Interpretator Nostradamusa zapowiedział III wojnę światową oraz inwazję UFO

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Niejednoznaczne przepowiednie Nostradamusa można interpretować zależnie od kontekstu. Dziwaczność przekazu jest często tłumaczona tym, że przyszłość widział on z perspektywy XVI wieku, zatem niekiedy korzystał z osobliwych porównań dla technologii, których skutki zastosowania widział w swoich wizjach.

 

W przeszłości wskazywano też u Nostradamua odwołania do zamachów z 11 września w USA, udowadniano też przepowiedzenie nadejścia Napoleona i Hitlera. Jednak teoria jaka pojawiła się ostatnio bije to wszystko na głowę. Mianowicie, użytkownik portalu Youtube o nicku Revelation13.net zainteresował sobą kilka z większych portali internetowych, przepowiadając Apokalipsę UFO. Autor tej jakże interesującej teorii, twierdzi, że wnioskując po informacjach zawartych w Apokalipsie św. Jana oraz centuriach Nostradamusa, III wojna światowa zbliża się wielkimi krokami. Jej prowodyrem miałby być Antychryst czyli dobrze nam znany Władimir Putin, który wygra w tym konflikcie i podporządkuje sobie większość świata.

I tutaj pojawia się Apokalipsa św Jana zgodnie z którą:

11 Potem ujrzałem niebo otwarte: a oto - biały koń, a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym, oto sprawiedliwie sądzi i walczy*. 12 Oczy Jego jak płomień ognia, a wiele diademów na Jego głowie. Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego*. 13 Odziany jest w szatę we krwi skąpaną, a imię Jego nazwano: Słowo Boga*. 14 A wojska, które są w niebie, towarzyszyły Mu na białych koniach - wszyscy odziani w biały, czysty bisior.
15 A z Jego ust wychodzi ostry miecz, by nim uderzyć narody: On paść je będzie rózgą żelazną i On wyciska tłocznię wina zapalczywego gniewu Wszechmogącego Boga*. 16 A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW. 17 I ujrzałem innego anioła stojącego w słońcu: I zawołał on głosem donośnym do wszystkich ptaków lecących środkiem nieba: «Pójdźcie, zgromadźcie się na wielką ucztę Boga*, 18 aby pożreć trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy, trupy koni i tych, co ich dosiadają, trupy wszystkich - wolnych i niewolników, małych i wielkich!»

Zgodnie z autorską interpretacją kanału Revelation13.net na niebie pojawi się armia latających spodków, która pokona Putina i przywróci pokój na Ziemi. Obcy pozostaną na Ziemi jeszcze jakiś czas, ponieważ "ludzie są zbyt skorzy do konfliktów", ponadto kosmici zmodyfikują nasze DNA czyniąc nas bardziej "logicznymi" i "pokojowymi" tak jak oni i wszyscy będziemy żyli długo i szczęśliwie. Wszystko to ma mieć miejsce na przestrzeni 2017-2020 roku.

Trudno nie odnieść wrażenia, że teoria ta jest conajmniej naciągana. Biorąc pod uwagę z jak małym kanałem mamy tu doczynienia o wiele bardziej zaskakujące jest to, że zainteresowały się tym portale internetowe pozujące na poważne. Można oczywiście uznać, że zrobili to dla zysku i takie wyjaśnienie będzie najprawdopodobniej zgodne z prawdą. Jednak co jeśli informacja o domniemanej Apokalipsie UFO jest prawdą, a powtórne przyjście Jezusa nie będzie wcale zgodne z naszymi oczekiwaniami.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Marcin Czulak

Tych końców świata już trochę

Tych końców świata już trochę było. Więc nie jest to strzelanie z wiatrówki w Księżyc celem trafienia go. Ściema i tyle nikt po za samym Bogiem który oczywiście istnieje  i wie kiedy to będzie.Ja też mogę ogłosić date końca świata i co ktoś uwierzy. Może parę osób z tym że naprawde wiem kiedy to będzie miałem wizję na śnie i jawie jednocześnie ale czy w to ktoś uwierzy?.To będzie moja słodka tajemnica przynajmniej nie narobicie plotek a będzie efekt.

