Intrygujące kręgi w zbożu ujawnione na polu we Włoszech

Kategorie: 

Źródło: Francesci Grassi

Kręgi w zbożu to nie tylko angielska specyfika. W ostatnich sezonach pojawiają się w wielu krajach europejskich. Najnowszy taki piktogram zlokalizowano we Włoszech.

 

Na polu w okolicy Marocchi (Poirino) zlokalizowano wczoraj, 21 czerwca, zupełnie niezwykły piktogram, a właściwie dwa piktogramy, które są tak duże, że praktycznie pokryły cały fragment pola obsiany jakimś rodzajem zboża.

[ibimage==21867==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Francesci Grassi

Rysunek jaki powstał jest spektakularny i aż trudno uwierzyć, że ktoś mógłby wykonać go z taką precyzją za pomocą deseczki i sznurka. Nawet wykorzystanie GPS nie pozwala chyba na osiągnięcie takiej dokładności. Bardzo możliwe, że jest to rzeczywisty krąg o niewyjaśnionym pochodzeniu.

[ibimage==21868==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Francesci Grassi

[ibimage==21869==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: Francesci Grassi

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika re1

Precyzuję prognozę Axis Shift

Precyzuję prognozę Axis Shift Patterns 2014 Update, chyba łupnie w trzecim wierzchołku trójkąta tj. Yellowstone do dnia 6 lipca 2014. Smile
Preludium 
pierwszy wierzchołek trójkąta                     MAG

23-JUN-2014 19:19:16
-30.12
-177.67
6.9
20
0
KERMADEC ISLANDS, NEW ZEALAND
  4722859

 
 
 
 
 
 

drugi wierzchołek

23-JUN-2014 20:53:09
51.80
178.76
7.9
108
0
RAT ISLANDS, ALEUTIAN ISLANDS
  4722865

trzeci Yellowstone do dnia 6 lipca 2014 być może się mylę o godzinie 22:27:42 siłą >8,9 MAG.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Michał Obserwator

A jak taki

A jak taki http://www.youtube.com/watch?v=0jHsq36_NTU ruch wprowadzimy do tego, to co otrzymamy?
A jeśli dwa układy słoneczne oddziałowują na siebie (w tym nasz), przelatując blisko siebie? I na kazdej planecie obu układów wystepują różne reakcje oddziaływania pola grawitacyjnego wszystkich tych ciał niebieskich wobec samych siebie, może dochodzić do wielu procesów. Nagle ziemia może stać się jałowa, nie nadająca się do życia. Za to inna pobliska plateta może okazać się azylem. Pola grawitacyjnego naszej planecie wcale nie musi zabraknąć, ani nie musi dochodzic do gwałtownego przebiegunowania, za to może dochodzic do zmian intensywności jego oddziaływania na dane obszary poprzez zmiane położenia osi obrotu, co w gwałtowny sposób moze doprowadzić do przemieszczania sie oceanów na skutek siły odśrodkowej. Jeden teren zaleje, a drugi odkryje odsłaniając nieznane nam tereny (Atlantyda?), a jeszcze inne tereny zmienią całkwicie swoje oblicze, zmienią klimat. To jest zagadka, wszystko może sie wydarzyć, może to jest ostrzeżenie, że mamy mało czasu na znalezienie sposobu na przetrwanie. To są tylko moje przemyslenia, prosze o wyrozumiałość.

Portret użytkownika pamiętam

Taki monofoniczny

Taki monofoniczny radioodbiornik widze. Z lewej to takie jakby skopaktowane strojenie, z prawej głośnik.
Może być też programator do pralki.
A tak poważnie to może być jakiś klucz, względnie szyfr. Pewnie trzeba by to zbudować jako rzecz ruchomą trójwymiarową. No i potem się tym pobawić i znać się trochę na matematyce. Choć i tak nie ma gwarancji, że coś z tego wyniknie.
 
 

Strony

Skomentuj