Inwazja obcych jest prawdopodobna matematycznie

Kategorie: 

Michio Kaku wypowiada się na temat inwacji obcych

Doktor Michio Kaku to słynny fizyk teoretyk, specjalizujący się w poszukiwaniu teorii wszystkiego. Naukowiec często pełni funkcję eksperta mediów amerykańskich.  Wypowiada się głównie na tematy związane z nauką, ale czasami również para się futurologią. Niedawno udzielił wywiadu dla CNN, w którym rozważał możliwość inwazji obcych.

 

Co ciekawe według niego bardzo prawdopodobne jest istnienie innych miejsc w kosmosie gdzie istnieje życie. Ma temu dowodzić matematyka i rachunek prawdopodobieństwa. Nawet, jeśli założymy, że życie powstało tylko na ziemi to biorąc pod uwagę mnogość zderzeń Ziemi z różnymi, nawet dużymi ciałami niebieskimi to w przestrzeń kosmiczną z pewnością wyrzuciło wystarczająco dużo prymitywnych form życia, które potem korzystając z okazji mogły zapładniać inne egzoplanety.

 

Jak zauważa Kaku obcy z pewnością istnieją tylko według niego są na takim poziomie rozwoju, że naszą cywilizację po prostu ignorują. To może być zresztą korzystne, bo w przeciwnym wypadku grozić nam może kolonizacja albo nawet eksterminacja. 

Amerykański naukowiec opowiedział historyjkę na temat kulisów rozmów rozbrojeniowych, jakie w latach osiemdziesiątych prowadziło USA oraz ZSRR. Podobno Gorbaczow był zszokowany,   gdy Reagan oświadczył nagle, że gdyby doszło do inwazji "marsjan"  to oba,   zdawałoby się zwaśnione narody nagle stałyby się współpracownikami. Trudno się nie zgodzić z taką argumentacją.

Prędzej czy później dojdzie do kontaktu z obcą cywilizacją. Być może warunkiem koniecznym przed nawiązaniem pierwszego kontaktu jest osiągnięcie przez ludzkość jakiegoś poziomu rozwoju, którego nawet sobie nie umiemy dzisiaj wyobrazić. Tak czy inaczej hipoteza istnienia obcych cywilizacji ma bardzo poważne, naukowe uzasadnienie.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika JackBB

Doktor Michio Kaku jest to

Doktor Michio Kaku jest to kolejny opłacany przez Masonerie "naukowiec". Wystarczy zobaczyć dla jakiej stacji się wypowiada! Nie wierzcie we wszystko co wam powiedzą, szczególnie nie wierzcie we wszystko coi wam podają massmedia!
Pozdrawiam JackBB

 

Portret użytkownika Enja

eh Kaku nie czasami tylko

eh Kaku nie czasami tylko zwykle para się futurologią. To jego główna domena.  Jego publikacje przyjemnie sie czyta bo sa semi naukowe i w przystepnym jezyku, bardziej jak powiesci s-f. Ale juz od dluzszego czasu podejrzewam, ze jest populista pracujacym na zlecenie i opowiadajacym o tym, za co mu zaplaca.  Dlatego jest dla mnie malo wiarygodny.

Portret użytkownika NEUTRINO

Witam. Co do gadziej rasy.

Witam. Co do gadziej rasy. Raz wspomnialem o tym w pracy. Osobiscie w to nie wierze. Ale znajomy ktory ma ponad 50 lat i wierzy tylko w to co go otacza wspomnial ze w dziecinstwie gdy w szkole mial to tzw. pierwsze badania wszystkie pielengiarki zbiegly sie do jednego chlopaczka. Okazalo sie ze mial zrenice jak kot. Znajomy powiedzial ze w swietle jego zrenice wygladaly jak czarne kreseczki a rozszerzaly sie na boki. Jesli udaloby sie tego czlowieka odnalezc to bylby to jakis dowod. Popytam go o tozsamosc tego czlowieka. Pozdrawiam

