Inny wymiar poprzedniej cywilizacji, czy znacie taką Ziemię ?

Kategorie: 

Źródło: www.impactlab.net

Czy znamy Ziemię i jej mieszkańców ?! Takie sformułowanie jest tylko pozornie oczywisty. Nasza historia ziemska jest tak niezwykła, że na usta co chwilę się ciśnie słowo "niesamowite", "niezwykłe" i "szokujące" !

 

Zapraszam państwa do obejrzenia jednego z najlepszych i zarazem najpiękniejszych filmów, film skałada się z czterech części, prezentujących tajemnice nieznanej działalności poprzednich-poprzedniej cywilizacji, którą ja nazywam cywilizacją NATURY. Natury, bo nie niszczyła ona środowiska naturalnego, żyła z naturą w zgodzie, znała jej tajemnice, kontaktowała się z nią i dzięki niej rozwijała wiele niezwykłych zdolności.

 

Najnowsze odkrycie jeszcze bardziej dziwnych znaków na pustyni Nazca.

Ta lub te cywilizacje zostawiły/a wiele zagadkowych śladów swojej bytności na tej planecie. Jako Polacy i ziemianie tej epoki mamy możliwość zapoznać się z jej szczątkami, z ogromną ilością niezwykłych pozostałości, pozostałości które wskazują, na niezwykłą tajemnicę istnienia, tajemnice które posiadała poprzednia cywilizacja, wyrażają się one w ich znajomości otaczającej rzeczywistości. Rzeczywistości złożonej z wielu wymiarów.

 

Te niezwykłe i tajemnicze budowle, znaki i szczątki prastarej nauki są świadectwem, że poprzednia cywilizacja przenikała rzeczywistość bardziej niż nasz establiszment naukowy jest zdolny przyznać. Obecna cywilizacja cierpi na amnezję popotopową, która objawia się w wielu dziedzinach tzw. nauki. Ewolucjonizm zbiera szerokie żniwo w postaci wyparcia  życia religijnego, duchowego, doświadczeń z pogranicza rzeczywistości, aż po zaprzeczenie o istnieniu Super Istoty Duchowej i osobowej, zdolnej do robienia rzeczy niemożliwych, do materializacji światów, stwarzania życia, oraz do uczuć wyższych, wreszcie nasza obecna cywilizacja wypiera istnienie wyższego świata duchowego, zwanego w naszej cywilizacji europejskiej Niebem.

 

Jesteśmy jako dzisiejszy rodzaj ludzki potomkami niezwykłych istot stworzonych przez Tą Istotę. Nasze DNA było i prawdopodobnie ciągle jest manipulowane przez inne istoty z innych wymiarów-światów. Zapraszam na arcyciekawy film, film na pewno docenią wszyscy ci, którzy się interesują zakazaną archeologią, tajemnicami poprzednich cywilizacji, film w wersji HD.

 

Czy pokazane na tym filmie pozostałości to początki życia ludzi po potopie czy przed potopem ? Możliwe, że mamy do czynienia z obydwoma sytuacjami. Dla tych z was znających badania rzetelnych naukowców odnośnie drastycznych zmian klimatycznych występujących po potopie będzie to trochę jaśniejsze, to co zobaczycie w tych filmach wprawia w zdumienie. Należy zadać pytanie co takiego mają w swoich archiwach wywiad satelitarny USA ?

 

Posiadają oni satelity zdolne penetrować grunt do kilku metrów pod powierzchnię. Wagę tych satelitarnych znalezisk pozostawiam do państwa oceny. W internecie znajduje się kilkanaście filmów Google Earth o dziwnych znaleziskach, jednak w ocenie większości badaczy są one fotomontażami komputerowymi, co jak wiemy jest zmorą naszych czasów.  Musimy wspomnieć, że są podejrzenia o wymazywaniu najbardziej szokujących znalezisk archeologicznych dokonanych dzięki satelitom, jednak to co tu jest zaprezentowane daje nam przedsmak przyszłych odkryć. Czasami te pozostałości wyglądają jakby ktoś z nich usunął cale budowle-budynki, a w ich miejscu zieje "dziura", często zalana wodą.