 

Portret użytkownika OTOman

Wiecie kim tak na prawdę jest

Wiecie kim tak na prawdę jest ten rzekomy Antychryst? Zastanówcie się, na serio.

I jeszcze jedno - ktoś z was wie, dlaczego im ktoś mocniej wyznaję wiarę chrześcijańską, tym bardziej staję się złym człowiekiem?

Jak jesteś inteligentną osobą to wnioski pewnie nasuną Ci się same. Resztę pozdrawiam...

Portret użytkownika lipka

Gdyby Nostradamus żył w

Gdyby Nostradamus żył w naszych czasach byłby celebrytą, figurą na świeczniku, najważniejszym politykiem, jedyną wyrocznią w sprawach politycznych itd.itp. Nie dziwi mnie, że wiadoma nacja wciąż siega do swoich idoli bo każda sroczka swój ogonek chwali, ale co za dużo to niezdrowo. Obecnie jest taki przesyt waszymi idolami w telewizji, w polityce, w sądach, w szkołach, w urzędach, w przepisach prawnych, że zbiera się na wymioty. Wszystko co wymyślił i napisał "wybraniec" boski wyrzucam do kosza bo to nie jest dla ludzi, wszystko to obraża mnie, wolnego człowieka i dzięki za otwarcie drzwi do wiedzy, którą tak chcieliście ukryć.

Portret użytkownika Alien9174

Nostradamus pisze prawdę,

Nostradamus pisze prawdę, problem polega tylko na tym, że tylko on sam może rozszyfrować swoje wizje. Jak to możliwe? Prorok Daniel, Jan od Apokalipsy i Nostradamus to ta sama osoba, mało tego ten człowiek dziś żyje, urodził się w 1952 roku, ma żonę i dwoje dzieci, a z zawodu jest ślusarzem. A jego imię, którego nikt nie zna, czyli żaden jasnowidz to PIOTR POCIESZYCIEL. Dlaczego Piotr i dlaczego Pocieszyciel? A to już każdy musi sam do tego dojść, choć pewnie tacy kpiarze jak Baca i inni, co zjedli wszystkie niemal rozumy mają utrudione zadanie, ale jest to możliwe, wystarczy chcieć. A o Kosmitach to radziłbym zapomnieć, bo w 99,9 % Kosmitami to byli ludzie z Ziemi, ale latali to tu, to tam i z powrotem aż zapomnieli kim są, a wtedy przyszedł na nich koniec, i do dziś dnia szukają Kosmitów a sami nimi są - zwłaszcza taki Baca. 

Portret użytkownika niebieski52

Już dawno wiadomo że

Już dawno wiadomo że Nostradamus pisał pierdoły aby zastraszyć tych co mu szkodzili...a co do żyda Jezusa to miał przyjść ponownie jak sam mówił : "za życia tego pokolenia",czyli w I-wieku;czytajcie Ewangelie zamiast słuchać kleszych bajań dla futerkowców. Klechy kłamią bo wszelkie przepowiednie mówią o upadku sługów szatana,czyli o Watykanie.

Portret użytkownika MitterMann

sie zna jak talin na prawdzie

sie zna jak talin na prawdzie.... Nostradamus pisal w swoich centuriach ze latajace spodki to ludzie z przyszlosci,......

Persage I 77, 1
Mars, Jowisz i Uran Wielkimi Panami Nieba!
W ’600 z południa Afryki i Bliskiej Azji – Antychryst Mahdi!
Z ogniem, ropą, zarazkami i TORRENTEM,
Rozbija chrześcijańskie mury starej Europy.

 

o czasach aktualnych ?

