi, natury, wszechświata, a nie dla ludzi typu gadziego...
Zawsze mnie zastanawia, dlaczego wszystkie (no, może wiekszość) "pogańskie" narody, miały swój kraj, a taki ukochany dla Boga Jahwe naród, nie ...

Portret użytkownika SAH

Same religie jako takie to

Same religie jako takie to wymysł człowieka i żadna nie jest prawdziwa . Wszystkie religie to czysty wymysł i próba ułożenia świata którego ludzie nie rozumieją . A Bóg i owszem istnieje , tylko nie jest odosobniony w swojej boskości jest ich wielu na to wygląda przecież w przykazaniach co ponoć Mojżesz dostał od Boga jako pierwsze jest << nie będziesz miał bogów cudzych przede mną >> To w takim razie sam Bóg przyznaje i informuje że i inni bogowie są . Tylko powstaje pytanie ci Bogowie mieli i mają siłę stwórczą ale sami z nicości chyba się nie wzięli jakoś oni też musieli powstać ? 

Portret użytkownika 85r

Każdy artykuł Homo sapiensa

Każdy artykuł Homo sapiensa odnosi się do jego jachwistycznego boga. On normalnie wsżedzie widzi działanie tego swego boga, nawet tam gdzie niema żadnych na to zapisków musi go ujżeć, co potrafi zrobić religia z umysłem człowieka to jest nie bywałe. Temat ciekawy ale nestety homo tak wypatrzył go swą religijnością że to co napisał nadaje się do kosza, jedynie zdjęcia na poziomie ale on je tylko wkleił Smile
Z tych zdjęć wynika że rzeczywiście były na tej ziemi istoty człekokształtne ale inteligentniejsze od nas samych patrząc na ich duże czaszki. A opieranie swojej wiedzy archeologicznej tylko na jednej religii i w dodatku bardzo młodej jest błędem nie do zaakceptowania przez żadnego archeologa.
 

Portret użytkownika 85r

Tak masz tutaj racje. Ale

Tak masz tutaj racje. Ale psychofizjonomik powiedział by że ważne jest też która cześć mózgu jest większa i jeśli chodzi o te czaszki, to płat czołowy odpowiedzialny za myślenie mają od nas większy.

Portret użytkownika Zenek

"Każda komórka organizmu

"Każda komórka organizmu zawiera kompletną informację genetyczną - ciąg deoksyrybonukleotydów. Konieczne dla rozwoju i zachowania organizmu fragmenty kodu są przeznaczone dla różnych protein, w tym celu komórki potrafią rozszyfrować kod, dzięki któremu wiadomo, który jego fragment tworzy plan której proteiny. Niestety, ta wiedza nie wystarczała nam do pełnego zrozumienia, jak działa cała maszyneria."
 
- a co jak komórka zawiera informacje która pod wpływem bodźców zewnętrzych może dawać w rezultacie inny produkt końcowy. Tak, że z  tej samej komórki tylko traktując ją (na przykłąd) ciut inną temperatuą, cisnieniem etc raz sie wyhoduje człowieka a raz dinozaura. Cos jak różnicowanie się komórek wewnąć organizmu pod wpływem docierających do nich sterujących rozkazów.  Dzezik nie?

Portret użytkownika baca

Homoś ponownie się uwstecznia

Homoś ponownie się uwstecznia Smile
od czasu do czasu robi krok w stronę rozumu a potem bach... dwa szybkie skoki do tyłu w stronę obłędu...
Piramidy sa fajne Homos nie powiem ale jakim trzeba byc naiwniakiem żeby wierzyć że wylatuje z nich jakiś promień światła/energii?
gdzieś ty to Homoś zdjęcie wytrzasnął?
to fotoszopka i choćbyś całe życie szukał to nawet na jewtubach nie znajdziesz ani jednego filmu pokazującego ten bijący z jakiejkolwiek piramidy jakikolwiek promień - to lipa... i bardzo podejrzane jest o ile nie dziwne że w takie coś wierzysz... piramidy nie świecą jak przeciwlotniczy szperacz...
[ciach]
edit: skasowane
Przestań 
@baca w końcu nazywać Juszkę - podjuszką. Dla niego to jest obrażliwe słowo.
Jego nick to:  
@Juszka1980OGL
Masz ostrzeżenie !
Moderator

Portret użytkownika Rasta4Peace

Czym byłby ten portal jakby

Czym byłby ten portal jakby "głosu rozsądku" w nim nie było Smile
I tak bym tu zajrzał nawet bez waszego redakcyjnego bełkotu Smile
Wracając do tematu drogi panie Homo Sapiens te kompleksy inaczej wyglądały za czasów "przed naszą erą" Teraz już tylko matka natura zarasta niczym nie ogolona piz*a.
Ciekawe czy i po nas zostaną ruiny, czy pamięć?

