Inwazja UFO mogła mieć miejsce już kilka tysięcy lat temu

Kategorie: 

Źródło: public domain

Często uczy nas się postrzegać pewne rzeczy tak, jak opisano je w książce bądź podręczniku. Jednak gdy takie podejście staje się niewygodne, zazwyczaj tworzy się obejścia w postaci uznania danych fragmentów za alegoryczne. Często dzieje się tak w przypadku interpretacji Biblii, ale również innych starożytnych tekstów religijnych jak choćby hinduska Mahabharata. Gdyby postrzegać ten epos literalnie jest to po prostu opis wojny, jaką obcy toczyli na Ziemi przed tysiącami lat.

 

Co jednak zrobić, gdy Kryszna, uważany przez archeologów i historyków, jako postać symboliczna, okazuje się być jak najbardziej realny. Kiedyś poruszaliśmy już na tych łamach temat Mostu Ramy, sztucznej mierzei, którą miał rzekomo wykonać ów bóg łącząc Cejlon z Indiami kontynentalnymi. Nawet dla dzisiejszej technologii byłoby to zadanie ponad siły.

[ibimage==18366==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Most Ramy - źródło: NASA

Okazuje się, że dowodów na historyczną interpretację pism wedyjskich jest więcej. Dobrym przykładem jest odkrycie ruin mitycznego miasta Dwarka, które miało stanowić stolicę imperium Kryszny.

[ibimage==18369==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Malowidło hinduskie przedstawiające mityczną Dwarkę

Miasto jest wspominane w tekstach takich jak Mahabharata, Hariwamsa, Bhagawatapurana i Skanda Purana. Po tym, gdy Kryszna "wniebowstąpił" na pokładzie swojego latającego pojazdu miały przyjść fale, które według tekstów zatopiły miasto. Uważano tę lokalizację za mitologiczną, ale okazało się, że pod wodą, około 200 kilometrów od wybrzeża Indii znaleziono ruiny miasta, które zostało zalane nawet 9 tysięcy lat temu.

[ibimage==18367==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Wojna viman - źródło: History Channel

Cały czas trwają badania archeologiczne, które powinny rzucić więcej światła na kwestię Dwarki. Trzeba w tym momencie zadać pytanie, czy skoro opowieści o tym mieście uznajemy za historyczne to, co zrobić z tysiącami doniesień o latających pojazdach bogów, strzelających do siebie piorunami ? Co zrobić z opowieściami o latających miastach, z których wylatywały mniejsze pojazdy zwane vimanami. My nazywamy te zjawiska UFO i możliwe, że wiemy o nich jeszcze mniej od nich.

[ibimage==18365==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Podmorskie ruiny Dwarki

Starożytni Hindusi zdawali się wiedzieć o tym, że ci, których nazywali bogami, mieli zdolność do odbywania podróży kosmicznych. Wielka ilość szczegółów konstrukcyjnych na temat pojazdów zwanych vimanami jest naprawdę intrygująca. Można sugerować, że opisy te są rodzajem dokumentacji.

[ibimage==18370==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Podmorskie ruiny Dwarki

Oczywiście czytając starohinduskie teksty należy się nauczyć czytać opisy z zastrzeżeniem, że gdyby zjawiska znane nam obecnie, jako UFO widziano przed wiekami a nawet tysiącami lat, to próbowano by to opisywać według dostępnego im aparatu pojęciowego. To stąd trochę poetyckie opisy starające się odzwierciedlić stan ducha obserwatorów zjawisk tak spektakularnych jak bitwy pojazdów latających odbywające się nad ziemskim niebem przed tysiącami lat.

 

Starożytne teksty możemy uznać, jako spuściznę Arian i Słowian kultywowaną przez Hindusów, lub też, jako przekaz stanowiący o czasach, gdy obcy mieszkali wśród nas ingerując w nasz gatunek i walcząc o jego przetrwanie. Jest też trzecia droga wybierania wybiórczo, co z tych zdumiewających przekazów z przeszłości uznajemy za opisy rzeczywistych zdarzeń historycznych, a co za wymysły lub przekłamania. Każdy musi sam znaleźć interpretację zdarzeń, w którą jest w stanie uwierzyć.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika vastu555

