Interpretator Biblii zapowiada koniec świata w 2021 roku

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Zdaniem autorów portalu keepthefaith.co.uk, w Biblii znajduje się ukryty kod, który został właśnie złamany. To co się za nim kryje jest jednak nieco niepokojące. Poprzez odpowiednie dobranie liter z tekstów, można uzyskać całe słowa, które stanowią proroctwa przyszłych zdarzeń. W tym, również nadchodzącego rzekomo w 2021 roku końca świata.

Opublikowany niedawno film pt. The Torah Codes: End to Darkness autorstwa Richarda Shawa, opisuje zmagania szeregu religijnych postaci usiłujących rozgryźć wspomniane kody. Twierdzą oni, że są one możliwe do udowodnienia matematycznie oraz że są „wypełnione informacjami o tym, co dzieje się dzisiaj”.


Jednym z ciekawszych przedstawicieli tego środowiska jest rabin Youtuber z blisko 10,000 tysiącami subskrybentów Matityahu Glazerson, który pojawił się we wspomnianym filmie. To właśnie on utrzymuje, że zawarty w Biblii matematyczny kod, stanowi zapowiedź rychłego końca ludzkiej cywilizacji. Mężczyzna stworzył specjalny algorytm, który odnalazł zawartą w Księdze Kapłańskiej zapowiedź wielkiej wojny zapoczątkowanej przez Iran. Zdaniem rabina, przepowiednia zakłada, że wszystko rozpocznie się z powodu broni jądrowej rozwijanej obecnie w tym kraju.

Ostatnie lata pokazały nam, że większość podobnych przepowiedni nie jest dużo warta. Na dłuższą metę, większość biblijnych zapowiedzi końca świata, skutkuje spektakularnym fiaskiem. Nie inaczej będzie pewnie i tym razem, ale prędzej czy później i tak się o tym przekonamy.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 1.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika BA

W Biblii nie ma takiej nauki

W Biblii nie ma takiej nauki jak koniec świata , jest natomiast taki zwrot  Mateusza 24: 3  "zakonczenie systemu rzeczy " Czyli rządy ludzkie pójdą do przeszlości , zastapi  je Królestwo Boże - Rząd skłądajacy sie z Jezusa Chrystusa  i 114  tys wykupionych z Ziemi  i jego uczniów , Zwrot  "konierc świata "wyslili katolicy, bo nie widzieli przyszlości ludzi na planecie Ziemi żyjacych w raju  ,na wzór z raju Edern ,dlatego jednych ludzi wysła sie do nieba ,innych do piekła a planeta Ziemia ma byc zniszcona w końcu świata ,ale Biblia zapenia ze parwi posiąda Ziemię a bezbozni zostaną unicestwieni  Mateusza 5:5, Psalm 37:9-11

 

Portret użytkownika kris001

1 Tes. 5:2-4

1 Tes. 5:2-4
(2): Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pana przyjdzie jak złodziej w nocy.
(3): Bo gdy będą mówić: Pokój i bezpieczeństwo – wtedy przyjdzie na nich nagła zguba, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie ujdą.
(4): Lecz wy, bracia, nie jesteście w ciemności, aby ten dzień zaskoczył was jak złodziej.

Portret użytkownika eee

biorąc poduwagę, że ludzie to

biorąc poduwagę, że ludzie to pejsowate, a reszta to bydło, to w sumie nie mam nic przeciwko żeby ich świat razem z nimi już sie skończył. Jakieś karaluchy i bydło pewnie przetrwają bo przepowiednia zwierząt nie dotyczy.

Portret użytkownika ba

Bibla odp.  kiedy nastąpi 

Bibla odp.  kiedy nastąpi  tak zwany " koniec świata"  w 1 Tesaloniczan 5:3, nie będą , ale będą wrzeszczeć ! I co to za Pokój i Bezpieczeństwo , skoro ludzie chorują , starzeją sie i umierają ,a taki Pokoj i Bezpieczeństwo tylko moze zapewnić Bóg Biblii po przez swojego syna Jezusa i Jego Królestwo

 

Strony

Skomentuj