Ingerencja z innego wymiaru - Dni Noego

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Czy ufologia ma coś wspólnego z Biblią ? Wielu ufologów nie chce słyszeć nawet o takim podejściu. Wielu nie znając starożytnej historii, a co najważniejsze najnowszych zdobyczy artefaktów wielkogłowych czaszek z Paracas, w Peru, nie zdaje sobie sprawy co one sobą reprezentują ?

 

Biblijna opowieść nie zawiera wielu szczegółów, ale zarysowuje pradawną sytuację, opowiada innym językiem co się działo kilka tysięcy lat temu. Z jej opowieści można wyciągnąć wiele przedziwnych wniosków. Nasza planeta była wręcz cudowną ! Życie tętniło na niewyobrażalną skalę, żywe organizmy osiągały gigantyczne wielkości, co w dobie dzisiejszej terminologii określić można jako świat 'fantasy'.

 

Była to tak dziwna rzeczywistość, że nie jesteśmy sobie jej w dużej mierze uświadomić, nie wiemy co takiego się tam działo, jaki rodzaj istot humanoidalnych występował ? Czy wszystkie one były od początku dziełem Stwórcy, a potem ktoś z Ziemi zaczął manipulować przy informacji DNA ? Czy może spora część została przemodelowana poprzez czynniki zewnętrzne?

 

(Synów Boga) Biblijna historia jest skryta za zasłoną semantyki (ogólnej teorii znaków, relacjami między językiem a rzeczywistością), co powoduje wiele trudności interpretacyjnych, jednak treści dosłowne są dosłowne i tak powinny być odbierane, to dopiero za nimi skrywa się jeszcze większy świat. (O tym starałem się pisać w innych artykułach). Jeżeli dosłowne treści były realnymi zdarzeniami, a to potwierdza archeologia i inne nauki, w tym fizyka atomowa, to trzeba się zapytać, czy "UFO" nie było przypadkiem obecne od samego początku istnienia Ziemi i ludzi na niej żyjących ?!

[ibimage==23384==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Obecnie Ufo zjawiska dzielimy na spotkania pierwszego, II, III i IV stopnia, osobiście wprowadziłem dodatkowy podział. Byłyby to także relacje rodzaju miękkiego i rodzaju twardego. Tak jak są narkotyki miękkie i twarde, tak dodatkowy podział w stosunku do treści badań nad tym zjawiskiem wydaje się odpowiedni. Do miękkich zaliczył bym wszystkie przypadki, które nie kończyły się wzięciem/porwaniem, a twardymi zwłaszcza te, które przebiegały w sposób siłowy, czyli ofiara zostawała w jakiś sposób sparaliżowana, następnie ufonauci dokonywali często bolesnych "zabiegów" na ofiarach. Wróćmy jednak na naszą planetę w Układzie Słonecznym.

 

Po pierwsze Ziemia od czasów biblijnego potopu bardzo mocno się zmieniła, możliwe że te istoty, czyli Watchers-Obserwatorzy, lub Strażnicy, którzy w jakimś momencie historii wszechświata"upadli", też mogli się zmienić, lub co bardziej oczywiste zaadoptować do nowego rodzaju ludzi po potopowych.

 

Można zaryzykować twierdzenie, że starają się robić to samo co przed potopem. Ich działania mogą być w tej nowej rzeczywistości dla nich wyzwaniem. Nie obserwujemy obecnie wysokiej zawartości tlenu w atmosferze, jak to było przed potopem w cudownym świecie Adama, długość życia znacznie spadła, a odporność organizmów jest znacznie osłabiona w stosunku do rzeczywistości pierwszej ludzkości.

 

Możliwe, że istniały na Ziemi czasu Ogrodu Eden i inne ważne czynniki, które pozwalały na o wiele większą ingerencję w ludzkie DNA niż obecnie. Słynny badacz tego tematu Steve Quayle, który poświęcił całe swoje życie na prowadzenie pracy detektywistycznej w kierunku wyjaśnienia zagadki biblijnych Olbrzymów, UFO i upadłych aniołów, ujawnił jedną ważną informację, która może być cennym wkładem by zrozumieć pewien element tej gigantycznej tajemnicy, jaką jest nasza ludzka - kosmiczna historia Ziemi.

 

Quayle twierdzi, że istotnym momentem by zrozumieć dzisiejszą sytuację na Ziemi, jest ten, gdy Noe tuż po wylądowaniu Arką, zawiera przymierze z Bogiem. Po potopie, Bóg obiecał ludziom, że już nigdy nie zniszczy życia na ziemi zsyłając Potop (Księga Rodzaju: 9). Tęcza miała być znakiem Bożego przymierza, obietnicy, że już nigdy świat nie doświadczy potopu, przypominając, że Bóg może i osądzi grzech.