Portret użytkownika Homo sapiens

"... język semicki ma

"... język semicki ma osobliwe i wyraźne cechy matematyczne. Matematyk Stan Tenen stworzył za pomocą komputera model liter alfabetu hebrajskiego, demonstrując w ten sposób nie tylko symetrie obrotowe oraz węzły torusowe, ale także to, że: W sekwencji liter hebrajskiego tekstu Księgi Rodzaju [występuje] wyjątkowa i nieoczekiwana geometryczna metafora, która jest wspólna dla duchowych tradycji starożytnego świata. Metafora ta przedstawia embrionalny wzrost i samoorganizację. Stosuje się ona do wszystkich systemów, włączając w to tak pozornie różne, jak praktyki medytacyjne oraz matematyka fundamentalna dla fizyki i kosmologii (...), co dowodzi, iż związek pomiędzy teorią fizyczną i świadomością, wyrażony w przejrzystej geometrycznej metaforze, był zrozumiały i opisany już kilka tysięcy lat temu.."

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Maras

Taaa matematycznie

Taaa matematycznie prawdopodobna... biorąc pod uwagę, że Wszechświat jest nieskończenie wielki i istnieje nieskończenie wiele planet podobnych Ziemi gdzie jest życie to i tak moga one być oddalone od nas nieskończenie. I taka to matematyka;]

Portret użytkownika Omg

Taa... Jeśli jest

Taa... Jeśli jest nieskończenie wiele planet podobnych do naszej, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że istnieje nieskończenie wiele cywilizacji słabiej, tak samo, lub lepiej rozwiniętych niż nasza. Prawdopodobieństo istnienia tych ostatnich jest dosyć wysokie. Lepiej rozwinięte cywilizacje mogły już sobie dawno temu poradzić z problemem czasu i odległości. To, że nam się to do tej pory nie udało, nie oznacza, że jest to niemożliwe - prosta logika. To jednak nic. To jest jedynie założenie, że gdzieś istnieje życie takie jak nasze, wymagające podobnych warunków. Możliwe, że istnieje też życie zdecydowanie inne, jakie nam sobie nawet trudno wyobrazić. Przy takim założeniu trzeba wziąć pod uwagę wszystkie możliwe istniejące w naszym wszechświecie (a kto wie, może istnieje więcej wszechświatów) planety, ksieżyce, komety, asteroidy a nawet gwiazdy. Możliwe więc, że istnieje jakieś inne życie tuż pod naszym nosem, z czego nie zdajemy sobie sprawy, bo wklepaliśmy sobie do głów, że to nie możliwe i szukamy gdzieś w mrocznych zakamarkach przestrzeni.
Sama matematyka to nie wszystko. Potrzebna jej jeszcze do pary logika.

Portret użytkownika ale_o_co_chodzi

KAKU to zdrajca. Kiedyś

KAKU to zdrajca.
Kiedyś czytałem jego książki isię nimi fascynowałem, ale po obejrzeniu kilku jego wystąpień w programach Discovery traktujących głównie o złych kosmitach i groźbach związanych z ich poznaniem bardzo się zniesmaczyłem do tego Pana.
Kaku widzi tylko złych kosmitów i straszy ludzi takimi wypowiedziami.
Po co to robi?
Czy na "Świecie" są tylko i wyłacznie źli kosmici, którzy muszą nas napadać?
Co z dobrymi kosmitami, którzy nam pomagają, opiekują się nami jak my zwierzętami w parkach narodowych... dlaczego się o nich nie mówi tylko się nas wiecznie straszy?
 
Właśnie przez to strzszenie uważam, że to zdrajca bo służy ciemnej, a nie jasnej stronie.

Portret użytkownika janusz

Dlatego że dostaje za to

Dlatego że dostaje za to większą kasę.Kaku był w swoim czasie przodującm fizykiem teoretykiem,jego ideami żył cały świat.W tej chwili kiedy wena twórcza go opusciła,nie mam do niego o to żalu,to normalne,trzeba z czegoś na swoim standardzie żyć i to myślę cała prawda.Kaku był autorem szeregu bardzo ciekawch książek i wielu pomsłów w fizyce teoretycznej.Myślę że za to należy mu się głęboki szacunek.Resztę pominmy milczeniem.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Homo sapiens