Persage III 18, 8
Stara Unia osłabnie i rychło upadnie,
Każdy z nich pójdzie w swoją stronę,
Francja, Germania i Środek chcą tworzyć Stany pięciu,
Italia, Brytania, Hiszpania i Wschód się nie zgodzą.

wiedzial cos na rzeczy, jedynie problem maja Ci co nie wiedza czy centurie juz sie spelnily czy tez nie bo wynika to ze slabej znajomosci historii...

a o torrencie mial na mysli iz internet bedzie jako broń... cos w stylu szklanej pulapki 4 bo torrent to siec w sieci z cebulowymi warstwami lącza co tzw... DDos potrafi zdzialac to samo co systemy zaklocajace

Portret użytkownika Homo sapiens

Kolejną zagadką są

Kolejną zagadką są pozostałości tajemniczych budowli starożytnych. Na ich powierzchni występują często tajemnicze wypustki, wiele dziwnych teorii opisuje te elementy, pojawiają się najczęściej wyjaśnienia, że są to pozostałości odlewania bloków z płynnej skały czyli starożytnego betonu imitujacego naturalny kamień. Wypustki te byłyby w tym wyjasnieniu pozostałym śladem "odlewania" bloku skalnego. Pozostaje jednak wytłumaczyć w jakim celu ta "niedoróbka" występuje tak licznie w różnych rejonach naszej planety. Świat przedpotopowy posiadał prawdopodobnie zaawansowaną wiedzę na temat mechaniki kwantowej, która w szczątkowej ilości dotrwala do naszych czasów: [...]Do czego starożytnym Hindusom służyć mogły ułamki mikrosekund? Pundit Kaniah wyjaśnił, że uczeni brahmini od zarania dziejów zobowiązani byli do zachowania tej tradycji w pamięci, choć sami jej nie rozumieli. Jedna trzystamilionowa część sekundy - kashta - nie może naturalnie mieć żadnego sensu praktycznego, jeśli nie dysponuje się urządzeniami, które mogłyby mierzyć czas z taką dokładnością. Z drugiej strony wiadomo, że czas życia niektórych cząstek atomowych: hiperonów i mezonów jest bliski jednej trzystamilionowej części sekundy. Tablica "Varahamira", datowana na rok 550 naszej ery, zawiera wielkości matematyczne porównywalne z wymiarami atomu wodoru. Czyżby te liczby również przekazano nam z odległej przeszłości? Joga Vashishta twierdzi: Istnieją rozległe światy w pustych przestrzeniach każdego atomu, tak różnorodne, jak pyłki w promieniach słońca. Wydaje się to wskazywać na starożytną wiedzę o tym, że nie tylko materia zbudowane jest z niezliczonej liczby atomów, lecz że w samych atomach, jak dziś wiemy, większa część przestrzeni nie jest wypełniona materią. Teksty te, pochodzące z dalekiej przeszłości, wskazują więc, iż już wówczas istniała głęboka znajomość fizyki atomowej[...]

http://www.ancient-code.com/researchers-find-first-network-ancient-super-highways-world/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Umyjojcaswego

Jeśli ktoś wierzy w takie

Jeśli ktoś wierzy w takie gunwo i rozpatruje to na poważnie to mam radę - nalej wody do reklamówki powieś ja na grzejniku i wejdź do środka, zasymuluje to proces inkubacji i moze mózg zacznie sie rozwijać wypełniając ubytki i braki. Polecam rownież ksiazki edukacyjne, a nie biblie - pisana na zamowienie (co z reszta udokumentowano... Kilkanaście razy ) 

 

 

Portret użytkownika Imatkeswoja

Ah, tu mnie masz.

Ah, tu mnie masz. przynajmniej kurduple  mojego wzrostu maja jeszcze szanse na przebudzenie, reszta - do sklepu po worek na śmieci ( nie trzeba juz marnować wody i nigdzie wieszac, poprostu wejść i poprosić kogoś uprzejmego zeby zakopał - najlepiej blisko oczyszczalni  ) 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika trebuch

światem rządzi dualizm.