 

Ta tęcza dodatkowo (a może przede wszystkim) ma być w opinii tego znakomitego badacza, specjalnym nadprzyrodzonym "korkiem", zatykającym lub w sporym stopniu uniemożliwiającym przedostawanie się na Ziemię, do NASZEGO WYMIARU, istot UFO lub innych, które były STANDARDOWYMI gośćmi w świecie przedpotopowym, gdy Synowie Boga (Watchers-Obserwatorzy) płodzili gigantów z córkami ludzkimi ! Ta tęcza jest w jego opinii wyjątkowym posunięciem Boga, by uniemożliwić kolejny raz zepsucie ludzkości.

 

Specjalny rodzaj światła (także duchowego), czyli "tęcza" blokuje, aż do teraz, łatwe wdzieranie się różnego rodzaju nieporządanych istot w naszą realność. Ograniczony dostęp jest dla tych bytów trudnym problemem ziemskiego światła (duchowego). Quayle twierdzi, że kotś na Ziemi chce znieść lub obejść to Boskie zabezpieczenie ! Służyć temu mają między innymi tzw. opryski hemtrials. Trzeba tu przytoczyć urywek opracowania na temat zagadki związanej z zawartością chemiczna zrzucanych proszków:

"...Tą „żywnością” są krystaliczne barwniki w kolorach: niebieskim i czerwonym. Takie wypełnione tymi barwnymi kryształkami nano-rureczki są jak mikro-światłowody, zakłócające, bo przekierowujące sygnały świetlne jakimi komunikują miedzy sobą sploty DNA naszych komórek. (...) DNA każdej komórki, w naturalny sposób emituje światło czerwone i podczerwone. Dla każdego z nas jest ono specyficzne, czyli nieco inne. Jeśli przez dłuższy czas przebywamy w ciasno zaludnionych miejscach, nasze DNA odbiera to czerwone i podczerwone światło emitowane przez DNA innych osobników ludzkich i daje komórkom sygnał do aktywacji(...) Powróćmy do tytanianu baru i strontu, rozpylanego przez wojskowe, latające tankowce; materiał ten absorbuje/pochłania całkowicie światło w ultrafioletowym przedziale, tzn. poniżej 260 nanometrów, widzialne światło jest przez niego natomiast przepuszczane. Właśnie ten ultrafioletowy przedział świetlny jest tym, w obrębie którego komórki komunikują się ze sobą. Ta komunikacja potrzebna jest przy podziale komórkowym, czyli regeneracji organizmu i jego wzroście. Jeśli jakaś komórka uległa uszkodzeniu, komórki sąsiadujące wysyłają sygnał świetlny (pojedynczy foton, zwany Bio-fotonem)..."

Prezentowany poniżej film jest krótką kompilacja najnowszej konferencji, w jakiej w jakiej brał udział L.A. Marzulli. Nosiła ona tytuł "Days of Noah Conference 2014" Dodatkowo umieściłem fragment ważnej relacji z procesu wydobywania implantu UFO, która była ostatnim zabiegiem słynnego doktora Leir, zajmującego się chirurgicznym usuwaniem UFO implantów.

[ibimage==23386==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Osobiście nie mam wątpliwości, że UFO to ciemna sprawa, że ONI są częścią kontroli systemu, że mogą sterować ludzością za pomocą marionetek politycznych, tajnych duchowych organizacji, że za nimi kryje się historia Ziemi, historia potopu. Oczywiście wiele jeszcze jest przed nami, wielu rzeczy nie wiemy, ale Biblia oraz chrześcijańska duchowość daje nam wskazówki kim są te byty. Ich działalności nie można opisywać w kategoriach oficjalnej ingerencji, te byty robią wszystko w białych rękawiczkach ! To dlatego wielu ufologów ma problem z rozpoznaniem zamiarów obcych. Czy oni są obcymi ? Biblia pisze o nich jako o części ziemskiej rzeczywistości, możliwe że są do jakiegoś stopnia z nami związani, na co zwracają uwagę także bardziej odważni badacze ufo fenomenu.

[ibimage==23387==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Tytuł konferencji Marzulliego został wzięty z Nowego Testamentu i oznacza ostrzeżenie, jakie wygłosił Jezus w związku z czasami ostatecznymi, w których wydaje się, że bierzemy udział.

 

Zadano Chrystusowi pytanie dotyczące znaków mającego nadejść specjalnego czasu: "Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata?” (Mt 24.1-3). Na co Jezus odpowiedział:

"A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego.” (Mt 24.37)

Kluczowym zdaniem według wielu badaczy jest to mówiące o dniach Noego, że czasy zwiastujące nadejście Zbawiciela mają się charakteryzować podobieństwem do tych starożytnych, gdzie ludzkość została zanieczyszczona duchowo i genetycznie, ale o tym opowiada film, na który zapraszam.

 

Wszyskich zainteresowanych odsyłam także do strony gdzie starałem się zebrać bardziej istotne fakty w tej sprawie, nie ma tam opisów miekkich typu "lecące światło się pojawiło a potem znikło", znajdziecie tam państwo relacje twarde. Zapraszam serdecznie pod ten adres:

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

 

Film, kompilacja konferencji ufologiczno biblijnej:

Konferencja ufologiczno biblijna - L. A. Marzulli 2014 - Dni Noego ponownie ?