Skoro już o tajemnicach

Skoro już o tajemnicach to
"...Rewolucyjne odkrycie na temat Kody Biblii zostało potwierdzone przez naukowców. Wszystko się zaczęło jak Izraelski matematyk odkrył zaszyfrowane w Biblii informacje, dotyczące wydarzeń mających nastąpić tysiące lat po powstaniu Pisma Świętego Szyfr został odczytany przez doktora Elijahu Ripsa, jednego z największych na świecie specjalistów w dziedzinie teorii grup, działu matematyki o kluczowym znaczeniu dla fizyki kwantowej. Odkrycia te potwierdzili wybitni matematycy z Harvardu, Yale oraz Uniwersytetu Hebrajskiego. Kod został też niezależnie złamany przez głównego specjalistę od łamania szyfrów w Departamencie Obrony Stanów Zjednoczonych. Wreszcie, odkrycie przeszło, przy udziale niezależnych ekspertów, trzystopniową procedurę weryfikacyjną, stosowaną przez jedno z wiodących amerykańskich czasopism matematycznych. Kluczem do Biblii jest program komputerowy. Dzięki poznaniu kodu Biblii można było zmienić bieg wydarzeń jakie rozgrywały się w Izraelu. Odczytane przepowiednie zapisana Biblii ponad 3000 lat temu sprawdza się co do joty. Wiedza jaką ktoś wpisał do księgi, musiała być napisać jakaś siła nadprzyrodzona bowiem Człowiek tego nie mógł dokonać, bo kto mógł znać 3000 lat temu wydarzenia jakie się rozegrały XX wieku ??? nie wątpliwie jest to jeden z wielu dowodów na istnienie Boga bo tylko on może widzieć cały Wszechświat, od początku do ostatniego dnia. Nie wątpliwie dzięki kodowi możemy dowiedzieć się cos o czasach apokalipsy. Biblia może być ZAPIECZĘTOWANĄ KSIĘGĄ, bowiem obie wielkie biblijne Apokalipsy, czyli Księga Daniela w Starym Testamencie oraz Księga Objawienia, zwana też Apokalipsą Świętego Jana w Nowym Testamencie, zapowiadają nadejście najstraszliwszych czasów, jakie znał świat. Przepowiednia wypełni się "w czasach ostatecznych", gdy zostanie odpieczętowana okryta dotąd tajemnicą księga. Zgodnie z Apokalipsą Janową księga ta zamknięta jest na "siedem pieczęci", które mogą być złamane tylko przez Mesjasza:
"I ujrzałem na prawej ręce Zasiadającego na tronie księgę zapisaną wewnątrz i na odwrocie, zapieczętowaną na siedem pieczęci. (...) A nie mógł nikt - na niebie ani na ziemi, ani pod ziemią - otworzyć księgi ani na nią patrzeć." W Księdze Daniela, która jest wcześniejszą wersją tej samej opowieści, żydowskiemu prorokowi przyszłość objawia anioł, który, na koniec, zwraca się do niego: "Ty jednak, Danielu, ukryj słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów ostatecznych." To właśnie skłoniło Izaaka Newtona do uporczywego poszukiwania ukrytego w Biblii zapisu. Newtonowi nie mogło się to udać, kod jakim jest zapisana biblia mógł otworzyć dopiero komputer..."
 
A może będzie tak iż w przyszłości będą już na tyle silne komputery by rozszyfrować przekaz ale trzeba będzie  znać kod czyli klucz ? I dlatego na szczęście dla ludzkości Baranek czyli Chrystus będzie go znał i wprowadzimy ten kod i uratowana zostanie ludzkość przed zagładą ?  Może przybędą jakieś istoty/istota na ziemię z wyższych wymiarów w czasie decydującym ?
"...I ujrzałem potężnego anioła, obwieszczającego głosem donośnym:
"Kto godzien jest otworzyć księgę i złamać jej pieczęcie?..."
Zagadka Biblii jako informacji jest niesamowita !
Tu ważne filmy w języku angielskim o tajemnicach kodu Biblii
http://www.youtube.com/watch?v=HBBqjMgPmYo
http://www.youtube.com/watch?v=hoVpZbJoFVs