światem rządzi dualizm. Jeżeli ktoś wysłał "dobrego" żeby obalił "złego", to widzimy że obaj są nam niezbędni do interpretacji tej rzeczywistości. Tak już jest że ktoś musi być tym niedobrym bo bez niego nie zauważymy tego dobrego. Więc kto jest ważniejszy?! Nie ma sensu kłócić się kto kiedy przyjdzie..oni już tu są od dawna..Pozdrawiam

Portret użytkownika wodzu13

Jutro w gazecie ma być

Jutro w gazecie ma być kolejna przepowiednia, jak ja przeczytasz to będziesz wiedział, widać ze macie marne dzieciństwo mama wam nie czytała, bajek i baśni 

może juz czas na fan club Pelikana ,łykam newsa jak rybkę

Portret użytkownika Aliens

Ludzie epoki Nostradamusa lub

Ludzie epoki Nostradamusa lub Ezechiela mieli inne wyobrażenie o technice wojennej naszego stulecia. Dla przykładu; Stary testament mówi,że ogniste strzały zniszczą nierządnicę. Natomiast Objawienie Jana mówi, że w ciągu jednej nocy zostanie ona spalona Stary Testament mówi nigdy nie będzie zanieszkana a jej ziemia bedzie pustynią. Stary Testament mówi dokładnie skąd ogniste strzały ją dosiegną. Objawienie Jana wskazuje kim jest ta nierządnica. Jest to mocarstwo które upaja swym bogactwem cały świat. Tak, że narody podążają za jej bogactwem, kultura itp.. Narody nie podążają za bogactwem Rosji? Co do UFO to faktycznie oni zniszczą Ziemię. Stary testament przedstawia użycie broni i jej skutki przez UFO. Nie ma tam nazwy UFO lecz na okręgu Ziemi pojawi się chwała która spowoduje, że Słońce straci blask a Księżyc zamieni się kolor krwi. Na Ziemi nastąpią trzęsienia jakich nie było od jej powstania. Jezus mówił zejdą aniołowie i zbiorą pszenicę a resztę spalą. Ale to nie nastąpi do 2020 roku możemy byc spokojni. To oni sprawią, że wojna wybuchnie od okolic Turcji gdyż to jest zapisane w Objawieniu Jana, a następnie Rosja i Chiny spalą nierządnicę. Co do NATO to wspomniane że będą patrzeć bezradnie.

Portret użytkownika ppp

Niestety to prawda, jeden ze

Niestety to prawda, jeden ze scenarioszy powiedzmy możliwy w 40%, obecnie przeważa opcja pokojowej rzeczywistości. Rok 2017 może stać się decydującym dla dalszej egzystencji człowieka. Powinniśmy się modlić za nasze przetrwanie.

Portret użytkownika baca

z "przepowiedni" o

z "przepowiedni" o antychryście wynika, że postradamus nie przewidział nawet tego że wojownicy w przyszłości nie będą jeździć na koniach...

latające po niebie konie, ehe... - te "wizje" sa na poziomie Ali Baby na latającym dywanie...

prędzej świnie będą latać niż nostradamusowe konie... wypadają lepiej w tunelu aerodynamicznym, bo są lepiej opływowe, a ponadto świni lepiej... hm...  lepią się do skrzydeł pióra... do świni wszystko się lepiej lepi a w Rumunii na świniach jeźdżą przylepieni kowboje...

a co do "antychrysta" to warto tu objaśnić że w żadnym bądź razie nie jest nim Władimir...

dlaczego?

ponieważ nie ukrzywdził nigdy nieistniejącego w jego czasoprzestrzeni Chrystusa - to bardzo proste

"anty-chryści" to raczej ci którzy zabili... Chrysta... no bo czyż nie?