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika baca

masz słuszność Moderator -

masz słuszność Moderator - "[ciach] juszka tysiąc dziewiećset osiemdziesiąt o gie el" nawet brzmi tak jakoś dla ucha lepiej...
troche przydlugie ale co tam...
niemniej kiedy ona mnie nazywala pastuchem baranow lub hitlrowcem lub żydem to nie rozdzieraleś szat nad tym czy to jest obraźliwe, prawda?
a te określenia w przeciwieństwie do "podjuszka" są oczywiscie w słowniku i mają tam okreslone znaczenie.
wiesz czemu nie rozdzierałeś tych szat?
bo świat się nie zawalił, ot co Smile
to zatem to ona jeśli juz jest taka nadwrażliwa powinna sobie odpuscić czytanie przynajmniej moich postów - nie ma przecież przymusu zmuszania kogokolwiek do ich czytania, prawda?
nie sądzisz chyba ze bedę INACZEJ MYŚLAŁ niż to się jakiejś "[ciach] juszcze...tysiąc coś tam" podoba?
 
edit: skasowane
Samo "Juszka" brzmi lepiej, a najlepiej nie pisz o nim i do niego.
Obraźliwe słowa są w/g regulaminu tego forum zabronione, a tym samym przekręcanie, zmienianie, będź dopisywanie czegokolwiek do nazwy użytkownika bez jego zgody jest niedopuszczalne.
Moderator
 

Portret użytkownika baca

Kuzyn wrzuć na luz - jak

Kuzyn wrzuć na luz - jak myślisz po co Admin zrobił te forum i mozliwośc wpisywania komentarzy?
po to żeby wszyscy ze wszyskimi sie zawsze zgadzali?
mnie nie ruszaja juszki obelgi bo one mnie nie dotycza personalnie tylko AWATARA BACY wiec jak ona (ta juszka-rodz, żeński) może byc urażona? no niby jak?
wirtualna postać moze się urazic tylko wirtualnie...
a niektore moje teksty dotyczą jej nicka a nie jej osoby bo przeciez jej nie znam w realu i kto wie byc moze to ładna żydówka coś jak Julia Roberts i w realu kijem bym nie odgonił, ale na forum nie wiadomo tego, no tak czy nie?
mnie nie obrażaja jej wypociny wiec w jaki to niby sposób ją mogą obrażać moje?
to jest nawet teoretycznie niemożliwe i jej chodzi tylko o to abym nic nie pisal o niej - bo dziś się "obrazi" za małpę a jutro za banan i co? przestaniemy używac wszystkich słów jak leci? nawet tych ktorych w słoniku nie ma? przecież to paranoja i nie daj sie jej wkręcić w tego typu gierki bo zapewniam Cie - to ją niezdrowo rajcuje a nie Ciebie.
powtórzę Ci i jej - juszka nie MUSI tego co nie lubi CZYTAC.
no nie musi - to wszystko - nie wierzysz? zapytaj Admina...

Portret użytkownika Juszka1980OGL

nie mam pojęcia kim ty jesteś

nie mam pojęcia kim ty jesteś ale po to jest to forum by czytać i komentować więc twoje wpisy typu nie muśze czytać są bezsensowne. 
po drugie Juha to Fińskie imię i w mojej drugiej ojczyźnie dosyć popularne jak nie wiesz jak się je odmienia lub zmiększa to już i wyłaćznie twoj problem moze czas na naukę. (ten Juszka r. męski) jak chcesz wiedizeić to w polskim słowniku istnieją łowa które mają znaczenie rodzaju żenskiego jak i męskiego.
następnie "pastuch baranów" tosynonim bacy jak chcesz to możesz sprawdzić http://synonim.compelo.com/baca.html tak więc nic nie zmieniałem w twoim nicku.
a na koniec ponieważ jestem inteligentniejsszy i nie mam w sobie naszej Polskiej przywary- zawziętości będę pisał baca ale to tylko dlatego by nie obrażać innych użytkowników tego portalu.

Portret użytkownika Juszka1980OGL

skoro niemożliwe są promienie

skoro niemożliwe są promienie z piramid to jak [ciach] wytłumaczysz pustą Ziemie z twoimi hitlerowcami w środku??? do tego ich bazy na księżycu.
edit: skasowano
Ostatnie ostrzeżenie !
Nie używamy wulgarnych i obraźliwych słów

Moderator

Portret użytkownika Rasta4Peace

A czekaj to sie teraz inaczej

A czekaj to sie teraz inaczej nazywa.. no... PRECZ Z
PRECZ ZzzZzzzzzZ PRECZ Z no z tym, wiecie o co mi chodzi...
Przestałem telewizje oglądać tu też takie mini-trudne sprawy robicie?

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Skomentuj