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika janusz

Sprawa ma już swoje

Sprawa ma już swoje lata,swego czasu było o tym głośno,sam byłem w posiadaniu dwóch książek autorstwa Ripsa,traktujących o tym temacie.Pierwsza z tych pozycji była bardzo ciekawa, niestety druga to już wydanie w celach praktycznie wyłącznie komercyjnych.Prawie nic z rzekomo odczytanych przez tego jegomoscia i zapowiadanych proroctw się nie sprawdziło.W międzyczasie znaleziono podobne korelacje w tekstach np."Moby Dicka",czy w "Wojnie i pokoju".Mało tego jeśli się weżmie odpowiednio obszerne dzieło literatury ,to w każdym w nich poprzez odpowiednie zestawianie linijek tekstu i ich krzyżowanie powiązane z czytaniem co ileś tam liter ,natkniemy się na praktycznie każde wydarzenie które miało już miejsce i na każdą postać historyczną i na tej zasadzie tworzyć można scenariusze przyszłych wydarzeń.Jaką to wobec tego ma wartośc ? .Można się oczywiscie upierać że Biblia jest tym wyjątkowm dziełem które to zawiera w sobie zaszyfrowane informacje co do przyszłych i przeszłych zdarzeń(np.Newton strawił nad tym problemem wiele lat z swego życia),ale to uważam na chwilę obecną sprawa wielce dyskusyjna.Pozdrawiam.

Portret użytkownika HIPIS

  Zapytaliśmy tych, którzy

 
Zapytaliśmy tych, którzy mówią przeciwko nam, gdzie jest twój dowód naszych ukrytych motywów naszej rzekomej obecności negatywnej, ciemnym czy zła?
Gdzie jest napisane coś o tym? Skąd ta informacja pojawi się na starcie? Kto został tworzenia tej fałszywe wrażenie, a co zyskujemy od straszenia, aby nie przyjąć naszą pomoc i spotkać się z nami tutaj, aby rozpocząć z wami naszymi wiele projektów?

Portret użytkownika Dechen & Delachen

To że są nie powinno już

To że są nie powinno już podlegać dyskusji,bo dowodów w necie jest tysiące ....a jeżeli nie widzisz  to wystarczy tylko podnieść  do góry głowę  to widać  migające światła mathership,codziennie,niezmiennie......
Nasi kochani kórzy o nas dbają i czuwają  nie chodzi o GF i GFŚ, ale  inni (archonci,reptyle)którzy nie chca nas zostawić-Istotne jest to co zrobią ,bo jak wiemy  ich czas już się kończy......  a  są zdesperowani i na koniec planują  zrealizować projekt blue beam żeby bardziej zniewolić ludzkość...... . Słowo inwazja kojarzy nam się  wyłacznie się z podbojem  , tak nas zaprogramowali ,że reagujemy  w ten sposób , jak pytam się mojego brata z czym kojarzy mu się UFO to tylko "pożarcie",atak itd. .Nic nie jest czarne ani białe  tak jak i my ,są cywiliazje które chcą a niekóre nawet i muszą  nam pomóc   po to żeby dalej się wznieść, ewoluować.Ważne jest to kiedy  my  wreszcie dołączymy też do tego  galaktycznmego klubu.
Jesteśmy poszukującymi na ścieżce i staramy się uczyć i wiedzieć więcej- i nigdy nie bać się prawdy -jakakolwiek by ona nie była.( nie możemy się  doczekać się aby dorwać się i pogrzebać w liniach czasowych , w akaszy itd...... ).
Jeżeli ktoś  uważa że wszystko wie, to znaczy że nic nie wie................ ma duże  ego  jak cała galaktyka. Dużo jest wiedzących  więcej ,namaszczonych guru,facecików w sukiennkach i wielu wielu innych............ oświeconych inaczej.
 Martwimy się ,ze są dusze które nie mają siły i czasu aby zrozumieć co się wokoło dzieje, stracą szansę , wiemy przecież że  niewiedza i strach jest narzędziem łatwym do manipulowania.Ważne jest  aby jak najwięcej ludzi zdążyło się przebudzić i nigdy  nikomu więcej  nie pozwolić na takie zniewolenie
My (planeta)już tą lekcję odrobiły................ mam nadzieję że wynik z egzaminów jest pozytywny.
Pozdrawiam ciepło..
 

