Intuicja to „supermoc”, która jest jedną z najwyższych form inteligencji

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

W ostatnim czasie nauka nabiera coraz większego przekonania, że ​​niefizyczne aspekty człowieka są nie tylko realne, ale można je rozwijać i przekształcać w potężne narzędzia rozwoju osobistego i praktycznego zastosowania. Jednym z tych aspektów jest intuicja.

 

Czym więc jest intuicja? To przeczuwanie lub odczuwanie czegoś. Jest to przybliżenie do jakiejś prawdy o czymś, wydarzeniu lub przeczuciu wydarzenia bez użycia jakiegokolwiek analitycznego rozumowania. Intuicja została już oficjalnie zmierzona, więc US Office of Naval Research (ONR) przyznało się do opracowania metod rozwoju i pomiaru tego zjawiska dla swoich żołnierzy. 

 

Naukowcy próbują zrozumieć, co powoduje ten tak zwany „szósty zmysł””. Jeżeli badacze poznają ten proces, mogą istnieć sposoby, aby być może rozszerzyć moc intuicji na wszystkie jednostki wojskowe. Specjaliści wierzą, że intuicja działa przez całą prawą stronę naszego mózgu, hipokamp i przez nasze jelita (układ trawienny również ma neurony). Kiedy neuroprzekaźniki (przekaźniki chemiczne) w twoim jelicie włączają się, możesz doświadczyć "motyli" lub nudności. To nie przypadek, że używamy terminów „intuicja” i „spryt” zamiennie, ponieważ nauka dowiodła, że ​​nasze jelita mają całą sieć neuroprzekaźników zwaną jelitowym układem nerwowym.

 

Intuicja i inne niefizyczne zdolności, takie jak prekognicja, są wbudowane w naszą biologię w sposób, którego nie potrafimy wyjaśnić. W naszych czasach, kiedy propaganda stała się bronią, a informacji jest tak dużo i nie wiadomo, w co wierzyć, intuicja może się naprawdę przydać.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Daniel Plejadian

Plejadianie narzekają że

Plejadianie narzekają że ludzie są rozwydrzeni, hałaśliwi z szczerym uśmiechem przez to wielu jak nadejdzie taki moment, czas nie chcę zabrać na swoje statki, ale zabiorą 
bycie cichym telepatycznym tak jak Plejadianie o harmonijnej, spokojnej energii docierają myśli innych, słowa, rozmowy, podpowiedzi od istot anielskich, Kosmitów Światłej strony Wenusjan
skupienie się też na odbieraniu obrazu przekazywanego od innej osoby, istot anielskich, Kosmitów 
obchodzenie się z duchem świętym opisanym w chrześcijaństwie z opisanym istnieniem istot anielskich okrojone co do tego Kościół nie opisuję Kosmitów nie ma też o Pozaziemskich Cywilizacjach w edukacji na co czekamy że się zmieni 
http://www.heavenly-angels.org/english/img_4500/obr4500.jpg

Portret użytkownika jaa

Prekognicja jest ja

Prekognicja jest ja najbardziej fizyczna i chemiczna. To, że ludzie niekoniecznie prawidłowo definiują chemię i fizykę nie oznacza, że te dziedziny są wyłącznie takie jakby wynikało z definicji.

Skomentuj