 

Fala powodziowa mogła mieć różną siłę i prędkość przepływu, w różnych miejscach zniszczenia mogą wyglądać różnie, możliwe że czasami potop zabierał całe budowle pozostawiając albo fundamenty, albo wgłębienia. Ludzie którzy zasiedlali potem te tereny, adaptowali te budowle do swoich wierzeń,do swoich możliwości umysłowych, duchowych. W filme pojawiają się prawdopodobnie pozostałości zaawansowanej techniki uprawnej, badacze sugerują, że zostały te strefy przejęte przez przybyłą na te tereny ludność i zaadoptowane do ich potrzeb, co jest wysoce prawdopodobne oglądając dowody zdjęciowe oraz niezwykłe geometrie tych specjalnych terenów. 

 

Latające Vimany, wojny hinduskich bogów i ich broń przypominająca broń nuklearną wraz z pozostawionymi kraterami powybuchowymi, Synowie Boży zapładniający ludzkie kobiety, zniszczenie Sodomy i Gomory ogniem z nieba, manipulacje ludzkim DNA, materializujący się Aniołowie, sześcio palczaste istoty o wzroście 2.5 metra, prowadzenie Izraelitów przez Świetlistego Anioła w czasie nocy i otoczonego mgłą w czasie dnia, rozstąpienie się morza i przejście Izraelitów na drugi brzeg,  "ludzie z większymi czaszkami, z innym kształtem czaszek, technologia maszynowa zastosowana do budowy piramid z Giza oraz Ameryki południowej, zaawansowana wiedza matematyczna, a zwłaszcza geometryczna, broń laserowa- termiczna zastosowana w starożytnej Ameryce... Jeżeli myślicie, że coś wiecie o Ziemi i jej historii to naprawdę żyjecie w "oblivionie"

 

Warto jeszcze raz przypomnieć film L.A. Marzuliego i Brien'a Foerstera, końcowe zdanie z tego filmiku wydaje się mieć potwierdzenie w czteroodcinkowym odcinku do którego obejrzenia zapraszam !

 

Upadłe Anioły ? Nefilim ? Dziwne wydłużone czaszki z Peru

 

Cztery odcinki filmu

Part 1 - From the Brink of Extinction (Ruins of Old Earth)

Part 2 - From the Brink of Extinction (Ruins of Old Earth)

Part 3 - From the Brink of Extinction (Ruins of Old Earth)

Part 4 - From the Brink of Extinction (Ruins of Old Earth)

 

tu "sampel" z jednego z nich

Beyond Machu Picchu

 

Oto kilka zrzutów ekranu z tego filmu:

 

Czy jest to krater po ateroidzie czy raczej po broni hinduskich bogów ?

 

 

 

To jest bardzo ciekawe ! Co to za okrągła struktura ?!

Co przedstawia to zdjęcie ?! Czy jest to opuzczone lotnisko obecnej cywilizacji przykryte zwykłą lokalną popowodziową warstwą gleby ? Czy może starożytna konstrukcja, przykryta warstwą gleby Biblijnego potopu ?

a zaraz te "konstrukcje" ! też przykryte warstwą gleby naniesionej przez wodę, wodę obecnego czasu czy Biblijnego potopu ?!

Dodatkowo polecam ten film znanego badacza tajemnic.

Atlantis: The South America Connection?

 

Ślady poprzedniej tajemniczej cywilizacji Ziemian są znajdowane na całym globie, jednak najdziwniejsze wzbudzają zawsze najwięcej pytań, w tym przypadku odpowiedz jest bardziej oczywista, to pozostałość globalnego kataklizmu pozostawiła te kamienne kule na "końcu świata"...

 

Miejsce na "końcu świata" to wyspa na terytorium Rosji, Остров Чамп; Ostrov Champ, mapka z lokalizacją tych niezwykłych pozostałości cywilizacji przedpotopowej...!

