Interpretator Nostradamusa zapowiedział III wojnę światową oraz inwazję UFO
Image

Niejednoznaczne przepowiednie Nostradamusa można interpretować zależnie od kontekstu. Dziwaczność przekazu jest często tłumaczona tym, że przyszłość widział on z perspektywy XVI wieku, zatem niekiedy korzystał z osobliwych porównań dla technologii, których skutki zastosowania widział w swoich wizjach.
W przeszłości wskazywano też u Nostradamua odwołania do zamachów z 11 września w USA, udowadniano też przepowiedzenie nadejścia Napoleona i Hitlera. Jednak teoria jaka pojawiła się ostatnio bije to wszystko na głowę. Mianowicie, użytkownik portalu Youtube o nicku Revelation13.net zainteresował sobą kilka z większych portali internetowych, przepowiadając Apokalipsę UFO. Autor tej jakże interesującej teorii, twierdzi, że wnioskując po informacjach zawartych w Apokalipsie św. Jana oraz centuriach Nostradamusa, III wojna światowa zbliża się wielkimi krokami. Jej prowodyrem miałby być Antychryst czyli dobrze nam znany Władimir Putin, który wygra w tym konflikcie i podporządkuje sobie większość świata.
I tutaj pojawia się Apokalipsa św Jana zgodnie z którą:
11 Potem ujrzałem niebo otwarte: a oto - biały koń, a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym, oto sprawiedliwie sądzi i walczy*. 12 Oczy Jego jak płomień ognia, a wiele diademów na Jego głowie. Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego*. 13 Odziany jest w szatę we krwi skąpaną, a imię Jego nazwano: Słowo Boga*. 14 A wojska, które są w niebie, towarzyszyły Mu na białych koniach - wszyscy odziani w biały, czysty bisior.
15 A z Jego ust wychodzi ostry miecz, by nim uderzyć narody: On paść je będzie rózgą żelazną i On wyciska tłocznię wina zapalczywego gniewu Wszechmogącego Boga*. 16 A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: KRÓL KRÓLÓW I PAN PANÓW. 17 I ujrzałem innego anioła stojącego w słońcu: I zawołał on głosem donośnym do wszystkich ptaków lecących środkiem nieba: «Pójdźcie, zgromadźcie się na wielką ucztę Boga*, 18 aby pożreć trupy królów, trupy wodzów i trupy mocarzy, trupy koni i tych, co ich dosiadają, trupy wszystkich - wolnych i niewolników, małych i wielkich!»
Zgodnie z autorską interpretacją kanału Revelation13.net na niebie pojawi się armia latających spodków, która pokona Putina i przywróci pokój na Ziemi. Obcy pozostaną na Ziemi jeszcze jakiś czas, ponieważ "ludzie są zbyt skorzy do konfliktów", ponadto kosmici zmodyfikują nasze DNA czyniąc nas bardziej "logicznymi" i "pokojowymi" tak jak oni i wszyscy będziemy żyli długo i szczęśliwie. Wszystko to ma mieć miejsce na przestrzeni 2017-2020 roku.
Trudno nie odnieść wrażenia, że teoria ta jest conajmniej naciągana. Biorąc pod uwagę z jak małym kanałem mamy tu doczynienia o wiele bardziej zaskakujące jest to, że zainteresowały się tym portale internetowe pozujące na poważne. Można oczywiście uznać, że zrobili to dla zysku i takie wyjaśnienie będzie najprawdopodobniej zgodne z prawdą. Jednak co jeśli informacja o domniemanej Apokalipsie UFO jest prawdą, a powtórne przyjście Jezusa nie będzie wcale zgodne z naszymi oczekiwaniami.
- Dodaj komentarz
- 16522 odsłon
Najpierw będzie Antychryst a
Najpierw będzie Antychryst a za jakiś czas Jezus. Wg Biblii Antychryst będzie pomylony z Jezusem.