Są dostępne jak najbardziej,

Są dostępne jak najbardziej, ale temat jest bardzo obszerny. Krótko mówiąc Kryszna   to Najwyższa Istota , Kontroler energii materialnej i duchowej. Nikt mu nie dorównuje ani go nie przewyższa. Celem życia ludzkiego jest po zebraniu wielu doświadczeń w tym swiecie, powrót do domu, do Boga. Przeczytaj Bhagawat Gitę Taką jaka Jest i Ramayanę ze szkoły Waisznava.Wiedza duchowa jest niezmienna i  niezalezna od żadnej religii jest ponadczasowa
Zaprzyjażnij się z Bogiem- po prostu. w TAMTYCH CZASACH odwiedziny istot z wyższych systemów planetarnych były codziennością i normalnością. Teraz głównie są to istoty demoniczne, rozwinięte bardziej technologicznie od nas. Demon stara się zniszczyć nasz odwieczny związek z Kryszną i robi to gnida swiadomie

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Dawid56

To totalnie nie tak.Po co

To totalnie nie tak.Po co mnozyc byty bez powodu?To nic nie wyjasnia.gdzie te zaginione 6000 lat?.Po co UFO mialoby sie mieszac w tym momencie w sprawy Ziemian?Dlaczego nie zalozyc ze Atlanci nie mogli dojsc w zamierzchlych czasach do technologii kosmicznej?Od 3000 p.n.e.mamy STOPNIOWY UPADEK CYWILIZACJI a nie rozwoj!!!!!To powinno byc punktem wyjscia.Przeciez naprawde Oppenheimer to wyjasnil.Po co mieszac w to kosmitow?

Portret użytkownika MEJTRIXX

słuchaj dając ten opis nie

słuchaj dając ten opis nie bierzesz pod uwagę faktów , przecież sa wyrazne opisy w pismach świętych o ingerencji w naszą genetykę a kto wie czy nie we wszystko co żyje na tej ziemi , obcych cywilizacji no stary w Biblii opisy są dość jasne i precyzyjne , nawet też o wojnach , przetaczam fragment Biblii tysiąc latki ''patrzałem a z pmiędzy dwóch gór wyleciały 4 ogniste rydwany i rzucały na sodome o gomorę pociski i pioruny " ni jasniej nie można "kiedy jahwe oddał żone Abrahamowi ta stała się brzmienną a kiedy uridziło się dzicie ,Abraham spojrzał a jego oblicze było inne niż ludzkie i żekł Jahwe to dziecię da poczatek silnemu rodowi "  polecam ci najpierw dobrze przestudiować pisam świete włącznie z koranem , dopiero potem zabieraj głos , braki w wiedzy powodują błądzenie polegające na ślepych domysłach , myślę że zapoznałeś się z materiałem dotyczącym oficerów wojskowych oraz ich publiczne wypowiedzi na temat ufo , większość ludzi nie ma pojęcia o tym i piszą nie stworzone domysły oraz brednie , byłem głęboko wierzącym katolikiem po zapoznaniu się z faktami wiem teraz że wiedza a wiara to różnica i to duża róznica .

Portret użytkownika zuzia

Jakie zaginione 6000 lat? One

Jakie zaginione 6000 lat?
One są dostępne ,ale trzeba poszukać.
UFO się nie miesza w sprawy Ziemian tylko współegzystuje ,jedni nam pomagają inni przeszkadzają,ale doświadczamy tego ,by się rozwijać.Wszyscy ludzie jacy żyją obecnie na Ziemi ,zgodzili się na te doświadczenia.
Nie zawsze idą one w wybranym kierunku ,ale to już zależy od rozwoju i siły Ducha-w sobie samym.
Upadek cywilizacji nie nastąpił 3000 lat temu ,tylko o wiele wcześniej.
Walka o władzę ,chciwość i pycha doprowadzają do upadku.
Polecam:"Atlantyda"Diana Cooper  :http://www.czarymary.pl/p_848437_atlantyda_diana_cooper_shaaron_hutton
A Oppenheimer ? nie napisał nic nowego tylko tyle ,że posługiwał się złymi energiami do własnych celów.
Polecam zapoznać się z twórczością Gregga Bradena -czy to książki ,czy filmy na YT.
To jest człowiek wart powoływania się na niego-tylko dobre energie !

Strony

Skomentuj