i bardzo łatwo go uśmiercili jako że on nigdy nie istniał...

a poza tym jakoś nie moge sobie wyobrazić żydów z czerwonymi oczami pędzących na białych koniach... postradamusowi chodziło pewnie o to że żydzi dostaną czerwonych oczu i będą pędzić koniak...

to bardzo prawdopodobne jako że "antychrystem" od zawsze nazywają tych którzy z żydami a nie z chrystusami pragną zrobić porządek....

jak można być "antychrystem" kiedy Chrysta... nie ma? no jak? w jaki sposób?

równie dobrze można być anty Dżyngis Hanem, anty Hanem Solo lub anty matką boską...

feministki są antymatkoboskie... i posła Grodzka jest antymatką i to pomimo iż kiedyś była ojcem... praojcem znaczy... i nie mylić prosze z ojcem świętym, bo on jest święty inaczej...

przez tę cholerną popawność polityczną cieżko jest wyjaśnić jak, kto i po co adoptował Chrysta, kto był biologicznym ojcem no i kto go zabił...

po jaką cholerę Hitler, Napoleon lub Putin miałby być antychrystem, skoro z chrystem nawet w najdrobniejszych szczegółach się zgadzali?

chrystus gdyby żył w innych czasach byłby czlonkiem SS, kapelanem u Napoleona lub urzędnikiem celnym w "reżimie" Putina...

gdyby żył w Polsce i w naszych czasach na pewno wykładałby pseudofilozofię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, zapisałby się do PISu, płacił abonament na radio maryja i kandydował na radnego w Świebodzinie, ewentualnie na sołtysa w Łagiewnikach, a gdyby dożył czterdziestki na bank byłby ambasadorem w Watykanie i dorabiał na odpustowych krzyżykach... hurtownię krzyżyków miałby i fabrykę medalików... i jak reszta musiałby mieć kasę fiskalną...

sam bym kupił medalik święty gdyby mozna dostać do niego kozacką fakturę vatowską z pieczątką "Jezus Chrystus spółka z ograniczoną poczytalnością".

Portret użytkownika Fan z Buca

... dobre, naprawde dobre, a

... dobre, naprawde dobre, a co tam napisze inaczej ; bardzo dobre, naprawde wielka klasa a jakie to jest koszerne !!! bardzo bardzo koszerne i ile w tym tekscie kropek i kreset, kropek i kresek i przycinek, czy to jest jakiś nowy szyfr Morsa ??? Jesteś tym wszystim tak zdziwiony, jak jeszcze żden żyd nie był zdziwiony i zadziwiony takimi historiami ... ale ... przyjdzie jeszcze taki czas że ze szczęcia i zdziwienia będziesz wołać jak każdy żyd ku swojemu zadowoleniu AJ-WAJ !!! bo zapomniałeś chyba teraz dopisać aajjwwaajj ???

Portret użytkownika Sio

Tak naprawdę to w tym

Tak naprawdę to w tym przyjściu jezusa czy antychrysta jest pewien trik ponieważ to może być ta sama istota jako że jezus i chrystus czyli duch św to dwie osoby. Na krzyżu został jedynie jezus a tamten zwiał. Chrześcijanie nie wiedzą w kogo wierzą więc stworzyli boga wieloosobowego. Ale jest jeszcze jedna rzecz -zanim to nastąpi odejdzie prawdziwy Bóg, który tu na ziemi tworzył nowe podstawy nowego ładu. Na ziemi mają pozostać tylko ci,którzy ten ład przyswoili a reszta ma odejść ponieważ obecna cywilizacja ze swoimi religiami i systemami nie mają z bogiem nic wspólnego. Wojna rzekomego ancychrysta czy jezusa czy mahometa czyli dobra ze złem tak naprawdę ma wyeliminować i tych i tamtych. To jest ciekawa gra.

Skomentuj