Portret użytkownika zarejestrowany

Jeszcze mały urywek textu z

Jeszcze mały urywek textu z książki o piramidach z Giza
"To właśnie jest najbardziej niepokojące. Pogląd, że istniała - przypuszczalnie od tysiącleci - podziemna lub ezoteryczna tradycja badań obok egzoterycznej nauki wykładanej na uniwersytetach, jest dość radykalny. Implikuje istnienie pewnego zakresu wiedzy naukowej, którą rozmyślnie manipulowano i która pozostaje utajniona. W rzeczywistości jedną z najbardziej niepokojących cech badań Wielkiej Piramidy jest ostatnio zatajanie odkryć badających ją zespołów naukowych. Oczywiście, nie znamy też zakresu różnych badań rządowych tego miejsca z użyciem sprzętu satelitarnego czy tomografii radarowej. Przeciętny naukowiec raczej nie ma dostępu do wciąż utajnionych wyników tych prac badawczych."
 
Wielu naukowców cały czas pracuje nad tajemnicą piramid i wiele jest utajniane !

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Coś, ponad co nic większego nie może być pomyślane, jest tak bardzo prawdziwe, że nawet nie można pomyśleć, że tego nie ma. http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/

Portret użytkownika Karen

Powoli przygotowują ludzi do

Powoli przygotowują ludzi do hologramów, jakie będą w użyciu przed prawdziwą wojną. Chcą ludziom wmówić, że to inwazja na Ziemię, a tak naprawdę będzie to wojna w obronie ludzkości przeciw gadziej generacji, która przez ostatnie 12 tysięcy lat wykorzystywała ludzkość do swoich celów. Wystarczy spojrzeć na na ich przedstawicieli z Bilderbergów, a już wszystko wiadome. I to ich Andromedanie będą niszczyć. "wybrana" rasa o tym wie, dlatego wytwarza wszelkie prowokacje i klamstwa aby ogupić ludzi do reszty. Ostatnia faza nalotu na ziemian przez "wybraną" rasę to przymus szczepień, który ma wywołać choroby aby ludzie nie zauważyli, co się wokół nich dzieje, a przede wszystkim nie weszli w obszar eteru, jaki pojawi się zaraz po przejściu przez ekliptykę 21 grudnia. W eterze bowiem uaktywnią się ludzkie nadzzmysly i "wybrana" rasa po prostu zginie i tak, nie wytrzymując wysokich wibracji, jakie niesie nowy obszar za portalem przejścia.

Portret użytkownika Maras

Proponuje żebyś powiedział

Proponuje żebyś powiedział rodzicom żeby odlączyli ci neta bo naczytałeś się tych gówien o NWO Blue Beam gadach i innych pierdołach które wymyślił jakiś frajer który teraz śmieje się że ktoś to łyknął i pewnie nawet zarabia na tym kase.

Portret użytkownika iwan2229

Jak czytam te bzdury o

Jak czytam te bzdury o gadziej rasie to mi sie srac chce...Nasłuchaliście sie Icke i innych po.pierdolców bo inaczej ich nazwac nie idzie...Przepraszam zwykle nie jestem wulgarny w wypowiedziach ale bzdety o jakichś gadach i jak w przypadku Geryla przebiegunowaniu i jego hipotezach gdzie będzie bezpiecznie a gdzie nie wytrącają mnie z równowagi.Nikt ale to nikt kur...a nie jest w stanie przewidziec jak zachowa się powierzchnia ziemi w razie nagłej zmiany biegunów.A może Geryl też jest gadem w ludzkiej skórze i zobaczył w swojej  szklanej kuli jak to sie odbędzie?Banda po.jebów!!!

Portret użytkownika Kryptodziobak

Reagując w taki sposób

Reagując w taki sposób pokazałeś, że nie jesteś w niczym lepszy od nikogo. Po co ta złośc? Po co ta agresja? Po co to słownictwo? Nie potrafisz pisać normalnie? Nie umiesz po ludzku wyrazić swojego zdania? Ktoś wyraził swoje i ma do niego prawo. Ma prawo wierzyć w to, co chce. A ty nie masz prawa innych ludzi obrażać choćby nie wiadomo jakie mieli poglądy o świecie. Każdy ma prawo do własnej oceny. Ktoś chce wierzyć w rasę gadów, to jego sprawa. A może on ma rację? Skąd ty możesz to wiedzieć? Nikt tego nie wie, więc jakim prawem wyzywasz i obrażasz innych ludzi za odmienne zdanie?
Mądry człowiek przedstawi swoje stanowisko, odpowiednie argumenty i poprowadzi normalną, kulturalną dyskusję. Nie będzie narzucał się ze swoimi poglądami ani wyzywał innych za to, że myślą inaczej. Patrząc jednak na twoje pierwsze zdanie, można być prawie pewnym, że dyskusja z kimś takim będzie zwyczajnie gówniana.

