Intrygujące kręgi pojawiły się we Włoszech i we Francji

Kategorie: 

Kregi w zbożu z Włoch

Kręgi w zbożu to nie tylko Anglia i Wiltshire. Wzory, jakie pojawiły się na jednym z włoskich pól uprawnych zdumiewają zwłaszcza podczas obserwacji z powietrza. Ciekawy wzór powstał również na polach francuskich.

 

Powyżej znajduje się krąg, jaki pojawił się 25 czerwca 2012 we Włoszech w okolicach Fabbrico w regionie Emillia. Oczywiście można zakładać, że ten finezyjny wzór to wytwór dowcipnisiów ze sznurkiem i deską, ale precyzja wzoru jest tak duża, że trzeba tylko wyrazić podziw dla twórców. W sumie w formie spirali układa się kilkadziesiąt kręgów.

[ibimage==14054==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Poniżej znajduje się zdjęcie przedstawiające krąg, jaki odnaleziono w centralnej Francji, w okolicy miejscowości Boigny.

[ibimage==14062==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Pierwszy raz krąg odkryto 11 czerwca 2012. Znaleziskiem zainteresowała się lokalna prasa. Dzięki temu są też dostępne zdjęcia kręgu z poziomu gruntu.

[ibimage==14069==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Francuski krąg to trójkąt wpisany w okręgu z okręgami na bokach i jednym okręgu wieńczącym piktogram.

[ibimage==14076==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zio

Boze ludzie ale gdzie s ate

Boze ludzie ale gdzie s ate kregi??ktos je widzial?? pokazywali tylko te  male na filmikach.A te dokladne to montaz.Jedz do Wloch i poszukaj tego kregu! ToCi rolnicy powiedza ,ze juz nie ma bo pole skosili.

Portret użytkownika anonimowy

Nie swita wam nic w glowach ?

Nie swita wam nic w glowach ? Ja tam widze w na obydwu wzorach trojkat w kole. Taki sam jaki od kilku widnieje juz drugi raz na sloncu. Roznica jest taka, ze na poczatku byl on odwrocony w druga strone a teraz jest zgodnie z przepowiedniami majow. Szukajcie a znajdziecie -''google''.

Portret użytkownika baca

ludzie no bez jaj! obca

ludzie no bez jaj!obca "inteligencja" zbudowala ufo, zatankowala je jak należy, potem przyleciala z drugiego konca wszechswiata po to zeby... robic kolka w trawie?KTO W TO JESZCZE WIERZY?bo wychodzi że "obcy" są "inteligentni" na poziomie amerykańskiego collegu Smilepytam serio: jest ktos kto naprawde to "kupuje"?bo jakby co to mam na zbyciu zasuszoną samicę szerszenia ktora ukąsiła Judasza!i szczebel z drabiny ktora przyśniła się Jakubowi !szukam tylko kupca - najlepiej żeby byl "rozgarniety" bo po odejsciu od kasy reklamacji nie uwzględnia sie.  

Portret użytkownika Niepamiętam

Powtórzę może tłumaczenia

Powtórzę może tłumaczenia wierzących w ET traktujących temat jak w każdym regionie naszego świata wierzących w przysłanych od boga Jezusków, mahometów itd.Prędzej uwierzę w to, że w inny sposób niż obrazkowy ET, nie potrafi po prostu się z nami skomunikować, niż w to że przez jeden wieczór, tak żeby nikt ich nie zobaczył zrobi krąg grupa osób. Szczególnie zwracam uwagę wielkości tych kręgów. Dodam tylko od siebie że wcale się im "jeśli sobie są" nie dziwię zaraz by z rakiety dostali tak popieprzony jest nasz gatunek. Co nie wytłumaczalne, nie zrozumiałe trzeba najpierw zabić a potem zrobić sekcje. Ja osobiście jestem Aknostykiem jeśli chodzi o ET, a Ateistom z krwi i kości jeśli chodzi o wrzechmogącego pana który zabronił zjadać jabłka po przez syna który urodził się bez uprawiania seksu szczeże pisząc z dupy się wziął i chodził po wodzie a inny mahomet nakazał odbierać życie niewierzącym. Jedno szczęści jest takie że katolicyzm przystosował się jako tako do rozwoju technologicznego jak i społecznego. Ale ta 2 religia ehhh albo my ich albo oni nas.Przepraszam za interpunkcję, jestem grubo nietrzeźwy ale wydaję mi się żę napisałem to co chciałem i ten co chce zrozumie co chciałem napisać.

Portret użytkownika bardo

Chlej dalej debilu a kosmaty

Chlej dalej debilu a kosmaty prędko się o ciebie upomni. Wśród niebywałej ilosci błędów ortograficznych nawet nie umiesz poprawnie napisać, ze jesteś "agnostykiem". A "szczerze" pisze się przez rz, na resztę błędów szkoda czas tracić, bo masz zupę w głowie i juz chyba nikt poza Jezusem ci nie pomoże. Ale ty w swojej malutkiej głupiutkiej pysze piszesz o Nim "Jezusek" - więc pewnie i tak nic z tego. Smutny przypadek.

Strony

Skomentuj