 

 

 

 

Moim skromnym zdaniem przedstawia się nam w tych filmach obraz jednej cywilizacji Ziemian, posiadała ona tą samą naukę, widać to w podobieństwie "konstrukcji geometrycznych" na całej powierzchni planety.

 

Zapraszam na mój blog o tej tematyce

http://popotopie.blogspot.com

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika b

fajna robota - google earth

fajna robota - google earth swoje robi - pytanie czy pokazuje bieguny- nie tylko krawędzie z czapami lodowymi..... a jeśli tak to czy faktycznie nie przekłamuje ...  ale to byłby zapewne temat na dalsze rozważania:) 
niezależnie - oczywistym jest, że sami się tu nie rządziliśmy. pytanie, dlaczego zapomnieliśmy jak powinniśmy się rządzić? Smile 
pozdrawiam, 

Portret użytkownika baca

Homoś po pasjonującej lecz

Homoś po pasjonującej lecz niedokonczonej opowiesci o Czesławie Wzietym Z Tapczana i nie mniej porywającej historii o mamutach ktore zamarzając miały wzwód mamuciego członka ty znowu powracaz do jakichś historyjek o biblijnym potopie... nie przerywaj leczenia bo widzisz sam co się z tobą dzieje - potop był jakieś dziesięć tysięcy lat przed napisaniem biblii i wszystko można by o nim powiedzieć z wyjątkiem "potop biblijny"
ok?
a drugie zdanie twojego "newsa" powala po prostu... powala... heh...
zbyt wcześnie przerwałes terapię, zbyt wcześnie...:-)

Portret użytkownika waldek

Za to ty Baca nie potrafisz

Za to ty Baca nie potrafisz sklecić 1 strony tekstu na której nie było by pychy, jadu, żalu, smrodu i oskarżeń kierowanych przeciw innym naokoło ciebie. O wywyższaniu swego ego i poniżaniu innych nie wspominam.

Portret użytkownika gosciu

Baca, czy ty jesteś w stanie

Baca, czy ty jesteś w stanie odnieść się merytorycznie do jakiegoś artykułu na tej stronie? przeglądam portal od kilku miesięcy i widzę tylko twoje  krytykanctwo i  prostacko-złośliwe próby  obrażania wszystkich innych wokół. Czepiasz się słówek, błedów ortograficznych, obrażasz...pokaż, że potrafisz nawiązać polemikę na poziomie, a nie tylko trolling rodem z  3 klasy podstawówki.
i to tyle w ramch mojego jedynego komentarza odnośnie bacy i jego zachowania na portalu  (mój post powyżej jest napisany w tonie i wg reguły i jakości  wypowiedzi bacy...tak żeby poczuł na własnej skórze jak to jest)

Portret użytkownika Imć.Twardowski.herbu Księżyc

Giganci (dzieci 1 najeźdzcy

Giganci (dzieci 1 najeźdzcy ziemii) potrafiły wedle mitów ciskać kamieniami więc pewnie te kule to jakas pamiątka po nich skoro sa jakos tak rozrzucone po świecie.
 
Wiadomo z czego są te "kule" zrobione? To metal, kamień, polimer, beton...?

Portret użytkownika pasjonat

"Posiadają oni satelity

"Posiadają oni satelity zdolne penetrować grunt do kilku metrów pod powierzchnię."
możesz powiedzieć skąd to wziąłęś ? mocno naciągana teza bo czym niby penetruje z kosmosu ?
z ziemi co innego.
 
Przy okazji dzieki za cos nowego 4/5

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika art

Muszę stwierdzić że jestem

Muszę stwierdzić że jestem pod wrażeniem, mój światopogląd został wywrócony do góry nogami, a obejrzałem dopiero dwie części.
Gdzie znajdę informację próbujące wyjaśnić przeznaczenie tych budowli ?

Strony

Skomentuj