Portret użytkownika felicyta

@iwan2229(nie

@iwan2229(nie zarejestrowany), czw., 2012-07-26 17:04bzdury o gadziej rasie to mi sie srac chce..
 
-to idz sie wysraj, mowiac Twoim jezykiem i nie udzielaj sie tu wiecej " po.pierdolcu", " kur...a", jak masz operowac takimi wulgaryzmami

Portret użytkownika Maras

ja pierdole podniecasz sie

ja pierdole podniecasz sie jakby wulgaryzm byl czyms zlym . To że ty czy ten gosc wyzej operujecie sobie slownictwem zaczerpnietym z ksiazek nie znaczy ze jestescie bardziej inteligentni. Moze wlasnie napisal to jakis profesor, doktor albo inny mozgowiec wiec nie udzielaj sie tu wiecej proponuje jak masz operowac takim bezsensownym pierdoleniem

Portret użytkownika Ech

Faktycznie, mózgowiec... Nie

Faktycznie, mózgowiec... Nie ośmieszaj się w ogóle człowieku tak żałosnymi tłumaczeniami. To najzwyklejszy w świecie brak kultury. Chamstwo na poziomie gimnazjum.
P.S Żaden tytuł nie ma tutaj absolutnie żadnego znaczenia. Każdy szanujący się profesor powinien to wiedzieć. W mojej ocenie możesz być i papieżem, ale jak nie potrafisz po ludzku dyskutować z ludźmi, to tego nie rób.

Portret użytkownika janusz

Karen nikt nie wie kiedy

Karen nikt nie wie kiedy będzie miało miejsce przejscia przez płaszczyznę równika galaktycznego,bo zapewne o to ci chodzi(może już to nastąpiło ?,tego nie można ot tak sobie zmierzyć),więc wiązanie z tym faktem 21 grudnia jest z mojego punktu widzenia nieporozumieniem.Po tamtej stronie płaszczyzny Galaktyki jest tak samo jak i po tej,jeśli było by inaczej to Galaktka nie mogła by istnieć jako całośc a istnieje już przecież bardzo długo.Pozdrawiam.

Portret użytkownika Milkman

To jest więcej jak pewne że

To jest więcej jak pewne że nie jesteśmy sami we wszechświecie, jestem pewien że obce
cywilizacje nas stworzyli, to oni robili różne modyfikacje naszego DNA, są wielkimi naukowcami
tak jak teraz współcześnie to robią naukowcy naszej cywilizacji różne modyfikacje DNA, klonowanie
itp.inżynieria genetyczna, A to się też wiąże z pewnym ryzykiem ponieważ wzrośliśmy jako
cywilizacja, lecz poszliśmy w złym kierunku, w kierunku destruktywnym, czyli moglibyśmy
kiedyś w przyszłości zagrażać naszym stwórcą, więc będzie kontakt z naszymi naukowcami,
ale to będzie kontakt pod względem wojny, lecz to my przegramy gdyż nasza technologia
jest za słaba żeby się obronić.Jeśli chodzi o naszego naukowca to ja mam jeszcze jeden film
który trwa ponad 50min.jest on w języku angielskim, ale warty do obejrzenia na temat obcych
ewidentnie on mówi że te rasy istnieją i są obserwowane przez naukowców i rządy i że w krótce
dojdzie do kontaktu z obcymi, lecz nie wiedzą jaki będzie tego efekt, także polecam ten film
do obejrzenia 
http://www.youtube.com/watch?v=dKOYzYwQ6js