Bzdety.
Bzdety.
hahahaha... dawno się tak nie
hahahaha... dawno się tak nie uśmiałem, autor powinien pisać skecze do kabaretów :)
Tak naprawdę to w tym
Tak naprawdę to w tym przyjściu jezusa czy antychrysta jest pewien trik ponieważ to może być ta sama istota jako że jezus i chrystus czyli duch św to dwie osoby. Na krzyżu został jedynie jezus a tamten zwiał. Chrześcijanie nie wiedzą w kogo wierzą więc stworzyli boga wieloosobowego. Ale jest jeszcze jedna rzecz -zanim to nastąpi odejdzie prawdziwy Bóg, który tu na ziemi tworzył nowe podstawy nowego ładu. Na ziemi mają pozostać tylko ci,którzy ten ład przyswoili a reszta ma odejść ponieważ obecna cywilizacja ze swoimi religiami i systemami nie mają z bogiem nic wspólnego. Wojna rzekomego ancychrysta czy jezusa czy mahometa czyli dobra ze złem tak naprawdę ma wyeliminować i tych i tamtych. To jest ciekawa gra.
Putin nie wygra tej wojny....
Putin nie wygra tej wojny..... to raz...
po drugie ten kurdupekl jest co najwyżej pucybutem chabadu
a nie antychrystem to dwa....
"I tutaj pojawia się
"I tutaj pojawia się Apokalipsa św Jana zgodnie z którą:"
- to jest opis słowiańskiego boga Jaryło.... notabene jednego z embematów Warszawy
Niestety to prawda, jeden ze
Niestety to prawda, jeden ze scenarioszy powiedzmy możliwy w 40%, obecnie przeważa opcja pokojowej rzeczywistości. Rok 2017 może stać się decydującym dla dalszej egzystencji człowieka. Powinniśmy się modlić za nasze przetrwanie.
Ludzie epoki Nostradamusa lub
Ludzie epoki Nostradamusa lub Ezechiela mieli inne wyobrażenie o technice wojennej naszego stulecia. Dla przykładu; Stary testament mówi,że ogniste strzały zniszczą nierządnicę. Natomiast Objawienie Jana mówi, że w ciągu jednej nocy zostanie ona spalona Stary Testament mówi nigdy nie będzie zanieszkana a jej ziemia bedzie pustynią. Stary Testament mówi dokładnie skąd ogniste strzały ją dosiegną. Objawienie Jana wskazuje kim jest ta nierządnica. Jest to mocarstwo które upaja swym bogactwem cały świat. Tak, że narody podążają za jej bogactwem, kultura itp.. Narody nie podążają za bogactwem Rosji? Co do UFO to faktycznie oni zniszczą Ziemię. Stary testament przedstawia użycie broni i jej skutki przez UFO. Nie ma tam nazwy UFO lecz na okręgu Ziemi pojawi się chwała która spowoduje, że Słońce straci blask a Księżyc zamieni się kolor krwi. Na Ziemi nastąpią trzęsienia jakich nie było od jej powstania. Jezus mówił zejdą aniołowie i zbiorą pszenicę a resztę spalą. Ale to nie nastąpi do 2020 roku możemy byc spokojni. To oni sprawią, że wojna wybuchnie od okolic Turcji gdyż to jest zapisane w Objawieniu Jana, a następnie Rosja i Chiny spalą nierządnicę. Co do NATO to wspomniane że będą patrzeć bezradnie.
Jutro w gazecie ma być
Jutro w gazecie ma być kolejna przepowiednia, jak ja przeczytasz to będziesz wiedział, widać ze macie marne dzieciństwo mama wam nie czytała, bajek i baśni
może juz czas na fan club Pelikana ,łykam newsa jak rybkę
ZNOWU?! JA JUŻ NIE MOGE! NIE
Znowu?! ja już nie moge! nie mam czasu na kolejną 3 wojne światową!!