 

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Jak można Homo Sapiensie

Jak można Homo Sapiensie zjawisko tęczy utożsamiać z ochroną Boga, czy biblią!?

Przecież zjawisko to występowało i przed Potopem np w kroplach opadającego wodospadu, czy podczas rozpylania wody podczas kąpieli na jeziorze... Toż zwykłe zjawisko pryzmatyzacji wielobrawnego światła słonecznego!

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Pacal

Wszystko tu piękne z tą tęczą

Wszystko tu piękne z tą tęczą - jak zresztą ona sama - ale: w Biblii jest wiadomość że dokładnie po Potopie, "synowie boży" łączyli się z "córami ludzkimi"! Apokryfy dodatkowo podają, że wydarzało sie to na górze Hermon, tej samej, spod której stóp, wypływa Jordan.
Owszem, "takie rzeczy", zapewne były i przed Potopem, ale z Biblii wynika jasno, że przed ingerencją tych istot, ówczesnych Ziemian, tęcza bynajmiej nie broniła wcale! Zresztą i czy po tym Potopie ona na długo przetrwała? Oczywiście nie! Owszem i teraz zjawia się tęcza a zwłaszcza po deszczu ale nawet zakładaj ac to działanie z jkej strony o jakim Autor przypuszcza i co się stara wmówić, to jednak nie wszędzie i nie przez cały czas, ta tęcza jest.
Czyli gdy akurat na niebie nie ma tęczy, dostają się do nas UFO?
Zatem po cóż Bóg rozciagałby tą tęczę: na pewno po Potopie ogromną i takoż piękną, przez co przez wiele ludów na całym świecie zapamiętaną? Reasumując całą tą moją wypowiedź, wnoszę że z tą tęczą, Autor mocno pofantazjował jednak. Pomimo to i oczywis cie, pozdrawiam tak elokwentnego skądinąd mądrego ~Homo.... i dziękuję za naprawdę zajmującą lekturę. Coś na pewno wniosła.

Portret użytkownika b@ron

no i to jest jeden z

no i to jest jeden z przykładów, dzięki którym biblia przeczy sama sobie i stawia boga jako kłamcę...
najpierw bóg obiecuje że już nigdy potop nie zniszczy życia na ziemi a potem jezus (osoba boża) twierdzi że jak przyjdzie syn boży, to bedzie tak samo ...i jak mam wierzyć takiemu bogu ?...
a tak na marginesie...te obce na obrazku z arta, to prawie pornografia...ofiara z rozłożonymi odnóżami, a oni wszyscy wpatrzeni w jej muszelkę...jeden z nich trzyma na dodatek w ręce jakiś wycior...czy cuś...

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika barra barra

Proszę pamiętać, że dni

Proszę pamiętać, że dni Noego, mówiące o potopie sygerują ludzkości wodę (jak to zwykle bywa z potopem), jednak Potop Szwedzki dotyczył innych wydarzeń, zatem "jak było w dniach Noego", zapewne oznacza szerszy kontekst tego znaczenia i może to być potop zbrojny. Nie istotne czy przez spowodowany przez ludzkość czy pozaziemską cywilizację. Biblię napisał człowiek, więc większe prawdopodobieństwo, że zachodzi w tym przypadku synchronizacja treści Biblii z treścią Protokołów Mędróców Syjonu.

Portret użytkownika ŚZWITT

2.17  4.12.14: W onym filmiku

2.17  4.12.14: W onym filmiku macie jak byk wiele wy czy rozjasnień i potwierdzeń:
np.moje(jam zauważył!) słynne K 17 co ono oznacza: KONIEC !
  Wydobył ost.17 implant i...skonał. Takie np.17-te woj.K-lin znikło !
Taki np.Komar kulomiot ginie 17...a i Kuroń toż samo !
Zebrałem tego na pęczki !Ale najważniejsza K 17 to ?
 OSTATNI KRÓL POLSKI: 17= UPADEK...rólestw !
Upiorne...trzymanie się zasady ...jakiejkolwiek zawsze zawiedzie was na manowce !
  Wgląd trza mieć wszechogarniający !Wtedy i tylko...cuś tam wam zabłyśnie...ale zawsze ino na EIN MOMENT!
Jakby nie smatritb...wiele przekazów i przesłań od "OBCYCH" ZGADZA się z Biblijnymi:
   Ludzie!KuXwa...wexcie się za siebie...albo ?
No i tu możecie sobie dośpiewać co wam zabłyśnie...naKONIE!...CCC?
 

Portret użytkownika aron jasnowidz

bravo ,homo ,wreszcie tak jak

bravo ,homo ,wreszcie tak jak powinno byc napisane ,dodam tylko że sa zli obcy i dobrzy ,to kogo wybierasz stanoi twoje zycie ,teraz będzei nam pokazane że istnieją i powiedziane ,a to ze mozna sie od nich uwolnic zaświadcza ludzie którym się to udało ,świetny artykuł.

Strony

Skomentuj