Intrygujące UFO zarejestrowane w amerykańskim stanie Oregon

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Mieszkanka miasta St. Helens w amerykańskim stanie Oregon, przez dwie kolejne noce obserwowała niezidentyfikowany obiekt latający poruszający się w okolicy jej domu. Kobieta, Michele Gabrielli, udokumentowała obecność tajemniczego zjawiska na nagraniach.

Pani Gabrielli twierdzi, że widziała na niebie co najmniej 15 dziwnie wyglądających świateł, które następnie połączyły się w jedną całość. Sceptycy uważają, że tajemnicze obiekty w rzeczywistości mogły być samolotami, zmierzającami na lotnisko w Portland lub dronami.

 

Nie można jednak wykluczyć, że Gabrielli faktycznie zobaczyła obiekt obcego pochodzenia, ponieważ Oregon zajmuje drugie miejsce w Stanach Zjednoczonych pod względem zgłaszanych obserwacji UFO.

 

Zastanawiający może być fakt, że kobieta poinformowała o aż piętnastu dziwnych światłach, a na filmie uchwyciła jedynie jedno z nich. Nie wiadomo, co stało się z pozostałymi czternastoma. Według badań przeprowadzonych przez Mutual UFO Network, na przestrzeni ostatnich 70 lat w stanie Oregon odnotowano aż 2000 obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika mariusx78

W tytule powinno być napisane

W tytule powinno być napisane: Interesują-cy UFO a nie interesują-ce UFO, ponieważ skrót UFO oznacza Niezidentyfikowany Obiekt Latający czyli: 'ten obiekt', tym bardziej że akurat w tym przypadku dotyczy to pojedyńczego obiektu. Bez urazy dla admina, lecz muszę przyznać, że błędów różnego rodzaju jest na tym portalu za dużo.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika b@ron

wcale nie mini księżyc bo

wcale nie mini księżyc bo filmując księżyc telefonem tak właśnie ci wyjdzie trochę za szybko wschodzi, ale trudno powiedzieć czy nagranie video nie jest przyspieszone w chwile gdy znika zasłaniają go chmury ot tyle

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kacperu

na początku widać po prawo

na początku widać po prawo Panią z dzieckiem w wózku, i pod koniec idzie ona przez pasy. Myślisz że szła taki kawałek godzine lub więcej? słychać też mój głos gdy to "coś" znikło i nie jest on przyśpiesony Wink jak filmowałeś telefonem księżyc i tak wyglądał to gratuluje talentu

Strony

Skomentuj