Portret użytkownika Ulisses

Biorąc pod uwagę

Biorąc pod uwagę zainteresowanie w dzisiejszych czasach kosmitami, to takim działaniem szybko można zrobić sobie szum wokół własnej osoby, o ile jest się medialnym fizykiem za trzy grosze Smile "Łolaboga ludzie, ufo może istnieć, wielbcie mnie teraz albo linczujcie, a przy okazji masa ludzi pozna moje nazwisko...."
Ja też wierzę, że ufo istnieje. Dlaczego o mnie nikt artykułu nie napisze? Shok Fizyka mi nie obca. Uczyłem się w szkole. Dodam do tych matematycznych odkryć to, że równie prawdopodobne jest zapadnięcie się wszechświata, spotkanie wszechżółwia giganta z płaską ziemią na grzbiecie albo odnalezienie siedziby Boga. Generalnie, wiemy tyle o wszechświecie, że nic nie wiemy. Wszystko jest możliwe i prawdopodobne. Nie trzeba być fizykiem, by to zrozumieć Smile
A teraz proście o autografy, a ja poczekam na propozycję od admina napisania o mnie artykułu. Niech się ludzie dowiedzą, że i ja skończyłem liceum i znam się na podstawowej matematyce i co najważniejsze, wierzę w kosmitów!
 

Portret użytkownika devoratus

" Dlaczego o mnie nikt

" Dlaczego o mnie nikt artykułu nie napisze?"
 
Może dlatego, że Kaku jest znanym naukowcem, a Ty zaledwie dzieckiem po liceum.
Najlepszym dowodem jest to, że Ty czytasz i słuchasz o Kaku - a on nie ma pojęcia o Twoim istnieniu, jeżeli on więc jest fizykiem "za 3 grosze", to Ty jesteś dzieciakiem za 1/10000 grosza... Bez urazy...

Portret użytkownika dawid4567

mogles to napisac

mogles to napisac kulturalniej.. kiedy czytam odpowiedzi takich typow wku.rwia mnie ich co to nie oni.. czlowieku daj se lapke z tym czajna tałn i podbijajcie kosmos BEZ URAZY Biggrin

Portret użytkownika Ulisses

Naprawdę sądzisz, że pisałem

Naprawdę sądzisz, że pisałem na poważnie? Ktoś tu nie potrafi wyczuć ironii... To była zwykła kpina z tematu, jakich ostatnimi czasy miliony: "biolog powiedział, że kury nie latają", "astronom powiedział, że słońce w nocy też świeci", "fizyk powiedział, że grawitacja istnieje" itd. itd. itd. To się robi śmieszne, kiedy niektórzy zwracają na siebie uwagę, wygłaszając tak banalne i tak oczywiste dla innych teorie. Ty zrobiłeś dokładnie to samo. Wiem, że nie jestem popularnym fizykiem. Myślałeś, że naprawdę chciałbym, aby ktoś pisał o mnie tutaj artykuł? Cóż... to ty masz wobec tego problem, nie ja. Bez urazy Smile

Portret użytkownika Ampa Vatis

  Jeśli pod pojęciem

 
Jeśli pod pojęciem wszechświata masz na myśli trójwymiarową rzeczywistość naszego kosmosu to polecam zgłębić wiedzę na ten temat, a nie powielać schematy opisywane w książkach przez ludzi, którzy o wszechświecie nie mają pojęcia, a dla których to pojęcie określa kosmos i galaktyki w postrzeganej rzeczywistości. 
 
Co do obcych, to mam na myśli znacznie więcej niż mieszkańców baz, które są rozlokowane pod ziemią naszej planety.
 
Co do samej historii o Arce Noego, skoro masz otwarty umysł, to otwórz trzecie oko i prześledź jeszcze raz główny nurt historyczny, który możesz zaczerpnąć np. z Koran. Dowiesz się co mam na myśli.
 
Czasami piszesz mądre rzeczy, ale czasami dajesz się ponieść fantazją i historią z książek, które napisał ktoś opierając się na półprawdach i wyssanych z palców przypuszczeniach. Pamiętaj, że wielu ludzi w historii naszej rasy celowo zmieniało zapisy lub  likwidowało dowody by ludzie nie przebudzili się i dawali manipulować. Zresztą robią to cały czas.

Chcesz wiedzieć więcej? http://ampavatis.manifo.com/ 

Skomentuj